زلزله دز ژانویه+نقل و انتقالان واقعی

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
چیزی برای گفتن نیست
کل بازدید: 34,086 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زلزله دز ژانویه+نقل و انتقالان واقعی

با عرض سالام و خسته نباشید خدمت همه توپچی های عزیز.


اولین مطلب درباره افت قیمت بازیکنان در چند سال اخیر است.(روزنامه بیلد ستارگانی را معرفی کرده که در بازار نقل و انتقالات در سراشیبی سقوط قیمت قرار گرفته اند.


1جوزپه روسی(23میلیون یورو)


سال گذشته ستاره ویا رئال در همین مقطع از فصل از تیم های بزرگی مثل بارسا،من یونایتد و چلسی پیشنهاد داشت.روسی زمانی که در اوج بود بارها وبارها زیر دریایی زرد را از غرق شدن نجات داد و فوق ستاره این تیم لقب گرفت اما این روز های خوب باب یک مصدومیت شدید به پایان رسیدند و این ستاره ملی پوش از روز های اوجش فاصله گرفت.ژانویه 2012 ویارئال به پیشنهاد 33 م ی چلسی پاسخ منفی داد ودر آن زمان هرگز فکر نمیکرد که یک سال بعد در ازای 10 م ی رضایت نامه ستاره خدرا برایه حضور در فیورنتینا صادر کند.


2-مایکون(17 م ی)


زمانی که مورینیو در اینتر بود مایکون ستون اصلی خط دفاعی این تیم را تشکیل میداد.در فصلی که اینتر قهرمان سری آ و لیگ قهرمانان شداین مدافع بریزیلی نمایش فوق العاده ای داشت واین نمایش خوب باعث شد تا رئال در آن سال با پیشنهاد 25 م ی برای جذب این مدافع بریزیلی وارد عمل شود.اینتر به این پیشنهاد پاسخ منفی داد تا اختلاف مایکون با مسئولان اینتر کلید بخورد.این اختلاف نیمکت نشینی و در نهایت افت این بازیکن ملی پوش را به همراه داشت.یک سال بعد سیتی برای به خدمت گرفتن مایکون فقط 7 م ی پرداخت کرد.


3-کارلوس ته وز(18 م ی)


ته وز انقدر کار خودرا در سیتی خوب شروع کرد که مسئولان سیتی وی را موفق ترین خرید تیم خود نامیدند.درفصل2009-10


پیشنهاد 40 م ی برای جذب این بازیکن از اسپانیا ارایه شد که با پاسخ منفی سران سیتی مواجه شدوحالا آپاچی به دلیل حواشی نا تمام زندگی خود به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده و سران سیتی حاضرند با دریافت مبلغ 23 م ی رضایت نامه وی را صادر کنند.


4-داوید ویا(27 م ی)


گلزن اول تیم ملیی اسپانیا و باشگاه بارسا حالا به نیمکت نشین نامدار نوکمپ تبدیل شده.او بعد از مصدومیت هرگز نتوانست به روز های خوب خود بازگردد همین مسئله باعث شد تا قیمیت بازیکن 45م ی به 18 م ی در بازار نقل و انتقالات کاهش باید.


4نیلمار( 15)


نیلمار به عنوان یک پدیده به فوتبال اروپا معرفی شد اما درخشش وی مقطعی بود و خیلی زود در لیست مازاد این تیم قرار گرفت.در نهایت این ستاره 20 م ی مجبور شد در ازای 5 م ی راهی الریان قطر شود.گفته می شد بارسا خواهان این بازیکن بود و حتی در تمرینات این تیم هم حاضر شده بود.


5-استیون جرارد(15 م ی)


او قلب لیورپول است و مسلما عملکرد این تیم روی کار او هم تاثیر گذار بوده.هافبک دوست داشتنی آنفیلد دیگر درخشش گذشته خود را ندارد.3 سال پیش چندین باشگاه سعی کردند از بحران مالی این تیم استفاده کنند و ستاره این تیم را به خدمت بگیرند.پیشنهاد برای جذب جرارد به 30 م ی هم رسید اما پاسخ سرانآنفیلد منفی بود.حالا ارزش جرارد به 15 م ی براورد میشود.


