تحلیل بازی با بایرن

نویسنده: مغیث

وبلاگ من
نویسنده: مغیث
من اینم
کل بازدید: 11,838 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحلیل بازی با بایرن

یه تحلیل کوچولو از بازی دیشب


دیشب بایرن‌مونیخ رو 2-0 بردیم و اما حذف شدیم. مثل پارسال که آث‌میلانو 3-0 بردیم و نتونستیم صعود کنیم. یه نگاهی می‌کنیم به بازیکنا و اوضاع تیممون تو بازی دیشب:

لوکاژ فابیانسکی: آخرین باری که فابیانسکی رو تو دروازه دیده بودم یادم نمی‌اومد! فکر نمی‌کردم بتونه عملکرد خوبی داشته باشه اما دیشب واقعا عالی کار کرد. هیچ اشتباهی نداشت و اغراق نیست اگه بگیم که بهترین بازیکن تیممون بود. 
اما به هرحال، نمی‌شه رو یه بازی قضاوت قطعی کرد. ژسنی هم خیلی روزا بوده که اینقدر آماده بوده و خیلی وقتا هم با اشتباهاتش برا تیم مشکل ایجاد می‌کرده. من همچنان اعتقادم حفظ ژسنی و اضافه کردن یه دروازه‌بان بزرگ باتجربه‌ست. بزرگ باتجربه حالا منظورم بوفون نیستا! در حد همون ژولیو سزار هم خیلی خوب بود. امیدوارم تو تابستون یه کاری بکنیم.

لورن کوشیلنی: دیشب کوشیلنی هم خیلی خوب بود. اشتباه خاصی انجام نداد و چندین بار توپ‌گیری‌های خوب داشت و کلا امیدوارکننده بود و منو یاد بازیای سال پیشش انداخت. البته تو این فصل هم چند بار اینطوری بوده اما بلافاصله بازی بعدش گند زده به فرم خوبش! امیدوارم خدا بازی بعدی رو برامون به خیر بگذرونه.

پر مرته‌ساکر: بعضی جاها خوب کار کرد و پاهای درازش برای بلاک کردن توپای حریف به کمکمون اومد اما همچنان مشکلات اساسی داره. واقعا هروقت که توپ میاد رو پاش تن و بدن آدم می‌لرزه و کلی باید خدا خدا کنیم تا بتونه توپ رو از محوطه جریمه خارج کنه. خیلی دفع توپاش ضعیفه و به این ضعف باید ضعف‌های دیگه مثل سرعت پایین و حتی بعضا یارگیری نه‌چندان مناسب رو هم اضافه کرد (با خاک یکسان شد بدبخت :دی)! 

این بازی ورمالن رو روی نیمکت داشتیم. ورمالن اگه بتونه به روزای اوجش برگرده مدافع فوق‌العاده‌ایه ولی باید ببینیم می‌تونه یا نه. چیزی که مسلمه اینه که تو این فصل دوتا مدافع عالی داریم که حتی نصف توانایی‌هاشونو نمی‌تونن نشون بدن. شاید تقصیر یه کچلی باشه که باید مدافعا رو آماده کنه. شایدم ...
به هرحال یه تیمی که تو این سطح بازی می‌کنه باید حداقل 4مدافع وسط متوسط به بالا داشته باشه که ما سه تا داریم. باید باید باید باید تو این پست خرید داشته باشیم و فکری برای آماده کردن بازیکنایی که داریم بکنیم.

کارل جنکینسون: دیشب خوب بازی کرد و از سمتی که بود زیاد اذیت نشدیم. البته یه مقداری هم به خاطر این بود که بایرن کلا بیشتر از سمت مخالف حمله می‌کرد و فشار زیادی رو کارل نبود اما به‌هرحال من هنوزم بهش امیدوارم. تو حمله زیاد خوب نیست تو دفاع هم عالی نیست اما در مجموع طوری بازی می‌کنه که زیاد از اون سمت نگران نباشیم. به نظر من با بالا رفتن تجربه‌ش می‌تونه یه دفاع راست خوب بشه. 
سانیا رو این بازی نداشتیم که کمبودش احساس نشد با بودن جنکینسون اما خود سانیا هم دیگه از اوجش فاصله گرفته و تو حمله که خیلی ضعیف شده و تو دفاع هم بیشتر شبیه یه دفاع وسط بازی می‌کنه. این پست برامون نگران‌کننده نیست به نظر من. بازیکن بگیریم بهتره ولی نگرفتیم هم فاجعه نیست.

