احتمالا امروز یک بازیکن میگیریم . . .

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 41,195 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

احتمالا امروز یک بازیکن میگیریم . . .

این بازیکن دوباره یکی برای " آینده " هست


گزارش ها و سایت های زیادی امروز خبری رو روی خروجی شون گذاشتن که میگفت آرسنال تقریبا کارش رو با توماس آیسفیلد ستاره 19 ساله دورتموند تموم کرده و قراره که امروز اون با دادن تست پزشکی به آرسنال بیاد

با توجه به  اینکه امسال سال آخر قرارداد اون با دورتموند هست و آرسنال میتونه طبق معمول با مبلغ خیلی کمی اون رو به امارات بیاره. حتی بعضی از نشریه های آلمانی از جمله رور ناخریشتن خبر دادن که ایجنت این بازیکن که اسمش هم رضا فاضلی (!!) هست به توافق نهایی با آرسنال رسیده.

نمیدونم یه بازیکن که خیلی کم توی دورتموند بهش بازی رسیده به درد آرسنال میخوره یا نه، هر چند که توی پستش بازیکنایی مثل گوتزه و کاگاوا بازی می کنن.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 11/11/1390 | 18:56 گفت:

سروش عزیز مشکل اینه که بازیکن خریدن فقط به قیمت اون بازیکن نیست.البته قبلا یه کم در این مورد توضیح دادم و اگه بخوام بیشتر توضیح بدم طولانی میشه.اگه مایلید تا یه پست جدا بذاریم و در این مورد بحث و تبادل نظر کنیم

سروش در 11/11/1390 | 14:57 گفت:

آقا تا این تیم , تیم بشه فکر کنم آرسن ونگر مرده باشه.آخه تا کی جوون میگیری.نخر داداش من ! نخر !
پولاتو جمع کن یک بازیکن خوب بخر . باز فصل دیگه میگی بازیکن خوب با این پولی که ما داریم نیست .
بسه دیگه.این سیاستت دورش تموم شد . سیاست های بهتر هم هست بخدا .

amir mohebbi در 11/11/1390 | 13:16 گفت:

سلام
آرسنال و خرید؟؟؟
چیز های جدید میشنوم!!!!

sepehr najafian در 11/11/1390 | 13:07 گفت:

لوکاس باريوس بهتره.

حمید فرازی در 11/11/1390 | 12:47 گفت:

این بازیکن بیشتر در جوانا دورتموند بازی کرده و از بازیکنای آینده دار آلمان به شمار میره.همچنین مبلغ انتقالش 500 هزار پوتده و اینجنتش محمد رضا فاضلیه که اینجنت بیشتر بازیکنای ایرانی و ترکیه ای شاغل در اروپاست.در گذشته هم اینجنت بازیکنایی مثل مهدوی کیا و علی کریمی و مبعلی بوده و حالا اینجنت بازیکنایی مثل نوری شاهین و آلتینتوپ هست

علی ارشدی در 11/11/1390 | 12:41 گفت:

خرید؟ نمی دونم چی بگم نمی شناسمش

♥Arsenal♥ در 11/11/1390 | 12:38 گفت:

والله ونگر خودش میدونه چیکار میکنه....

فقط اگه میاد بزرگ شد نزاره بره...

saeed در 11/11/1390 | 11:29 گفت:

این بازیکن به درد آرسنال نمی خوره ولی بدرده ونگر می خوره

Morteza Bauer در 11/11/1390 | 11:23 گفت:

این دیگه کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ali jamshidi در 11/11/1390 | 11:12 گفت:

یه مطلب باحال تو هایبوری دیدم. نوشته بود ونگر میره پیش مدیر درتموند میگه گوتزه رو می خوایم. میگن نمیدیم.
میگه کاگاوا رو می خوایم. میگن نمی دیم.
.
.
.
.
میگه آیسفیلد رو می خوایم. مدیر درتموند میگه کیه این که میگی؟
ونگر میگه 19 ساله هستش تو تیم جوانانتون و ...
مدیر درتموند میگه باشه مال شما.
بس نمی کنیم این خرید های آینده دار رو؟
شدیم مرکز کشف و استعداد یابی و آکادمی برای بقیه تیم ها. مخصوصاً من سیتی. انگار قسم خوره هر سال 2 بازیکن از ما بگیره