6-ژولیو سزار(14 م ی)


شماره یک سابق اینتر زمانی یکی از3 دروازه بان برتر دنیای فوتبال بود و در قهرمانی های سریالی اینتر نقش پر رنگی داشت ام با سقوط اینتراین دروازه بان برزیلی هم سقوط آزاد خودش را شروع کرد و تا نیمکت نراتزوری هم پیش رفت.اینتر که 3 سال پیش به پیشنهاد 19 م ی سیتی پاسخ منفن داده بود،تابستان گذشته مجبور شد در ازای دریافت 5 م ی به کوئینز پارک رنجرز واگذار کند.


مطلب بعدی نقل و انتقالات قطعی است.البته خیلی زیاد بود ولی فقط انتقال تیم گذاشتم. Gadji Tallo-1                             مهاجم          از=رم               به=باری          انتقال قرضی


 2-Andrea Dossena                   مدافع         از=ناپولی           به= پالرمو        انتقال قرضی


3-Pato                                 مهاجم         از=میلان           به=کورینتیانس    مالکیت کامل


4-Hoarau                             مهاجم         از=پی اس جی     به=دالیان          مالکیت کامل


5-Robbie Brady                    هافبک        از=من یونایتد       به=هال            مالکیت کامل


6-Rossi                                مهاجم         از=ویارئال          به=فیورنتینا       مالکیت کاملشایعات نقل و انتقالات:


بکام:دیوید بکام ستاره سابق تیم های من یونایتد(که به او لقب پسر منچستر و دادند)رئال،میلان و حتی گلکسی پس از جدایی از گلکسی،تیم های درجه دو و حتی قطری هم خواهان این بازیکن هستند که گفته می شود مقصد این بازیکن لیگ ستارگان قطر است.


فلاینی:این بازیکن 25 ساله مد نظر تیم چلسی قرار گرفته است و این تیم حاضر است مبلغ 30 میلیون یورو برای به خدمت گرفتن هافبک اورتون پرداخت کند.


لمپارد:این روز ها شایعاتی مبنی بر جدایی این شماره 8 به گوش میرسد و گفته میشود سران لاتزیو برای به خدکت گرفتن این ستاره وارد عمل شوند.


میچو:این بازیکن در لیست برترین گلزنان لیگ برتر رده شماره 4 را به خود اختصاص داده است تا تیم هایی از جمله استون ویلا برای به خدمت گرفتن این هافبک دست به کار شوند.


ادیسون کاوانی:به تقل از سایت گل،پدر این ستاره اعلام کرده است که ادیسون از بچگی عاشق کهکشانی ها بوده است و سران رئال پس از ناراحتی رونالدو و عدم تمدید قراردادش با رئال با فالکائو وارد مذاکره شدند و با پاسخ دندان شکن مدیر این تیم مواجه شدند تا با ستاره ناپولی وارد مذاکره شوند و وی را جانشین رونالدو و گفته می شد هیگوآین کنند


آرسن ونگر اعلام کرده است تا بازیکن جدیدی وارد تیم نشود،بازیکن دیگری از تیم خارج نمی شود.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farzam در 24/10/1391 | 07:17 گفت:

آنتن خودش تو اکثر جاها نمیگیره ولی معمولا تو مرکز شهر ها سیگنال داره

امیرعباس در 23/10/1391 | 23:54 گفت:

یعنی میشه به آنتن خفاشی وصل کرد! آنتن خودش چطوره ؟

farzam در 23/10/1391 | 18:08 گفت:

امیر عباس من یدونه x-vision گرفتم 34 تومن کیفیتش مثل همین گیرنده های معمولیه
منظورت از آنتن معمولی چیه?من به آنتن خفاشی وصل کردم گرفت

امیرعباس در 23/10/1391 | 16:14 گفت:

بچه ها یه سوال: این گیرنده های usb دیجیتال خوب کار میکنن؟ میشه به آنتن معمولی هم وصل کرد؟

Ali در 23/10/1391 | 15:03 گفت:

amir:
نه نیما جان اون نیمار
و اینکه رفته قطر نیلمار
************************
نیلمار رو هم بارسا میخواست حتی تو تمرینات بارسا هم حاضر شد.

علی در 23/10/1391 | 14:15 گفت:

محشر بود پسر
دمت گرم

T.Vermaelen در 22/10/1391 | 23:25 گفت:

رو چند دقیقه ای گذاشته بودن که 189 گل زدن؟
اتفاقا من تیم های انگلیسی رو میارم بارسولونا یک گل هم نمی تونه بزنه بهم...برادرم فوتبالش خیلی خوبه اما دفاع تیم های انگلیس عالیه

T.Vermaelen در 22/10/1391 | 23:13 گفت:

خوشم میاد از حرف زدن ونگر به این میگن مربی:
"ما میتوانیم از عهده آنها بر بیاییم؟اکثر آنها بله.تعداد کمی از آنها،نه.ما امروز میتوانیم از عهده مسی بر بیاییم؟مطمئنا نه.اما ما میتوانیم از عهده 90 درصد آنها بر بیاییم."

T.Vermaelen در 22/10/1391 | 23:11 گفت:

خوشم میاد از حرف زدن ونگر به این میگن مربی:
"ما میتوانیم از عهده آنها بر بیاییم؟اکثر آنها بله.تعداد کمی از آنها،نه.ما امروز میتوانیم از عهده مسی بر بیاییم؟مطمئنا نه.اما ما میتوانیم از عهده 90 درصد آنها بر بیاییم."

nima در 22/10/1391 | 22:24 گفت:

آخر اون هست یا نیست؟!؟!
من اونیو میگم که تو سانتوسه!!!این یکی تو فیورنتیناس؟!؟!

amir در 22/10/1391 | 21:48 گفت:

نه نیما جان اون نیمار
و اینکه رفته قطر نیلمار

Ali در 22/10/1391 | 21:41 گفت:

مثل آرسنال که به خواطر دیوید سیمن طرفدارش شدم.

Ali در 22/10/1391 | 21:39 گفت:

nima:
این خاک تو سر مگه همون نبود که 50-60 میلیون بارسا میخواست براش بپردازه تا بیارتش بارساونا؟!؟چرا اینجوری به خاک سیاه نشست با 5 میلیون الریان قطر؟!؟
**************************
درسته.ولی خوب شد چون من فیورنتینایی هستم.سیو های فیورنتینا تو مستر لیگ هم 2010 و هم 2011 (12 و 13 هم که اصلا بازی نمیکنم)رو دارم.البته این و بگم که به خواطر جیلاردینیو طرفدار این تیم شدم.
آرسنال-استقلال-فیورنتینا

masoud mahmudpur در 22/10/1391 | 20:34 گفت:

مرسی

mehrshad در 22/10/1391 | 20:33 گفت:

لعنت بهت ونگر چقدر روداری مردک دروغگو چی شد خریدmehrshad در 22/10/1391 | 20:32 گفت:

لعنت بهت ونگر چقدر روداری مردک دروغگو چی شد خرید NO:Ali در 22/10/1391 | 20:08 گفت:

بچه ها دقت کردین آرسنال داره دو قطبه میشه

علی قاسمی در 22/10/1391 | 19:58 گفت:

داداش علی اون اسم من در اوردیه

ونگر با حرف آخرش توی این ست نشون داده که در صورتی یه بازیکن رو از تیم خارج میکنه که یه بازیکن رو بخره

خب حتما یکی از یه دهاتی بلند میکنه میاره و میذاره جای کازورلا و میگه خب کازورلا با 20 تا برو و این امده جات

