پیشنهاد 10 م پ آرسنال

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
چیزی برای گفتن نیست
کل بازدید: 34,082 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیشنهاد 10 م پ آرسنال


با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه توپچی های عزیز.


به گزارش(ديلي اکسپرس) دو تیم انگلیسی ارسنال و من یو به دنبال قوی کردن خط دفاعی خود هستند و برای این تصمیم خود قصد دارند عادل رامی هافبک فرانسوی والنسیا را که در یکی دو سال اخیر به عنوان مدافع در والنسیا نقش آفرینی می کرد را به خدمت بگیرند .و همچنین خود رامی اعلام کرده است که میخواهد از والنسیا جدا شده و به تیم مطرح اروپایی به پیوندد و بیان کرده است بازی در لیگ جزیره را دوست دارد و ارسنال حاضر است برای این انتقال مبلغ 10 میلیون پوند پرداخت کند.عادل رامی تا سال 2015 با والنسیا قرارداد دارد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 29/1/1392 | 13:06 گفت:

علی:
بابا کوشیلنی تو 1سال لاقل 1بار اونم مقابل تیمای گردن گلف مث بارسا بازیش میگیره این واقعا سنگینه تو اون بازیا باشه 1تنه تیمو گند میزنه
*********************
علی جان هر تیمی جلو ما بازی می کنه رو کوشیلنی به عنوان مهاجمشون حساب می کنه
###############
سید امین هاشمی:
علی جان اگه به جای اینا 1گلر بخریم خیلی خوبه داداش
**********************
مشکل ما یکی دو جا نیست.گلر ،دفاع،هافبک دفاعی،هافبک مرکزی و هجومی

♥Arsenal♥ در 29/1/1392 | 12:56 گفت:

اگه ساخو بیاریم عالیه هم دفاع میتونه بازی کنه هم هافبک دفاعی

سید ابوالفضل موسوی در 29/1/1392 | 11:52 گفت:

امثال اینا بدرد ما نمیخورن.باید ستاره بخریم.

nima در 29/1/1392 | 11:19 گفت:

بدرد نمیخوره!!!

Morteza Bauer در 29/1/1392 | 10:52 گفت:

شایعه.شایعه.خسته شدیم باو.

sepehr najafian در 29/1/1392 | 10:40 گفت:

خوبه.ولي سبکش به همون اسپانيا ميخوره

♥Arsenal♥ در 29/1/1392 | 01:46 گفت:

بخدا خرج کنی ضرر نیمکنیم.

farzam در 29/1/1392 | 00:46 گفت:

آقا بدبخت شدیم رفت تو نظرسنجی با 3.7 درصد هفتمیم حتی میلان و چلسی هم ازما بیشتر بودن
1-بارسا با 41 درصد 2-ریال% 21 3-من یو 12% بقیه هم به ترتیب:بایرن,چلسی,میلان و بعدش ما واقعا عجیبه تا شنبه هم بیشتر مهلت نیست البته میلان و چلسی هم همین چهار پنج درصد بودن یه خورده همت کنیم میرسیم

محمد مهدی در 28/1/1392 | 19:34 گفت:

بابا این شایعات رو جدی نگیرین

ehsan zoola در 28/1/1392 | 18:33 گفت:

مزخرفه ...خوشم نمیاد ازش

سید امین هاشمی در 28/1/1392 | 17:21 گفت:

علی جان اگه به جای اینا 1گلر بخریم خیلی خوبه داداش

علی در 28/1/1392 | 16:20 گفت:

بابا کوشیلنی تو 1سال لاقل 1بار اونم مقابل تیمای گردن گلف مث بارسا بازیش میگیره این واقعا سنگینه تو اون بازیا باشه 1تنه تیمو گند میزنه

Ali در 28/1/1392 | 16:11 گفت:

من بازیاشو ندیدم ولی واقعا انقد داغونه!!!؟؟؟ینی از کوشیلنی هم بدتره؟

majid r در 28/1/1392 | 15:40 گفت:

خیلی بده

masoud mahmudpur در 28/1/1392 | 15:33 گفت:

ای کاش همون ورتونگن رو میگرفتیم.از همه بهتر بود

علی در 28/1/1392 | 15:31 گفت:

نیا=نیاد
ببخشید

علی در 28/1/1392 | 15:29 گفت:

علی جان کاش نیا آخه تو مایه های لاکپشته

مهدی 111 در 28/1/1392 | 15:13 گفت:

من شنیده بودم سرعتش کمه و به درد لیگ جزیره نمیخوره.

محمد مهدي نوروزي در 28/1/1392 | 15:02 گفت:

اخه رامي خره تيم اول جدولو ول كنه تيم مزخرف مارو بچسبه اينا همش شايعه هست هيچكي نمياد تيم ما اين خط_
اين نشون$