لیست آرسنالی

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
چیزی برای گفتن نیست
کل بازدید: 34,079 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیست آرسنالیبا عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه توپچی های عزیز.


این نکته که ارسنال بازیکنای زیاد با کلاسی نداره و در بعضی از پست ها مثل گلر و هافبک دفاعی دست تیم خالیست بر کسی پوشیده نیست و ظاهرا طبق گفته های آرسن ونگر ارسنال قصد داره به تیم ستاره اضافه کنه ولی تعداد این ستاره ها که میخوان به تیم اضافه بشن معلوم نیست شاید یکی یا شایدم دوتا شایدم بیشتر.


من یک لیست از بازیکنایی که میتونن در آرسنال کار آمد باشن در این پست گذاشتم در همه پست های زمین از گلر گرفته تا مهاجم نوک.


_:بازیکنای جوان حداکثر 24 ساله(بازیکنای جوانی که پتانسیل بالایی دارن و به درد تیم میخورن رو نوشتم)


گلر: نتو(فیورنتینا)- تر اشتگن(مونشد گلادباخ)- کامنی(اسپانیول)- زولیو سزار(QPR)


دفاع وسط: شاوکراس(استوک سیتی)- فیل جونس(من یو)- گامبرینی(فیورنتینا)- هیتینگا(اورتون)- جاگیلکا(اورتون)- لوفرن(لیون)-


گارای(بنفیکا)- رانوکچیا(اینتر)- دیاکیته(لاتزیو)- کاسرس(سویا)- هوودس(شالکه)- کژائر(فولسبورگ)- تاسکی(اشتوتگارت)- اتامندی(پورتو)- لوگانو(فنر باغچه)- سروت سرین(گالاتاسرای)


دفاع گوشه: سانتون(نیوکاسل)- والکر(استون ویلا)- ده سیلوستری(فیورنتینا)- سیسوخو(لیون)- تینه(PSG)- کونکو(لاتزیو)- فیلیپه(اتلتیکو مادرید)- دابو(سویا)- دیکمیر(هامبورگ)- پریرا ، امرسون(بنفیکا)


هافبک دفاعی: تیوته(نیوکاسل)- متیودی ، میگوئل ولوسو(ژنووا)- سیگارینی(سویا)- کمپیاسو(اینتر)- کاندریوا(پارما)


هافبک مرکزی: کوزمانوویچ(اشتوتگارت)- رائول گارسیا(اتلتیکو مادرید)- مونتولیوو(میلان)- کابایه(نیوکاسل)- گورکوف(لیون)- بانگا(والنسیا)


هفبک هجومی: حاتم بن آرفا(نیوکاسل)- لیاچیچ(فیورنتینا)- تیاگو(بارسا)- گوتزه(دورتموند)- کروس(بایرن)- پیاچیچ(رم)- تارابت(QPR)


وینگر: یوتیچ(فیورنتینا)- آیف(مارسی)- سانچز(بارسا)- اکوکو(استد رینیز)- ماتا(چلسی)- دی ماریا(به قول دوست عزیزمون ،ریال)- نانی(من یو)- استوچ(فنر باغچه)- وارلا(پورتو)

مهاجم نوک: آگبونلاهور(استون ویلا)- ژیان آساموآ(ساندرلند)- لیساندرو ، گیگناس(لیون)- دیگو میلیتو(اینتر)- نگردو(سویا)- لواندوفسکی(دورتموند)- هیگوآین(رئال)- ویا(بارسا)- مهاجم گالاتاسرای بود که بعد از آقای گل شد تو لیگ قهرمانان اگه اشتباه نکنم اسمش ایلماز بود.حالا شما بهتر میدونین.

من خودم از بین اینا،برای...


گلر: کامنی


دفاع وسط: شاوکراس،گامبرینی


دفاع گوش: دابو،فیلیپه


هافبک دفاعی: کاندریوا،تیوته


هافبک مرکزی: بانگا یا گورکوف،کوزمانویچ


هافبک هجومی: هاتم بن آرفا،گوتزه یا تیاگو


وینگر:یوتیچ،ماتا


مهاجم: لیساندرو،میلیتو


سعی کردم در هر پست یک بازیکن جوان که قیمتش پایین باشه و یک بازیکن خوب و با تجربه که قیمتش خیلی بالا نباشه انتخاب کنم.