ندیدی چطور سونگ رو داد رفت و فریمپونگ رو خواست بذاره جاش و دیابی همش مصدوم بود با فریمپونگ در در آخر گفت ما اصلا هافبک دفاعی میخوایم چکار !!!!!
یه ترکیبی میچینیم که نیاز به هافبک دفاعی نداشته باشیم چون نیاز داشتیم 15 تا از بارسلونا بگیریم

یا ندیدید چطور داشت سانیا رو میداد میرفت و جنکینسون رو اول فصل یکی جو گیر شده بود جایگزینش میکرد تا اینکه چنتا سوتی داد و پشیمون شد !!!!!!!

nima در 22/10/1391 | 19:57 گفت:

در نهایت این ستاره 20 م ی مجبور شد در ازای 5 م ی راهی الریان قطر شود
---------------------------------------------

این خاک تو سر مگه همون نبود که 50-60 میلیون بارسا میخواست براش بپردازه تا بیارتش بارساونا؟!؟چرا اینجوری به خاک سیاه نشست با 5 میلیون الریان قطر؟!؟!

parsa .R در 22/10/1391 | 19:38 گفت:

مهدی به این میگن خنده درد .منم همین جوریم

محمد مهدی در 22/10/1391 | 19:27 گفت:

پسته بسیار خوبی بود علی.
علی قاسمی
ونگر دهن مارو سرویس کرد الان عصبیم ولی دارم میخندم

Ali در 22/10/1391 | 19:01 گفت:

علی قاسمی:
تا زمانی که یه بازیکن با نام ادینسون دیانکو تاوارز جنکویا به تیم اضافه نشده کازورلا حق نداره تیم رو ترک کنه !!!!!!
*************************************************************************************
زیر دیپلم صحبت کن بفهمیم.یعنی جی: تا زمانی که یه بازیکن با نام ادینسون دیانکو تاوارز جنکویا به تیم اضافه نشده کازورلا حق نداره تیم رو ترک کنه !!!

parsa .R در 22/10/1391 | 18:59 گفت:

علی قاسمی بازم

parsa .R در 22/10/1391 | 18:57 گفت:

علی قاسمی

علی قاسمی در 22/10/1391 | 18:57 گفت:

ونگر کسی رو نمیخره و روز آخر این رو میگه

ما والکات و سانیا رو تو تیم نگه داشتیم و نذاشتیم 2 امتیاز منفی به تیم وارد بشه و این انگار 2 بازیکن مثبت خریدیم و به تیم اضافه شدند و دیابی هم به ترکیب بر میگرده و انگار ام ویلا رو خریدیم و میشه 3 تا

خب حالی که میتونه حرف بزنه و ما ترکیب قدرتمندی داریم و داریم با مصدومیت ها مقابله میکنیم و همیشه خرید نمیتونه تضمینی برای موفقیت باشه

مثلا ما کازورلا و پودولسکی رو خریدیم و تا امروز آنها نتونستند اصلا موثر باشن و بهترین گلزن های ما نبودن پس خرید اصلا نمیتونه موثر باشه !!!!!!!!!!

علی قاسمی در 22/10/1391 | 18:51 گفت:

باید اون جمله ونگر رو ترجمه کنم در مورد بازیکن خروجی تیم

تا زمانی که یه بازیکن با نام ادینسون دیانکو تاوارز جنکویا به تیم اضافه نشده کازورلا حق نداره تیم رو ترک کنه !!!!!!

اميرحسين اباذري در 22/10/1391 | 18:48 گفت:

هیییییییییییی.نقل و انتقالات تموم شد ما باز هم بازیکن نخریدیم.پس یمیخریم اخه

⑧® H@M!D در 22/10/1391 | 18:47 گفت:


تو یه باغ دیگست ونگر


.

⑧® H@M!D در 22/10/1391 | 18:47 گفت:


تو یه باغ دیگست ونگر


.

parsa .R در 22/10/1391 | 18:41 گفت:

ونگر خودشو کشت خیلی زحمت کشید این حرفو زد .همه میرن بازیکن میخرن بعدش این میاد واسه ما این شکلی حرف میزنه خسته شدیم به خدا