7 لحظه برتر 2012 برای آرسنال

نویسنده: سینا

وبلاگ من
نویسنده: سینا
سینا هستم آرسنال عشق دوران کودکی و عشق همیشگیم خواهد بود
کل بازدید: 60,345 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

7 لحظه برتر 2012 برای آرسنال

7
بازگشت باورنکردنی آرسنال در جام اتحادیه درخشش استثنایی تئو والکات باعث شد تا رتبه 7 نصیب این بازی بشه. در حالی که آرسنال 4-0 بازی رو به ردینگ واگذار کرده بود با هتریک والکات و گل زنی دیگر بازیکنان باعث شد تا باخت به پیروزی 7-5 تبدیل بشه

6
خداحافظ پت کبیر:شاید لحظه خداحافظی پت رایس کسی که عمر خودش یه پای آرسنال گذاشت برای خیلی از ماها احساسی ترین لحظه فوتبالی مون باشه
5
پیروزی 7-1 برابر بلکبرن در آن روزهای حساس ارزش بسیار زیادی باری آرسنال داشت هتریک رابین فن پرسی و درخشش تئو والکات را می شود عامل اصلی این نتیجه ی باورنکردنی دانست فن پرسی آرسنال را ترک کرد آیا واکات هم می رود؟!
4
بعد از شروع ناامید کننده این فصل آرسنال پیروزی 5-2 آرسنال با گل زنی تازه واردها شاید راه توپچی هارو در این فصل عوض کرد
3
عشق واقعی و تعصب یه آرسنال را می شود در او خلاصه کرد بازگشت او پس از مصدومیت بلند مدت لحظه فراموش نشدنی ای را برای توپچی ها رقم زد
2
شرایط سخت آرسنال در حالی که در خانه 2-0 در دربی لندن از تاتنهام عقب بودند تبدیل به لحظه ای با شکوه شد آرسنال که به اولین شکست خانگی خود در برابر تاتنهام بعد از 86 سال بود نزدیک بود به پیروزی 5-2 دست یافت
1
بازگشت اسطوره باشگاه در ژانویه و زدن گل برتری آرسنال در برابر لیدز شاید احساسی ترین گل هانری برای آرسنال بود
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 9/10/1391 | 13:50 گفت:

هانری

parsa در 9/10/1391 | 12:32 گفت:

بازگشت کینگ هانری
بعدش بازگشت جکی

مصطفي اكرامي در 9/10/1391 | 07:04 گفت:

3 | مهمترینه

ehsan zoola در 9/10/1391 | 00:32 گفت:

باحال ترین بازی با ردینگ بود و احساسی ترینش اون گلی تیتی


Morteza Bauer در 9/10/1391 | 00:06 گفت:

همش واقعا هیجان انگیز بود حتی ردینگ آرسنال.
بازگشت جک . پیروزی قاطعانه بر تاتی ها.آنری هم که جای خود داره.

Ali در 8/10/1391 | 23:33 گفت:

من خیلی از هانری بدم میاد.یه خواطر انتقالش به بارسا هیچ وقت نمیتونم ببخشمش.دید تو بارسا هیچی نسیبش نشد اومد دورو بره آرسنال پلکید.به خدااااااااااااااااا قصد جسارت به احساسات شما رو ندارم نظر شخصی بود . ناراحت نشید.

ahmad behrozi در 8/10/1391 | 23:13 گفت:

مرسی همشون خاطره انگیزن.

ولی بازگشت و گلزنی تی تی یه چیز دیگس.

مهران کاظمی در 8/10/1391 | 23:10 گفت:

خوب معلومه که بازگشت کینگ آنری، مگه از اون بهتر هم بوده تو این سال ها؟؟؟؟؟

Vishka در 8/10/1391 | 22:56 گفت:

ممنون

حیف تو اکثر عکسا اون ملعون هم هست

سید حسین در 8/10/1391 | 22:18 گفت:

عالی بود خصوصا بازگشت جک

سید حسین در 8/10/1391 | 22:18 گفت:

عالی بود خصوصا بازگشت جک

سینا در 8/10/1391 | 21:51 گفت:

اینو از سایت talksport.co.uk زدم رتبه بندی برای اونه

amir در 8/10/1391 | 21:28 گفت:

عالیییییییییییییی
مرسی
دمت جیز

alireza 9 در 8/10/1391 | 21:19 گفت:

ا گیر کرد ببخشید

alireza 9 در 8/10/1391 | 21:18 گفت:

بازگشت ویلشر و گل زنی او

alireza 9 در 8/10/1391 | 21:18 گفت:

بازگشت ویلشر و گل زنی او

alireza 9 در 8/10/1391 | 21:18 گفت:

بازگشت ویلشر و گل زنی او

alireza 9 در 8/10/1391 | 21:18 گفت:

بازگشت ویلشر و گل زنی او

محمد مهدی در 8/10/1391 | 21:18 گفت:

به نظره من باید جا به جا بشن. مرسی توپچی

ناصر در 8/10/1391 | 21:13 گفت:

همه شون خاطره های فراموش نشدنی هستن.
فردا هدیه س

ali در 8/10/1391 | 20:45 گفت:

عالی بود

ramin در 8/10/1391 | 20:44 گفت:

به نظر من
بازگشت تی تی