دوپینگ

نویسنده: mehdi

وبلاگ من
نویسنده: mehdi
عاشق ارسنال هستم و ونگر کبیر, طرفدار ارسنال بودم هستم و خواهم بود تحط هر شرایطی
کل بازدید: 19,025 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دوپینگ

ونگر: به خیلی تیم‌ها باخته‌ایم که بازیکنان‌شان دوپینگ کرده بودند
درحالی که این روزها ورزش جهان در شوک
رسوایی دوپینگ گسترده در ورزش روسیه قرار دارد، سرمربی آرسنال می‌گوید این
مشکل در فوتبال هم وجود دارد.

ونگر درباره مسئله دوپینگ در فوتبال به
نشریه اکیپ فرانسه گفت: در ۳۰ سال زمان مربیگری‌ام هرگز از بازیکنی نخواستم
کارایی بیش از حد داشته باشند. هرگز به آن‌ها چیزی ندادم که عملکردشان را
بهتر کند چون این مسئله به غرور مربوط می‌شود. ما مقابل خیلی از تیم‌ها
بازی کرده‌ایم که این مسئله برای‌شان مهم نبود.


او گفت: امروزه ما کسی که رکورد ۱۰،۱
ثانیه را دو ثبت کند تشویق می‌کنیم اما کسی که رکورد ۱۰،۲ داشته باشد را نه
اما هردوی این دو نفر به هر حال خیلی سریع دویده‌اند. در دوره‌ای هستیم که
هرکس برنده شود را بدون توجه به متدها و عقایدش در ورزش تشویق می‌کنیم؛ به
نظر من این مسئله برای ورزش بسیار خطرناک است. ۱۰ سال بعد از اینکه یک نفر
را تشویق کردیم متوجه می‌شویم که تقلب کرده؛ آن وقت کسی که در مسابقه دوم
شده بی‌نهایت رنج خواهد برد.


آرسنال در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا با
نتیجه سه - یک مغلوب دینامو زاگرب کرواسی  شد. بعد از این بازی اعلام شد
نتیجه آزمایش اولیه نمونه تست دوپنیگ "آرین آدمی" بازیکن تیم کروات مثبت
بوده است.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehdi در 21/8/1394 | 12:49 گفت:


کاملا درست ولی وقتی شرایط به گونه ای می شه که فقط 1گزینه پیش روت داری و کاری ازت بر نمی یاد می خوای چکار کنی ؟
شاید گفتنش اسان باشه چون از صبح همه می گن این حرفو ولی تا شب چند نفر عمل می کنن ؟

mahdi در 21/8/1394 | 11:18 گفت:

خب عزت یعنی همین دیگه .. یعنی خودتو نگه داری "وادار" نشی

mehdi در 20/8/1394 | 23:30 گفت:

حرفت کاملا درسته ولی نه در این *ک ش و ر *اینجا وادارت می کنن که این کار ها رو انجام بدی

کیوان در 20/8/1394 | 20:35 گفت:

لایک برای مِهدی و مَهدی و آرسن

mahdi در 20/8/1394 | 16:45 گفت:

تقلب کردن یا نکردن به ذات آدم مربوط میشه

من دوستایی داشتم که در گذشته به صورت آنلاین کال آف دیوتی بازی میکردن
یه عده از کد تقلب استفاده میکردن و یه عده شرافت مندانه بازی میکردن (تقلب نمیکردن)
بعد از مدتی کسایی که از تقلب استفاده نمیکردن اینقدر پیشرفت کردن که کسایی که تقلب میکردن رو میبردن!
کسی که امیدش به تقلب و دوپینگ و .. باشه اولا اعتماد به نفس و خودباوریش از بین میره و ثانیا پیشرفتش واقعی نیست و اگه شرایط تغییر کنه زمین میخوره
همینطور توی زندگی هم کسی پیشرفت میکنه که شرافت مندانه زندگی کنه .. کسی که با پارتی به چیزی میرسه مطمئنن اگه بعدها در زندگی پارتی نداشته باشه نمیتونه گلیم خودشو از آب بکشه
و کسی که شرافت مندانه زندگی میکنه ، راه و رسم صحیح (قانونی) پیشرفت کردن رو یاد میگیره و در شرایط سخت و ... میتونه خودشو بکشه بالا