بچه ها پیش بینی منو یادتون هست؟

نویسنده: sajad coyg

وبلاگ من
نویسنده: sajad coyg
13سال آرسنالی دو آتیشه و افراطی پیج فیسبوک:هواداران افراطی آرسنال در ایران خدا قبول کنه منیجرش منم
کل بازدید: 70,965 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بچه ها پیش بینی منو یادتون هست؟

درود به همه  ی  توپچی های  ونگریسم


 یادتون هست که یک پست گذاشتم  و نوشتم که ما تو جام اتحادیه با اون شرایط آسون حذف میشیم و  تو لیگ  پنجم میشیم ؟


ولی اینو هم باید یادتون باشه که  پیش بینی کردم که ما جام حذفی با اون شرایط سخت قهرمان میشیم  و یک پای  فینال اروپا هستیم


وهمچنان این پیش بینی  منو  توی  ذهنتون نگه دارین چون بعد از بر آورده شدن دو تا ی بعدیش  پست تایید پیش بینی خودمو براتون میذازم


واقعا  هیچ وقت دوست ندارم احساسی  باشم  و بعد از یک شکست  خفیف که  اونم  هشتاد دقیقه  ده نفره جلو ی منچستر سیتی  که منچستر یونایتد رو در شرایط عادی شیش تایی کرد داشتیم  روحیمو از دست بدم


قبول که همتون سهم بزرگی تو این باشگاه دارین ولی بازم میگم کمی  منطقی باشید


ببخشید اگه نصیحت کردم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 26/10/1391 | 10:24 گفت:

وقتی مسابقه یا جامی را از دست می دهید, همه چیز تمام نمی شود, اما وقتی امید و اعتقاد خورد را از دست می دهید, آن وقت همه چیز تمام می شود.

زیبا بمان و شمشیر رو از رو بکش.

سپهر سرشوقی در 26/10/1391 | 00:22 گفت:

بابا خدایی رمسی دیشب خوب بازی کرد

Hossein Y در 25/10/1391 | 21:52 گفت:

بزک نمیر بهار میاد.....

majid r در 25/10/1391 | 21:09 گفت:


هادی :
دوستان از کامنهای من خسته شدید؟ لطفا جدی جواب بدین

-------------------------------------------------------------------

نه،هر کی ازاده نظر خودشو بگه

هادی در 25/10/1391 | 20:48 گفت:

محمد مهدی:
هادی اینا چی مصرف کردن؟؟؟؟
بگین ما هم بزنیم؟؟؟؟ لیگه قهرمانان؟؟؟؟؟
...................................................
فکر کنم همون چیزی که ونگر مصرف میکنه قبل مصاحبه هاش

هادی در 25/10/1391 | 18:38 گفت:

دوستان از کامنهای من خسته شدید؟ لطفا جدی جواب بدین

محمد مهدی در 25/10/1391 | 18:03 گفت:

هادی اینا چی مصرف کردن؟؟؟؟
بگین ما هم بزنیم؟؟؟؟ لیگه قهرمانان؟؟؟؟؟

amir در 25/10/1391 | 17:49 گفت:

امیر محمد تو منچستری هستی و جو اینجا رو خراب نکن
چند بار کامنتهاتو دیدم ک از منچستر حمایت کردی
اینجا سایت ارسناله

Arian در 25/10/1391 | 16:21 گفت:

دلبر آرین جان چلسی پتانسیل داشت فقط مربی خوبی نداشت با تعویض مربی به هدفشون رسیدن ما بازیکن نداریم بخدا ونگر داره حداکثر پتانسیل از این بازیکنا بیرون میکشه. ما نهایتش 5 بشیم تاتنهام دیگه سوتی بده نیست مثل فصل گذشته مگر اینکه تو ژانویه بازیکن جذب کنیم
----------------------------------------------------------------
آره چلسی پتانسیل داشت. بارسا و بایرن هم داشتن.
این Gareth Bale رو کسی نیست از تاتی بخره؟ رئال پس داره چه غلطی میکنه؟

هادی در 25/10/1391 | 16:08 گفت:


Arian:
همه چیز ممکنه. کی فکرشو میکرد چلسی که ما ۵ تا بهش زدیم قهرمان بشه.
.................................................................
دلبر آرین جان چلسی پتانسیل داشت فقط مربی خوبی نداشت با تعویض مربی به هدفشون رسیدن ما بازیکن نداریم بخدا ونگر داره حداکثر پتانسیل از این بازیکنا بیرون میکشه. ما نهایتش 5 بشیم تاتنهام دیگه سوتی بده نیست مثل فصل گذشته مگر اینکه تو ژانویه بازیکن جذب کنیم.

