دفاعیات - بخش دوم

نویسنده: مغیث

وبلاگ من
نویسنده: مغیث
من اینم
کل بازدید: 11,840 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دفاعیات - بخش دوم

آیا اوضاع ما اسفناک است؟


این هفته باز یه مساوی کردیم و باز می‌بینم انتقادا شروع شده. باز یه عده‌ای شروع کردن که ونگر دیگه به درد آرسنال نمی‌خوره. تفکراتش قدیمی شده و دستش خونده شده و ... . تعویضاش اشتباهه بازی دادنش به فلان بازیکن اشتباهه و این حرفا. یکی می‌گه فلان ساله جام نگرفتیم و حتی لیورپولم با اون وضعش جام گرفته.
اما من حرفم اینه:
اونایی که می‌گن لیورپول جام گرفته و ما نگرفتیم، واقعا به وضعیف لیورپول حسودیشون می‌شه؟ واقعا ترجیح می‌دین تیمی که طرفدارش هستین یه جام بیخود بگیره ولی اینطور از سطح اول فوتبال فاصله بگیره و حتی تو خود انگلیسم دیگه زیاد به حساب نیارنش؟ لیورپول برای من تیم خیلی قابل احترامیه، اما واقعا وضعش خوب نیست. خرجای خیلی بیشتری نسبت به ما کرده ولی نتایجش افتضاح بوده. واقعا بی‌انصافیه که بعضیا بگن لیورپول جام گرفته و ما نگرفتیم.
اما در مورد ونگر. شک نکنید که ونگر هنوز یکی از بهترین مربیای دنیاست. ببینین ما تو آلیانز آره‌نا با بایرن مونیخ چیکار کردیم و بارسا و یووه اونجا به چه روزی افتادن. ببینین تیم ما با چه بازیکنا و چه میانگین سنی و چه بودجه‌ای تو چه شرایطیه تو این همه سال. سال پیش تنها تیمی که یه مقداری شرایطش نزدیک به ما بود و رتبه‌ی خوبی آورد نیوکاسل بود. یادمه پارسال همین موقعا یه عده اومدن گفتن آلن پاردو خیلی مربی خوبیه و باید بیاد جانشین ونگر بشه. اما الان این آلن پاردو کجاست؟ تیمش بازیکن خاصی از دست نداد فقط دمبا با رو نیم فصل از دست داد اما به جاش 17میلیون خرج بازیکنایی کرد که هدف ما هم بودن. اما الان دارن ته جدول مبارزه می‌کنن که صعود نکنن! خیلی از مربیای دیگه‌ای هم که بعضیا گفتن باید جانشین ونگر بشن اوضاعشون همینطوریاست. یه مدت خوب کار می‌کنن و بعدافت می‌کنن. اما ونگر این همه ساله تیمو تو این سطح نگه داشته.
ونگر تو این سال‌ها تغییری نکرده اگه استعداد خیلی درخشانی تو تیمش دیده نمی‌شه. سال‌های خیلی قبل ونگر وقتی یه استعدادی کشف می‌کرد راحت می‌رفت و می‌خریدش با قیمتی که معقول بود. اما الان چی؟ ادن هازاردو پیدا می‌کنه؛ تصمیم می‌گیره بخره؛ یه سال تیمش نمی‌فروشه سال بعد خرپولا میان چندبرابر ارزش واقعیش پول می‌دن و می‌خرنش. این به خاطر جو مسخره و پول‌پرستانه‌ایه که تو فوتبال ایجاد شده. به خاطر ضعف استعدادیابی ونگر نیست.
به نظر من دو حالت داره اگه ما جام بخوایم. یا باید آرسنال فلسفه‌شو عوض کنه و بشه مثل تیمای دیگه‌ای که خریدای خیلی گرون‌قیمت می‌کنن و گند می‌زنن به فوتبال؛ یا می‌خوایم با همین فلسفه دوباره به سطح عالی برسیم که به نظر من تنها کسی که می‌تونه با این روش کار کنه و اوضاعو درست کنه خود ونگره.
فک کنم امسال دیگه بازیکنی از تیممون جدا نشه. چون درخشش خاصی نداشتیم اصلا تو تیم. اگه بتونیم تو چندتا پست بازیکن بخریم می‌تونیم دوباره قدرتمند باشیم. نیاز شدید به دفاع راست داریم به جای سانیا. یه دفاع وسط نیاز داریم حداقل واسه نیمکت. یه مهاجم نوک خوب و یه هافبک دفاعی هم نیاز داریم. امیدوارم بتونیم چندتا بازیکن کلاس بالا جذب کنیم. خبرای خوبی که می‌رسه اما اینکه چقدر واقعیت داشته باشن معلوم نیست!
ولی به هر حال:
بوی بهبود ز اوضاع جهان می‌شنوم!

