استیو بروس بعد از باخت

نویسنده: mehdi

وبلاگ من
نویسنده: mehdi
عاشق ارسنال هستم و ونگر کبیر, طرفدار ارسنال بودم هستم و خواهم بود تحط هر شرایطی
کل بازدید: 19,018 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

استیو بروس بعد از باخت

استیو بروس بعد از باخت به آرسنال به بنر اعتراضی چند هوادار آرسنال به ونگر واکنش نشان داد.


طرفداری-به گزارش skysports استیو
بروس سرمربی هال سیتی که شب گذشته برای سومین فصل متوالی به دست آرسنال از
اف ای کاپ حذف شد، به اعتراض چند تن از هواداران آرسنال به ونگر واکنش
نشان داد.


بروس در مورد بنر اعتراضی چند هوادار آرسنال گفت:


تا پایان عمرم نخواهم توانست آن ها را درک کنم. در حال حاضر
ما در شغلی هستیم که مهم نیس چه کسی باشید و یا چه احترامی داشته باشید،
در هر صورت افرادی خواهند بود که از شما انتقاد خواهند کرد. او 20 سال است
که در آرسنال کار می کند. این احمق ها می خواهند تغییر ایجاد کنند ولی بعد از آن برای همیشه از این کارشان پشیمان خواهند بود.
آرسن از 1996 آرسنال را مربیگری می کند و این فوق العاده است. او این
توانایی را دارد که به این چیزها بی اعتنایی کند و اهمیت ندهد. ونگر خیلی،
خیلی باتجربه است، ما در مورد یکی از بهترین مربیان دنیا صحبت می کنیم. هواداران آرسنال باید کاری را که ونگر برای آرسنال انجام داده و دستاوردهایی که برای آرسنال به دس آورده، درک کنند.
ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 20/12/1394 | 15:20 گفت:

سلام

آقا مهدی دیوارتون رو چک کنین لطفا. ما حدودا 6 بار از شما خواستیم مطلب از منابع دیگه فارسی زبان کپی نکنین و به صورت بلاگ بذارین ولی شما گوش نمیدین. این کار خلاف قوانین سایته.

امیرعلی در 20/12/1394 | 08:14 گفت:

دقیقا تیم از نظر بعضی هوادارا شده در حد هال سیتی این آقا هم دقیقا یه همچین تفکری داره که چون تیم خودش رو برده بهترین مربی جهانه والبته احمق اون کسیه که طرفدار باشگاه نیست ولی داره در مورد باشگاه نظر میده و احمق اونکسیه که به جای طرفداری از باشگاه از مربی طرفداری میکنه

majid r در 19/12/1394 | 22:50 گفت:

نقل قول :
این احمق ها می خواهند تغییر ایجاد کنند ولی بعد از آن برای همیشه از این کارشان پشیمان خواهند بود.


پاسخ شما : متاسفم برای ادبیاتت
امیدوارم بعد رفتن ونگر هوادار واقعی رو تو سایت ببینم نه یه عده ونگر فن رو...
جدا کردن این قسمت توهین من و یه عده دیگست...

mohsen در 19/12/1394 | 22:00 گفت:

مرسی استاد بروس

death در 19/12/1394 | 19:19 گفت:

نمیدونم واقعا بروس گفته احمق ها یا اشتباه ترجمه شده اما اگه این جمله رو به کار برده باید بگم احمق کسیه که هیچگاه طرفدار آرسنال نبوده ولی داره راجع به اونا چنین حرف میزنه
هرچند با من از دست ونگر عصبانی ام و واقعیت هم اینه که خوب نتیجه نگرفته اما احساس میکنم بعد اگه ونگر الان بره پشیمون میشیم پس بهترین راه حل به نظرم اینه یه یکی از اسطوره هارو دستیار خودش کنه حداقل واسه چند سال آینده یه مربی مطمئن اصیل داشته باشیم نه اینکه الان ریسک کنیم و یکی رو بیاریم که فصول بعد همین بازی زیبای آرسنالو از دست بدیم !!!
بهترین گزینه دستیاری هم همون برکمپه
کیا موافقن دستا بالا !!!!

محمد کاوه در 19/12/1394 | 18:27 گفت:

احمق کسیه که ده ساله دلش رو به هیچ خوش کرده
نه کسی که پیشرفت میخواد

سيد حسين موسوي موحد در 19/12/1394 | 18:26 گفت:

زنده باد آرسن ونگر

mahdi در 19/12/1394 | 16:49 گفت:

این احمق ها می خواهند تغییر ایجاد کنند ولی بعد از آن برای همیشه از این کارشان پشیمان خواهند بود.

محسن در 19/12/1394 | 13:29 گفت:

حسین ایمانی در 19/12/1394 | 13:17 گفت:

کاملا موافقم
R: