آیا اولیویر ژیرود میتواند جای فن پرسی را پر کند؟

نویسنده: ali rahmati

وبلاگ من
نویسنده: ali rahmati
طرفدار پر و پا قرص آرسنال و رئال مادرید
کل بازدید: 1,273 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آیا اولیویر ژیرود میتواند جای فن پرسی را پر کند؟

ژیرود با توجه به بازی های فوق العاده در مونپلیه راهی لندن شد تا بلکه بتواند جای فن پرسی را پر کند اما حال سوال اینجاست که آیا موفق به این کار خواهد شد یا نه؟!


اولیویر با توجه به قد و قامت بلند و قدرت سرزنی بالا در روی توپ های ارسالی از جناحین که با پیوستن سانتی کازورلا به تیم این کار بهتر از قبل انجام میپذیرد میتواند مؤثر واقع شده و از این حیث جای مهاجم هلندی را پر کند. ژیرود در مونپلیه نشان داد که گلزن قدری است و با شوت های پشت محوطه دروازه حریفان را بار ها فرو ریخت پس اگر این فوروارد فرانسوی بر روی نقاط ضعفش کار کند بدون شک میتواند در آینده ای نزدیک به فن پرسی فرانسوی تبدیل شود.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 2/8/1391 | 13:18 گفت:

خوب معلومه که نه...............
این کجا و اون کجا.........

ناصر در 2/8/1391 | 07:27 گفت:

کلا فلسفه فوتبالی ونگر روی این نیست که یه نفر همه ی گل ها رو بزنه-باید گل ها بین چند بازیکن تقسیم بشه،که آمار گلزنی تیم در مجموع بره بالا-سال پیش همینه که فقط یه نفر گل میزد و ما بهش خیلی متکی بودیم یه نقطه ضعف بزرگ محسوب میشد.

عليرضا در 2/8/1391 | 03:27 گفت:

فن پرسي رو ول كنين ديگه! گور باباش
هي رو زخم نمك بپاشين درست ميشه؟
با ayda موافقم آخه فن پرسي مهاجم 29 ساله كه 8 سال تو تيم بود چه ربطي به اين ژیرود بيچاره داره كه تازه اومده؟
همين فن پرسي دروازه خالي هايي رو زده بود بيرون كه از گلاش ديدني تره

...* Ayda *... در 1/8/1391 | 16:20 گفت:

به نظر من هرکسی جای خودش را داره!!!
و هیچ کسی نمیتونه جای شخص دیگه ای را بگیره!!!!

soroosh در 1/8/1391 | 15:35 گفت:

امیدوارم بتونه یکی شبیه آدبایور واسمون شه
هنوز آدبایور رو مهاجم کامل تری از اون بی پدر مادر می دونم

مسلم بیگ‌زاده در 1/8/1391 | 09:14 گفت:

مي‌دونستيد اولوير جيرود هم سن و هم قد منه!!!!

مسلم بیگ‌زاده در 1/8/1391 | 09:13 گفت:

ون‌پرسي موقعي که اومد آرسنال، فقط 20 سالش بود. من تمام گل‌هاي ون‌پرسي رو دارم، اون موقع هم تو هر فصل حوالي 10 گل، حالا بيشتر يا کمتر مي‌زد، اونم زير سايه هانري و برگ‌کمپ و اواخر آدبايور! همين که ون‌پرسي به عنوان مهاجم اصلي آرسنال انتخاب شد، خيلي از نظر روحي پيشرفت کرد و يه جورايي يه فکري به حال مصدوميتش کرد و شد ون‌پرسي يکي دو سال پيش!
اما جيرود، تو يه تيم ديگه تجربياتش رو کسب کرده و الان فقط بايد ازش استفاده کرد. يادمون باشه جيرود 26 سالشه و 2-3 سال ديگه 29 سالشه و سن فوتباليش رو تموم شدنه و قرار نيست ما يه بازيکن رو فقط واسه يکي دو سال بخريم.
اما تفاوت اين دوتا، جيرود بيشتر گل‌هاشو با استفاده از سر مي‌زنه، اما آرسنال خيلي کم سانتر مي‌کنه.
ون‌پرسي بيشتر گل‌هاشو با پا زده و فقط سه گل رو با سر زده!
پس اين دوتا اصلاً شبيه به هم نيستن و مقايسه‌شون تو همينجا قطع ميشه.
راستي سبک بازي آرسنال و منچستر از زمين تا آسمونه، چرا رابين بعد از 30 دقيقه بازي براي منچستر شروع به گل‌زني کرد، اما ما واسه بعضي از بازيکنامون بايد 3 ماه يا شايدم بيشتر صبر کنيم.

