شماخ در حال قلیون کشیدن (عکس)

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 41,294 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شماخ در حال قلیون کشیدن (عکس)

.


اصن من هیچ صحبتی ندارم، فقط بگم که این اتفاق بعد بازی qpr بوده :دیاگه مث من هیچوقت نمیتونید عکسای این صفحه رو ببینید میتونید از لینکش برید، نظرات ملت رو هم درباره قلیون بخونید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 14/1/1391 | 15:13 گفت:

ابا قتل که نکرده... من خودم لب به این بساط ها نمیزنم اما خب این که قتل نیست

JUGGLER 98 در 14/1/1391 | 14:38 گفت:

شماخ بیخیال رضاشو بچسبید رضا اتاق عمله دعا یادتون نره

HAMED toopchi در 14/1/1391 | 14:27 گفت:

خاك به سر عمليش!

Keivan در 14/1/1391 | 09:24 گفت:

بقلیشم عادل ترابته که گل اول کیو پی آر رو بهمون زد اونم مراکشیه خیلیم بازیکن خوبیه شاید برا فصل بعد ونگر بخرتش...

مجتبی عابدی در 14/1/1391 | 06:54 گفت:

اصلا انتظار نداشتم !! رابین گوشت قرمز هفته ای یه بار میخوره که روفرم بمونه اونوقت این بشر .... . اون از گالاس سیگاری اون از بنتدنر خانوم باز اینم از این . فقط عشق است جکی و رابین خوراکشون کتک کاریه . جونم .

(Hooman sam (Dark metal در 14/1/1391 | 06:28 گفت:

بچه های دیگه رو هم از راه بدر میکنه این بشر!!!! ( دی!! )
like like

dady در 14/1/1391 | 04:35 گفت:

جای رضا شاماخ خودمون خالی

hamed در 14/1/1391 | 00:46 گفت:

مراکشی یه دیگه...

♥Arsenal♥ در 14/1/1391 | 00:37 گفت:

ولی بازیکن خوبیه 6ملیــــــــــون میخرنش:دی

♥Arsenal♥ در 14/1/1391 | 00:36 گفت:

بابا اینم بازیکن حساب میشه...

ژورو بهش شرف داره:دی

علی ارشدی در 14/1/1391 | 00:09 گفت:

:دی
عجب جونوری بوده ها =))

احسان در 13/1/1391 | 23:56 گفت:

همینجوری خیلی تو زمین میدوید دیگه قلیونم میکشه خاک بر سر

تازه داشت اون گند زدنای اخلاقی و جنسیش یادم میرفت

دیگه متنفر شدم ازش

حمید فرازی در 13/1/1391 | 23:21 گفت:

چندهفته پیش هم که کوترائو بازیکن رئال سیگار میکشید.آخرین نمونه در تیم ما گالاس بود که در حین رانندگی سیگار میکشید و با جریمه سنگینی از سوی باشگاه روبه رو شد.

♥Arsenal♥ در 13/1/1391 | 23:16 گفت:

سید امین هاشمی : مرسی علی جان.4سال پیش اولیور کان 1سیگار کشید پدرشو درآوردن!
******

کان کلا سیگاری بود....:دی

کارای هنری هم میکرد هنر سینما...

♥Arsenal♥ در 13/1/1391 | 23:15 گفت:

شاماخ عرب هستش و عربا به قلیون میگن "ماه عسل" :دی

میدونستید؟

مصطفی کاظمی در 13/1/1391 | 23:08 گفت:

عمله ی بدبخت،به احترام رضا بیشتر ازین بارت نمیکنم سرنگی!!!!!:))

سید امین هاشمی در 13/1/1391 | 23:00 گفت:

مرسی علی جان.4سال پیش اولیور کان 1سیگار کشید پدرشو درآوردن!

ehs در 13/1/1391 | 22:59 گفت:

مراكشي بود فكر كنم!چيز عجيبي نيست!

سعيد توپچي در 13/1/1391 | 22:42 گفت:

مرده شورشو ببرن! تازه اين يکيشه، معلوم نيس چه خاک بر سرياي ديگه‌اي هم مي‌کنه که ما بي‌خبريم. بايد سريعتر ردش کنيم بره
معتاد بدرد نخورو!

علی شهروز در 13/1/1391 | 22:39 گفت:

بابا حالا حشیش که نکشیده که، قلیونه دیگه

abolfazl در 13/1/1391 | 22:38 گفت:

خاکتوسر اشغالش.حاااااالم بهم خورد.اه اه اه اه.امیدوارم هرچی زودتربفروشیمش