4 تا کلیپ جدید + بازگشت فابرگاس

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,132 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

4 تا کلیپ جدید + بازگشت فابرگاس

سلام دوستان سه تا کلیپ جدید از arsenal.com  دانلود کردم گفتم بزارم شما هم ببینید لذت ببرید
کلیپ 1

گروه موزیک بازیکنان آرسنال ! ( فک کنم تبلیغات تور پیش فصل در اندونزیه)

دانلود

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _  _ _ _ _ _ _ _


کلیپ 2

اینم یه کلیپ از کوش به مناسبت انتخابش به عنوان دومین بازیکن فصل

دانلود

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کلیپ 3

اینم یه کلیپ از برترین گلهای این فصل آرسنال ک سایت arsenal.com  به نظر سنجی گذاشته

دانلود

پایین همون صفحه رای هم میتونید بدین
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __  _ _ _ _ _ _ _

کلیپ 4

دقیق نفهمیدم جکی کجا رفته ! ولی یجایی هست ک کنار بچه ها نقاشی میکشه انگار مرکز خیریه هست !

دانلود

________________________________________

نکته: چون لینک دانلود مستقیمش مشکل داشت ادرس صفحشو گذاشتم ک وقتی روی پلیر مربوط کلیک کنید اگه IDM  داشته باشین براحتی میتونید دانلود کنیداماخبر مربوط فابرگاس :

امروز خیلی از خبرگزاری ها از احتمال بازگشت فابرگاس به آرسنال خبر دادند

دیلی میرور گفته فابرگاس میخاد تا آخر هفته ی آینده تصمیم خودش مبنی به بازگشت به آرسنال رو بگیره

چند
تا سایت دیگه بریتانیایی هم بعد از ابراز علاقه مویس به جذب فابرگاس گفتن
ونگر میخاد پا پیش بزاره و ستاره پیشین خودشو به امارات برگردونه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 11/3/1392 | 18:13 گفت:

بیاد که خوبه!

amin در 11/3/1392 | 14:15 گفت:

masoud : مرسی
فابرگاسم تو بارسا میمونه.دیروز شبکه ورزش یه مستند ازش نشون داد.قشنگ تابلو بود که حاضره نیمکت نشین بارسا باشه ولی تیم دیگه ای نره.تازه بابا و خواهرشم دوست داشتن تو بارسا بمونه -----------------------------------------------مگه زن سس خرسی هم نمیخواست که شوهرش تو لندن بمونه؟

amin در 11/3/1392 | 14:13 گفت:

سالار

محمدحسین در 11/3/1392 | 10:02 گفت:

بوی ماست میدید چون همتون سرکارید

Ali در 11/3/1392 | 07:54 گفت:

بعد سرمو به نشانه تاسف تکون بدم بعد بگم حالا عیب نداره
***********************************************
دهنت ....!خیلی باحال بود

محمد مهدی در 10/3/1392 | 23:28 گفت:

اخییییش. الان خونه دامادمون هستم و با خیاله راحت از ترافیکش دانلود میکنم. چه حالی میده.

لذتی که در مفت خوری هست در بهشت هم نیست

قوربون داش احسان

سالار لاری در 10/3/1392 | 23:00 گفت:

اگه کسی داره رو والم بذاره لطفا

سالار لاری در 10/3/1392 | 22:59 گفت:

کسی لینک گل های فصل پیش از خود سایت باشگاه رو داره؟؟
مثل همینه فقط برا فصل پیش رو میخوام

Hadi A در 10/3/1392 | 22:57 گفت:

سالار

ehsan zoola در 10/3/1392 | 22:46 گفت:

سالار لاری:
من فقط دوست دارم لحظه امضا قرارداد با سسک اونجا باشم بگم مرتیکه آخه مگه کرم بووووق داشتی رفتی از اول داشتی اینجا آقایی میکردی اون پویل و پیکه بی پدر که مدام نشستن زیر پات خر شدی حالا میان بگن بهش بازی بدید؟؟؟؟؟
بعد سرمو به نشانه تاسف تکون بدم بعد بگم حالا عیب نداره

____________________


ehsan zoola در 10/3/1392 | 22:45 گفت:

Hadoo:
کاش همون لینک مستقیم دان رو میذاشتی.
_______________

یبار گذاشتم دیدم مشکل دارم ویرایشش کردم

اخه سایت arsenal.com ویدئو هاشو با شکل خاصی میزاره ک لینک دانلودش رو بصورت مستقیم نشه کپی کنی و جایی دیگه بزاری

ehsan zoola در 10/3/1392 | 22:42 گفت:

