هال سیتی حال ما را گرفت اما این پایان کار نبود

نویسنده: محمد

وبلاگ من
نویسنده: محمد
من ازسال 2005طرفدارآرسنال شدم آرزو دارم آرسنال قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود
کل بازدید: 3,375 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هال سیتی حال ما را گرفت اما این پایان کار نبود

من از این که به عنوان یک طرفدار اصیل آرسنال برای اولین بار در دوره طرفداری  شاهد قهرمانی آرسنال بودم خیلی خوشحالم نمی دونی چه کیفی دادساعت 8:30 شب بود می خواستم بازی را ببینم رفتم تلویزیون را روشن کنم دیدم روشن نمیشه ناچار شدم برای پدرم زنگ بزنم  پدرم گفت محمد آرسنال یک بر صفر عقبه  ناراحت شدم چون تو عمرم انقدر بدشانس نبودم خلاصه هی پریز برق را دست کاری کردم دوباره برای پدرم زنگ زدم پدرم گفت محمد آرسنال دو بر صفر عقبه  دیگه داشتم دیوانه می شدم  یعنی شما حساب کنید تیمت دو صفر عقبه و نمی تونید بازی را ببینید  یهو دیدم ناخودآگاه تلویزیون روشن شد دیدم آرسنال دو بر صفر عقبه کمی که گذشت دقیقه 16 دیدم سانتی کازورلا عجب گلی زد بابا دمش گرم، بازی تو جریان بود خلاصه نیمه دوم شد و پدرم به خانه آمد پدرم می خواست اون بازی را ببینه بعد از جنگ و جدال من پیروز شدم و بازی آرسنال را تماشا می کردم و در این جا باید از کوشنلی تشکر کرد و دقیق 70 برای آرسنال گل زد و ما موقعیت زیاد داشتیم گیبس می تونست کار را تمام کند اما نشد حتی داور 3 ،4تا موقعیت مشکوک به پنالتی را نگرفت تو وقت اضافه آرسنال مزد زحمات خود را گرفت و با گل رمزی پیش افتاد و بالاخره ما چیزی که هشت سال انتظارش را می کشیدیم بدست آوردیم. من می خوام این افتخار را به تمام طرفدار آرسنالی که تو هرجای دنیا هستند را تبریک بگم و به کوری چشم آدمهای بد ما بازهم قهرمان می شیم. درود بر آرسن ونگر ، بازیکنان، طرفدارها و آرسنال.........  عشق است آرسنال

آرسنال سال بعد هم قهرمان جام حذفی، لیگ برتر و حتی امسال جام سوپر کاپ میشه

محمد صمدی دانشجو پرستاری
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sapphire در 28/2/1393 | 14:44 گفت:

ای ول ارسنال ....http://arsenal.ir/images/smile/1.gif

محمد كريمي در 28/2/1393 | 11:01 گفت:

تبریک به توپچی های گل

Ali در 28/2/1393 | 02:42 گفت:

واقعا تبریک 5تا پنالتی هم داور نگرفت

محسن عاشوری در 28/2/1393 | 01:17 گفت:

به 9 سال نکشید ..
8 سال و 11 ماه ..

مهرزاد در 28/2/1393 | 00:41 گفت:

واقعا این جور مواقع ضد حاله!

محسن عاشوری در 28/2/1393 | 00:29 گفت:

نوش جون همه

داور 3 تا پنالتی محض رو نگرفت برامون

latif در 28/2/1393 | 00:29 گفت:

تبریک

Reza در 28/2/1393 | 00:25 گفت:

تبریییییییییک
به
همه ی

دووووووووستان

Reza در 28/2/1393 | 00:24 گفت:

تبریییییییییک
به
همه ی

دووووووووستان

Mamal در 28/2/1393 | 00:18 گفت:

منم با ی ایل تو قهوه خونه مبارزه کردم ولی ارزش داش

مهدی در 27/2/1393 | 23:44 گفت:

تبریک
viva
مبروک
congratulations

Hamed.Sh در 27/2/1393 | 23:07 گفت:

سلام!
شیرین بود.من بهتون تبریک میگم.
من سال دیگه اگه خدا بخواد هم رشتۀ شما میشم.

محمد مهدی در 27/2/1393 | 23:05 گفت:

تو این بازی ما علاوه بر هال سیتی داور رو هم شکست دادیم تبریک به همه توپچی ها