ویدئو سنتر

نویسنده: سینا

وبلاگ من
نویسنده: سینا
سینا هستم آرسنال عشق دوران کودکی و عشق همیشگیم خواهد بود
کل بازدید: 60,606 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ویدئو سنتر


تصمیم گرفتم هر چند روز یه بار ویدئوهای بیشتر رشته های ورزشی رو برای دانلود بزارم نمی دونم فکر کردم کار قشنگی باشه سعی می کنم بیشتر ویدئوها با حجم مناسب باشندنیمه نهایی مسابقات جایزه بزرگ استرالیا ( فینال امروز برگزار شد جوکوویچ قهرمان شد)

بازی اندی ماری و راجر فدرر با برتری ماری
بازی نواک جوکوویچ و داوید فرربازی رئال مادرید ختافه با هتریک رونالدو


بازی دیروز بسکتبال میامی هیت و دیترویت پیستونزبازی لس آنجلس لیکرز یوتا جاز
برنامه تلویزیونی shaqtin' a fool
هر هفته 5 صحنه خنده دار بازی های ان بی ای رو می ذاره برنامه ی فوق العاده باحال و محبوبی هستش 2 قسمت آخرش رو می ذارم قسمت یکی مونده به آخری بهتره
مجری برنامه و گرد آورنده صحنه ها شکیل اونیل بازیکن افسانه ای ان بی ای هستش
حجم قسمت ها خیلی کمه
یه مستندی درباره تاریخ آرسنال گذاشتم استقبال خوبی شد ازش حالا چندتا مستند از بازیکن های بزرگ فوتبال


این قسمت تموم شد

مستند ها بین 250 مگ تا 300 مگ حجم دارند بازی های ان بی ای حجمشون کمی زیاده ولی برنامه شکتین ا فول 12 مگ هستش بازی رئال حجمش زیاده ولی خلاصه هم گذاشتم بازی تنیس حجمشون متوسطه آرسنال هم 100 تا 150 مگ حجم دارند تمام لینک دانلود ها به غیر از خلاصه بازی آرسنال برایتون همه لینک مستقیم هستن افت سرعت هم ندارن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 9/11/1391 | 22:09 گفت:

دمت گرم.از ارسنال بیشتر بذار

ahmad behrozi در 9/11/1391 | 16:05 گفت:

دمت گرم ادامه بده

آرمان امیراحمدی در 9/11/1391 | 14:36 گفت:

عالی بووووووود

sadegh در 9/11/1391 | 13:52 گفت:

دمت گرم منتظر بعدیاش هستم

Keivan در 9/11/1391 | 12:01 گفت:

عالیه پسر ادامه بده ...

بهزاد کاویانی در 9/11/1391 | 11:14 گفت:

مرسی خوب بود

Pakkhoo در 9/11/1391 | 11:03 گفت:

دمت گرم R:

توپچی جنوب در 9/11/1391 | 01:25 گفت:

مرسی سینا جون کارت درسته پسر

راستی اگه میتونی فیلم های قدیمی آرسنال رو بزار خیلی باحاله دمت گرم.

T.Vermaelen در 9/11/1391 | 00:31 گفت:

varezesh 3
ديدار روز يکشنبه تيم فوتبال چلسي مدافع عنوان قهرماني رقابتهاي جام حذفي انگليس با گل ديرهنگام فرناندو تورس برابر تيم دسته سومي برنتفورد از شکست و خداحافظي با اين رقابتها گريخت.
"تيم دسته سومي تيم دسته سومی "
...............................................................
آرسنال که با این تیم تو ضربات پنالتی شکست خورد تو جام اتحادیه همین ورزش 3 ده بار نوشت تیم دسنه چهارمی...الان برا چلسی نوشته دسته سومی

T.Vermaelen در 9/11/1391 | 00:26 گفت:

بردفورد 2 - 2 چلسي

عجب تیمی هست بردفورد

T.Vermaelen در 9/11/1391 | 00:26 گفت:

بردفورد 2 - 2 چلسي

عجب تیمی هست بردفورد

T.Vermaelen در 9/11/1391 | 00:26 گفت:

بردفورد 2 - 2 چلسي

عجب تیمی هست بردفورد

tofigh در 9/11/1391 | 00:01 گفت:

خیلی مرسی...اگه همشون بالینک مستقیم باشن خیلی عالی میشه..دمت گرم..

هادی در 8/11/1391 | 23:47 گفت:

یه دنیا ممنون خیلی میخوامت سینا جون

ramin در 8/11/1391 | 23:29 گفت:

واقعا دستت درد نکنه سایت باید ازتون تشکر ویژه بکنه بخاطر ویدئو هایی که میذارین

farzam در 8/11/1391 | 23:21 گفت:

هر چند من همون برنامه 12 مگی هم نمیتونم دان کنم ولی دمت گرم باز ادامه بده!باان بی ای خیلی حال میکنم

Morteza Bauer در 8/11/1391 | 23:04 گفت:

داش سینا همیشه کلیپات عالیه.حیف که حجمش وحشتناک زیاده و نمیتونم دانلودش کنم.حیف.

mohammad javad در 8/11/1391 | 22:44 گفت:

منبعش:
http://www.arsenal.com/news/news-archive/arsenal-at-home-to-blackburn-in-fa-cup

mohammad javad در 8/11/1391 | 22:43 گفت:

بچه ها یه خبر خوش.
بازی بعدی ما تو FA CUP با بلکبرن تو زمین خودمونه

ehsan zoola در 8/11/1391 | 22:38 گفت:

سینا جون کارت عالیه بخدا ... حتما ادامش بده

از بازیهای قدیمی آرسنال و گلای قدیمی هم تونستی ویدئو بزار ممنون

farhad bj در 8/11/1391 | 22:30 گفت:

agha dore bar ba blackburn to zamine khdemo0n

ye khabare bamaze ham bad shbake 3goft vase kharide vpn sabte nam konid

سید حسین در 8/11/1391 | 22:24 گفت:

سلام سینا جان دمتگرم تو رو خدا ادامه اش بده

حسن در 8/11/1391 | 22:24 گفت:

دمت گرم 2ست

حسن در 8/11/1391 | 22:24 گفت:

دمت گرم 2ست

حسن در 8/11/1391 | 22:24 گفت:

دمت گرم 2ست

حسن در 8/11/1391 | 22:24 گفت:

دمت گرم 2ست

حسن در 8/11/1391 | 22:23 گفت:

دمت گرم 2ست

اميرحسين اباذري در 8/11/1391 | 22:21 گفت:

دستت درد نکنه