برای ناامیدی زوده

نویسنده: shazde

وبلاگ من
نویسنده: shazde
shazde625@yahoo.com
کل بازدید: 10,446 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برای ناامیدی زوده

http://www.varzesh3.com/leaguecomshow.do?lang=en&machesid=standing90-900078-900185-full


هنوز چیزی از دست نرفته
همیشه خرید بزرگ ضامن پیروزی نیست 
منچستر سیتی ، QPR  ، ....
پس به روش تیم ببالید.
همه میدونن آینده از آن ماست ، گرچه حال خیلی خوبی نداشته باشیم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 27/9/1391 | 14:47 گفت:

چن ساله اینو میگیم

حمید pires در 26/9/1391 | 16:59 گفت:

ممنون شازده.
قبلا خیلی حسرت خوردم لوئیز سوارز رو نگرفتیم اما این فصل ولکات اینقدر خوب بود تا اونو فراوش کردم حفط تئو خودش تغییر رویه باشگاهو نشون میده اگه بمونه.

توپچی جنوب در 26/9/1391 | 14:01 گفت:

من که نااومید نشدم رئیس داره تاز از نو آرسنال مقتدر رو میسازه من به رئیس ایمان دارم .

اگر مصاحبه جک در مورد تمدید قراردادش رو بخونین اهداف باشگاه میدونید چیه فقط یه خورده از لحاظ دست مزد باید بین ستاره های موجودشون با بازیکنان معمولیشون تفاوت ایجاد بشه مثلا در مورد تئو ولکات که میگه دستمزدم 100 تا باشه و آرسنال میگه75 تا حق رو میدم به تئو چون بازیکنیه که میتونه تفاوت ایجاد کنه.

shazde در 26/9/1391 | 13:40 گفت:

Salam e Dobareh
Doostan Agar Bekhahim Hal Ro Dar nazar begirim pas bayad be hale Real Madrid gerist
Ba oon hazine va ba oon bazikonha va oon morabi
ghafelaro me Barca ee Bakhte ke hame midoonan 7 - 8 bazikon az academy khodesh hastan
va alan shode gerantarin team donya
azizan por vazehe ke ayandeye arsenal emrooze barcast

محمد مهدی در 26/9/1391 | 11:44 گفت:

mersi babate avlion postet vali yekam por mohtava taresh koni bad ni. bazam tnx

محمد مهدی در 26/9/1391 | 11:42 گفت:

zoooooooooooooooooode????????
hasht saaaaaaaaaaaaaaaal gozasht. zoooooooooooooooooooooode?
18 emtiaz zooooooooooooooooooooooode?
bakht az bradford sooansi astonvila shalke zoooooooooooooooooooode?
zoooooooooooooooooode?
ns jane mam zoooooooooooooooooode?

farshad در 26/9/1391 | 10:44 گفت:

نه علی آقا دیروز که بازی نیوکاسل با سیتی رو میخواستن پخش کنن مجری برنامه 3 بار گفت ریدینگ- آرسنال 23:30 من دیگه خندم گرفته بود.

علی قاسمی در 26/9/1391 | 10:23 گفت:

محمد جون ژروینیو بازیکن خوبیه به نظر من و میتونه به یه بازیکن در حد نصری تبدیل بشه حالا یکم کمتر بیشتر اما خب بقیه بازیکن ها خیلی کار دارن

راستی فرشاد جون اگه خبر رو قطعی نمیدونی اعلام نکن بچه ها تو شک میافتن

محمد يزداني در 26/9/1391 | 08:01 گفت:

نمیخوام فاز منفی بدم ولی از این وضع آرسنال بدم میاد فعلا 18 امتیاز از منچستر عقبیم.واقعا درک بعضی چیزا اصلا برام آسون نیست هر بازیکنی که طرفدارا دوسش دارن ونگر بلافاصله اونو میفروشه ولی بازیکنای بنجولو که طرفدارا روزشماری میکنن واسه رفتنشون ونگر اجازه خروج نمیده انگار ونگر دوست نداره کسی تو تیم از اون محبوب تر بشه و میخواد همه افتخارات تیم به تنهایی برا خودش باشه.الانم که والکات میشه گفت از محبوبیت بالایی برخورداره واسه نگه داشتنش باید ابراز ناامیدی بکنیم.کی ژروینهو رمسی ژورو اسکیلاچی چاماخ .... از تیم میرن نمیدونم کاش اوناهم محبوب بشن تا شاید ونگر دست به کار شد.

sepehr najafian در 26/9/1391 | 02:10 گفت:

به شدت به امويلا نيازمنديم

آرمان الهیاری در 26/9/1391 | 01:53 گفت:

رابین تو منچستر ترکونده
هرسه گلشون رابین توش نقش داشت
دلم تنگ شده براش
سر و سامون خفنی داده به خط حمله ی منچستر
عاشق استایلش بودم؛کاش نمیرفتی و آرسنال به این وضع نمیفتاد

T.Vermaelen در 25/9/1391 | 23:53 گفت:

برلوسکوني: به خودمان 3 سال زمان داده‌ايم

مالک باشگاه ميلان ايتاليا فاش کرد براي بازسازي تيم به خودشان 3 سال زمان داده‌اند.

⑧® H@M!D در 25/9/1391 | 23:45 گفت:

یه مهاجم تموم کننده
با
یه هافبک دفاعیه میاندار خوب

که

آرتتا یه خط جلو بیاد مثل نیم فصل سال قبل تاثیر گذار باشه...
.
فقط امیدوارم خریداش ایندفعه بدردبخور باشه.
.
ههههههههههههههههههههههر فصلم همیشه یه بازیکنمون باید زدحالو به تیم بزنه حال همه بچه هارو بگیره... همه رو هم هوایی کنه. الان هم والکات جون کندنی رو نمیکنه خیال همه رو راحت کنه که انقد باشگارو سوژه دست روزنامه ها نکنه.

