مصاحبه با رونالدو

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
چیزی برای گفتن نیست
کل بازدید: 33,910 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مصاحبه با رونالدوبا عرض سلام خدمت همه توپچی های عزیز.


این یکی از مصاحبه های رونالدو برای شرکت نایک هست.داشتم میدیدمش گفتم به صورت متنی بذارم تا شما هم استفاده کنید.امیدوارم خوشتون بیاد.


حاشیه سلام علیک و اینجور حرفا رو میذارم کنار فقط سوال ها و جوابا رو مینویسم.


اولین سوال از بیژن.که اندی کین مجری برنامه میخونش:چگونه میتوانیم مهارت دریبل زدنمون رو تقویت کنیم؟


اندی کین:این یکی از مهارت هایی است کهزیاد پرسیده میشود


رونالدو:در تمرین.من در بازی ها همیشه سعی کرده تا کیفیت بازی ام را تقویت کنم.مندر تمرینات خیلی کار میکنم و دوست دارم مردوم رو با مهارت های جدید،کارهای جدید و گل های جدید سرگرم کنم و مهمترین اصل همینه وهمین کارو میکنم.


این سوال در فیسبوک رونالدو پرسیده شده:


آیا استوک هایت را قبل از بازی در آب میگذاری؟


بله.من 20 دقیقه قبل از بازی استوک هایم را در آب داغ میگذارم چون که استوک ها همیشه حالته سختی دارند.و این کار را میکنم تا نرم تر شوند و وقتی آنها را میپوشم احساس راحتی دارم.


برای هر بازی این کارر میکنی؟


بله،هر بازی همین کارو میکنم.


اندی کین:این هم سوال مهمیه


حامد:چگونه میتوانید توپ را از بالای سر دیوار دفاعی همان گونه که میخواهید رد کنید؟


(با شوخی)البته بعضی اوقات


این روش من است تا توپ رو با قدرت از روی سر دفاع عبور دهم.چون اینگونه مهار توپ برای دروازه بان سخت تر است.


این روشه منه و وقتی ضربه کاشته به گل تبدیل میشود بسیار خوشحال میشوم،و همین باعث میشه تا سخت تر تمرین کنم و به موفقیت های بیشتری برسم.


آیا زیاد تمرین میکنی؟


خیلی نه.من تمریناتم و با کیفیت بالا انجام میدهم و تمرین های آقای مورینیو از نظر زمانی کوتاه نیستند،در واقع 90 دقیقه زیر نظر ایشون کار می کنیم اما با قدرت زیاد.بنابر این وقی هر هفته چهار شنبه و شنبه بازی دارید نمیتوانید زیاد تمرین کنید و باید استراحت کنید و خودتون رو برای بازی آینده آماده نگه دارید.


چه چیزی برای شما اهمیت داره؟ کیفیت یا ظاهر؟


کیفیت


اندی کین(با خنده)کیفیت،خوب اینکه معلومه.


چه چیزی بیشتر به شما انگیزه میدهد تا خودتون رو در سطح عالی نگه دارید؟


دوست دخترم و خانوادم.چون این همان کاری است که همیشه میخواستم انجام دهم و مرا خوشحال می کند و وقتی انجام کاری شما را خوشحال میکند باید آن را انجام بدهید واز آن لذت ببرید.


بهترین لحظه ای که در دوران حرفه ایت با آن مواجه شدی چی بود؟


درباره فوتبال؟


بله،درباره فوتبال


اتفاقات خوبه زیادی بوده اند،اما وقتی در بازی فینال شکست میخورید بدترین چیزی است که به نظرم یک فوتبالیست میتواند آن را احساس کند.فشار زیادی بر روی شما است و ناراحتی زیادی خواهید داشت و وقتی بازی 50-50 است و درنهایت میبازید خیلی دردناک تر است.


از وقتی فوتبال حرفه ای را شروع کرده اید،کدام مدل از استوک مورد علاقه شما بوده اسن؟


(یک استوک نایک،مدل سیا دست رونالدوست،که یک طره آن راه راه است و طرف دیگر صاف و ساده است(از نظر طرح))


این مدل استوک ها،البته دقیقا این نه،منظورم رنگ سبز آن است.