امير محمد در 25/10/1391 | 16:04 گفت:

يونايتد ١٠'نفره بود كه ٦ تا خورد نه تو شرايط عاديش

Arian در 25/10/1391 | 15:44 گفت:

همه چیز ممکنه. کی فکرشو میکرد چلسی که ما ۵ تا بهش زدیم قهرمان بشه.

majid r در 25/10/1391 | 15:20 گفت:

یکم منطق بد نیس ،راستی اگه پیش بینیت خوبه میتونی تومسابقات شرطبندی فوتبال شرکت کنی کلیم پول بگیری!

هادی در 25/10/1391 | 15:13 گفت:

محمد مهدی:
لیگ قهرمانا؟
فینال؟
....................................
محمد مهدی اینا چرا حالشون خوب نیست چی زدن

هادی در 25/10/1391 | 15:12 گفت:

پیروز:
من یه سوال از بازی دیشب دارم! همه میدونیم تنها بازیکنمون که توانایی دریبل یدو نفر رو داره و میتونه نفر مقابل خودشو رد کنه چمبرلینه. این چنین بازیکن هایی تو شرایط 10 نفره خیلی میتونن کمک کنن. چرا ونگر اونو آورد بیرون؟ چرا دیابی رو نیوورد بیرون و ویلشر رو بزار دفاعی؟ یا حتی پودولسکی یا کازورلا؟
من هنوز فکر می کنم آرشاوین بازیکن بسیار خوبیه و می تونه خیلی کمکمون کنه! مشکل آرشاوین نابودیه روحیش توسط ونگره. آرشاوین پا به توپ و دریبل خوبی داره! چیزی که جز چمبرلین و ویلشر هیچ کدو از بازیکنامون ندارن.
و در آخر هم اینکه چرا رمسی باید بیاد تو وقتی روسیسکی که اون همه سرعت میداد به بازیمون فصل پیش، رو نیمکته.
............................................

رمزی یه بازیکن کاملا تاخیری است فقط وقتی تیم جلو هست جواب می ده

هادی در 25/10/1391 | 15:09 گفت:

بابا شما دیگه آخر خیالات هستین منم دوست دارم الان هرسه تا جام بگیریم اما با این بازیکنا نمیشه. مگر اینکه ونگر تا آخر ژانویه یه کاری بکنه.
اگه بازیکن جذب نکنه لیگ 5 میشیم، با66 امتیاز و 30 امتیاز اختلاف با منچستر
لیگ اورپا با خفت حذف می شیم از بایر مونیخ
لیگ خذفی هم همین سوانسی بازی برگشت لهمون میکنه.

هادی در 25/10/1391 | 15:09 گفت:

توپچی جنوب:
ببین نستراداموس با 5 شدن تو لیگت مخالفم اگه 3 وم نشیم 4 حتما میشیم.
با رفتن تا فینال لیگ قهرمانان هم هرچند دوست دارم درست از آب در بیاد ولی خوب خیلی خیلی سخت میبینم با این ترکیب.
و تو جام حذفی باهات موافقم.
..................................................
بابا شما دیگه آخر خیالات هستین توپچی جنوب منم دوست دارم الان هرسه تا جام بگیریم اما با این بازیکنا نمیشه. مگر اینکه ونگر تا آخر ژانویه یه کاری بکنه.
اگه بازیکن جذب نکنه لیگ 5 میشیم، با66 امتیاز و 30 امتیاز اختلاف با منچستر
لیگ اورپا با خفت حذف می شیم از بایر مونیخ
لیگ خذفی هم همین سوانسی بازی برگشت لهمون میکنه.

1372hassan ayati در 25/10/1391 | 14:55 گفت:

سلام حسن ایتی20ساله از ایلام.حدودا 2ساله دارم نظراتتون رو میخونم.از سال 2001بازیای ارسنالو وحشتناک پیگیری میکنم.اگه ارسنال میخواد تو کورس قهرمانی باشه باید یه مدافع مرکزی سرعتی قدرتی و البته با کلاس جهانی بخره که یه جورایی اصلا سوتی بد نده مثلا فیل جونز.دوما یه هافبک دفاعی که خودشو سرباز تیم بدونه مثلا امویلا.چرا یکی مثه چمبرلین که جز 5پدیده جهانه و وقتی که فقط17ساله بود یکی از بهترینای لیگ 1شده چرا اینقده کم بازی داده میشه منطورم همیشه نه بازی دیروز.چرا ارسنال پرسی رو میده منچستر.چرا منچستر سیلوستره رو میده ارسنال.چرا باید فابیانسکی.اسکیلاچی.ژورو.کسینلی.جنکینسن.شاماخ.ارشاوین.روسیچکی.رمسی.رو نگه داره.ارسنال به نظر من فقط 4تا بازیکن در سطح جهانی داره که بجز خودمون بقیه تیما هم قبولشون دارن{شزنی.سلطان ویلشر.کاسورلا.چمبرلین}بازیکنی بازیکنه که بتونه در مقابله تیمایی با کلاس جهانی بازی همیشگیشو بکنه مثلا ویلشر

masoud mahmudpur در 25/10/1391 | 14:45 گفت:

حاضرم تو facup قهرمان نشیم اما تو لیگ جزو چهار تا بشیم.بابا خدایی رمزی دیروز از وقتی که اومد خوب بازی کرد

HOSSEIN در 25/10/1391 | 14:44 گفت:

فک کنم دیشب روسیچکی رو نیمکت نبود.راستی کسی میدونه چرا آرتتا نبود؟!!!

parsa .R در 25/10/1391 | 14:31 گفت:

پیروز جان منم خیلی دلم میخواد این بازیکنا مخصوصا روسیسکی و ارشا ولی از اونجایی که ونگر کمی گاو تشریف دارن این اتفاق نمیفته.من دقیقا نمیدونم چی تو سر این میگذره واقعا

javad در 25/10/1391 | 14:21 گفت:

اینو راس گفتی دمت گرم پسر

پیروز در 25/10/1391 | 13:45 گفت:

من یه سوال از بازی دیشب دارم! همه میدونیم تنها بازیکنمون که توانایی دریبل یدو نفر رو داره و میتونه نفر مقابل خودشو رد کنه چمبرلینه. این چنین بازیکن هایی تو شرایط 10 نفره خیلی میتونن کمک کنن. چرا ونگر اونو آورد بیرون؟ چرا دیابی رو نیوورد بیرون و ویلشر رو بزار دفاعی؟ یا حتی پودولسکی یا کازورلا؟
من هنوز فکر می کنم آرشاوین بازیکن بسیار خوبیه و می تونه خیلی کمکمون کنه! مشکل آرشاوین نابودیه روحیش توسط ونگره. آرشاوین پا به توپ و دریبل خوبی داره! چیزی که جز چمبرلین و ویلشر هیچ کدو از بازیکنامون ندارن.
و در آخر هم اینکه چرا رمسی باید بیاد تو وقتی روسیسکی که اون همه سرعت میداد به بازیمون فصل پیش، رو نیمکته.

مهران کاظمی در 25/10/1391 | 13:09 گفت:

یک پـــــــای فینال هستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeid top در 25/10/1391 | 12:56 گفت:

راست میگی ولی قهرمانی تو جام حذفی هم صورت نمی گیره.چون ونگر عادت داره تو بازی های حذفی و اتحادیه تیم دوم تو زمین بفرسته.اوناهم با یه باخت شیرین جبران میکنن.
تو جام قهرمانان همین بایرن ارسنال رو حذف میکنه.تا ارسنال بفهمه وجود ستاره چقدر تو زمین مهمه.بازی اول تو خونه ارسنال .بازی برگشت تو خونه بایرن.ارسنال این جور مواقع رو معمولا حذف میشه.
اکه بازی با من سیتی رو دیده باشین .خیلی افتزاح بود تو بازی های حساس بعضی بازیکن ها تو زمین گم میشن یا اشتباه خیلی بدب انجام میدن..باید ستاره هارو نگه داشت.

ehsan zoola در 25/10/1391 | 12:55 گفت:

بی خیال باو ما باز همون سهمیه رو بگیریم برامون کافیه !!


سید محمد رضا در 25/10/1391 | 12:48 گفت:

تا اینجاش رو باهات موافقم...بذار بقیه ش رو پیشبینی کنم...لیگ قهرمانان ، قهرمان میشیم ، بعد تو جام باشگاه های جهان به صبای قم میبازیم و قهرمان نمیشیم

nima در 25/10/1391 | 11:45 گفت:

جام حذفی شاید ولی قهرمانان سخته!!!!!!!!!

محمد مهدی در 25/10/1391 | 11:34 گفت:

لیگ قهرمانا؟
فینال؟

توپچی جنوب در 25/10/1391 | 11:15 گفت:

ببین نستراداموس با 5 شدن تو لیگت مخالفم اگه 3 وم نشیم 4 حتما میشیم.
با رفتن تا فینال لیگ قهرمانان هم هرچند دوست دارم درست از آب در بیاد ولی خوب خیلی خیلی سخت میبینم با این ترکیب.
و تو جام حذفی باهات موافقم.

reza در 25/10/1391 | 11:02 گفت:

اگه شد اسممو عوض میکنم !!!!

حمید پیرنیا در 25/10/1391 | 10:49 گفت:

یعنی الان ایمان داشته باشیم که هر چی پیش بینی میکنی درست از آب در میاد؟!!!!!!

علیرضا فراهانی در 25/10/1391 | 09:52 گفت:

آرزوی سلامتی دارم برات!