منتقدین یا جواب بدن، یا ...

نویسنده: hosein

وبلاگ من
نویسنده: hosein
Bye Bye cesc, Arsenal 4 ever
کل بازدید: 9,382 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

منتقدین یا جواب بدن، یا ...

ولتون نمیکنم. تکلیف باید روشن بشه!!!قاطیه قاطیم!! اینجا سایت آرسناله؟!! متفاوت ترین تیم دنیا؟!! بی جام ... ولی با شخصیت. با طرفدارای منحصر به فرد؟!!! اینجا سایت آرسناله؟!!!

حالم از این موضوعها بهم میخوره دیگه ... "ونگر عامل بدبختی"، "ونگر چش شده؟!"، "به کجا میخوایم برسیم؟!"، "تیم در سراشیبی بحران" و ... گیر و گیر و موج منفی. ااااااااااههههههههههههههههه!!!!!

آی منتقد این متن رو همیشه خواهی دید اگه جواب سوال رو همینجا ندی. یا جواب بده، یا از ایجاد این جو منفی دست بردار. بخدا اعصاب نمیگذارید واسه آدم.

و اما سوال ...

آقایون منتقد ... یه سوال. Maybe تکراری!!! دقیقا واسه چی طرفدار این تیم
شدی؟!! و کی؟!! کی و واسه چی طرفدار شدی و آرسنال الان چیه اون موقع رو
نداره که اینقدر بهش گیر میدین؟!! من جواب منتقدین رو که الان کاملا معلوم
شده کیا هستن نمیدونم. عذرخواهی میکنم اگه تکراری. منت بر سر بنده بگذارید
یا جواب بدید، یا لینک پستی رو بگذاریک که قبلا جواب دادید و یا کلا دیگه
گیر ندید به تیم!!!

سوال: چرا و کی طرفدار آرسنال شدی؟! در اون تیم
چی دیدی که این تیم الان ندارش؟!! بگو تا برات بگم عزیزم. لطفا طفره نرید و
جواب دقیق بدید.

خود من... فینال 2005 بود. تا اون موقع طرفدار
یووه بودم. ولی وقتی دیدم یه تیم 10 نفره تا دقیقه 72 جلو اون همه ستارۀ
بارسا 1-0 جلو بوده، با خودم گفتم این تیم شخصیت داره و طرفدار شدم. تا
امروز هم روز به روز به این شخصیت در نظر من اضافه شده.(نظر منه!!! گیر نده
plz) :-)

حالا شما بگو ...
هواداران 2 آتیشه موندن ونگر هم بگن بد نیست. فکر کنم به 2 تا دیدگاه متفاوت برسیم. بسم الله ...


باز تکرار میکنم. طفره نرید!! جواب دقیق میخوام. تکلیف باید روشن بشه. من بحث بلد نیستم و تو بلدی و بی ادبی و ... نشد جواب. جواب این سوال چیز دیگست.

تکرار سوال: چرا و کی طرفدار آرسنال شدی؟! در اون تیم
چی دیدی که این تیم الان ندارش؟!! بگو تا برات بگم عزیزم. لطفا طفره نرید و
جواب دقیق بدید.

یا جواب بدید. یا دیگه گیر ندید. بخدا پای این سایت زحمت کشیدن و میکشن. گند نزنید بهش.

در ضمن ... اگرم میخوای بگی "OK، پس ما را بخیر و شما را به سلامت!!" ok. مشکلی نیست. ولی جواب رو بده و بعد هرکار خواستی بکنی بکن. آخه میدونی، کلا جدیدا یه جو آنتی ونگر بین طرفدارای تیمای دیگه راه افتاده ... خیالمون رو راحت کن که از اون دسته نیستی!!!

تکرار سوال: چرا و کی طرفدار آرسنال شدی؟! در اون تیم
چی دیدی که این تیم الان ندارش؟!! بگو تا برات بگم عزیزم. لطفا طفره نرید و
جواب دقیق بدید.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 28/10/1390 | 08:30 گفت:

با احترام به همه طرفدارای آرسنال که واقعا با شخصیت و دوست داشتنی هستن.
اگه من از این شرایط آرسنال ناراضی هستم دقیقا بخاطر اینه که عاشق آرسنالم چون نمیتونم آرسنالو تو شرایطی ببینم که تیمای درجه دو میان براش غول میشن.19 سال پیش طرفدار آرسنال شدم چون همه جوره ازش خوشم اومد از بازیکناش مثل یان رایت از لباسش از اسمش یه جورایی به دلم نشست این تیم و هنوزم که هنوزه برام مقدس و قابل احترامه.این دلیل نمیشه از بازیهاش انتقاد نکنم از خریدای ضعیفش انتقاد نداشته باشم از به حراج گذاشتن بازیکنای کلیدیش انتقاد نکنم ...
اون جور طرفداری که بخوای فقط و فقط ازش تعریف بشه با کمال احترام به همه دوستا طرفداری کور کورانه هستش.الان احساس میشه دیگه تیمای لیگ برتر جولو آرسنال اون ترس و احترامی که چند سال پیش براش قائل بودن رو دیگه ندارن وباید آقایون رئیس روسا یه تکونی به خودشون بدن و تیمو بسازن.آرسنال تیمی نیست که برنامه ریزی بشه براش که مثلا ما تیمو واسه 10 سال بعد آماده قهرمانی کنیم آرسنال هرسال باید جزء شانسای اول دوم و سوم باشه بی برو برگرد.البته باید قبول کنیم با ساخت ورزشگاه جدید کمی دستشون بسته بوده و باید بهشون تبریک گفت که تونستن تیمو سرپا نگه دارن البته تا سال قبل ولی امسال ادعا کردن پول واسه خرید هست ولی عملا کاری نکردن انقد این دست اون دست کردن که 8تا از منچستر خوردن بعد آخرین لحظه رفتن چندتا خرید واسه بستن دهان منتقدین انجام دادن.(پس توان رقابت با دیگرانو دارن ولی نمیدونم چرا زود کوتاه میان سر خریدای بزرگ)!
طلانی شد ببخشید اذیت شدین امیدوارم که سال بعد حداقل شرایط عوض بشه امسالو که از دست دادیم از تاتنهام 10 امتیاز عقبیم!!!!!!
وعده دیدار ما فصل بعد.

saeed در 28/10/1390 | 00:46 گفت:

اینو یادم رفت بگم تو اون تیم شخصیت وجو داشت ولی الان نیست

saeed در 28/10/1390 | 00:45 گفت:

2004 طرفدار آرسنال شدم به خاطر هانری بعد از رفتن هانری بازم طرفدار آرسنال موندم وتازه فهمیدم که آرسنال رو از همه بیشتر دوست دارم النم تمام مشکلات آرسنال به خاطر سیاست اشتباه و لجبازی ونگر هیچ شکی توش نیست
ونگر یک دروغ گوی بزرگ که همش وعده میده ستاره های آرسنال هم به خاطر دروغ های ونگر رفتند

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 21:42 گفت:

اگه هر کسی جای ونگر باشه از این بهتر نمیتونه کار کنه!!!

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 21:36 گفت:

بابا بعضی از آقایون اومدن مثلا طرفدار آرسنال شدن چون آرسنال یه زمانی فوتبال تاپ جهان رو پیاده میکرد و هرسال حداقل 1جام میبرد اونم با حضور مدعیان زیاد!!!
ولی حالا چون نمیتونه بنا به هر دلیلی و آقایون نمیخوان ننگ پرچم بودن رو به خودشون بزنند شروع میکنن به تخریب اینو اون!!
حالا جالب ایینجاست که میگن ما اصلا با هوادارای آرسنال بحث نمیکنیم:)))))))))))
من میخوام بدونم اگه آرسنال نخواد جام ببره کیو باید ببینه؟شما رو؟برو تا ببینه:)

(Hooman sam (Dark metal در 27/10/1390 | 21:33 گفت:

این علی خان ما هم که فقط جریان بحث رو عوض میکنه...
آقا به پیر به یپیغمبر من هم از دست ونگر شاکیم...
بعضی وقتا کفرم رو در میاره...مثلا میگه ما در دفاع تکمیلیم و.... و .... و....همش رو خودتون میدونید دیگه...
ولی علی جون چرا حرمت شکنی میکنی شما؟
این اعصاب خوردیا فایده ای داره به نظرت؟

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 21:31 گفت:

آفرین به مصطفی و حامد
نه خوشم اومد
انگار هنوز چند تا توپچی واقعی مونده

mostafa در 27/10/1390 | 21:19 گفت:

تا ابد ارسنال چه ببره چه ببازه با باختش ناراحت میشم با بردش خوشحال چه بی ونگر چه با ونگر . چه با جورو چه بی جورو

hamed در 27/10/1390 | 21:05 گفت:

تکراریه ولی بازم میگم طرفدار آرسنالم حتی اگه توی دسته 3 انگلیس باشه...