وقتی فوتبالم را با این مدل از استوک شروع کردم گل های بیشتری زدم برای همین این ها بهترین هستند.


به نظر من شرکت نایک سال به سال مدل های بهتر و جدیدتری به بازار عرضه میکند.


برای مثال:یادم هست در ابتدای فوتبال بازی کردنم استوک های مرکوریال زیاد بودند ولی در راحتی به این مدل نمی رسند.


این مدل در قسمت عقبی بزرگتر و داخل آن نرم تر است،قسمت بیرونی آن  هم به نظرم بسیار بسیار بهتر است،هم زیبا تر و هم متفاوت تر از سایر استوک ها.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hussein Marhaj در 19/10/1391 | 20:12 گفت:

والا با این نوناشون

farzam در 19/10/1391 | 14:51 گفت:

آقا حسین شما ببخش دیگه تکرار نمیشه!

Hussein Marhaj در 19/10/1391 | 13:11 گفت:

لطف کنید پست رابطه با آرسنال باشه یا لیگ انگلیس نه این رونالدوی دهاتی و لیگ اسپانیا که حالمو بهم میزنه یه بارسا داره به همه تیماش کمتر از 5 تا نمیزنه

Hussein Marhaj در 19/10/1391 | 13:07 گفت:

نمیفهمم اول از همه بارسا تو یه لیگ مسخره داره بازی میکنه که اختلاف تیم اول با دوم زمین تا آسمونه، بارسا میاد به تیم دوم 5 تا میزنه، من از بارسا خوشم میاد قشنگ بازی میکنه، اما اینو هم ببینید هیچی لیگ انگلیس نمیشه، بارسا اگه تو لیگ انگلیس بود 2 سال دووم میوورد، چون لیگ انگلیس سخته خیلی هم سخته، از همه بازیهاش لذت میبرم. مسی واقعا زیبا بازی میکنه و توپ طلا رو هم برد.
قصد بی احترامی ندارم اما آقایون خانمهای بارسایی تو این پیج چی میخواین؟؟؟

farzam در 19/10/1391 | 00:50 گفت:

البته من از اول قصد مسخره کردن نداشتم من منظورم اینه که یه بازیکن در این سطح که میخواد توپ طلا رو بگیره باید شخصیتش رو درست کنه وبا خوشحالیاش خودشو بین مردم منفور نکنه واسه خودش گرون تموم میشه

farzam در 19/10/1391 | 00:43 گفت:

علیرضا جان بازی با چلسی رو خودم قبول دارم شاید دو سه تا اشتباه تاثیرگذار دیگه هم به نفع بارسا گرفته شده باشه ولی با همین وجودم بازم نمیشه منکر این شد که بارسای حاضر جز سه تیم برتر تاریخ جهانه اونم به خاطر یکی دو کاپ نمیگم به خاطر1-ثبات چند ساله که حالا حالاها هم از بین نمیره 2-تشکیل اکثر ترکیب از بازیکنای آکادمی (که خودش باعث هماهنگی بسیار میشه) 3-و از همه مهمتر ارایه بازی زیبا و چشمنواز که خیلی از تیم ها آرزوی اونو دارن(هر چند به ونگربال خودمون نمیرسه) ولی اونم خیلی تو این قضیه تاثیرگذاره که بسیاری از کارشناسا میگن این تیم بهترین تیم تاریخه دیگه امسال که از 19 بازی 18 تا رو برده که با کمک داور نبرده

هادی در 18/10/1391 | 20:04 گفت:

alireza:

ست های پشت پرده ننگ داوری بارسا مقابل چلسی همین آرسنال اخراج مسخره ون پرسی اخراج مسخره ی تیاگو موتا تو بازی نیمه نهایی سال2010 اخراج په په تو بازی رئال همون سال 2011 که اصلا کارت قرمز نداشت رو پای دنی آلوزو میگم که جریمش فقط کارت زرد بود تمارض آلوز باعث فریب داور شد پنالتی بازی با میلان منظورم همون پنالتی نستای بیچارست که مضحک ترین پنالتی عمرمو دیدم اینا کمه یا بیشتر بگم همه وهمه مهر تاییدیه به این لقب بارسا که بهش میگن داورسلونا
علیرضا تایید می کنم:

حاکم 26 در 18/10/1391 | 15:54 گفت:

رئال بر پایه پول استواره.
بارسا بر پایه پول و داوری.
منسیتی و چلسی و پاریس بر پایه پول.
و...
و منچستریونایتد بر پایه شانس ، داور ، پول ، ملکه ، عمه ششمی فرگی ، شغال بازیای فرگی ، دادوبیداد و آشغال بازیای فرگی و .. .
همه این تیما کثیفن. بحث نداره دیگه!

alireza در 18/10/1391 | 15:20 گفت:

آقا فرزام دوست داری مسی انتخاب بشه خب نظر شما محترم دیگه انقدر مسخره کردن نداره منم میتونستم تو کامنت قبلیم بگم حالم از بارسایها بهم میخوره و اصلا دوست ندارم یه بارسایی برنده توپ طلا بشه ولی نگفتم یا میتونستم بگم مهم توپ طلا نیست مهم افتخارات باشگاهیه که رئال خیلی خیلی جلوتر از بارسائه (منظورم 32قهرمانی لالیگا به 21 و 9 قهرمانی اروپابدون کمک داوری به 4 قهرمانی اروپا با کمک داوره)

حالا که شما گفتی بذار یه چیزایی هم من بگم رئال هر چی باشه یه تیم پاک مثل آرسنال و نتایجش تو بازی رقم میخوره نه توسط دست های پشت پرده ننگ داوری بارسا مقابل چلسی همین آرسنال اخراج مسخره ون پرسی اخراج مسخره ی تیاگو موتا تو بازی نیمه نهایی سال2010 اخراج په په تو بازی رئال همون سال 2011 که اصلا کارت قرمز نداشت رو پای دنی آلوزو میگم که جریمش فقط کارت زرد بود تمارض آلوز باعث فریب داور شد پنالتی بازی با میلان منظورم همون پنالتی نستای بیچارست که مضحک ترین پنالتی عمرمو دیدم اینا کمه یا بیشتر بگم همه وهمه مهر تاییدیه به این لقب بارسا که بهش میگن داورسلونا

farzam در 18/10/1391 | 14:58 گفت:

البته میدونم که طرفدار کریس اینجا زیاده و اگه به کسی برخورد به بزرگی خودش ببخشه!

farzam در 18/10/1391 | 14:55 گفت:

حالم ازش بهم میخوره با اینکه این همه از بارسا شکست خوردن باز هم روش کم نمیشه و از تماشگرای بارسا درخواست خفه شدن میکنه!چنین شخصی واقعا زشته بهترین بازیکن جهان بشه واسه فوتبال بده
منم به عنوان یه بارسایی و یه طرفدار مسی دوست دارم که دوباره مسی توپ طلا رو ببره

محمد حسین عبادی در 18/10/1391 | 14:48 گفت:

ممنون بسيار جالب بود

alireza در 18/10/1391 | 13:45 گفت:

بچه ها مراسم امشب اهدای توپ طلا ساعت 21:45 هست کسایی که ماهواره دارن لطفا مارو از چندو چون کار با خبر کنن من به عنوان یه رئالی دوست دارم کریس رونالدو انتخاب بشه ولی از الان تقریبا میدونم که مسی انتخاب میشه

Vishka در 18/10/1391 | 12:00 گفت:

بسیار هم خوب

دلم میخواست کریس مرد سال شه

اما تا وقتی مسی هست امکانش نیس

sadegh در 18/10/1391 | 11:40 گفت:

خدا کنه توپ طلا رو ببره.

masoud mahmudpur در 18/10/1391 | 09:24 گفت:

مرسی

سید محمد رضا در 18/10/1391 | 04:54 گفت:

دست شما درد نکنه

محمد مهدی در 18/10/1391 | 02:26 گفت:

خیلی جالب بود.