بهترین ویدئوها و بنرهای آرسنالی ها برای اوزیل

نویسنده: سینا

وبلاگ من
نویسنده: سینا
سینا هستم آرسنال عشق دوران کودکی و عشق همیشگیم خواهد بود
کل بازدید: 60,297 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین ویدئوها و بنرهای آرسنالی ها برای اوزیل

آرسنال به خرید کردن با کمترین سر و صدای ممکن مشهوره. اما با پرده برداری از اوزیل سنت های دیرینه خودش رو شکست. بمب نقل و انتقالات نیاز به یک معارفه واقعی داره پس برای اوزیل مصاحبه مطبوعاتی اختصاصی و عکس های اختصاصی و همچنین تصاویر گرافیکی که فقط اختصاص به خودش داره در نظر گرفته شد و عکس زیر حاصل این فرآیند هستش_____________________________________________


خوش آمد گویی خاص جو ولر ( یه طرفدار ) در یوتیوب (( حتما دانلود کنید ))
_____________________________________________

Let The Story Begin


____________________________________________

تشویق اوزیل در اولین بازی
اوزیل برای اولین پاس گلش در آرسنال تنها به 11 دقیقه نیاز داشت پس از گل هواداران حاضر در ورزشگاه با شعارهای خاص خودشون به تشویق اوزیل پرداختن


____________________________________________

The London EYE


____________________________________________

بنری که برنده ی پیراهن امضا شده ی اوزیل شد 


=================================

مقاله ای که به طور کامل براتون گذاشتم 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

omid در 2/7/1392 | 13:39 گفت:

very very nice

سینا در 31/6/1392 | 16:00 گفت:

نبری تو زمینه فکر کنم

Arian در 31/6/1392 | 15:48 گفت:

walcott tu bazi nist mariz shode

حاکم 26 در 31/6/1392 | 15:44 گفت:

دوستان بازی ساعت پنج به وقت جدیده. یه ربع دیگه!

سینا در 31/6/1392 | 15:30 گفت:

امروز آرتتا رو نیمکت بندتنر هم همینطور نمی دونم چرا ولی با اینکه بندتنر بی شخصینه ولی دوست دارم امروز بازی کنه

حسن در 31/6/1392 | 15:21 گفت:

بچه ها sms ها رو روانه کنین!!!!

مهدی افسرده در 31/6/1392 | 14:49 گفت:

بازیه ما ساعت 4 هستش

یه مسابقه فرمول 1 نزدیک 2 ساعته پس پخش نمیشه

ArSeNaL در 31/6/1392 | 14:48 گفت:

na dadash sat 4 pakhsh mishe mage 1 sat back nakhorde?

davood در 31/6/1392 | 14:43 گفت:

khob bazi saat 5 nist mage?che rabti be 3.30 dare?!

ArSeNaL در 31/6/1392 | 14:38 گفت:

الان نوشت فورمول 1 ساعت 3.30 {زنده}

davood در 31/6/1392 | 14:36 گفت:

chera pakhsh nashe?ki goft?

سینا در 31/6/1392 | 14:31 گفت:

واقعا پخش نمیشه ؟

tofigh در 31/6/1392 | 14:25 گفت:

مرسی عالی بود..
آقابازی ساعت چنده آخر..؟

حمید پیرنیا در 31/6/1392 | 13:59 گفت:

دوستان عزیز بازیمون پخش نمیشه مرده شور این شبکه ورزشو ببره

simone در 31/6/1392 | 13:39 گفت:

مرسی عجب کیلیپهایی بود
بازم از این کارا بکن

سید ابوالفضل موسوی در 31/6/1392 | 13:07 گفت:

مرسی. من عاشق این کلیپام.خواهشا بازم از کلیپها بزار

سینا در 31/6/1392 | 12:56 گفت:

اونجاش که میگه Juan Mata Silva Coutinho you're Bul*lshi*t compared the the big O خیلی باحاله

علیرضا در 31/6/1392 | 12:37 گفت:

عااااااااالی...نخ سوزن اون پسره که میرپید...