مخلوط کن !

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,477 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مخلوط کن !

سلام دوستان توپچی گلم

اول از همه یه نظر سنجی بگیرم ببینم کیا انگشت بنفش کردن؟ ! فقط بگین دادین یا نه ؟ لطفا سیاسی نشه مرسی


اما چند تا خبر و چند عکس قشنگ هم براتون دارم امیدوارم لذت ببرید

خبر اول اینکه پیتر هیلوود به دلیل مشکلات جسمانی و سلامتی از سمت خودش کناره گیری کرد و جانشین ایشون هم خیلی زود مشخص شده جنابChips Keswick


خبر دوم هم اینکه دنیلسون هم با سائوپائولو قراداد دائمی بست

یعنی الان آرشاوین ، اسکیلاچی ، دنیلسون ، بنتنر ، سانتوس ، شاماخ و احتمالا ژورو و مانونه رو رد کردیم رفتن !

تازه امروزم اعلام شد مارسی به دنبال ژروینیوست ...

این نشونه خوبیه برا خریدهای تابستون

یه نشونه دیگه هم اینه ک خریدهای خیلی خوب و زیادی برا آکادمی داشتیم


خبر دیگه اینکه وضعیت ژولیو سزار شوت شد برا بعد جام کنفدراسیون ها یعنی 20 روز دیگه :| البته میگن یه پیش قرادادی تنظیم شده بین طرفیناما حالا نوبت چند تا عکس ...دوست دارم در موردش نظر بدین
.
.
.

جدیدترین عکس از کسی ک زیاد بهمون لینک شده به همراه عیالشون!
ای جووووووونم منم میخام

آخه عکس قطع بود برا پاور fifa14 ??
دلیل اینکه ایدمن و AZ  همیشه بازیهای اتلتیکو رو پخش میکنن این تبلیغ رو پیرهنشونه
سوتی رو خخخخخخ
ورمای ناقلا !
kiss me lukas :D

جروینلین !

امیدوارم خوشتون اومده باشه


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad khadem در 26/3/1392 | 08:21 گفت:

اقا احسان دمت گرم کارت درسته .عالی بود
راستی صاحبش اومد رو قشنگ اومدی .
این مدیران محترم ما هم عجب نظارتی دارن .کارشون حرف نداره .

Morteza Bauer در 25/3/1392 | 18:39 گفت:

مرسی احسان جان.همیشه پستات عالی بوده.لایییییک

masoud mahmudpur در 25/3/1392 | 17:52 گفت:

مرسی.عالی بود

ehsan zoola در 25/3/1392 | 16:18 گفت:

خاهش ویشکا جان نظر لطفته

چ عجب سری به ما زدی؟

Vishka در 25/3/1392 | 15:59 گفت:

احسان خیلی خیلی پست خوبی دادی
تنکس

این پولدیم که با این عکس آخری دل همه آرسنالیا رو برد

علی ارشدی در 25/3/1392 | 14:36 گفت:

آقای حمید رضا لطفا ادب رو رعایت کن!

حمید رضا در 25/3/1392 | 11:39 گفت:

چقد مزخرف بود

علی ارشدی در 25/3/1392 | 09:59 گفت:

دوستان خواهشا از بحثای مربوط به انتخابات پرهز کنید!

Hadi A در 25/3/1392 | 02:21 گفت:

jalili = dameye dorane bade arsenal

محمد مهدی در 25/3/1392 | 00:05 گفت:

صاحابش اومد. فراررررررررررررررررررر

منم به مریم رستمی رای دادم از همه خوشگل تر بود دماغشم عمل کرده بود. باشد که با دادن ازادی بیشتر به دخترا رستگارمون کنه

ehsan zoola در 24/3/1392 | 23:45 گفت:

صاحبش اومد

بچه دیگه کسی بحث انتخاباتی نکنه برا پستم زحمت کشیدم :دی

حمید فرازی در 24/3/1392 | 23:40 گفت:

دوستان خواهشا هیچ گونه بحثی درمورد انتخابات و موارد مربوط در سایت انجام نشه در غیر اینصورت ناچاریم برخورد کنیم و پست حذف میشه...

رضا علّامی در 24/3/1392 | 23:36 گفت:

بنده هم صبح اول وقت رأی دادم...

علی در 24/3/1392 | 23:01 گفت:

من ک روحانی!
----------------
ایشالا 4سال دیگه

علی در 24/3/1392 | 23:01 گفت:

منم صب از کلانتر رخصت گرفتم رفتم ب استاد خودم تو درس حقوق بین الملل تو دانشگا تهران رای دادم
تا بگم همیشه دستو میبوسم استاد
ج.ل.ی.ل.ی

ehsan zoola در 24/3/1392 | 22:59 گفت:

من ک روحانی!

ولی قرار شد سیاسی نشه ها ! همه ی کامنت ها سیاسی شد

در مورد مطالب کامنت بدین

nima در 24/3/1392 | 22:46 گفت:

مرسی احسان!!!منم که به سن قانونیش نرسیدم!!!

آریان در 24/3/1392 | 22:44 گفت:

http://upload7.ir/images/14475772171228824889.jpg

farhad bj در 24/3/1392 | 22:31 گفت:

na
kolan na

سالار لاری در 24/3/1392 | 22:28 گفت:

من هم رفتم چون به نظرم نرفتن احمقانست

سید محمد رضا در 24/3/1392 | 22:17 گفت:

ما اصلا توجه نشدیم به کی رای دادی

ehsan zoola در 24/3/1392 | 22:02 گفت:

ای بابا چرا کسی نظر نمیدههههههههههههههههه؟

ehsan zoola در 24/3/1392 | 21:49 گفت:

اول از همه خودم بگم ک ساعت 9 بود حدودا رفتم انگشت بنفش کردم و برگشتم