------------------------------------------

به عنوان یه هوادار ونگر، بدم نمیاد که ونگر به یه تیم دیگه بره و ثابت کنه که بعضیا چقدر بی‌انصافی می‌کنن در موردش
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد علی در 12/2/1392 | 22:09 گفت:

اگه ونگر نبود با فروشه بهترینامون الان باید برا بقا تو لیگ میجنگیدیم نه چمپونزلیگ

حمید pires در 12/2/1392 | 00:36 گفت:

مرسی مغیث جون تنها گزینه ای که میتونست در حد رئیس جایگزین ونگر بشه و تیم به زوال نره مارچلو لیپی بود که اونم خبری ازش نیست بقیه مربیهای امروزی با این سیاست ریاضت اقتصادی باشگاه خیلی خوب باشن میتونن آرسنال رو شبیه اورتون کنن البته اگه خیلی هنر کنن.

محسن عاشوری در 11/2/1392 | 14:24 گفت:

مجید جون سلام.
اتفاقا من گفتم اگه ونگر بمونه و جام نیاریم شاید مثل لیورپول الان بشیم که تو جدول رتبه و مقامی نداره و طرفدار جدیدی نمیاد طرفش ،، و داره از قافله جا میمونه !!

پس اگه یه مربی صاحب سبک و خیلی خوب جایگزین ونگر بشه بنظرم بهتره

majid r در 11/2/1392 | 13:48 گفت:

-چرا میگید اگه ونگر بره مثل لیورپول میشم کسی اینجا نوستراداموس هست!!! مگه رئال و من سیتی و چلسی، بایرن ،خیلی تیمهای دیگه ک مربی عوض کردن الان آرزشون لیگ قهرمانان باشن
مگه همین دیمتئو که انقد خوب نتیجه گرفت برش داشتن چی شد؟؟تیم وقتی بزرگ باشه همیشه بزرگ خواهد بود ن با یه مربی!!
-چرا بازیکنا فقط از ارسنال میرن چرا مثلا کسی دلش نمیخواد از منسیتی و چلسیو من یونایتد بره!!!!!

محسن عاشوری در 11/2/1392 | 13:21 گفت:

مغیث جان تو ازما بزرگتری و ماهم بهت احترام میزاریم و خواهیم گذاشت

اما من که اول بلاگم گفت که مساوی با منچستر اصلا به ونگر ربطی نداره ... والا منظور از این بلاگ ربطی به مساوی با منچستر نداشت ،،، اتفاقا این هفته ها آرسنال گل کاشته و هزار ماشاالله حدود 10 هفته هست که باخت نیاورده.

درکل منظورم اینه که تاکی این وضعیت باید ادامه داشته باشه ... حتی الان هم داریم واسه سهمیه اروپا تلاش میکنیم و حتی چهارمی مون هم معلوم نیست ،، و این واسه آرسنال پرطرفدار بده که هرسال فقط دلخوش به گرفتن سهمیه باشه ،،
این بده که دست ما از بعضی چیزا کوتاه مونده ولی بقیه دارن >>> این بده که ما از تیم هایی مثل بلکبرن و اون تیمه که دسته 2 بود شکست بخوریم

درآخر میگم ما هم تیم محبوبمون آرسنال رو دوست داریم و نمیخوایم از چلسی و دو تیم شهر منچستر جا بمونیم.
<< ما جونمون واسه آرسنال میره >>

مغیث در 11/2/1392 | 11:19 گفت:

من سعی می‌کنم نه حرفام تهاجمی باشه نه کسی رو مسخره کنم! دوس دارم جو سایت یه جو دوستانه و منطقی باشه نه اینطوری که تا یه نتیجه‌ای میاریم که دلخواه نیست (هرچند مساوی جلوی منسچرت هم فاجعه نبود) همه شروع می‌کنن به حمله به ونگر و طرفداراش و حرفای نامربوط می‌زنن.

