پردرآمدترین مربی های دنیا در سال 2012 کیست

نویسنده: mehdi

وبلاگ من
نویسنده: mehdi
عاشق ارسنال هستم و ونگر کبیر, طرفدار ارسنال بودم هستم و خواهم بود تحط هر شرایطی
کل بازدید: 19,005 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پردرآمدترین مربی های دنیا در سال 2012 کیست

سلام خدمت همه توپچی های عزیز
این برای اطلاعات بعضی ها گذاشتم که می گفتند ونگر 7 یا 8 میلیون می گیره امیدوارم مفید باشه
1. ژوزه مورينيو، رئال مادريد، 14 ميليون يورو
2. کارلو آنچلوتي، پاري سن ژرمن، 12 ميليون يورو
3. مارچلو ليپي، گوآنگژو اورگرانده، 11 ميليون يورو
4. گاس هيدينک، آنژي ماخاچ قلعه، 8/10 ميليون يورو
5. کني دالگليش، ليورپول، 10 ميليون يورو
6. آرسن ونگر، آرسنال، 4/9 ميليون يورو
7. فابيو کاپلو، تيم ملي روسيه، 2/9 ميليون يورو
8. روبرتو مانچيني، منچستر سيتي، 1/6 ميليون يورو
8. سر الکس فرگوسن، منچستر يونايتد، 1/6 ميليون يورو
8. خوسه آنتونيو کاماچو، تيم ملي چين، 1/6 ميليون يورو
 
ورزش ايراني( منبع)

تشکر شده توسط : غلام ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

غلام در 24/7/1394 | 18:57 گفت:

رده بنديت دادا خيلي قديمي نيست؟

...* Ayda *... در 5/1/1392 | 10:44 گفت:

ببینم یعنی فرگوسن کمتر از ونگر دستمزدشه!!!!!!!!!!!
امکان نداره!!!!! من که باورم نمیشه!!!!!

reza در 4/1/1392 | 17:09 گفت:

ونگر هر چقدر میگیره نوش جونش
فقط ما یه تیم قدرتمند میخوایممممممممم

حسن ویلشر در 4/1/1392 | 14:52 گفت:

ورزش ایرانی که اون دفعه تو بازیکنان سریع دنیا رونالدو از کریس اسمالینگ رده اش پایینتر بود...در ضمن واسه کسی که یه دهه هیچ کار خاصی نکرده و بدون جام بوده و امسال هم شاید سهمیه کسب نکنه بنظره تو 4میلیون یورو کمه؟؟؟

Enrique در 4/1/1392 | 13:56 گفت:

مهدی جون منم این مطلبو خوندم ولی این رده بندی یه کم غلطه ! چون من اسم تیتو رم تو اون لیست دیدم که حدود 7 ، 7.5 میلیون یورو میگرفت و دستمزد مورینیو هم 15 میلیون یورو بود و نویسنده اون مطلب حتی یه طعنه ای هم به مورینیو زده بود و گفته بود با وجود اینکه دستمزد مورینیو سرمربی رئال مادرید 2 برابر دستمزد سرمربی شانسلوناست ولی تیم رئال مادرید 18 امتیاز از رقیب سنتی خودش شانسلونا عقبه !!! (این مطلبم مال اون موقعیه که شانسلونا هنوز تو بحران نرفته بود و تیتو هم صحیح و سالم بود). در ضمن من اسم کنی دالگلیش رو تو اون لیست ندیدم. و اینم بگم که دستمزد فرگی از دستمزد رئیس بیشتر بود.... دفعات بعد مطالبو از منابع موثق بگیر داش مهدی نه از بچه های سر کوچه تون

ehsan zoola در 4/1/1392 | 12:39 گفت:

عزیزم همونجور ک مجید گفت ونگر نه و چهار دهم میلیون میگیره

majid r در 4/1/1392 | 11:02 گفت:

بچه ها اینو باید از سمت راست بخونیین:
گاس هيدينک، آنژي ماخاچ قلعه، 8/10 ميليون يورو=ده و هشت، هشت و ده اصلا وجود نداره!
همین طور :آرسن ونگر، آرسنال، 4/9 ميليون يورو=نه چهار دهم

majid r در 4/1/1392 | 11:02 گفت:

بچه ها اینو باید از سمت راست بخونیین:
گاس هيدينک، آنژي ماخاچ قلعه، 8/10 ميليون يورو=ده و هشت، هشت و ده اصلا وجود نداره!
همین طور :آرسن ونگر، آرسنال، 4/9 ميليون يورو=نه چهار دهم

محمد حسین عبادی در 3/1/1392 | 23:15 گفت:

ونگر ساليانه 8 مليون پوند از آرسنال ميگيره. وبالاتر از فرگوسن قرار دارد.

ورزش ايراني منبع معتبري نيست كه شما ازش استفاده كردين

M o o r I در 3/1/1392 | 22:42 گفت:

آره منم با نیما موافقم

فک کنم اشتباه باشه ها ؟

T.Vermaelen در 3/1/1392 | 22:11 گفت:

يوفا الکس فرگوسن را 10 هزار يورو جريمه کرد.
[فرگوسن 10 هزار يورو جريمه شد]

منچستريونايتد در دور برگشت ليگ قهرمانان اروپا در برابر رئال مادريد دو بر يک شکست خورد. در اين ديدار شاکر داور ترک مسابقه در يک صحنه جنجالي خطاي ناني بر روي آربلوئا را بازي خطرناک تشخيص داد و او را با کارت قرمز جريمه کرد. تصميمي که با اعتراض زياد الکس فرگوسن روبرو شد.

به گزارش ايسنا، کميته انضباطي يوفا امروز (شنبه) اعلام کرد: الکس فرگوسن سرمربي تيم منچستريونايتد به دليل شرکت نکردن د ر کنفرانس مطبوعاتي 10 هزار يورو جريمه شد. همچنين ناني بازيکن منچستريونايتد به دليل اخراج در مسابقه با رئال مادريد يک بازي از همراهي تيم خود در ليگ قهرمانان اروپا محروم شد.

T.Vermaelen در 3/1/1392 | 22:03 گفت:

عمل جراحي پودولسکي در پايان فصل

اين مهاجم آرسنال شش هفته است از ناحيه ساق پا دچار مشکل است.
[عمل جراحي پودولسکي در پايان فصل]

شايعات مبني بر مصدوم بودن لوکاس پودولسکي حقيقت دارد. اين مهاجم از 19 فوريه و از بازي رفت با بايرن مونيخ در ليگ قهرمانان ديگر در ترکيب ثابت تيمش قرار نگرفته است و در بازي مقابل استون ويلا و تاتنهام به عنوان بازيکن جانشين بازي کرده است.

هنگامي که او براي بازي با قزاقستان به تيم ملي آلمان دعوت شد برخي تعجب کردند. اما خود او در توييتر نوشت: «کاملا از مصدوميت رهايي يافته‌ام و به مسير خود برمي‌گردم تا به تيم کمک کنم. مي‌خواهيم 3 امتياز را بگيريم.»

سايت گل خبردار شده که پودولسکي در شش هفته گذشته دچار مصدوميت از ناحيه ساق بوده، و دليل نبودن او در ميادين اين بوده، نه مشکل مچ پا که باعث شده بود در نيم‌فصل اول بسيار تعويض شود.

اين مشکل او البته چندان جدي نيست ولي او احتمالا در تابستان براي رهايي از آن به زير تيغ جراحان خواهد رفت.

nima در 3/1/1392 | 19:57 گفت:

فک کنم اشتباس!!!یه جوریه اصلا!!!منبع معتبره؟؟؟

سید محمد رضا در 3/1/1392 | 19:27 گفت:

ونگر بیش از 3 برابر فرگوسنپول میگیره دیگه؟!!!!!!