ترس بازیکنان بایرن از آرسنال

نویسنده: morteza

وبلاگ من
نویسنده: morteza
جوانی هستم عاشق فوتبال - دوستدار آرسنال
کل بازدید: 4,041 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ترس بازیکنان بایرن از آرسنال

سلام دوستان -خواستم ببینم بایرنیها قبل بازی باآرسنال چه نظر وفکری دارن که به یه مطلب جالب برخوردم که نشون میده ترس بازی برگشت با آرسنال تو وجود بازیکناشون هست مطمئننا هم این ترس بخاطر نتایج حماسی و درخشان آرسنال تو بازیهای برگشته اینو خاوی مارتینز هافبکشون تومصاحبه آخرش گفته:
خاوی مارتینس هافبک اسپانیایی بایرن
مونیخ انتظار یک دیدار دیوانه وار را در بازی چهارشنبه شب مقابل آرسنال
دارد. لندنی ها دیدار رفت را با نتیجه 3 بر 1 به بایرن واگذار کردند.

بایرن
مونیخ در بازی رفت در استادیوم امارات با نتیجه مناسب آرسنالی ها را شکست
دادند و به نظر راه صعود خود را هموار کرده اند و برای بازی برگشت با خیالی
آسوده به مصاف حریف خواهند رفت.

با این حال هافبک اسپانیایی بایرن
انتظار دارد شاگردان ونگر از همان سوت آغاز بازی به آب و آتش زده و به هدف
جبران نتیجه رفت وارد میدان شوند.

مارتینس در این خصوص به دیلی
استار گفت:" من فکر می کنم این یک بازی باز خواهد بود آرسنال نیاز دارد که
یک بازی دیوانه وار را به نمایش بگذارد تا فضاهای لازم را برای گلزنی بدست
آورد. ما در این بازی باید تمرکز خود را حفظ کنیم و نظم تاکتیکی را از دست
ندهیم."

مارتینس ادامه می دهد:" ما نمی توانیم به آنچه که در نیمه
نخست اتفاق افتاد فکر کنیم بایرن باشگاهی است که با ذهنیت و روحیه ی برتری
به میدان می آید "

 باید در طول 90
دقیقه تمرکز کنیم زیرا پس از برتری 3 بر 1 در بازی رفت وظیفه ی ما سنگین
شده است. ما می دانیم که آرسنال به آلمان خواهد آمد تا با غرور و افتخار
بازی کند و انتقام شکست خانگی را بگیرد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 22/12/1391 | 13:45 گفت:

کلا آرسنال اقبال نداره

سالای قبل میخورد به بارسلون و بارسا تو اوج بود
امسال خورده به بایرنو بایرن تو اوجه


حالا اینا به کنار ما یه زمانی رئال تو این مرحله حذف کردیم یووه و اینتر الان ...

محمد مهدی در 22/12/1391 | 13:22 گفت:

dele khojastei darina, hame kamneta ro ham ye harfe doroste hesabi naaadasht. omidvaram bazi pakhshe zende nshe choon aberoomoon mire

رضاشاماخ چوک بندر در 22/12/1391 | 01:41 گفت:

ریبری هم مصدوم شدوبه بازی نمیرسه.
شوان اشنایگر.بوآتنگ.ریبری نیستند

حسن در 21/12/1391 | 18:31 گفت:

هیچی معلوم نیست هنوز.البته شانسمون کمه
ولی پارسال هم به میلان تو برگشت 3تا زدیم.اگه اون انپرسی کثیف اون تک به تک با ابیاتی رو گل میکرد
دهنشون سرویس شده بود
من هنوز امید دارم.شما هم امیدتون به خدا باشه

tofigh در 21/12/1391 | 18:20 گفت:

اینکه میترسن نه اینطور نیست تازه گفته دست کم نگیریم یعنی مارو حساب نمیکنن نمیاد روبه رو بارسلون بگه دست کم نگیریم..نگاه کنید کار آرسنال به کجا رسیده.

ahmad behrozi در 21/12/1391 | 16:16 گفت:

الان یه خبر شنیدم که ریبری هم بازی چهار شنبه رو از دست داده

siamak در 21/12/1391 | 15:50 گفت:


شاید...

ali در 21/12/1391 | 15:33 گفت:

با ترکیب خوبم بریم نمیتونیم چون شانس و داورو نداریم کری نخونیم

ehsan zoola در 21/12/1391 | 15:22 گفت:

تا رمزی هست ونگر کسی دیگه رو نمیبینه متاسفانه

sina saffari در 21/12/1391 | 15:22 گفت:

اصولا ما هوادار ها (نه فقط ما ها که تو ایرانیم , کلی) موقعی می یایم و می خوایم روحیه بدیم که دیگه کار از کار گذشته این جور حرف ها رو باید موقع بازی رفت می زدیم نه برای این بازی (البته این چیزی که دارم میگم مربوط به هوادارای ایرانی نمیشه بیشترش بر می گرده به اون هوادارای که تو لندن چون یادمه قبل از بازی رفت به یه چند تا از سایت های خارجی سر زدم هوادارا همون حرفایی رو می زدند که ما اینجا تو این سایت می زدیم که ما شانسی نداریم ، می بازیم ، ..... ) خوب این حرف ها قشنگ روحیه رو داغون می کنه چنان استرس وارد می کنه به تیم که تو بازی رفت قشنگ مشخص بود دارن با استرس بازی می کنم از اون طرف هم اونا می بینن اینجوری وضعیتمون بهترین استفاده رو می کنن در کل برای این بازی هم امید به بردن هست اما صعود کمی سخته اما غیر ممکن نیست

ahmad behrozi در 21/12/1391 | 15:17 گفت:

خدا کنه از اول به روسیچک بازی ده . رو فرم باشه پدرشون رو درمیاره

ehsan zoola در 21/12/1391 | 15:15 گفت:

بچه ها گیبس به بازی بایرن میرسه ؟ ونگر گفته بود 6 هفته دوره ... الان نزدیک 40 روز از بازی با لیورپول گذشته و گیبس مصدوم شد

ehsan zoola در 21/12/1391 | 15:14 گفت:

اره دیگه نبود شواینی برای بایرن مثل نبود جکی برا ماست ... الان گوستاوو رو با دیابی مقایسه کن

ahmad behrozi در 21/12/1391 | 15:09 گفت:

ولی فکر کنم گوستاو بازی کنه در کل نبود شواینی خوبه بی انصاف بازی رفت 13 کیلو متر دوید

ehsan zoola در 21/12/1391 | 15:09 گفت:

شانسه ما داریم آرزوم بود تو قررعه کشی بخوریم به بارسلون .وای چی میشد الان تو افت بودن داغونشون میکردیم

الیور کان:
ماگات در مورد این که بایرن مونیخ کنونی، بهترین تیم تاریخ این باشگاه است، درست گفته است. آنها هم در خط دفاع و هم در خط حمله فوق العاده هستند. من هم 14 سال در بایرن بودم، ولی هیچگاه چنین توازنی بین خطوط مختلف ندیدم. نکته برتری دیگری در مورد وضعیت کارت های آنها است که تعداد آنها بسیار کم جلوه کرده است. بایرن مونیخ این فصل می تواند یکی از بخت های بردن سه گانه در اروپا باشد."


ehsan zoola در 21/12/1391 | 15:06 گفت:

آره احمد جون ... تو بازی رفت 3 اخطاره شد زیر اسمش نوشت missed the next match

ahmad behrozi در 21/12/1391 | 15:01 گفت:

احسان مطمئنی شوانی نیست؟ جرا؟

masoud mahmudpur در 21/12/1391 | 14:55 گفت:

منم با احسان موافقم

ehsan zoola در 21/12/1391 | 14:52 گفت:

ولی چی ؟؟؟؟ با توجه به نبود شواینی تو این بازی احتمالا تیمو شوک بجاش بازی کنه و سابقه ی اخراج شدنای زیادی داره ...

تاهز تونی کروس هم مصاحبه کرده گفته نباید آرسنال رو دست کم بگیریم...همشون ترسیدن

vahid در 21/12/1391 | 14:52 گفت:

هههههههههههههه ترس!

چنان از رومون رد شن که راه لندن رو فراموش کنیم

ahmad behrozi در 21/12/1391 | 14:52 گفت:

به آب آتش میزنیم بازی فوق العاده ای انجام میدیم شاید هم بریم ولی صعود نمی کنیم

M o o r I در 21/12/1391 | 14:28 گفت:

ehsan:
به نظرم تنها شانس پیروزیمون اخراج یکی از بازیکنان بایرن(بخصوص مدافعان) تو نیمه اول باشه ...

=============================

آورین . موافقم

ولی....

ehsan zoola در 21/12/1391 | 13:50 گفت:

به نظرم تنها شانس پیروزیمون اخراج یکی از بازیکنان بایرن(بخصوص مدافعان) تو نیمه اول باشه ...

tofigh در 21/12/1391 | 13:22 گفت:

امیدوارم...

علی در 21/12/1391 | 13:13 گفت:

آورین پسر
لایک