دوس دارم این بحث ادامه داشته باشه همینجا اما متاسفانه مسافرم و دو سه روزی شاید نتونم بیام (بستگی به این داره که جایی که می‌رم نت داشته باشم یا نه).

امیر صفای نیکو در 11/2/1392 | 11:03 گفت:

عالی بود.بدون اغراغ و منطقی...

siamak در 11/2/1392 | 10:43 گفت:

ونگر

siamak در 11/2/1392 | 10:42 گفت:

ایولا خوشـــــــــــــــــــــم اومد دمت گرم عالی بود
واسه این بیشتر و همه حرفات
ــــــــــــــــ
به عنوان یه هوادار ونگر، بدم نمیاد که ونگر به یه تیم دیگه بره و ثابت کنه که بعضیا چقدر بی‌انصافی می‌کنن در موردش

ونگر کبیر فقط باید بمونهR:

مخالفاشم از روی میبره و میبریم نگران نباشV:

سالار لاری در 11/2/1392 | 09:46 گفت:

هنوز بعضیا میگن ونگر باید خرج کنه با اینکه مصاحبه نصری راجع به مالکان رو خوندند

محمد مهدی در 11/2/1392 | 09:37 گفت:

جان من کامنت هاتون تهاجمی نباشه یا مسخره نکینن همو. یه بحث قشنگ داشته باشین.

نظر من: این فصل اخرین فصل ونگره...اگه خرج کرد و جام اورد....امیدوارم بمونه...اگه نکرد و همین اش موندو همین کاسه...خودش از رو میره ولی شما هواداراش نه.

رضا توپچی در 11/2/1392 | 08:01 گفت:

دمت گرم دادا،لذت بردم از کل متنت بخصوص عبارت "هوادار ونگر" که استفاده کردی

شاید کسانی باشن که آرسنال رو به خودیه خود دوست داشته باشن ولی من آرسنال رو بخاطر ونگر کبیر میپرستم

آمادگی کامل رو هم دارم با دیگر دوستان آرسنالی در باره تمام چیزهای که رئیس درگذشته و زمان حال به آرسنال داده بحث کنم(البته دوستانه نه خصمانه)

مغیث در 11/2/1392 | 05:00 گفت:

@ مهدی 111:
ینی ونگر بلد نیست از بازیکن بازی بگیره؟ ونگر تو این مدت ثابت نکرده که تواناییشو داره؟ وضعیت پولدی و روسیچکی و خیلیای دیگه چیه؟ پولدی یه مدت رفت تو بایرن و موفق نبود. کلا تو این سال‌ها نشون داده از نظر شخصیتی طوریه که زیاد میل به رقابت شدید و پیشرفت نداره. تا همینجاشم آرسن خوب تونسته ازش استفاده کنه و آمارش برا فصل اول حضور تو لیگ برتر بد نبوده. روسیچکی هم شرایط بدنیش طوریه که نمی‌تونه منظم بازی کنه. تقصیر ونگر نیست. خیلیای دیگه رو هم بگو ببینم کی هستن! من خودم از منتقدین همیشه بازی کردن رمسی هستم چون زیاد خوشم نمیاد از این سبک بازیکنا، اما برو ببین تو بازیای اخیر نمره‌ی کی همیشه از یه سطح متوسطی بالاتر بوده به جز همین عزیزدردونه‌ی ونگر؟

@ ehsan zoola:
مرسی برادر.


