پیش بینی همینو میکردم

نویسنده: hosein

وبلاگ من
نویسنده: hosein
Bye Bye cesc, Arsenal 4 ever
کل بازدید: 8,947 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیش بینی همینو میکردم

گفته بودم نگرانم... هوادار!!! طرفدار آرسنال!! عاشق آرسنال ... چرا؟!! تو دیگه چرا؟!سلام

1-2 روز پیش بعد اون هفته که همه باختن و ما بردیم، یه پست گذاشتم که مراقب افراط و تفریط باشید. شما که اینقدر از 1 هفته با اون نتایج خوشحال میشید و 1001 خیال برای تیم میبافید، معلومه ... با این باخت هم 1002 نسخه برای تیم میپیچید. به زمین و زمان هم گیر میدین. بله امثال ژورو و اسکیلاچی پاشنه آشیل تیم هستن. ولی ژسنی؟!!!! این پسر فوق العاده است. واسه چی میگی دروازه بان نداریم رفیق؟!! دلیلش همونیه که اول گفتم.

ههه!! ولی قضاوت من و تو ملاک نیست رفیق!!:-) این جمله سایت EuroSport در حین گزارش بازی خیلی بهم چسبید.

Arsenal lost three of their first five
PL fixtures this season. Victory today will mean that, since then, the
Gunners are the best form team in the Premier League, jointly with their
north London neighbours Tottenham Hotspur.


همتون استاد زبانید. ولی خلاصشو میگم. 5 هفته اول لیگ رو بزاری کنار، آرسنال و تاتنهام بهترین تیمهای لیگ هستن. حالا ما بشینیم برا این تیم نسخه بپیچیم!!:-)

حرف آخر... دیروز یکی از دوستام پرسید "تو واسه چی طرفدار آرسنال شدی؟" ... سنگهاتو با خودت وا بکن ... اینجور طرفداری بدرد استقلال و پرسپولیس ایران میخوره!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:45 گفت:

حق میگی!!
حامد:ژسنی فقط کم تجربه تشریف داره وگرنه از خیلی دروازه بان ها بهتره و باهات 100%موافقم!
راستی سید مهدی رحمتی با اینتر چیکار کرد؟حالا واقعا اومدن دنبالش یا نه؟

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 02:29 گفت:

ای آقا حسین.از نتیچه 1-2 نگو که خونه دلم

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

درباره رفتار هوادار،این حرف،حرف ماهم هست،خیلی ام اینا تکرار کردیم
ولی درباره تیم بگم این متاسفانه آینده ای رو برای این تیم تصور نمیکنم.اینو تجربه داره میگه...

حمید فرازی در 13/10/1390 | 22:51 گفت:

کاملا موافقم.ما فعلا باید تیممونو با همین شرایط قبول کنیم و ازش هیچ انتظاری نداشته باشیم

hamed در 13/10/1390 | 15:55 گفت:

ژسنی یک بازیکن فوق العادست و باید آرسنال برای همیشه نگهش داره...............

hamed در 13/10/1390 | 15:54 گفت:

به نظر من ژورو ، اسکیلاچی ، ژروینیو ، پارک چو یونگ برای آرسنال اضافی هستند و باید از آرسنال بروند یعنی لیاقت بازی برای آرسنال رو ندارند.......

راستی اگه میشه حداقل همین ژروینیو از تیم بندازین بیرون...............

mostafaa در 13/10/1390 | 13:01 گفت:

دوستان عزیز.این باخت درد ناک بود ولی وقتی تیمت میاد همه تیمارو با اختلاف یک گل میبره.دقایق پایانی گل میزنی می بری. یعنی تیمت خط حمله ی زهر داری نداره.بار ها قبل هم گفتم دلیل نداره هم حروینهو و هم ولکات تو زمین باشن.یه کدومشون باید باشن و ما یه مهاجم گلزن مثل هیگواین یا بنزما احتیاج داریم.

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 12:55 گفت:

آه ...... از ته دل

همه بچه ها درست میگن از افراط و تفریطی که حسین میگه تا از جام نگرفتنی که اقای یگانه میگه ولی باید نشست و با ارامش و بدون عصبانیت فکر کرد ودلیل شکست رو پیدا کرد نه همینجوربی به زمین و زمان فحش و ناسزا بگیم

اره ارسنال 4 بازیه که از داور داره ضربه میخوره و تصمیماتی که میتونه نتیجه بازی رو عوض کنه رو برعلیه ارسنال میگیرن و این جور موارد از دست ونگر خارجه,, و 2بازی هم هست که به دلیل نداشتن بازیکن ضربه میخوریم طی چند هفته 3دفاع چپ و 2دفاع راست رو از دست دادیم و حلا هم ژورو این هم میتونه بزرگترین بد شانسی برای یک تیم باشه و یه مربی نمیتونه 7تا دفاع کناری بگیره که احیانا اینجور مشکلی قرار پیش بیاد واین هم از دست مربی بیرونه

اما نداشتن نیمکت قوی باعث اکثر باخت ها و مساوی های نه تنها این فصل بلکه 2,3فصل اخیره وتنها راه اون خرید بازیکن با کیفیت و بیرون انداختن بازیکنان بدون خاصیت میباشد اومید وارم و فقط امیدوارم ونگر اینبار دیگه بازیکن بگیره اونم از نوع خوبش نه بنجل.........

علی ارشدی در 13/10/1390 | 12:41 گفت:

اره حسین جون خیلی منطقی هستی دمت گرم من همون روزم گفتم حرفات همش درسته الان 100 در 100 حق با توئه بیشتر بهمون سر بزن

Hossein Y در 13/10/1390 | 12:35 گفت:

دادش من آخه چقدر تحمل ديگه الان 100 فصل داريم جام نگرفتن و باختن و جزو سه تيم نشدن رو تحمل ميكنيم آخه تا كي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرزین سلامي در 13/10/1390 | 11:33 گفت:

گرچه اینجور باختها تو ذهن آدم میمونه و رو اعصابمون راه میره ولی قبول دارم ،نباید به زمین و زمان بد و بیراه گفت

ali jamshidi در 13/10/1390 | 11:21 گفت:

حسین جان حرف دل خیلی را رو زدی. البته نمیشه گفت بقیه که کاسه صبرشون لبریز میشه و به قوله تو افراط و تفریطین هوادار نیستن. بلاخره هر کسی عشقش رو یه جوری نشون میده. ولی باهات موافقم. ضمن اینکه بضاعت تیم مون امسال همینه باید قبول کرد. خیلی نیمکت مون قویه هصدوم هامونم هی اضافه میشن

ایمان بهادران در 13/10/1390 | 09:17 گفت:

on dostet ras gofte be manam migan ye zamani hame tima az arsenal mitarsidan hala shodim zang tafriheshon

سراج در 13/10/1390 | 08:59 گفت:

با هات موافقم اقا رضا

رضا در 13/10/1390 | 08:56 گفت:

شسنی دیگه چکار میتونه بکنه وقتی امثال جورو و اسکیلاچی مدافعان تیم باشن!!!
شسنی همین الان بدون شک یکی از پنج دروازه بان برتر دنیا است!!!!!!

سراج در 13/10/1390 | 08:52 گفت:

راست می گی
ادم باید تو شادی و غم کنار تیم محبوببش باشه

رضا در 13/10/1390 | 08:45 گفت:

خدا !!!!!
چرا همچین اتفاق ها ای باید همیشه برای ما بیفته !!!!!!
چرا اینقدر بد شانسیم همین تاتنهام فولام حداقل ۱۰ تا مقعیت صد در صد داشت اما باخت!!!!
بخدا خیلی بد شانسیم!!!!