کایرن گیبس: چند بازی که نبود خیلی نبودنش احساس شد و این بازی که اومد خوب بود. البته زیاد نتونست نفوذ کنه و توانایی‌هاشو نشون بده چون روبن مثل گرگ از فضای پشت سرش استفاده می‌کرد. در کل با فشاری که از اون سمت روش میاوردن خوب تونست کار کنه و به تیم واقعا کمک کرد. معلوم نیست اگه ورمالن اونجا بود چه بلایی سرمون میومد!
تو این پست ناچو رو هم داریم که متوسط به بالاست. کلا مشکلی تو دفاع چپ نداریم.

میکل آرتتا: بازیکنی که همیشه مثبت بازی می‌کنه اما خیلی بازیش به چشم نمیاد تو این بازی اشتباه زیاد داشت. پاس‌های بد و اشتباهی می‌داد و توپ‌هایی لو می‌داد که واقعا ازش انتظار نمی‌رفت. به عنوان یه هافبک دفاعی تخریبی با 9 خطایی که انجام داد خوب بود اما اون آرتتایی که انتظار داشتیم نبود.

آرون رمسی: تیمو به فنا نداد اما اصلا کار خاصی نکرد. نه تونست پاس خوبی بده نه خیلی تو توپ‌گیری‌ها عالی بود. وقتی از بازی بیرون رفت و چمبو جاش اومد تیم یه نفس تازه‌ای کشید. هنوز خیلی فاصله داره با بازیکنی که بهش نیاز داریم. بازی خیلی ساده‌ای می‌کنه و هیچ چیز خاصی ازش نمی‌بینیم واقعا!

توماس روسیچکی: خیلیا امیدشونو بسته بودن با روسیچکی تا جای خالی ویلشر رو پر کنه اما متاسفانه اصلا نتونست انتظاراتو برآورده کنه. اونم مثل آرتتا یه پاسای اشتباه خیلی بدی داشت و به هیچ وجه اون بازیکن همیشگی نبود. توماس مطمئنا بازیکن خوبیه اما تو این بازی که نگاهای زیادی بهش بود نتونست کارشو خوب انجام بده. به نظرم روزایی که ویلشر رو داریم که تمرکز تیم رو اون باشه روسیچکی می‌تونه کنارش خوب کار کنه اما تنهایی نمی‌تونه زیاد عالی باشه. به هرحال 32سالشه و این طبیعیه. 

اکسلید چمبرلین: وقتی اومد تو زمین خوب کار کرد و باعث شد حسرت بخوریم که چرا زودتر نیومد. البته شاید اگه زودتر میومد باعث می‌شد تو دفاع ضعیف بشیم و مشکل برامون ایجاد بشه چون رمسی هرچی هم بد باشه حداقلش اینه که کلا بیشتر تو عقب زمین حضور داره و یه مقدار به دفاع کمک می‌کنه اما چمبو ذاتا تهاجمی بازی می‌کنه و برای این سبک بازی عاقلانه‌ای که کردیم زیاد مناسب نبود. به هرحال تکنیکش خیلی خوبه و باید رو پاس و مخصوصا سانتراش کار کنه تا یه بازیکن موثر بشه.

هافبک دفاعی نیاز داریم. آرتتا این فصل خیلی خوب برامون بازی کرد اما اگه یه هافبک دفاعی مطمئن داشتیم و آرتتا یه خط جلوتر بود مطمئنا می‌تونست عالی‌تر کار کنه. رمسی همچنان گزینه‌ی خوبی برای حداقل قرض دادن به تیم دیگه‌ست و ویلشر هم باید بالاخره زودتر به یه حالت کاملا پایدار برسه تا همیشه بتونیم روش حساب کنیم.

سانتی کازورلا: دیشب اصلا خوب نبود. بازیکن خیلی خوبیه اما ظاهرا سمت چپ زیاد جواب نمی‌ده. باید پشت مهاجم بازی کنه تا راحتتر کار کنه. مخصوصا که دیشب داشت جلوی فیلیپ لام بازی می‌کرد و کار خیلی سختی بود.

تئو والکات: ضعیف بود. بازی رفت به عنوان مهاجم نوک بازی کرد و اصلا خوب نبود و این بازی به عنوان وینگ. همچنان همون بازیکن سال‌های قبله. یه بازی عالی و استثنائی می‌شه و چند بازی خیلی معمولی و حتی پایینتر از معمولی. پتانسیل خیلی بالایی داره با توجه به سرعتش اما متاسفانه تو این چند سالی که اینجاست همش بالا و پایین داشته و هیچوقت به اون چیزی که می‌تونه نرسیده.