اگه اشتباه املایی داره شما به بزرگی خودتون ببخشید چون زیاد بود حوصله نداشتم دوباره نگاه کنم ببینم کجاش اشکال داره.


J


ممنون از وقتی که گذاشتین.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 30/1/1392 | 12:20 گفت:

مهدی قائمی:
منظورت از میلیتو همون دیگو میلیتوئه ترجیح میدم بنتنر و شاماخ برگردن!!!
**********************************************************
نصف امتیازایه اینتر و میلیتو به تنهایی گرفته از ویا و نگردو، خخخخیییییییییییییلللللللللللییییییییییییی بهتره.

Ali در 30/1/1392 | 12:14 گفت:

♥Arsenal♥:
شاورکراس بیاد من میرم

این وحشیه یه تکل هم زیر پای من میاد میزنه میره خخخخ
********************************************
اصلا کل تیم یه طرف،حمید یه طرف
حمید جان مسی هم میخواست بیاد آرسنال اگه باهاش مشکل داری بگیم نیاد
------------------------------------------------------------------------------------------------------
♥Arsenal♥:
باید 3/4 تا بازیکن تاپ در حد 20 ملیون اینا بخریم فقط همین شرایط رو خوب مکینه و الا بازیکن ارزون قیمت و مسخره زیاد داریم نمونش همین رمسی و ورمالن
***************************
ورمالن ک خوبه،حداقل از کوشیلنی بهتره(بازیکن مورد علاقت )بعدم کوزمانوویچ،رائول گارسیا،کابایه یا به قول امیر ایسکو،یکی دوتاشون بیان خیلی خوب میشه واسه جایگزین رمسی.

♥Arsenal♥ در 30/1/1392 | 05:40 گفت:

باید 3/4 تا بازیکن تاپ در حد 20 ملیون اینا بخریم فقط همین شرایط رو خوب مکینه و الا بازیکن ارزون قیمت و مسخره زیاد داریم نمونش همین رمسی و ورمالن

♥Arsenal♥ در 30/1/1392 | 05:40 گفت:

شاورکراس بیاد من میرم

این وحشیه یه تکل هم زیر پای من میاد میزنه میره خخخخ

مهدی قائمی در 30/1/1392 | 00:13 گفت:

فقط گوتزه و یووتیچ خوبن انصافا نه گورکوف نه لیساندرو و نه کامنی دیگه اون بازیکنای سابق نیستن اگه منظورت از میلیتو همون دیگو میلیتوئه ترجیح میدم بنتنر و شاماخ برگردن!!!

shayan در 29/1/1392 | 23:15 گفت:

شاوکراس احمق, بعیده!!!!!!!!!!!http://www.arsenal.ir/images/smile/16.gifhttp://www.arsenal.ir/images/smile/16.gif

محمد حسین عبادی در 29/1/1392 | 18:49 گفت:

شاوكراس؟؟؟؟؟؟؟

امیر صفای نیکو در 29/1/1392 | 18:36 گفت:

Ali: امیر اقا،ایسکو هافبک هجومیه.
-------------------------------------------------------
میدونم داداش.دیگه بهتر.اینطوری بقیه مثل رمسی و کازورلا و ویلشر رو پستشون فوکوس میکنند و پست غیر تخصصی بازی نمیکنن.

مهدي در 29/1/1392 | 18:06 گفت:

ما اگه پول داشتيم نيمار بخريم بهتره

Ali در 29/1/1392 | 17:24 گفت:

masoud :
شوکراس خیلی عوضیه.عمرا ونگر نمیخرتش
****************************
ینی چی عوضیه مگه چی کار کرده؟
*******************************
amir:
علی جان ولی با گلری که انتخاب کردی به شدت موافقم.
هافبک مرکزی هم که فقط ایسکو خوبه که بیاد...
*************************************
امیر اقا،ایسکو هافبک هجومیه.

