یک نگاه به اطراف خود

نویسنده: mehdi

وبلاگ من
نویسنده: mehdi
عاشق ارسنال هستم و ونگر کبیر, طرفدار ارسنال بودم هستم و خواهم بود تحط هر شرایطی
کل بازدید: 19,157 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک نگاه به اطراف خود

سلام به همه ارسنالی های عزیزیک نگاه به بازتر به اطراف خود بیندازید  ؟         به تیمهای چلسی و ریال و  لیورپول که با این همه هزینه موفق نبودند این که تیم ما صرفا ستاره داشته باشه وهزینه های هنگفت وریختو پاش داشته باشه ایا دلیل بر موفقیت است ؟ دیشب چلسی باخت ازتیمQPR ؟به بارسا نگاه کنید تیمی که همه صحبت از تیمای پایش می کنند ؟ پس چرا طی چند سال اخیر همش از تیم ما بازیکن میگیره؟ به تاریخچه باشگاه نگاه کنید ببینید قبل از امدن ونگر چه جایگاه وافتخاراتی داشتیم؟ و بعداز امدن ونگر جه جایگاهی داریم ؟با اکثر کسانی که از فوتبال رو منطقی دنبال میکنند چه ارسنالی چه غیرش از ونگر همایت میکنند .ختم کلام به نقت از دکتور صدر که میگه:قهرمانی رو  همیشه میشه بدست اورد اما ورزشگاه خوب رو؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 15/10/1391 | 15:53 گفت:

محسن که حق داره و حرفه منو زد.
یکمم میشعه گفت نبشه قبر

mohsen در 14/10/1391 | 22:00 گفت:

شما اگه دور بر خودتو بهتر نگاه کنی متوجه میشی !!! که واسه دیدن استادیوم که فوتبال نگاه نمیکنی . باشگاه فوتبالی بنگاه تجاری نیست .
یه خورده با دقت تر نگاه کنی میبینی رئال - یووه - بایرن - بهترین ورزشگاههای دنیا رو دارن...
خیلی بیشتر دقت کنی میبینی که چلسی پارسال قهرمان لیگ قهرمانان شد . اگه همون جور که خودت مقایسه کردی مقایسه کنی پس آرسنال که به تیم دسته 4 باخت عملکردش هیچ توجیهی نداره..
با اینکه از روسل ( رییس باشگاه بارسا ) بدم میاد ولی تو مصاحبش با سایت گل گفته بود ما همین قدر که ضرر نکنیم برایمان کافی است . بارسا بنگاه تجاری نیست.
ok?
آرسنال بنگاه تجاری نیست .
خواهشا دیگه تموم کنید این بحثا رو

masoud mahmudpur در 14/10/1391 | 20:40 گفت:

لیورپول رو قبول دارم.خدایی اگه ارسنال این همه پول خرج میکرد الان بهترین تیم جهان.همین دو روز پیش استوریج رو با 12 میلیون پوند اوردند در حالی که ما به پودولسکی که خیلی بهتر از استوریجه 10 میلیون بیشتر ندادیم

reza در 14/10/1391 | 19:23 گفت:

چرا میگی مثلا چلسی نا موفقه ؟؟؟؟؟؟؟
دوتا جام از سه تا رو بردن و شدن 4 تیم بر سال 2012 و الانم با صدر جدول با توجه به یه بازی کمتر فقط 10 تا فاصله داره

لیورپول دقیقا چه هزینه ای کرده ؟؟؟؟

jafar در 14/10/1391 | 18:52 گفت:

منم با هادی موافقم اینکه بتونیم ستاره های خودمون رو حفظ کنیم خودش برای ما افتخاری هست

پوریا در 14/10/1391 | 16:04 گفت:

منم کاملا موافقم مهدی خان مرسی ....

nima در 14/10/1391 | 15:39 گفت:

دیگه خسته شدم از این حرفا...خیلی خیلی تکراری شدن...

ahmad behrozi در 14/10/1391 | 15:21 گفت:

با هادی کاملا موافقم بابا ستاره های خودمون رو حفظ کنن خرید ستاره پیشکش

maryam در 14/10/1391 | 15:04 گفت:

ایول دمت گرم موافقم کاملا

هادی در 14/10/1391 | 14:39 گفت:

مهدی جان چند پول از ونگر گرفتی این حرفا بزنی راسشو بگو

Amir.b.a در 14/10/1391 | 14:14 گفت:

دوست عزیزم تاریخ خیلی خوب و قشنگه
ولی متاسفانه ویدیو میشه و من و شما میبینیمش
شما در سال های آینده میتونی با افتخار از تیم سال 2012 آرسنال حرف بزنی؟
یا باز هم مثل من و خیلی های دیگه میگی آرسنال سال 2003 این طور بود
سال 2004 اون طور بود
49 تا بازی پشت هم نباخت و این جور حرفا ؟؟

farshad در 14/10/1391 | 14:00 گفت:

حرف های تکراری

هادی در 14/10/1391 | 13:48 گفت:

مهدی جان حرفات تا حدودی صحیح اما مدیران آرسنال تو کارشون افراط و تفریط دارن. ما اصلا انتظار نداریم بازیکن آماده 28 ساله با قیمت 50 میلیون بخره ولی حداقل انتظار اینکه بازیکن 18 ساله که 6 سال ما هوادارا صبر کردیم تا بازدهی داشته باشه تا 32 تو تیم بمونه . ما فقط می خواهیم ستارهای تیم خودمون حفظ بشه. البته باشگاه به خاطر از دست دادن برخی بازیکنای تیم باید امسال و سال آینده جبران کنه. حداقل پول فروش بازیکنارو بازیکن جدید بیاره