@ توپچی جنوب:
من قبلنم گفتم که بیشتر از هر چیزی طرفدار فلسفه و سیاست باشگاه آرسنالم. این سیاست و دووم آوردن با این روش رو آرسنال مدیون آرسن ونگره اما اینهمه بهش کم‌لطفی می‌شه. من واقعا دلم براش می‌سوزه که این حرفو می‌زنم.

من مشکلم با قضاوتای خیلی ناجوانمردانه‌ست. یادمه تا چندوقت پیش همه اینجا به کوشیلنی فحش می‌دادن و می‌گفتن چه آشغالیه و به ونگرم گیر می‌دادن که چرا اینو خریده و بازی می‌ده و اصلا فراموش کرده بودن که همین کوشیلنی فصل پیش چطوری بود. اما حالا که دوباره به سطح خودش برگشته اون حرفا فراموش شده. فک کنین اگه طرفدارای منچستر بعد از اون چند هفته که ون‌پرسی گل نزده بود می‌خواستن مثل شما رفتار کنن باید چی می‌گفتن! هر بازیکنی بالا و پایینی داره. هر تیمی بالا و پایینی داره. حتی هر مربی! اما ونگر تو این سالا خیلیم خوب بوده.

مغیث در 11/2/1392 | 04:50 گفت:

@ محسن عاشوری:
پست من بیانیه‌ای در جواب به مطلب شما نبود. من که ماهی یه مطلب می‌ذارم به نظرت فقط به خاطر حرف یه نفر می‌شینم وقت خودمو تلف می‌کنم جوابیه صادر کنم؟ تو این مدت چندین بار اسم لیورپولو جام مسخره‌ای گرفته رو تو حرفای بچه‌های اینجا دیدم که با حسرت به یاد میارنش و می‌زنن تو سر طرفدارای ونگر. منظورم با جو کلی این دوستان بود نه شخص شما.
ضمنا می‌فرمایید که مگه باید می‌رفتیم دسته 2؟ نه نباید می‌كفتیم دسته 2. ولی خیلی تیمای دیگه خیلی وقتا براشون پیش میاد که افت می‌کنن و نتایج ضعیفی می‌گیرن. ما تو این همه سال همیشه رفتیم لیگ قهرمانان و همیشه هم از گروهمون بالا رفتیم. این ینی هنوز تو سطح اولیم.
توقع بهتر داشتن خیلی خوبه. انتقاد کردن هم خیلی خوبه ولی نباید شورشو درآورد. می‌گفتن که چرا ونگر فقط بچه می‌خره و بازیکن خوب نمی‌خره. فصل پیش سانتی رو خرید و پولدی. ژیرو هم بازیکن کوچیکی نبود و نیست. این ینی یه مقداری تغییر داده تو سیاستش. می‌گفتن چرا تلاشی نمی‌کنه که بازیکنای خوبشو حفظ کنه. رو آورد به بازیکنای انگلیسی و قراردادشونو هم 5سال تمدید کرد تا دیگه از دستشون نده تا چند سال. اینا تغییر نیستن؟ چرا اینارو نمی‌بینین و فقط همون حرفا رو تکرار می‌کنین؟

توپچی جنوب در 11/2/1392 | 02:01 گفت:

مرسی مغیث جان بابت پستت.
تیم خیلی خوبه فصل بعد همین اسکلت اصلی تیم حفظ میشه و چند ستاره هم به تیم اضاف میشه قهرمانی با ونگر اصلا یه چیز دیگه است.
دوستان لطفا فکر کنید و شرایط تیم رو بسنجید تحقیق کنید و بدونید چی به چیه و بعد در مورد یکی از بهترین مربیان دنیا نظر بدین لطفا از روی لج و لجبازی هم با هم بحث نکنید .
همه میدونن ونگر یکی از بهترین مربیان دنیاست و همه به توانایی و کارهایی که میتونه انجام بده ایمان دارند و فقط باید ابزار کار دستش باشه.
و از همه مهمتر تو این دنیای پولکی تنها ستاره آرسنال که همیشه به آرسنال متعهد بوده آرسن ونگر بوده.

و در آخر اصلا با این حرفت موافق نیستم مغیث جان:
به عنوان یه هوادار ونگر، بدم نمیاد که ونگر به یه تیم دیگه بره و ثابت کنه که بعضیا چقدر بی‌انصافی می‌کنن در موردش

اینجوری تیممون خیلی خیلی افت میکنه و باید بشینیم لیگ قهمانان اروپا بازی تیم های مردم رو نگاه کنیم و حسرت بخوریم مثل لیورپولی ها.
و من چون عاشق آرسنال هستم اصلا دیدن چنین شرایطی واسم قابل درک نیست.

arman در 11/2/1392 | 01:09 گفت:

با این دوستمون موافقم تیم ما تو این چند بازی اخیر روند رو به رشدی داشته به خصوص در زمینه دفاعی ما تنها به خرید مهاجم نوک و هافبک دفاعی نیاز داریم

محسن عاشوری در 11/2/1392 | 01:05 گفت:

باشه احسان جان..
منتظر سبز شدن علف زیر پامون میمونیم !!!!!!!
ایشالا ونگر بعد از 120 سال یه جام میاره برامون !!!!!!!!!!!!!

ehsan zoola در 11/2/1392 | 00:58 گفت:

مغیث جان ممنون از مقاله قشنگ و منطقیت ولی کاش چند تا نکته ای ک من در زیر میگم رو ه مبهش اضافه میکردی تا خوب منتقدان ونگر ساکت بشن

1- همین پایین رو ببینید ! پاری سن ژرمن با اون همه پولش اومده دنبال ونگر ! خیلی وقته هم دنبالشه ! چندین برابر آرسنال هم قراره بهش پول بده ولی خدایی ونگر هیچ وقت محلشون گذاشته تازه با وجود یه سری طرفداری ک همش ازش انتقاد میکنن ولی باز منطقشو حفظ کرده و میدونن فوتبال فهم ها هنوزم بهش ایمان دارن ...تو این سالها رئال ، بایرن ،پاری سن ژرمن و حتی ن سیتی هم دنبالش بودن ...واقعا این موضوع بزرگی ونگرو ثابت نمیکنه ؟

2- تیم منتخب سال رو دیدین ؟ 1 بازیکن آرسنال حتی نزدیک اون لیست هم نبود! تنها و تنها نبوغ مربی هست ک میتونه تیمی برای 14 سال بفرسته لیگ قهرمانان !

3- میگین سیاستاش اشتباه هست و بازیکن نمیخره!! خب واقعا مطمئنید ونگر نمیخاد بازیکن بخره؟ وقتی نصری میاد مصاحبه میکنه میگه کرونکه ی احمق به زور منو فروخته ونگر چه گناهی کرده؟ وقتی ون پرسی بیانیه میداد اگه بازیکن بزرگ نخرید از تیم میرم چرا مدیران هیچ غلطی نکردن؟
پس خرج نکردن تیم رو نندازید گردن ونگر! درسته یه زمونی تیم با ونگر و کم خجی هاش خیلی خوب نتیجه میگرفت و حالا اینجور نیست ...میدونید دلیلش چی بود ! اون موقع رقیبامون فقط منچستر و لیورپول بود ... منچستر بینه مالیش نسبتا خوب بود ...لیور هم در سطح خودمو نبود پس مثل الان نبود ک تا دست میزاریم رو یه بازیکن اگه من سیتی و چلسی نخانش پاری سن ژرمن و چندتا خرپول دیگه میفتن دنبالش!
تو این سالها فکر کنید چه بازیکنایی ک ونگر میخاستش رو بخاطر پول بیشتر از دست داد ... خوان ماتا ، هازارد ، زاها ، ون درویل ، ورتونگن و و و ... اگه اینا اومدن تیممون ک دیگه مشکلی نداشتیم پس ونگر انتخاب کرده کارشم رو بخوبی انجام داده ولی دیگه پول دادن ک دست اون نیست ...اون مدیر باشگاه و مالک ها هستن ک باید دست به جیب باشن

در کل میخام بگم کل بدبختی های ما بخاطر اون مالکای احمق هست ... بخصوص اون کرونکه ی عوضی ... به قدری داره سود میبره از باشگاه داری آرسنال ک حتی حاضر نیست با قیمت خیلی بالایی هم سهامشو به عثمانوف بفروشه

