کنالهای پخش بازی آرسنال با آستون ویلا

نویسنده: علیرضا

وبلاگ من
نویسنده: علیرضا
سلام خوشحالم بالاخره عضو آرسنال شدم
کل بازدید: 1,192 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کنالهای پخش بازی آرسنال با آستون ویلا

با سلام خدمت دوستان گلم باید بکم این کانالها کارتی هست
کانال ازاد پیدا نکردم

 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 6/9/1391 | 13:04 گفت:

مرسی پسر همیشه قبل از بازی ها اگه این کار رو بکنی من یه فاتحه واسه از دست رفتگانت میخونم.
دمت گرررررررررم مرد

ali در 4/9/1391 | 18:34 گفت:

آقا یه سوال!شبکه ورزش بازی رو پخش نمیکنه؟!!

ehsan zoola در 4/9/1391 | 14:38 گفت:

امین جان عزیزم PLTV دیگه بازیهای آرسنالو پخش نمیکنه در کل خیلی کم پخش زنده داره

اگه پخش میکرد من فرکانسشو میزاشتم برات

amin در 4/9/1391 | 13:36 گفت:

گفتم یه فرکانس درست از pltv بذارین انقدرم رو اعصاب ما راه نرین تو اون سایته چیزای عجیب غریبی نوشته نفهمیدم

ehsan zoola در 4/9/1391 | 00:32 گفت:

داش میشه فرکانس این بکه رو بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

******************************************

turksat3A
42 درجه شرقی
10964 ( البته در بعضی مناطق ایران با فرکانسهای10963 و 10985 و 10968 قابل دریافت هست )
H
12800
5/6کد بیسش هم 000B هست

الانم داره بازی اوساسونا رو پخش زنده میکنهمحمد مهدی در 4/9/1391 | 00:25 گفت:

راستی انگار اولین پستته توپچی. خوش اومدی و امیدوارم حضور فعالی داشته باشی.

محمد مهدی در 4/9/1391 | 00:21 گفت:

من کانال رایگان میخوااااااام

اب که مفتی شد. برق مفتی شد. تخم مرغم رایگان شد. فقط مشکلم کاناله الان

سید محمد رضا در 4/9/1391 | 00:16 گفت:

هر چند سایت liveonsat هنوز اعلام نکرده اما به احتمال 90% ایدمان بازی رو نشون میده!!!
داش میشه فرکانس این بکه رو بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر چی دنبالش میگردم ، پیدا نمیشه!!!!

ehsan zoola در 4/9/1391 | 00:11 گفت:

تنها شبکه رایگانی که بازی فردا شب با ویلا رو پخش میکنه russie 2 هستش ک البته فرکانسش از ایران قابل دریافت نیست

شبکه راه فردای افغانستان هم همیشه بازیهای این ساعت لیگ انگلیس رو پخش میکنه ولی هنوز چیزی اعلام نکرده


ehsan zoola در 3/9/1391 | 23:54 گفت:

دوستان برا اطلاع همیشگی از کانالهای پخش کننده بازی های تیم های سرتاسر جهان ادرس زیر رو تو بوکمارک مرورگرتون ذخیره کنید تا همیشگی بهش دسترسی اسان داشته باشین

http://liveonsat.com/quickindex.html

وارد سایت میشین تورنمنت مربوطه رو انتخاب میکنید و بعد لیست شبکه ها به همراه فرکانسشون رو میتونید مشاهده کنید در ضمن کانال های که با رنگ قرمز مشخص شده اند رایگان هستن یا با کدبیس باز میشن


Setare در 3/9/1391 | 21:48 گفت:

مرسی داداش

amin در 3/9/1391 | 21:02 گفت:

مدتها بود به دوستان می گفتم یکی این کارو انجام بده یعنی کانالایی که بازی رو پخش می کنن لیستشونو بذاره که شما اینکارو کردید ممنووون.اگه تونستی فرکانس pltv رو هم بذار