امیر صفای نیکو در 29/1/1392 | 16:54 گفت:

علی جان ولی با گلری که انتخاب کردی به شدت موافقم.
هافبک مرکزی هم که فقط ایسکو خوبه که بیاد...

masoud mahmudpur در 29/1/1392 | 16:48 گفت:

شوکراس خیلی عوضیه.عمرا ونگر نمیخرتش

Ali در 29/1/1392 | 16:28 گفت:

amir:
دمت گرم بابا...خسته نباشی
سلامت باشی
***************
ehsan zoola:
به نظر من اکثر این بازیکنایی ک گفتی اصلا در حد آرسنال بزرگ نیستن

***************************
احسان کاندریوا خیلی هافبک دفاعی خوبیه.لیساندرو و میلیتو هم واقعا عالیا.گوتزه که احتیاجی به تعریف نداره تیاگو هم واقعا بازیکن آینده داریه هم چنین بن آرفا.ماتا هم، یه بار یان رایت گفته بود که ماتا حاضره به آرسنال بیاد ونگر اشتباه کرد نگرفتشو از این جور حرفا.گورکوف هم که آرسنال چند وقتیه دنبالشه حتی تو همین سایتم یه نظر سنجی دربارش گذاشتن اگه یادت باشه.بانگا هم اگه رئال و بارسارو حساب نکنیم بانگا جزء 11 تای اول لیگ اسپانیاست و همینطور کامنی و فیلیپه و دابو.گامبرینی هم از بهترین مدافع های لیگ سری آ.ببین ما که تو هر پست نمریم یک ستاره بزرگ بخریم مثلا واسه دفاع گوش آرسن ونگر حاضره راموس و آلوز و بگیره واسه هافبک دفاعی آلونسو رو بگیره و...،نمیگیره دیگه پس باید قبول کنیم تا وقتی که بازیکنای خیلی خوبی مثل همین هایی که نام بردم هست نباید الکی ینی واقعا الکی دلمون و به خید ستاره هایی مثل همون کسایی که نام بردم خوش کنیم.من قبول دارم کاسیاس از کامنی بهتر ولی کاسیاس نمیاد اگرم بخواد بیاد آرسنال حاضر نیست پول هنگفت واسش بده اگه آرسنال بده بود به ژولیو سزار میداد به ماتا میداد به هاذارد میداد.حالا که میخواد پول خرج کنه به همینا بده به نظر من بهتره البته یکی یا دوتا ستاره هم بااااییییییید بگیریم ولی نمیتونیم تو همه پست ها ستاره بگیریم.
اینم قبول دارم بعضی هاشون در حد آرسنال نیستن ولی واسه تعویضی خیلی بهتر از ژروینیو و رمزین.مثلا کوزمانوویچ یا رائول گارسیا خیلی بهتر از رمزین یا والکر یک سرو گردن از گیبز بالاتره.ممنون از نظرت.

Hamed.Sh در 29/1/1392 | 16:04 گفت:

البته با اجازه ی آقا علی.
برید ببینید...................................یاعلی

Hamed.Sh در 29/1/1392 | 16:03 گفت:

سلام!
یه ویدیو تو صفحه اول ورزش3هست.برید ببینید.اشکتون در نیاد آرسنالی واقعی نیستید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majid r در 29/1/1392 | 15:59 گفت:

علی جون زحمت کشیدی ولی خیلی از اینایی ک اوردی ک تیماشون قصد فروششون رو ندارن!

از اینا فقط یوتیچ، گوتزه، به قول ونگر به تیم کیفیت اضافه میکنن!

امیر صفای نیکو در 29/1/1392 | 15:22 گفت:

اگه اشتباه املایی داره شما به بزرگی خودتون ببخشید چون زیاد بود حوصله نداشتم دوباره نگاه کنم ببینم کجاش اشکال داره.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
دمت گرم بابا...خسته نباشی

ehsan zoola در 29/1/1392 | 15:22 گفت:

ممنون علی جون خیلی زحمت کشیدی


به نظر من اکثر این بازیکنایی ک گفتی اصلا در حد آرسنال بزرگ نیستن

من فقط با یووتیچ موافقم

محمد دیامه هم برا هافبک دفاعی خوبه