آرسنال، تیم 21 رنکینگ فیفا؟؟ + یه درخواست کوچولو

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 41,151 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال، تیم 21 رنکینگ فیفا؟؟ + یه درخواست کوچولو

عاشق این رنکینگای تاریخ و ارقام فیفام، کلا اگه برعکس سورتشون کنی به نتیجه بهتری می رسی!!


توی روزایی که هیچ خبری توی بازار نقل و انتقالات نیست به این رده بندی توی سایت تاریخ و ارقام فیفا برخوردم که واسم جالب بود،  این لینکشه یه نگاه بندازین :


حالا من حرفم این نیس که مثلن چرا یونیورسیداد شیلی از ریال و بایرن بالاتره، مشکلی هم با این ندارم که چرا آلکمار بالای آرسناله، چون کلا خیلی انتظاری از این رده بندی ها نمی ره و این اتفاق چیز جدیدی نیست، ولی ده آخه بی مروتا ... استقلال چرا از لیورپول و رم بالاتره؟! چه جوری حساب کردین که اینجوری شد؟؟! رتبه 106 و 109 و 148 رو با هم مقایسه کنید ببینید چی میگم.

حالا این به کنار، چیزی که می خواستم بگم اینه که الان این سایت، حدود 3000 و خورده این نفر عضو رسمی داره .. قطعا هم کلی آدم هستن که توی این جا عضو نیستن ولی به سایت سر میزنن، و کلی آدم هم هستن که نه توی این سایت عضون نه سر میزنن :دی!! حالا که این همه آدم آرسنالی هستن، چرا فقط 3300 تا لایک داره صفحه فیس بوک این کانون هواداران؟؟!  مثلا من خودم تو فیس بوک 15 تا دوستم رو میدونم که آرسنالین ولی فقط 2 تا شون پیج کانون رو لایک کردن، پس اگه می شه یه همتی بکنیم واسه افزایش این تعداد حدود 3300!! آخه این درسته که چلسی 6500 تا باشه ما 3300؟؟ ینی حدودا نصف اونا!!

این لینک پیج رسمیه کانونه : 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 14/4/1391 | 19:42 گفت:

سپاهان بالا تر از رم و استقلال بالا تر از لیورپول و رم
براشون متاسفم با این رنک بندیشون ... جک خوبی بود امروز مرسی

(Hooman sam (Dark metal در 14/4/1391 | 18:40 گفت:

مرسی...
فیس بوق رو هم ردیف میکنم ، اما من لایک زدما ؟؟

like like

nima در 14/4/1391 | 17:39 گفت:

بابا بیخیال این آمار و ارقام شو که هیچ ارزشی ندارن!!!
در کل مرسی

sepehr najafian در 14/4/1391 | 17:39 گفت:

يه پيج آرسنالي ديگه هم هست.
https://www.facebook.com/Fan.OF.ArsenalClub.IN.Iran

علی ارشدی در 14/4/1391 | 17:19 گفت:

فیس بوک= شکلک سبز

مصطفی کاظمی در 14/4/1391 | 16:16 گفت:

اون سایت آمار که کلا خط مشی درست حسابی ای نداره یا شایدم داره و ما نمیدونیم،درباره ی فیسبوکم بگم که خیلی از آرسنالیا خبر ندارن،من آرسنالی میشناسم که این جا رو نمیشناخت حالا چه برسه به پیج فیسبوک.

Keivan در 14/4/1391 | 15:53 گفت:

وقتی اتلتیکو بیلبائو از منسیتی و میلان و آرسنال بالاتره چه انتظاری داری...

Sajad در 14/4/1391 | 15:28 گفت:

) ))=

sepehr najafian در 14/4/1391 | 15:12 گفت:

مسخرس.استقلال از ليورپول بالاتره