حسین بابایی:
یه سوال:
تو قرارداد فابرگاس و آرسنال با بارسا، بندی در این مورد هست که اگه فابرگاس بخواد بره یه باشگاه دیگه باید از آرسنال رضایت بگیره؟
__________________

حسین جون فردا یه پست میزارم ریز به ریز توضیح میدم واست

سالار لاری در 10/3/1392 | 22:37 گفت:

من فقط دوست دارم لحظه امضا قرارداد با سسک اونجا باشم بگم مرتیکه آخه مگه کرم بووووق داشتی رفتی از اول داشتی اینجا آقایی میکردی اون پویل و پیکه بی پدر که مدام نشستن زیر پات خر شدی حالا میان بگن بهش بازی بدید؟؟؟؟؟
بعد سرمو به نشانه تاسف تکون بدم بعد بگم حالا عیب نداره

تورج در 10/3/1392 | 21:57 گفت:

سلام مرسی

Arian در 10/3/1392 | 21:00 گفت:

Official: Monaco complete Falcao signing

Hadi A در 10/3/1392 | 20:19 گفت:

کاش همون لینک مستقیم دان رو میذاشتی.

Hadi A در 10/3/1392 | 19:21 گفت:

linke mostaghim vase man moshkel nadasht, postat besiar mofide ehsan, merc

فرهاد در 10/3/1392 | 18:48 گفت:

مرسی......

masoud mahmudpur در 10/3/1392 | 18:02 گفت:

مرسی
فابرگاسم تو بارسا میمونه.دیروز شبکه ورزش یه مستند ازش نشون داد.قشنگ تابلو بود که حاضره نیمکت نشین بارسا باشه ولی تیم دیگه ای نره.تازه بابا و خواهرشم دوست داشتن تو بارسا بمونه

یاسر بحرینی در 10/3/1392 | 17:34 گفت:

ﺑﻨﺪﻩ ﺍﺯ ﻣﺪﯾﺮ ﺳﺎﯾﺖ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﺮﺍ ﺩﻭﺗﺎ ﭘﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺧﺬﻑ ﮐﺮﺩﯾﺪ ﻋﻠﺖ ﮐﺎﺭﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﻭﻟﯽ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﮐﻨﯿﺪ
ﻣﻦ ﯾﮑﺴﺎﻟﯽ ﯾﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﮐﺮﺩﻡ ﭼﻮﻥ ﺳﺎﯾﺖ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺳﺮﺍﻍ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﺎ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ
ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻨﻮ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ ﺑﯽ ﻋﺪﺍﻟﺘﯽ ﺑﺪ ﺩﺭﺩﯾﻪ
ﻭﺍﻻ ﻣﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﮐﻤﮑﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﺎ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﯿﻢ
ﺗﺎﺭﯾﺦ ﻧﮕﺎﺭﺵ : 10/3/1392 |

jafar در 10/3/1392 | 17:22 گفت:

باربا=بارسا

jafar در 10/3/1392 | 17:21 گفت:

حسین تو سایت گل بود باربا برای فروش فابرگاس باید از آرسنال اجازه بگیره

محمد علی در 10/3/1392 | 17:06 گفت:

tnx......
I love cesc

milad در 10/3/1392 | 16:46 گفت:

ولی برنمیگرده قول میدم!!خخخخخخ

milad در 10/3/1392 | 16:38 گفت:

فابرگاس برگرده قهرمانیم قول میدم!!

محمدرضا در 10/3/1392 | 15:44 گفت:

دمت گرم . خدا کنه فابرگاس برگرده . اگه برگرده کنار سانتی چه شود . ولکات هم کنارشون هست و با داشتن یه مهاجم گلزن به خدا می تونیم قهرمان بشیم

حسین در 10/3/1392 | 15:17 گفت:

یه سوال:
تو قرارداد فابرگاس و آرسنال با بارسا، بندی در این مورد هست که اگه فابرگاس بخواد بره یه باشگاه دیگه باید از آرسنال رضایت بگیره؟
یادم نیست کجا ولی فک کنم یا همین سایت بود یا گل!

amin در 10/3/1392 | 15:05 گفت:

اینم یه کلیپ خیلی قشنگه از فصل قبل کوشیلنی . لطفا اگه کسی میتونه لینک دانلودشو همینجا قرار بده . ممنون میشم

amin در 10/3/1392 | 15:04 گفت:

http://www.youtube.com/watch?v=xudbeH0LIdQ

ehsan zoola در 10/3/1392 | 15:02 گفت:

البته چهار تا شد :دی