;کارشناس شبکه ی ورزش:من یکی از عاشقای آرسن ونگرم

نویسنده: sajad coyg

وبلاگ من
نویسنده: sajad coyg
13سال آرسنالی دو آتیشه و افراطی پیج فیسبوک:هواداران افراطی آرسنال در ایران خدا قبول کنه منیجرش منم
کل بازدید: 71,260 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

;کارشناس شبکه ی ورزش:من یکی از عاشقای آرسن ونگرم

خوب بچه ها دیشب واقعا کولاک کردیم ویکی از قشنگ ترین بازی هامونو تو این چهار پنج سال کردیم و واقعا یک لحظه فکر کردم تو سال 2004 سیر میکنم.


وای اونایی که شبکه ی ورزشو دیدن... واقعا من هیچ کارشناسی رو ندیدم که اینقدر شیفته ی آرسنال و آرسن ونگر باشه،و در جایی از حرفاش گفت من از عاشقای ارسن ونگر هستم و تا تونست از کوه آرسنال بالا رفت و من دیشب رو واقعا از شبکه ی ورزش لذت بردم


تاحالا دقت کردین شبکه ی ورزش بازی های آرسنال رو بیشتر از همه نشون میده با اینکه آرسنال الان شرایط خوبی نداره !؟ فکر کنم یک پارتی تو  این شبکه داشته باشیم بر خلاف شبکه ی 3 که  همش بازی های بارسلونا رو میذاره 


 


ویک چیز دیگه نظرتون درباره ی این کازورلای افسانه ای چیه؟مممممممممممحشره و مسی رو تو جیبش میکنه...


 


راستی دیشب پیمان یوسفی در یک جا از حرفاش گفت آرسنال داره بارسلونایی بازی میکنه که اعصابم خورد شد،میخواستم بهش بگم آخه مردک اون زمانی که آرسنال تیکی تاکا میرفت،بارسلونا کجای فوتبال بود و در حقیقت این بارساست که  شیوه ی بازی آرسنال  رو کپی کرده


ودر آخر امیدوارم باز دوباره آرسنال دچار نوسان نشه و اگه بتونه مثل دیشب بازی کنه ادامه رو ... واویلا میشه...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 29/9/1391 | 19:51 گفت:

بچه ها زیاد خودتون رو نارحت نکنید و مهم اینه که ما تونستیم این بازی رو خوب ببریم و همه فهمیدن بازی های آرسنال هم میتونه خوب از آب در بیاد بر عکس بازی های قبلی

HOSSEIN در 28/9/1391 | 23:05 گفت:

راستی دیشب پیمان یوسفی در یک جا از حرفاش گفت آرسنال داره بارسلونایی باز میکنه که اعصابم خورد شد،میخواستم بهش بگم
===========================
با اینجا خیلی موافقم.من چیز گفتم بهش.این مردک بی روح بی همه چیز کلا دشمن آرسناله.اگه بازی آرسنال و منچسترو هم با گزارش این مردک دیدن(که امیدوارم ندیده باشین)همش از منچستر خوب میگفت و از ما بد.
خاک به سر گزارشگرای ایرانی بجز عادل.فقط اندی انگلیسی.(هنوز اون yessssssرو که بعد از گل آرشا به بارسا زد رو یادم نمیره.بهترین 5 دقیقه عمرم اون 5 دقیقه رویایی جلوی بارسا بود.اون روزا خیلی رو اوج بودند.)

حمید pires در 28/9/1391 | 16:32 گفت:

راستی کازورلا میشه گفت سبک بازیش بی نظیره و فقط اسنایدر شبیه اون بازی میکنه.

حمید pires در 28/9/1391 | 16:24 گفت:

مرسی ونگر دوست داشتنی .
کارشناس دیشب (لطیفی) چون خودش مربی فوتباله و خاک فوتبال خورده خوب میفهمه کدوم مربی با توجه به امکاناتی که داره خوب کار میکنه.قبل از اون مجید جلالی و افشین قطبی ونگر رو بهترین الگوی فوتبالیشون دونسته بودن.