T.Vermaelen در 25/9/1391 | 23:43 گفت:

لواندوفسکي در پايان فصل از دورتموند جدا مي‌شود

مدير ورزشي بوروسيا دورتموند، تاييد کرد که روبرت لواندوفسکي، ستاره لهستاني اين باشگاه، در تابستان آينده وست فالن را ترک خواهد کرد اما تاکيد کرد هنوز هيچ پيشنهادي براي خريد اين بازيکن دريافت نکرده اند.

T.Vermaelen در 25/9/1391 | 23:18 گفت:

آرسنال فعلا که معلوم نیست چه میکنه
خوب بازی میکنه اما تاکتیکی برا رسیدن به گل نداره.....
نمیدئنم چه شده شاخ میشن همه تیم ها جلو آرسنال
دفاع میکنن زیییییااااااااااد
غیر اینکه ونگر یه فکری کنه

farshad در 25/9/1391 | 23:13 گفت:

شادی شادی, بالاخره QPR اولین بردش رو کسب کرد مقابل فولهام
الان اگه ونگر بود بعد از 17 هفته: درون زمین ممصم وجدی بودیم وهمچنین مقداری بنزین (این دفعه دیگه سوپر) نیز با خود آورده بودیم.

farshad در 25/9/1391 | 23:06 گفت:

اون دفعه که با توله سگامون ریدینگ رو بردیم ببینیم این بار با گورخرامون چه سناریویی خواهیم داشت

farshad در 25/9/1391 | 23:00 گفت:

خودش بهم گفت

حمید پیرنیا در 25/9/1391 | 22:54 گفت:

امیدمون و بازیکنایی که میخایم بخریم رو هم باید بذاریم برای لیگ قهرمانان لیگ برای ما نهایتا رتبه سوم رو بتونه بیاره جام حذفی هم از نظر من ارزشی نداره.

parsa در 25/9/1391 | 22:28 گفت:

جون من فرشاد
کجا خوندی

farshad در 25/9/1391 | 22:19 گفت:

بازی آرسنال- ریدینگ هم از شبکه ورزش پخش میشه 23:30

parsa در 25/9/1391 | 22:07 گفت:

تو چقدر رویایی هستی داش

mansour در 25/9/1391 | 21:23 گفت:

ببریم رفتیم چهارم

علی قاسمی در 25/9/1391 | 21:13 گفت:

منچستر تقریبا 2 برابر ما امتیاز و برد داره !!!!!!!!!!

masoud mahmudpur در 25/9/1391 | 21:12 گفت:

اگه ریدینگ رو ببریم میرسیم به اورتون

علی قاسمی در 25/9/1391 | 21:10 گفت:

و این هم کوتاه ترین پست تاریخ

با این روند ما نیاز داریم دسته کم توی 5 بازی 12 امتیاز بگیریم تا بتونیم تازه رده سوم رو یکم تحت تاثیر قرار بدیم
ما نیاز به بازیکن داریم
من سیتی نتیجه خودش رو گرفته و نباید بگیم که من سیتی نتونسته
من سیتی قبل از این چند سال یگ سال در میان یا نیمه اول بود یا دوم اما حالا

رنجرز هم که برد امروز و با این اوصاف باید بگم که رنجرز بدون شک با سر مربیش دسته کم 15 ام میشه و سال بعد نتیجه میگیره

parsa .R در 25/9/1391 | 20:58 گفت:

in arsenal we trust forever

ali-r در 25/9/1391 | 20:40 گفت:

تا ابد طرفدار آرسنال میمونم حتی تحت بدترین شرایط

jafar در 25/9/1391 | 20:38 گفت:

آدم همیشه باید آینده گرا باشه ولی نه تا حدی که زمان حال رو فراموش کنیم و از اشتباهات گذشته درس نگیریم ولی من باز هم از این تیم حمایت میکنم همانطور که شما هم باید حمایت کنید.
علی چند وقته همیشه نتایج بد برای تیم پیش بینی میکنی و درست بود یه بار هم پیش بینی خوب برای تیم انجام بده شاید تیم دچار تحول شد

parsa .R در 25/9/1391 | 20:36 گفت:

پارسالم مث امسال بودیم تقریبا ولی امسال تیم اون تیم پارسال نیس کو اون بازی روون وقشنگو ناب ارستال که تیکی تاکای بارسا رو میذاست تو جیبش ؟

ehsan zoola در 25/9/1391 | 20:29 گفت:

بعضی وقتا اعتماد زیادی باعث پشیمونی بزرگی میشه

ali در 25/9/1391 | 20:15 گفت:

2 shanbeh mibazim ya mosaviiii

nima در 25/9/1391 | 19:54 گفت:

15 تا اختلاف!!!آخه به چیه این باید امیدوار بود؟!؟
البته امیدواری چیزه خوبیه...

Arsenalito در 25/9/1391 | 19:53 گفت:

کم خوذدمون رو با این حرفا گول بزنیم.!!!!7 ساله گند زدیم ، آخرش مثلا" میائیم یه جام می گیریم و بعدش میگیم که دیدید بالاخره موفق شدیم.این موفقیت رو تاوانش را چطور پرداخت کردیم.خواهشا" منطقی فکر کنید

حسین در 25/9/1391 | 19:48 گفت:

In Arsene We Trust

ramin در 25/9/1391 | 19:31 گفت:

سلام موافقم ولی باید خریدای خوبی داشته باشیم ومیدونم میتونیم آینده از ان ماست به قول دوست ما