آرسنال تیمیه که به من نشون داد بازی های تیم های خارجی میتونه چقدر جذاب باشه...

آرسنال تیمیه که به من نشون داد طرفدار یک تیم از ته قلب بودن یعنی چی...

آرسنال تیمیه که به من نشون داد بازی فوتبال یعنی چی...

آرسنال تیمیه که به من نشون داد چقدر به فوتبال علاقه دارم...

و هزاران دلیل دیگه...

پس بازم میگم آرسنال حتی اگه توی دسته ی 3 انگلیس هم باشه بقیه هم طرفدار هر تیمی که میخواهند باشند نظرشون قابل احترامه...

امیررضا در 27/10/1390 | 19:46 گفت:

این تیم الان شخصیت قهرمانی نداره..ولی تا ابد ارسنال

محمد اصغری در 27/10/1390 | 19:09 گفت:

اووووووووه.......
چه خبره اینجا.....................
یه خورده اروم تر صداتون تا هفت تا ابادی اونورتر پیچیده.............

مهران کاظمی در 27/10/1390 | 19:04 گفت:

واقعاً آقای Ali متاسفم برات، خوبه همین چند روز پیش در مورد توهین نکردن به هم بلاگ گذاشتم شما هم موافقت خودتونو اعلام کردید، برای چی انقدر اعصابت خورده؟
واقعاً فکر می کنی من اون نظرات بلند بالا رو که گذاشته بودی نخوندم، البته باید بگم آخریاشو دیگه نخوندم چون حوصله آدمو سر می برد، در ضمن فکر می کنی فقط خودتی به این سایت سر می زنی؟ اگه من نمیام تو هر بلاگی 1000 نظر بذارم یعنی به سایت سر نمی زنم؟ آدم احساس می کنه یه بغض بی دلیلی تو گلوت هست، چون اگه فقط انتقاد داشتی دیگه نیازی به حمله به بقیه نبود.
اتفاقاًٌ آقای محترم شما بلد نیستی بحث کنی، چون وقتی دیگه نمی دونی چی بگی روی میاری به استفاده از واژه های بچه، کوچولو و این چیزا، اصلاً جناب عالی 100 سالته که به من و دوستانم می گی بچه؟ آدم های بی منطق وقتی تو بحث کم میارن روی میارن به هیاهو و توهین به دیگران، بنده به شما توهین کردم؟ اصلاً دلم نمی خواست اینا رو بگم اونم به یه شخص خاص ولی وقتی این حرفا رو زدی دیگه نتونستم، در ضمن امروز امتحان مهم تو دانشگاه داشتم وگرنه خیلی زودتر از اینا جواب می دادم، الانم می دونم مثل همیشه میای می گی "برو بچه تو اصلاً می دونی بحث کردن چیه، تو اصلاً می دونی من 200 سالمه"
حق با شماست آقای بذرکار ولی باید اینو می گفتم، چشم حتماً اگه خواستیم تو بحثای اینجوری صحبت کنیم میایم هایبوری ((:

محتشم تمیزی در 27/10/1390 | 16:41 گفت:

والا مثل اینکه داریم با دیوار صحبت میکنیم (ببخشید) ولی دیگه دهنمون سرویس شد با این موضوعات .............. هیچکس بالاتر از باشگاه نیست ... فقط برای آرسنال.... خائنا بالاتر از آرسنال نیستن (مث فابرگاس) و حتی اسطوره ها مث برگکمپ
..... پس باشگاهو با شخص معامله نکنید

ali در 27/10/1390 | 15:39 گفت:

دیگه بالاتر از سیاهی رنگی نیست.

ali در 27/10/1390 | 15:32 گفت:

بحث ها هم بخواد دنبال دار بشه و لحن ها خوب نباشه تا وقتی بخواد بخش کامل بشه این بخش رو خواهیم بست...
نام کاربری ali و تمام دوستان در صورتی که بخوان بحث کنن باید به انحمن سایت بیان و اونجا بحث های فوتبالی کنیم...
*******************************************************
بفرما آقای بذرکار.شما بگو من چه کار کنم؟!؟!نمیدونم این چند روز بحث ها رو دنبال کردی یانه؟!؟
واقعا این درست یارو بلند کنه بعد از دو روز بحث کردن ، بپره وسط بحث و به حالت امر و دستور بگه جواب من رو بدید!؟!
بعدهم که بهش لینک میدیم میگه برو اونجا اخباز رو دنبال کن ، اصلا یه زحمتی به خودش نمیده یه نگاهی به اون سحفه کنه و باز میاد میگه: سریع و مختصر جواب منو بدید؟!مگه این آقا کی هست که داره امر میکنه؟!
لحن من از همون اول خوب بود.ولی بعضی از آقایون بعضی حرکت هاشون از صدتا در و وری هم بدتره.
مثل همین آقا که بعد از دو روز بحث کردن میاد میگه ، جواب سوال من رو بده.
مگه این آقا کی هست که با حالت امر و دستور به ما میگه سریع و مختصر جواب بدید؟!؟!
هر کی میخواد باشه ، من اینجا نمیدونم حتی مدیر سایت کی هست؟!؟!هر کی هست دستش درد نکنه که اینقدر زحمت میکشه.
من مطمئنم حتی مدیر سایت هم مخالف ونگر.این رو میتونم تضمین بدم.
چون کسی که این سایت رو راه انداخت حتما عاشق ارسنال هست و یه هوادار قدیمی و با تعصب مثل آقای میلانی هست.
نه مثل یه تازه به دوران رسیده!!!!و میفهمه که مشکل ارسنال از کجا داره آب میخوره.
چون هم قدیم رو دیده هم حال رو و به راحتی میتونه با یه حساب دو دو تا چهارتا بفهمه که مشکل چیه.شاید نزدیک به 80 درصد هوادارهای قدیمی ارسنال مخالف ونگر هستن.اما بعضی از این آقایون که بخاطر فابرگاس اومدن طرفدار ارسنال شدن میان میخوان برای ما درس هواداری بدن!!!!میخوان به ما بگن که باید چطوری از تیم حمایت کنیم!!!
شما ببین همین آقا اصلا در توضیح که در مورد خودش داده چی میگه:
((حسین هستم. از تهران. 26 سالمه. 6 سالی هست که طرفدار توپچی ها شدم. امسال مردد بودم. چون عشق سسک بودم که رفت. ولی تا ابد عاشق آرسنال و ونگر و سسک خواهم موند. ))

آخر ما نفهمیدم این آقا طرف کی هست؟!فابرگاس یا ونگر؟!؟!این دوتا که اصلا نقطه مقابل هم هستن بعد چطور شده که این آقا عاشق هر دوی اینهاست!!؟!؟

در ضمن آقای بذرکار گل من نمیدونم این انجمنی که شما میگید کجاست؟؟؟
ولی همین جا هم میشد بحث های خوبی کرد اما متاسفانه بعضی از آقایون مثل همین آقا که میگه اعصاب هم رو خورد میکنم و سایت رو به گند میکشونم ، باعث شد کار به اینجاها بکشه.
نمیدونم شاید ایشون هم مدیر سایت باشه که اینقدر احساس قدرت میکنه؟!!واحساس میکنن که همه زیر سلطه ایشون هستن و هر موقع آقا اشاره کرد و بیکار شد ما باید بیایم سریع و مختصر جواب مقام معظم رو بدیم.
ومیخواد تا دستور داد همه به ردیف شن و مطیع ایشون باشن!؟!
به هر حال هر کی میخواد باشه ، من با این آقا به هیچ وجه بحث نمیکنم.حتی اگه قرار باشه بین مرگ و ادامه بحث یکی رو انتخاب کنم.

حمیدرضا در 27/10/1390 | 15:31 گفت:

محسن راست میگه علی. خیلی بد از کوره در میری. میدونم که خیلی ناراحتی به خاطر باخت تیممون. ولی یکم باید جلوی خودمونو بگیریم.هر چند که تقصیره کسی جز ونگر پست نیست

محسن آزاده در 27/10/1390 | 15:27 گفت:

من فکر می کنم خیلی خوبه که همیشه آدم باشیم ، نه مثل بعضیا که سریع از کوره در می رن هر چی از دهنشون در میاد می گن، شاید تذکر دادن بی ادبی های شما تکراری باشه ولی تا وقتی که اثری دیده نشه ، این تذکرا لازمه !