بهزاد کاویانی در 28/9/1391 | 15:47 گفت:

کازورلا عالی بود فقط یه جاهایی یه کم هول میشد که اونم درست میشه
من تفسیر بازیو ندیدم ولی امید وارم شبکه ورزش بازیامونو نشون بده

حامد نوری در 28/9/1391 | 14:31 گفت:

نه بابا پيمان يوسفي يك منچستري كثيفه و بارها از منچستر طرفداري كرده ، يادمه يك سال آرسنال ٥،٦ امتياز از منچستر جلو بود ولي اين بشر با پرويي تمام گفت اين آرسنال نميتونه روند برداشو حفظ كنه ومنچستر قهرمان ميشه و ديگه ازش نفرت پيدا كردم چون با نفوذ بدي كه داشت آرسنال چند بازي نتيجه نگرفت و درنهايت منچستر قهرمان شد. يك بارم تو بازي برگشت مقابل بارسا وقتي آرسنال بازي رفت رو ٢-١ برده بود و آخر بازي بنتنر موقعيت تك به تك رو از دست داد درست اين جمله نفرت انگيز رو گفت كه يكي از منفورترين آدما روي زمين براي من شد. جملش اين بود (( وايي نزديك بود گل بشه )) بعد يك نفسي عميق از روي خوشحالي گل نخوردن بارسا كشيد. 

morteza در 28/9/1391 | 14:12 گفت:

من فکر می کنم گزارشگره آرسنالی باشه

masoud mahmudpur در 28/9/1391 | 13:33 گفت:

کارشناسه واقعا کارشناس بود و اطلاعات خوبی داشت.کلا خیلی خوشم اومد ازش.مثل اون انصاریفرد الاغ نبود که ورمالن میگه فن ماروین

farshad در 28/9/1391 | 13:30 گفت:

اگر اعتراضات وفشار هایی این چند روز نبود باور کنید که این پیر مرد دوباره اون گوساله ولزی و اون یکی آشغال رو دوباره بازی میداد که اگه اینجوری میشد اصلا نه میتونستیم زیبا بازی کنیم ونه اینقدر موقعیت به وجود بیاریم که واقعا بازی تیم رو خراب میکنن که هیچ خودشونم هم چیزی واسه ارائه ندارن.(مشکل ما فقط تفکرات ونگره که میخواد بگه من خرید هایی که کردم همه خوبن شاماخ-پارک- جروینیهو- رمزی -ژورو- اسکیلاچی)در اصل ما با خود ونگر هیچ مشکلی نداریم. ولی اگه از بازی بعد دوباره این بازیکن هارو تو زمین دیدین زیاد تعجب نکنید.

مهران کاظمی در 28/9/1391 | 13:29 گفت:

البته مجتبی هم صد درصد درست میگه، شباهت این دو نوع فوتبال فقط تو تعداد زیاد پاساشون هست، وگرنه بازی زیبای آرسنال کجا و پاس کاریهای خسته کننده بارسا، البته متأسفانه دیشب تنها بازی زیبای این فصل آرسنال بود

مهران کاظمی در 28/9/1391 | 13:28 گفت:

به قول دوستمون صادق سبک آرسنال ونگرباله، البته یادمون نره که سبک بارسا مال خیلی قبل تر از دوران مربیگری آرسن ونگره، اونا چیزی رو از آرسنال تقلید نکردن فقط سبک هاشون شبیه به همه

مجتبی عابدی در 28/9/1391 | 13:27 گفت:

ونگر بال زمین تا زیر زمین با تیکی تاکا فرق داره . ونگر بال معروف قدیم یعنی : از درواره سه تا پاس تک ضرب سریع و یه گل محشر !!!! . نه اینکه بین دفاع و گلر 100 تا پاس رد و بدل شه . ونگر بال : پاسکاری تک ضرب و خیلی سریع رو به جلو و تو عمق . تیکی تاکا بیشتر رو به عقبه!!! . این یوسفی همینه بره همون مس سرچشمه و پشمک سازی گرگان و گزارش کنه . در همون حده .

sadegh در 28/9/1391 | 13:02 گفت:

ارسن ونگر سازنده ی شیوه ی ونگربال هست که بعد ها تیمی مثل بارسا به اون برچسب تیکی تاکا زده.