مهدی 111 در 11/2/1392 | 00:44 گفت:

نه بابا.نه ونگر خرج بکن هست و نه جام بیار.لااقل تا زمانی که عالم و آدم و از بازی میکشه بیرون تا عزیز دوردونش(رمسی) بتونه بازی کنه.کدوم مربی سراغ دارین که همچین کاری بکنه؟؟؟واقعا تو این سلیقه گرایی شورشو در آورده.
حالا فرض کنین بازیکنم گرفتیم.وضعیتش میشه مثل پولدی،چمبرلین،روسیچکی و خیلیای دیگه.من حاضرم شرط ببندم اگه ونگر از همین ترکیبی که داریم بهترین بازیو بگیره نیازی به خریدن بازیکن نداریم البته غیر از سانیا

حسین ملازینل در 11/2/1392 | 00:34 گفت:

به عنوان یه هوادار ونگر، بدم نمیاد که ونگر به یه تیم دیگه بره و ثابت کنه که بعضیا چقدر بی‌انصافی می‌کنن در موردش

دمت گرم...
اصلا یه جوره ناجوری حال کردم باهات...

ehsan zoola در 11/2/1392 | 00:33 گفت:

پاریسن ژرمن امیدواراست تا بتواند آرسن ونگر را متقاعد کند که هدایت این تیم را در فصل آینده به عهده بگیرد.

گزارشات گسترده ای به گوش می رسد که مسئولین تیم پاریسی مطمئن اند که توانسته اند ونگر را متقاعد کنند تا جایگزین کارلو آنجلوتی در پایان فصل شود. به نظر می رسد آنجلوتی راه رئال مادرید را در پیش گرفته است.

Morteza Bauer در 11/2/1392 | 00:25 گفت:

امیدوارم ونگر تابستون حسابی به فکربیوفته.فقطامسال جزو4تاباشیم.

محمد مهدی در 10/2/1392 | 23:20 گفت:

هی خدا. دلم واسه اون ارسنالی که جزو 4 تیم بود تنگه. هییییییییییی. چه فاز سنگینی

محسن عاشوری در 10/2/1392 | 22:13 گفت:

کی بی انصافی کرده ..
بعد از 8 سال قحطی هنوز وقتش نرسیده

شما میفرمایید ونگر این همه ساله تیمو تو این سطح نگه داشته ، .
مگه انتظار داشتی بریم دسته 2

توجه کن :
ما طرفدار آرسنال هستیم ، و آرسنال تیم بزرگیه ، و ما از تیم بزرگمون آرسنال توقع بهتر از اینا رو داریم و جام میخوایم

تا کی حمایت میکنین از ونگر .. دیگه بس نیست

Henry در 10/2/1392 | 22:09 گفت:

dar inke venger karesh doroste shaki nist..man vaghean ghaboolesh daram...faghat yek irad dare onam inke yekhode bayad bishtar kharj kone....vali khodavakili yeki az behtarinast

مهدی افسرده در 10/2/1392 | 22:05 گفت:

من که همیشه دوست دارم بازم با ونگر به روزای خوبمون برگردیمو جام بگیریم

خداییش یه لحظه تصور کنین دوباره با رییس قهرمان لیگ بشیم...اوففففففففففففف چه حالی میده

محسن عاشوری در 10/2/1392 | 22:03 گفت:

عزیزم من نگفتم لیورپول جام گرفته و ما نگرفتیم
اتفاقا ما خیلی سطحمون بالاتر از لیورپوله

منظور من اینه که اگه اینطور ادامه بدیم مثل لیورپول میشیم که افت کرده و دیگه در جمع بزرگان جایی نداره و هوادار جدیدی به طرفش نمیاد ،، حتی نمیتونه سهمیه چمپیونزلیگ بگیره .

مثل اینکه خوب بلاگ من رو نخوندی آقا .. تازه بیانیه و دفاعیه هم میدی
چشات اشتباهی دیدن