حمیدرضا در 27/10/1390 | 15:18 گفت:

آره حرف علی رو میپذیرم

علی ارشدی در 27/10/1390 | 15:15 گفت:

سعید جان آنری ویرا پیرس لیونگبرگ کمپبل کول و اینا چی بودن؟ آره ما آنری رو خریدیم ولی خودمون ستارش کردیم

hosein در 27/10/1390 | 15:14 گفت:

ali : بازم در جوابت میگم.سایت به گند بکشه ببینم میخوای چکار کنی؟!
=======================================
کاری نمیکنم جیگر. دست آقا آرمان رو میبوسم. باقی اخبار باشگار رو از سایت گل چک میکنم. شما هم بشینید بزنید تو سر خودتون!!! باشگاه اسمش آرسناله. مربیشم ونگره. دفاع فعلیشم جوروست!!! حالا بیاید اینجا تا دلتون خواست گییییییییییییر بدید.

... و آقا سعید. پست خودت رو خوندم و اونجا هم کپی میکنم. عزیزم آنری، آنلکا و ... اینا ستاره نبودن ها!! موقعی که آنری از یووه اومد آرسنال هیچکی نمیشناختش ها!! آنلکا کجا بود؟ من کاملا با این نظر موافقم. مدیرای باشگاه هستن که اینجا خرابکاری کردن. ما باید بازیکنامون رو حفظ کنیم. بابا همین فابرگاس و نصری و ... سر ودست میشکوندن همه براشون. این یعنی چی؟!! یعنی ستاره ای که ساخته شده دیگه. کجا؟!! اینجا. تو آرسنال. همین الانش، ژسنی، ورمایلن، گیبز، سانگ، ویلشر، ولکات ... اینا کی بودن؟ چی بودن؟کی و چی شدن؟ اگه ما اینا رو حقظ کنیم که میترکونیم. بابا مرتساکر کم اسمیه؟!!! همتون قند تو دلتون آب نشد وقتی اومد آرسنال؟" آخ جون، ملی پوش آلمان!!" "آخ جون دیگه رو هوا کم نمیاریم!!" من خودم میگم بازیکن میانی و حمله میخوایم. ولی بابا اگه هافبک غول بخریم، بازی به رمزی میرسه؟!! این بشری که تو 2-3 سال این همه پیشرفت کرده. اگه فوتبال تمیز اجرا میشد، و تیمای دیگه حق نداشتن با رقمای نجومی (که پشتش قرض و بدهی های میلیاردی به بار میاد) بازیکنای ما رو بقاپن که الان ترکیبمون این نبود. جامون تو جدول اینجا نبود.

... و اما ونگر. این بشر میخواد تمیز تیمشو رهبری کنه. من عاشق این طرز فکرشم. و از پیشنهادای 40 میلیونی حالم به هم میخوره!! اگه مرد فوتبالن بقیه، سالم رقابت کنن تا اون موقع ببینیم چند چندیم.

یه موقعی نمیتونستم کامنتهای بچه ها رو بخونم. حالم گرفته بود. ولی الان میگم کاش بازم اون شرایط رو داشتم و این کامنتها رو اصلا نخونده بودم.

یوسف بذرکار در 27/10/1390 | 14:41 گفت:

دوستان بحث های خارج از قوانین نکنید
بار ها این دو روز اعلام کردم منوال حرکت بلاگ ها این نیست
بحث ها هم بخواد دنبال دار بشه و لحن ها خوب نباشه تا وقتی بخواد بخش کامل بشه این بخش رو خواهیم بست...
نام کاربری ali و تمام دوستان در صورتی که بخوان بحث کنن باید به انحمن سایت بیان و اونجا بحث های فوتبالی کنیم...

Saeed Milani در 27/10/1390 | 14:39 گفت:

تا قبل از 2004 که همه افتخاراتمون مال اون دوره هاست ستاره داشتیم تو تیم نه اینکه بسازیم.