جروینیو: اومد تو زمین و بد کار نکرد اما خیلی هم خوب نبود. یه موقعیت خوب از دست داد که البته نمی‌شه زیاد بهش ایراد گرفت چون موقعیتم با هنر خودش ایجاد شده بود. شاید در حد همین که از رو نیمکت بیاد و از خستگی بازیکنای حریف استفاده کنه به درد می‌خوره. با این فرم نمی‌تونه یه بازیکن ثابت بشه.

الیور جیرو: یه گل زد و یکی دو موقعیتو نتونست تاثیر لازم روشون بذاره و در کل خوب بود. نیاز به توپ‌های بلند داشت که براش ارسال نشد و البته با حضور مدافعای بلند بایرن انتظار زیادی هم برای اینکه بتونه سر بزنه نداشتیم. در کل من هنوزم بهش اعتقاد دارم و به نظرم مشکل اصلی تو خط میانیه که توپای زیادی نمی‌سازن براش.

به عنوان مهاجم من دوست دارم زوج پودولسکی و جیرو رو تو حمله ببینم اما ونگر گیر داده به سستم تک‌مهاجمه. 
یه مهاجم باید بخریم. فقط جیرو مهاجم نوک می‌تونه بازی کنه و والکات و پودولسکی هیچ کدوم مهاجم هدف نیستن. باید تابستون یه مهاجم نوک گل‌زن کلاس‌بالا به تیم اضافه کنیم.

--------------------------------------------------------
تو این بازی خوب بازی نکردیم و آمار شوت‌ها 23 به 5 بود! اما 2-0 بردیم و نشون دادیم تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم. اگه تو بازی رفت اونقدر اشتباه نمی‌کردیم حالا می تونستیم تو مرحله‌ی بعد باشیم. با این شرایط این برد فقط به باور و روحیه‌ی تیم کمک کرد تا بدونن هنوزم می‌شه تو بازیای بزرگ برنده بود و اینو هم نشون داد که ونگر هنوز مربی تواناییه. بازی منطقی و عاقلانه‌ و زدن دو گل جلوی بایرن مونیخ اونم تو شرایطی که داشتیم کار سختی بود که از پسش بر‌اومدیم و امیدوارم تو تابستون چندتا خرید خوب داشته باشیم تا دستمون بازتر باشه تو همچین بازیایی.
مثل همه‌ی بازیای مهم این فصل که تو نیمه‌ی اول خوب نبودیم این دفعه هم همینطور بود. البته نیمه اول این بازی، بازیِ رفت تو زمین خودمون بود که گند زدیم و 3-1 باختشم و نیمه دومش این بازی که بردیم. باید به ونگر پیشنهاد بدیم که قبل از هر بازی بزرگ، اول یه دست دوستانه با تیم حریف بازی کنیم تا بچه‌ها هرچی دوس دارن گل بخورن بعد بریم بازی اصلی رو انجام بدیم و حریفو له کنیم!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 24/12/1391 | 22:36 گفت:

کاملا در همه موارد باهات موافقم. حرف نداشت. بهترین تحلیل در این 24 ساعت بود. فقط یکم ارتتا از اونی که گفتی بهتر بود. بازم مرسی مغیث جان

مغیث در 24/12/1391 | 21:46 گفت:

@Arash:
آره با این ترکیب موافقم!
البته در کل به نظرم باید یه هافبک وسط خلاق بخریم چون برا فصل بعد به نظرم واقعا نمی‌شه به روسیچکی 33 ساله تکیه کرد.

arash در 24/12/1391 | 21:40 گفت:

آقا مغیث جان، یه لحظه حرف بچه هارو گوش کن..چیزی که بچه ها میگن در اصل اینه..چمبو جای کازورلا (تو تموم بازیایی که چپ بازی کرده کاملا خارج از بازی بوده) کازورلا جای روسیچکی روسیچکی جای رمزی!!
هم کازورلا تو اون منطقه بهتر از روسیچکیه هم چمبرلین بهتر از کازورلا..روسیچکیم اونجا اگه بهتر از رمزی نباشه بدتر نیس...

farzam در 24/12/1391 | 20:44 گفت:

والا روسیچکی تو ادامه فصل خیلی بیشتر از رمسی میتونه کمک کنه فصل بعد هم حداقل ذخیره خوبی میتونه باشه و به بازی خوب طراوت میبخشه
ژیرو هم تو نبرد هوایی فوق العادس و به قول احسان یک و دوهاش خیلی خوبن ولی پا به توپش افتضاحه در کل در حال حاضر تو اون پست از هیچی بهتره ولی تابستون حتما باید یه مهاجم تکنیکی و تمام کننده بخریم

مغیث در 24/12/1391 | 17:12 گفت:

والدز رو دوس ندارم! ترجیح می‌دم یا جوون باشه و بتونیم بهش کاملا امید ببندیم یا یه باتجربه‌ای که به بزرگتر شدن ژسنی کمک کنه.
ژیرو دیشب روی هوا عالی نبود چون بایرن رو هوا خیلی قوی بود. تو یکی از مطالب مربوط به بازی رفت هم اشاره کردم که حضور دانته و فن‌بویتن و خاوی وارتینز تو خط دفاعی و وسط زمین بایرن کاملا فرصت سرزنی رو می‌گیره از مهاجمای ما و ونگر هم احتمالا با همین تفکر والکات رو گذاشته بود نوک که البته جواب هم نداده بود. یه مدافع می‌خواد فقط توپ رو دفع کنه اما موهاجم باید هدفدار سر بزنه و همین باعث می‌شه که کار یه مهاجم سرزن جلوی یه مدافع سرزن و تنومند خیلی سخت بشه. ولی بهر حال همه‌ی بازیا که اینطوری نیست و تو خیلی از بازیا توانایی ژیرو تو زدن ضربات سر خیلی می‌تونه کمک کنه.
به نظر من بازی کردن دیشب رمزی عجیب نبود چون گزینه‌ی دیگه‌ای نبود که اونجا بازی کنه. تو متن هم اشاره کردم که اگه چمبو از اول میومد تو احتمالا تیم نمی‌تونست اینقدر منطقی بازی کنه و نظم دفاعیمون کامل نمی‌شد. سبک بازی چمبو زمین تا آسمون با رمسی فرق می‌کنه. مثل اینه که آدم بگه وقتی یه مهاجم فوق‌العاده رو نیمکت داریم چرا باید یه مدافع ضعیف تو ترکیب داشته باشیم!
روسیچکی هم واقعا به نظرم دیگه باید یواش یواش کوله‌بارشو ببنده. نیاز به یه هافبک طراح داریم که مستقل بتونه کار کنه اما روسیچکی هرچی بیشتر می‌گذره ضعیف‌تر می‌شه و دیگه زیاد به کارمون نمیاد.

tofigh در 24/12/1391 | 15:47 گفت:

من که دارم میگم هانری رو گذاشتن با والدز مذاکره کنه من که میگم هانری مخش رو میزنه ومیارش..

hosein-gunner در 24/12/1391 | 15:32 گفت:

در ضمن راه ما برای زدن گل بیشتر فقط هوا بود کاش بازی رفت جیرود تو بود و همش سانتر از جناح می کردیم حداقل 3گل نمی خوریدم

ehsan zoola در 24/12/1391 | 15:30 گفت:

بچه ها یه سوال ؟ چرا ما تو این سایت و کلا تو سایتای ایرانی اینقدر از رمزی انتقاد میکنیم ولی خبرنگارای خارجی حتی یه سوال هم از ونگر در مورد اون نمیپرسن ؟؟

hosein-gunner در 24/12/1391 | 15:26 گفت:

بایرن خودش بود و ما اون تیم قبل نبودیم
چرا؟؟؟چون ورمایلن و ژسنی نبودن و اگه جای رمزی هم ویلشر بود یا حتی چمبرلین صعود هم می کردیم !!!
من خودم طرفدار ژسنیم اما واقعا اگه امشب اون تو بود توپهایی رو که فابی یک ضرب گرفت رو دفع می کرد و دوم اینکه فابی تونست دفاع رو با خودش بیشتر هماهنگ کنه همچنین من دلیل اصلی برد رو استراحت کامل تیم می دونم چیزی که باعث شد آرسن ونگر بتونه بالاخره ترکیبش رو با یه مدت زمانی خوب تمرین بده که عامل اصلی بردمون بود و این هم به خاطر هماهنگی بود که خوب دفاع کردیم این بازی نشون داد بازیکنان ما توانایی دارند اما شاید بشه گفت ونگر هنوز نتونسته تواناییهاشون رو به ظهور بنشونه ما بردیم و و می تونستیم صعود کنیم چون خواستیم چمبرلین نشون داد الکی ذخیرست چون با اومدنش تونست کرنر بدست بیاره و یکیش هم گل شد از سمت راست حملاتش تکنیکی بود در حالیکه والکات فقط سرعتیه یا روسیچکی و فابیانسکی شما در نظر بگیرید اینجا جای انتقاد از ونگر نیست اما چی میشه همیشه ترکیبمون بر حسب صلاحیت باشه ؟؟؟
رمزی هم نیمه دوم گند زد و نیمه اول هم پاسش خوب بود که باعث گل شد اما شبی که همه عالی بودن اون خوب بود پس سطحش پایینتره و نباید فیکس باشه اما متاسفانه !!!!!امیدوارم ونگر تو چیدمان ترکیب بیدار بشه و تو این بازیهای مونده فصل بهترین ترکیب رو بفرسته تو در ضمن حضور گیبس و جنکینسون در دو جناح عاملی اصلی دیگر در برد بود
امیدوارم یونایتد رو هم ببریم و نظر دیرگان رو در مورد خودمون عوض کنیم چون واقعا قبل این برد آرسنال خیلی کوچیک شده بود

sepehr najafian در 24/12/1391 | 15:22 گفت:

از همه چي واجب تر همون هافبک دفاعيه.واقعا لازمه

ehsan zoola در 24/12/1391 | 15:18 گفت:

همه از تاثیر ژیروود در توپای دومی ک دروازبازن میفرسته حرف میزنن . ولی بازی دیشب رو یبار دیگه ببینید ... فک کنم 7 تا 10 تا از این صحنه اتفاق افتاد ولی ژیرود فقط تو 2 تا موفق بود ... چندبارشو رو هوا خطا کرد رو بازیکن حریف... چندبارشم استپ کرد و توپ از پاش فاصله گرفت . پس با این تفاسیر هنوز خیلی باید رو این حرکاتش کار کنه ...یک و دوهاش خیلی عالیه (نمومنش پاسی ک به پولدی تو بازی مون پولیه داد ) ... شوت زدنش فقط قدرتیه و اصلا دقتی توش نیس ... هد زدنش هم خوبه ولی با این قدش باید خیلی بهتر بشه ...

مغیث در 24/12/1391 | 14:57 گفت:

به نظرم یا باید ژسنی رو کنار یه دروازه‌بان بزرگ باتجربه داشته باشیم یا فابیانسکی رو داشته باشیم و یه دروازه‌بان جوون خیلی خوب که تو آلمان از این دروازه‌بانا پیدا می‌شه.
پتانسیل روسیچکی باید تو همین فصل جواب می‌داد دیگه بعد از این همش با بالاتر رفتن سنش کارآییش میاد پایین.
ژیرو رو من خیلی دوس دارم چون رو توپای بلند به شدت می‌تونه سر بزنه و بکاره برای بازیکن پشت سرش واسه همین می‌گم اگه کازورلا رو پشت سر و پودولسکی رو کنارش داشته باشه می‌تونه فوق‌العاده باشه.

farzam در 24/12/1391 | 14:42 گفت:

ممنون از تحلیل قشنگت
دیشب به نظر من که طرفدار شسنی هستم فابیانسکی بهترین بود بعد از اون کوشیل هم عالی بود من قبل بازی هم میگفتم کوشیل رو بازی بده, جنکینسون و گیبس هم خوب بودن رمسی هم خودت خیلی خوب تحلیلش کردی اصلا خلاقیت نداره,روسیچکی پتانسیل بالایی داره ولی دیروز تیم ورکش پایین بود و در کل متوسط رو به پایین بود چند تا بازی تو ترکیب باشه فوق العاده میشه,آرتتا پایین تر از حد انتظار بود ولکات و کازورلا هم ضعیف بودن,کازورلا به قول خودت پست تخصصیش بازی کنه خیلی خوبه وگرنه زیاد جواب نمیده متاسفانه باز هم تو این بازی ونگر کازورلا رو فدای بازی کردن رمسی کرد,ژیرو هم خیلی معمولی بود
در مورد تعویض ها من واقعا بازی جروین رو دیدم خیلی تعجب کردم خیلی فراتر از انتظار بود ومن رو بسیار امیدوار کرد چمبو هم خوب بازی رو سرعت داد

ehsan zoola در 24/12/1391 | 14:00 گفت:

ژیرود جز سه بازیکن برتر دور برگشت لیگ قهرمانان تو این مرحله انتخاب شده !