محمد مهدی در 1/8/1391 | 01:30 گفت:

من که یه دست و یه پام پیشه علی قاسمی گیره ولی اگه این بهتر نشد اون دستو پایه دیگم رو قطع میکنم

amin در 30/7/1391 | 23:42 گفت:

فعلا نمیتونه ولی اگه دقت کرده باشید استیلش خیلی بهتره خیلی خوب هم خودشو تو موقعیت قرار میده پاس گل هم که میده قول میدم تا نیم فصل راه میفته

koorosh در 30/7/1391 | 23:17 گفت:

فصله پیش به اعتقاده خیلیا ون پرسی بعد از رونالدو و مسی بهترین مهاجم جهان بود. وقتی همچین بازیکنی تو تیمت داری و نمیتونی نگهش داری بایدم بری یه مهاجم درحد ژیرود بگیری . چون بهتر از این اگه بود تو تیمه تو نمیومد . میرفت یه جای بهتر. همون جور که کاپیتانت رفت

علی ارشدی در 30/7/1391 | 23:00 گفت:

حامد نوری@
منظورم اینه که چند تا مهاجم در کلاس ون پرسی وجود دارن؟ کمتر کسی می تونه جای اونو پر کنه

Hossein Y در 30/7/1391 | 22:41 گفت:

عمممممممممممممممممممممممممرا نمیتونه

سروش در 30/7/1391 | 22:39 گفت:

اگه...اگه...اگه...
اگه تیری آنری جوون بود... اگه دیابی تکنیکی و سرعتی بود...
اگه ولکات شوت زن بود... اگه باشگاه ما در حد یونایتد پول خرج میکرد...
اون وقت من خودمو میکشتم.
واقع بین باشیم،میبینیم که نیاز به یه تموم کننده در حد حداقل بنزما داریم.
ژیرود بنتنر جدیده یا یکم بالاتر.البته چپ پا که اصلا خوب نیست...!

محمد اصغری در 30/7/1391 | 22:21 گفت:

هنوز کار داره تا تبدیل بهیه مهاجم تاپ بشه
خب ما که عادت دارم دوسه تافصل حرص جوش بخوریم تا بازیکن بهاوجش برسه بعد با خیالی اسوده بفروشیمش.
من مطمئنم اگه ژیرو هم به اوجش برسه میره قاطی باقالی ها

hafez در 30/7/1391 | 22:05 گفت:

به وقت نیاز داره

حامد نوری در 30/7/1391 | 22:01 گفت:

آخه اگه قرار نیست جای فن پرسی رو پر کنه میخواد جای ژورو رو پر کنه

سید حسین در 30/7/1391 | 21:34 گفت:

اقای اقا محمد مهدی در کل شما تو کار کپی پیسی دیگه نه

سید حسین در 30/7/1391 | 21:33 گفت:

اقای اقا محمد مهدی در شما تو کار کپی پیسی دیگه نه

فرهاد در 30/7/1391 | 21:32 گفت:

هیچکس نمیتونه جای ونپرسی رو پر کنه اونهایی که اولین سالهای حضور ونپرسی رو یادشون هست میدونن رابین از همون اوایل یه بازیکن خوب بود و فقط زیاد مصدوم میشد که این نمی ذاشت مثل سال قبل که مصدوم نشد خودش رو کامل نشون بده.
ژیرو هم به هیچ وجه نمی تونه یه مهاجم خوب برا ما بشه چون کار با توپش خوب نیست.

محمد مهدی در 30/7/1391 | 21:07 گفت:

یکم پر محتوا ترکن این پستتو. یه جوکی کلیپی یا یه فوشی به ون پرسی نصری باشگاه بهش اضافه کن حال کنیم دوره هم

محمد مهدی در 30/7/1391 | 21:03 گفت:

به خاطر اينكه اولين پستت رو گذاشتي ازت تقدير ميكنم

ونپرسی7،8سال این جا بود،سال آخر شد ونپرسی گلزن،سال آخر میگفتن ونتستیک،سال آخر آقای گل شد و و و...‏!‏ بنابر این نباید تو2ماه اول توقع یک سوپر استار رو ازش داشت!‏...

تا دوسال دیگه بهتر از ون پرسی میشه. ولی ما نمیتونیم مدرسه فوتبال باشیم که.

شایان در 30/7/1391 | 20:38 گفت:

ونپرسی7،8سال این جا بود،سال آخر شدی ونپرسی گلزن،سال آخر میگفتن ونتستیک،سال آخر آقای گل شد و و و...‏!‏ بنابر این نباید تو2ماه اول توقع یک سوپر استار رو ازش داشت!‏...

masoud mahmudpur در 30/7/1391 | 20:29 گفت:

خیلی بعیده جای ونپرسی رو پر کنه.دیروزم یه دروازه خالی رو زد تو اوت

علی ارشدی در 30/7/1391 | 20:25 گفت:

اصلا قرار نیست جای ون پرسی رو پر کنه

فرزین سلامي در 30/7/1391 | 20:19 گفت:

به خاطر اينكه اولين پستت رو گذاشتي ازت تقدير ميكنم .

فرزین سلامي در 30/7/1391 | 20:16 گفت:

نه

Farhad Rahbari در 30/7/1391 | 20:09 گفت:

بسی زمان برد...