حمیدرضا در 27/10/1390 | 14:36 گفت:

نه هردو اشتباه میکنید هم ستاره خریدیم هم ساختیم ولی بیشتر ساختیم . که البته برای ما هیچ سودی نداشت

Saeed Milani در 27/10/1390 | 14:34 گفت:

علی ارشدی اینجا رو داری اشتباه می کنی آرسنال همیشه ستاره می خرید نه اینکه ستاره بسازه.

ali در 27/10/1390 | 14:27 گفت:

بازم در جوابت میگم.سایت به گند بکشه ببینم میخوای چکار کنی؟!
سایت رو با این کارای که داری میکنی به گند کشیدی بعد هنوز اعتقاد داری که هنوز سایت رو به گند نکشیدی!؟؟!!
سایت رو با پابرهنه پریدن وسط بحث ها به گند کشیدی.
میخوای بدونی که من از کی و برا چی عاشق ارسنال شدم؟!؟!
باشه قبول.
من از زمانی که هیلیوود اومد عاشق ارسنال شدم.
وفقط بخاطر جورو عاشق تیم شدم.عاشق سبک بازی جنکیکسون هستم.
هر طوری دوست داری سایت رو به گند بکشه.شما اینجا رو کردین اکیپ هواداران ونگر نه ارسنال.
این یعنی به گند کشیدن سایت ارسنال.برو با اون دوست های ونگر پرستت هر کاری دوست داری بکن.
تا حالا که سایت رو به گند کشیدی حالا هم ادامه بده.

بابا برو جمعش کن.من که اصلا کاری برام داره جواب امثال تو رو بدم.
فکر کردی الان آخر منطق هستی و اومدی دهن همه ما رو سرویس کردی!؟!
بابا برو تو خیلی چیز تر از اونی هستی که فکر میکردم.
فکر کردی مثلا الان هم ما در جواب دادن به تو بچه کم اوردیم.
بتو هیچ ربطی نداره من چطور ارسنالی شدم.
تو اگه مرد بود توی این دو روز بحث میکردی آقای افراطی.
فکر کردی من بیکارم هی بیشنم پست های 10 خطی برای امثال تو بدم که هیچ توی کلشون نمیره.برو خدا روزیت رو جای دیگه بده.
از میلاد و دوستان خواهش میکنم جواب این آقا افراطی رو ندن چون این آقا اگه احترامی برای ما قائل بود میومد توی همون سحفه وادامه بحث رو میداد نه اینکه بعد از دو روز بیاد و بگه جواب سوال رو بدید.فکر کردی کی هستی!؟!
بنده خدا خودتم بکشی جوابت رو نمیدم.
اینم هم میدونن که من همیشه شروع کننده بحث ها بود و از بحث فراری نیستم ولی بخاطر اینکه شعور نداری و نمی فهمی که نباید پابرهنه بپری وسط بحث جوابت رو نمیدم.فکر کردی کی هستی؟!فکر تو میتونی بیای به من بگی جواب بده و من مثل مطیع ها جواب بدم.
بابا برو جمعش کن.
تواصلا چند سالته بچه!؟؟!
طفرهههههههههههههههههههههههههههه مووووووووووووووووووووووقووووووووووووووووف
الان بیان باز بذار و بگو پلیز
یعنی این که بچه نگاه کنید من میخوام بحث کنم ولی این آقا میخواد در بره.
بنده خدا من اگه میخواستم در برم ، دو روز تمام از کار و زندگیم نمی زدم بشینم اینجا بحث کنم بعد یه آدمی تازه به دوران رسیده ای مثل شما میخواد بعد از دو روز با حالت امر و دستور به من بگه جواب
طفره نره.جواب منو بده.
آخ که چقدر ترسیدم از جواب دادن به تو.
میترسم جواب بدم ، همینجا جلوی بچه ها منو محکوم کنی و آبروم رو ببری.
خیلی میترسم از اینکه بخوام جواب این سال کلیشه ای شما رو بدم.
میترسم یه چیزی بگم بعد شما علیه استفاده کنی.
نیست که خیلی منطقی و باهوشی ازت میترسم بخاطر همین جوابت رو نمیدم.

حمیدرضا در 27/10/1390 | 14:26 گفت:

خوشحال شدم. حمیدرضا

حمید پیرنیا در 27/10/1390 | 14:23 گفت:

میون حرفتون حمیدرضا جان یاد دوران دبستان انداختیم دمت گرم. یادش بخیر همدیگرو به فامیلی صدا میزدیم .