ولی اگه یکم منطقی باشیم باید به این نکته هم نگاه کنیم ک بایرن دیشب نصف قدرت خودشم نبود ... خیلی محتاط و ضعیف بازی میکردن ... تو تیم ما هم چند تا فوق ستاره بودن ک باعث شدن این برد بیاد ماندنی ولی تلخ رقم بخوره

arash در 24/12/1391 | 13:55 گفت:

ژیرو یه خوبی داره رو همه ی توپایی که دروازه بان میفرسته وسط زمین تاثیر میذاره..پرشش خیلی خوبه، نمیدونم رو کاغذ باید گلزن خوبی باشه چون شوتاشم خیلی خیلی سنگینه، مخصوصا بدون دورخیز..ولی نمیدونم چرا در عمل اینجوری نیس..امیدوارم این نشونه ای باشه واسه فصلای بعد،
کوشیلنی هم به خدا میتونه بهترین مدافع تیم باشه..میتونه به خدا..ولی تو چنتا بازی مهم آنچنان سوتی هایی داد که هر چی فصل پیش رشته کرده بود پنبه شد..ولی باید بتونه خیلی بهش نیاز داریم..دیشب خیلی توپگیری کرد..کلی هد زد..البته از داد و هوارای فابیانسکی هم نباید گذشت..خیلی رو عملکرد مدافعا تاثیر داره، ژسنی زبون نداره!!!

amir در 24/12/1391 | 13:46 گفت:

مرسی بابت پستت
شاید باورتون نشه بخدا میدونستم 2-0 میبریم اما گل سوم رو نمیتونیم بزنیم

amir در 24/12/1391 | 13:46 گفت:

مرسی بابت پستت
شاید باورتون نشه بخدا میدونستم 2-0 میبریم اما گل سوم رو نمیتونیم بزنیم

masoud mahmudpur در 24/12/1391 | 12:19 گفت:

مرسی
فابیانسکی خیلی خوب بود.اگه همینجوری ادامه بده از دست شزنی که این فصل پدرمون رو درا ورد راحت میشیم.
ژیرو خیلی عقلش کمه.اصلا باهوش نیست.تو یه صحنه توپ بهش رسید موقعیت خوبیم بود ولی از همونا یه شوت مزخرف زد.دقیقا همون کاری که تو بازی های قبلی هم میکرد و ونگرم همیشه عصبانی میشد.کلا دیروز ونگر واقعا نشون داد چه مربی بزرگیه.اما حیف که دیر شده بود

parsa در 24/12/1391 | 11:22 گفت:

مرسی
دم همشون گرم .دیشب خیلی با غیرت وجون دل بازی کردند
جنکینسون عالی بود وواقعا دم ونگر گرم که از بازیکنی که هیچ استعدادی نداشت چنین بازیکنی ساختش
کوشیلینی هم حرف نداشت و من رو یاد بازی های فصل قبلش انداخت.اگه همینجوری ادامه بده بهترین دفاع تیممونه با افتی که فرمایلن داشته
کلا دیشب تو دفاع خیلی خوب بودیم ولی برعکس خط هافبکمون افتضاح بود.سانتی که توبازیهای بزرگ هیچوقت خوب نبوده وآرتتا هم که بااون خطاهای بی موردی که آخر بازی انجام داد خیلی رو مخ آدم بود.روسیچکی خوب نبود
وفقط یه نکته چرا ونگر رمزی خنگ رو زودتر بیرون نکشید وچمبو وجروین رو نیاورد
وقتی تعویض ها انجام شد تیم از این رو به اون رو شد ولی حیف نتونستیم صعود کنیم
دیشب اصلا خوابم نمیبرد وهی میگفتم کاش گلو زده بودیم
وای...خدا...چرا باید بازی رفت اینقدر بد میبودیم که...
فقطدوستان دعکنیم که امسال هم جز 4تیم باشیم چون رو خرید کردن تیم هم خیلی تاثیر داره

tofigh در 24/12/1391 | 11:21 گفت:

آرسنال هانری رو مامور مذاکره با والدز کرده..

احمد ولی خلف در 24/12/1391 | 11:07 گفت:

انصافا از بازی چمبرلین و ژیرود خیلی خوشم اومد

ahmad behrozi در 24/12/1391 | 10:53 گفت:

ولی خدای ژیرو خیلی با غیرت بازی کرد