پیراهن فصل 2012-2013

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 42,652 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیراهن فصل 2012-2013

عکس این پیراهن توی توییتر منتشر شده . . .


هرسال معمولا تعدادی عکس (دو سه تا) منتشر می شه که گفته میشه که این پیراهن ، پیراهن فصل بعد آرسنال هست و معمولا حتما یکی از این ها درست هستن. حداقل توی 3 فصل اخیر این تصاویر لو رفته یکیشون به پیراهن فصل بعد آرسنال تبدیل شده

این هم عکس پیرهن فصل آینده . . .اینم لینکش اگه مث من هیچوقت نمیتونین عکسارو ببینین

http://www.arsenalinsider.com/wp-content/uploads/2012/01/newawaykit.png
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محتشم تمیزی در 5/11/1390 | 11:14 گفت:

این چیه
لباسایی که آدیداس میزنه خیلی باحال تره

Poorya در 5/11/1390 | 00:26 گفت:

لباس پارسال خیلی‌ خوشکلتر بود....مالِ امسال هم بد نیس ولی‌ خدایی طرحهای نایک باحال نیست...طرحها کاپا رو نگا خدایی خیلی‌ باحاله...لباس رم،وردربرمن و....همیشه شاخه!

احسان در 5/11/1390 | 00:17 گفت:

معمولیه در حد ارسنال نیست

HAMED toopchi در 4/11/1390 | 23:52 گفت:

اين كه شبيه منچستر سيتيه!

محمد اصغری در 4/11/1390 | 23:44 گفت:

خیلی جالب نیست
امیدوارم این نباشه

حمید فرازی در 4/11/1390 | 23:09 گفت:

مثل تی شرت میمونه.امیدوارم این نباشه

♥Arsenal♥ در 4/11/1390 | 22:36 گفت:

لباس زدمون بازی با بارسا عالییییی بود عالی!!!
لباس یکمون هم آره خوب بود بازی با بارسا!!!
(منظورم پارساله)

♥Arsenal♥ در 4/11/1390 | 22:34 گفت:

طرحش قدیمیه؟؟؟اگه برا لباس اول که حتما هست افتضاحه

حمیدرضا در 4/11/1390 | 22:06 گفت:

برای پیرن دوم خوبه ولی پیرن اول باید قرمز باشه. اونم قرمز آتشین

فرهاد در 4/11/1390 | 22:00 گفت:

واسه پیراهن دوم خوبه.......ولی هیچی اون پیراهن زرده پنچ شش سال قبل نمیشه

Hossein Y در 4/11/1390 | 21:48 گفت:

يعني طراح حاي لباس آرستال خيلي اسكلن

شایان در 4/11/1390 | 20:12 گفت:

امیدوارم این لباس دوم آرسنال بدون ونگر باشه

sepehr najafian در 4/11/1390 | 20:05 گفت:

افتضاحه

علیرضا در 4/11/1390 | 19:57 گفت:

خیلی طرحش چرت بود..............

مصطفي اكرامي در 4/11/1390 | 19:46 گفت:

من از این خوشم نیومد

پیراهن دوم امسال قشنگه

davood در 4/11/1390 | 19:39 گفت:

پیراهن دوم امسال بنظرم قشنگه ولی پیراهن های زرد چند سال پیش جالب تر بودن مخصوصا یکی که دقیق یادم نیست فصل 2007 یا 2006 بود
اینم بد نیست ولی خیلی هم قشنگ نیست تقریبا شبیه پیراهن دوم امسال منچستره فقط رنگش فرق داره

علی ارشدی در 4/11/1390 | 19:38 گفت:

خیلی طرح بی خودیه :(

محسن آزاده در 4/11/1390 | 19:32 گفت:

به نظر من پیرهن های دوم این فصلمون خیلی از از این قشنگ تره !

رضاشاماخ چوک بندر در 4/11/1390 | 19:23 گفت:

پیراهن امسال واقعاافتضاح بودپیراهن پارسال عالی بودهم1و2

علی شهروز در 4/11/1390 | 18:56 گفت:

من به نوبه خودم اون پیرنای آبی و زرد 8-9 سال پیش رو ترجیح میدم