محمودرضا معینی در 27/10/1390 | 14:15 گفت:

من به عنوان نه آنتی ونگر و نه ونگر پرست می گم که آره الان ونگر بهترین مربی برای ماست و کسی نمی تونه جاشو بگیره!!اما یه سئوال چرا وقتی میخاد همین کهیل رو بخره و دوست داره تو تیمش بازی کنه چرا باید 5 میلیون پیشنهادبده و نه بیشتر!!!!خوب این معلومه تقصیر مدیرای باشگاست اما چرا ونگر در برابرشون سکوت میکنه؟ چرا هیچ وقت تصمیم قاطع نگرفت برای خرید که مدیرا حرفشو بخونن؟ آره ونگر سالای اول جسارت بیشتری داشت طوری که اگه دقیقه 60 بازی بود و 3 تا گل هم جلو بود تیمشو دفاعی نمی کرد!!!!!!! هممون هم می دونیم تیم ما جای بازیکنای مغرور و خود پسندی مث کریس رونالدو نیست که بریم با هر قیمتی بخریمش(هر چند از مسی خیلی سرتره) پس ونگر میره دنبال هازاردی می گرده که هیچکی نمی شناختش و اگه الان 2 سالپیش مدیرا حاضر بودن براش پول بدن الان تو تیمه ما بود!!!!!!!!!! خود ونگر میگه اگه پول داشتم نیمار رو می خریدم !!!! یعنی چی؟ یعنی اینکه خودشم میدونه مدیرا پول نمی دن اما باید محکم جلوشون واسه!!!! ونگر بهترین مربی برای ماست اما نه این ونگر الان که فک می کنم در کادر مربی گریش تنهاست و هیچ کس بهش کمک نمی کنه! به نظر من مهمترین چیز الان اینه که ونگر کادرشو تغییر بده همین!

حمیدرضا در 27/10/1390 | 14:14 گفت:

پیر نیا درست میگه. زمانی حمایت انجام میشه که تمام تیم تلاششون رو کرده باشن. ولی خریدن این همه بازیکن های بی کیفیت و نچسب. همه ی تلاش نیست. ما ایرانی هستیم غیرتو بهتر از هر نژادی می فهمیم. کاری که ونگر و سه بازیکن پارسال با ما کردند غیرت نیست. جاه طلبی بی اندازست. خدا میدونه اون سه بازیکن به خصوص فابرگاس چه حالی میکنن که کمر تیم شکسته. بچه ها بیاید کمر تیممونو درست کنیم. زنده باد آرسنال

حمید پیرنیا در 27/10/1390 | 14:11 گفت:

آره سعی کنیم بازیکنامونو حفظ کنیم مثلا استعدادایی مثل جورو و جنکینسون و . . . اینارو میگی؟ عزیزم همون بارسا هم استعدادای نابشو نگه میداره بقیه رو میفروشه. اول باید بازیکن خوب داشته باشیم بعد نگهشون داریم. الان شما بگو کدوم استعداد ناب تو آرسنال هست که نباید از دستش بدیم؟ غیر از جکی

علی ارشدی در 27/10/1390 | 14:07 گفت:

بذارید تکلیفو یک سره کنم !!!!
حسین درست میگه
آرسنال از اول ستاره هاشو نمی خریده می ساختشون و با همون روش به موفقیت در کسب جام رسید
با تغییر سهامدارای عمده باشگاه و اومدن تاجرایی مثل عثمانوف و کرونکه متاسفانه از این سیاست فقط قسمت اولش یعنی ساختن ستاره ها موند و قسمت دوم یعنی حفظشون از دستور کار خارج شد و الان به این وضع فعلی رسیدیم

الان موفق ترین تیم دنیا از نظر کسب جام بارسائه خوب واضح نیست که دارن روش ما رو کپی میکنن؟ ستاره هایی که خودشون ساختنشون: ژاوی اینیستا مسی پیکه پویول بوسکتس پدرو و... اینکه دقیقا روش آرسناله!!!!! و این یعنی سیاست ونگر شکست نخورده البته بارسا بازیکن هم میخره اما شما مقایسه کنید خرید های بارسا رو با رئال و چلسی و سیتی کدومشون بیشتر خرج میکنن؟ کدومشون بیشتر موفق میشن؟

نتیجه: سیاست ما درسته فقط باید بازیکنامونو حفظ کنیم تا بارسا رو هم زیر پا بذاریم

sepehr najafian در 27/10/1390 | 13:57 گفت:

من هنوزم طرفدار ونگرم.بحث بازيکن بيغيرتو وسط نياريد.چون اگه نصري و فابرگاس رفتن لااقل تا فصل پيش با غيرت بودن

حمید پیرنیا در 27/10/1390 | 13:57 گفت:

میدونی کی حمایت معنی داره؟ وقتی که تیم و مسئولینش تمام تلاششونو بکن و کم نذارن . الان به نظر شما که میگین حمایت کنین مسئولین باشگاه دارن همه تلاششونو میکنن؟!!! یعنی همه تلاش آرسنال خریدن جنکینسون و شاماخ و اسکیلاچی و . . . این بازیکناست؟ فکر نمیکنین دلیل اینجور خریدها طمع بیش از حده؟ فکر نمیکنین چون خریدهای ارزون ونگر در گذشته که بعضا جواب میداد پای دندون مسئولای تیم مزه کرده؟ نه عزیزم الان موقع حمایت نیست موقع اعتراضه

محسن در 27/10/1390 | 13:55 گفت:

آرسنال عشقه و عشق خواهد موند
اگه پستای منو تا حالا خونده باشید هیچ وقت به ونگر توهین نکردم و همیشه طرف ونگر بودم
من تقریبا 8سالی میشه طرفدار آرسنالم این تیم همیشه با شخصیت بوده و شاداب بازی می کنه گهگداری بالا پایین می شه اما همیشه اصلت خودشو حفظ کرده آرسنال این شخصیتشو مدیون ونگره
قابل توجه دوستان انتقاد با توهین خیلی فرق داره انتقاد کنید اما جدا از توهین
مطمئن باشید با رفتن ونگر آرسنال نابود میشه شاید چند تا جامم بگیره ام اون آرسنالی که ما می خوایم نخواهد شد.مقصر اصلی ناکامی ها ونگر نیس مشکل اصلی مالکان باشگاه هستن مشکل اصلی سیاست باشگاست مشکل اصلی کادر پزشکی ضعیفه مشکل اصلی بازیکناب بی غیرت و خائنه

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 13:52 گفت:

همین اول کار میخوام موضعمو بدونید چیه : خیر و صلاح باشگاه
پس درابتدا باید شرایط فعلی تیمو بسنجیم نه گذشته و آینده
اگه چپمنوگراهامو...الان سرمربی بودن بازم وسط فصل تخریبشون نمیکردم
انتقادهای کلی تونو بذارید واسه تابستون
کورکورانه ونگرو نکوبید(اسطوره ها و بزرگای تیم همیشه ستودنش)ما بیشتر میدونیم یا اونا؟!
شرایط تیم هنوز متعادله(به اون حدی که نگرانش باشیم نرسیده)
پس بیخود باشگاهو و خودتونو زیر سوال نبرید
درود بر طرفدارایی که تیمو تو شرایط مختلف تنها نمیذارن و تا ابد مثل یه توپچی واقعی زندگی میکنن

sepehr najafian در 27/10/1390 | 13:50 گفت:

سال 2009 بود که تو فيفا 2009 با يووه تو نيمه نهايي چميپيونز ليگ با آرسنال بازي داشتم.اون بازي رو 2-1 باختم.همينجوري رفتم ببينم اين آرسنال چه بازيکنايي داره.ديدم چند تا بچه اومدن منو بردن.بعد رفتم بيشتر تحقيق کردم ديدم بابا ايول به اين آرسن ونگر که با اين تيم چه کارا که نکرده.
دليل دوم:فابرگاس

حمید پیرنیا در 27/10/1390 | 13:47 گفت:

من الانم طرفدار آرسنالم اون موقع ( 10 سال پیش نه 2005 ) هم طرفدارش بودم ولی انصافا الان تیم شخصیت یه تیم بزرگ رو نداره مسلما ونگر هم مقصره. این واضحه دیگه چرا دعوا میکنی دادا

حمید فرازی در 27/10/1390 | 13:44 گفت:

من بارها اینو جواب دادم.سال 2002 بود که برگکمپو شناختم بعدش فهمیدم باشگاهش آرسناله بعد از اون هوادار آرسنال شدم و تا ابد خواهم بود.قبلش هوادار تیم خاصی نبودم چون برام جذابیتی نداشتن.فقط یه کم سبک یووه رو دوست داشتم.آرسنال اون موقع بازیکنای متعصب و شجاعی داشت.یکی مثل تونی آدامز حاضر بود جونشو واسه تیم بده ولی الان فقط یکی دوتا بازیکن اینجوری داریم که اینم هنوز معلوم نیست.الان بازیکنایی داریم که خودم دیدم بعد از گل خوردن میخندن.البته من عشقم نسبت به آرسنال هرروز بیشتر میشه ولی قطعا الان وضعیت جالبی نداریم.