نگاهی به بازی های مهم چلسی و آرسنال

نویسنده: hosein

وبلاگ من
نویسنده: hosein
Bye Bye cesc, Arsenal 4 ever
کل بازدید: 8,951 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نگاهی به بازی های مهم چلسی و آرسنال

سلام به همه رفقا. بابت برد شیرین دیشب با گل عمو تی تی تبریک میگم و بابت بازگشت به رده چهارم. در این پست میخوام یه بررسی رو بازی های مهم چلسی و آرسنال داشته باشم. به نظر من از بین چلسی، لیورپول و نیوکاسل، چلسی رقیب اصلی برای ردۀ 4 هست.و اما ...
ما و چلسی الان هم امتیازیم... و تفاضل گلمون هم حتی یکیه!!:-) یعنی انگار لیگ برای ما و چلسی تازه شروع شده. این بازی های باقی مونده رو هرکی بهتر نتیجه بگیره، خوب چهارمی رو بدست میاره.
البته واقعا تمام بازی های جزیره غ ق پ هستند!(غیر قابل پیشبینی:-) ) ولی بیاید مهم هاش رو نگاه کنیم.

بازی های مهم چلسی:
السیتی - چلسی (ورزشگاه السیتی)
چلسی - تاتنهام (استندفورد بریج)
چلسی - نیوکاسی (بازم زمین چلسی)
آرسنال - چلسی (امارات)
لیورپول - چلسی (آنفیلد)

بازی های مهم آرسنال:
آرسنال - تاتنهام (امارات)
لیورپول - آرسنال (آنفیلد)
آرسنال - السیتی (امارات)
آرسنال - چلسی (امارات)
آرسنال - نیوکاسل (امارات)

ما 4 تا تو زمین خودمون داریم، چلسی 2 تا. به نظرم چهارمی دست خودمونه و بس. دممون گرم، خودمون گرفتیمش، دیگه باید با نگهداریش عرضۀ خودمون رو نشون بدیم.
البته من فرض رو برای دو تیم بر این گذاشتم که تو بقیه بازیا مشابه نتیجه بگیرن.

اینم اضافه کنم، باز نگید چه بدبختیم که دیگه باید برای 4رمی رقابت کنیم. این فصل خوب اینطوریه دیگه رفیق. ایشالله جامهای حذفی و لیگ قهرمانان رو نشون میکنیم و لااقل یکیش رو بگیریم.

زنده باد آرسنال و آرسنالی.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 23/11/1390 | 18:54 گفت:

بالاتر از تاتنهام قرار میگیریم......

sam baygan در 23/11/1390 | 18:02 گفت:

خدا لعنتتون کنه کنه مرغ ماشینی ام میاد برا ما شاخ میشه!

ali jamshidi در 23/11/1390 | 14:31 گفت:

واقعاً چه راحت سطح توقعات مون رو اوردن پائین

javad sbo در 23/11/1390 | 14:19 گفت:

در جواب اقا سجاد: صد درصد امسال بالاتر از تاتنهام میشیم

ایمان بهادران در 23/11/1390 | 13:55 گفت:

kari nadarm vali yezamani be 2 ham razi nabodim alan be 4 ham razim

ایمان بهادران در 23/11/1390 | 13:54 گفت:

kari nadarm vali yezamani be 2 ham razi nabodim alan be 4 ham razim

علی ارشدی در 23/11/1390 | 12:49 گفت:

این فصل از چهارم بالاتر نیومدیم!!!! انشالله که دیگه پایین تر هم نیاییم

سید سجاد حسینی در 23/11/1390 | 12:44 گفت:

صد درصد امسال پایین تر از تاتنهام میشیم

حمید فرازی در 23/11/1390 | 12:42 گفت:

به قول خودت سرنوشتمون دست خودمونه.بعیده امسال بالای تاتنهام قرار بگیریم ولی امیدوارم سهمیه رو هرطور شده به دست بیاریم

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 12:00 گفت:

امیدوارم بعد از تاتنهام قرار نگیریم.ممنون حسین جان

ali jamshidi در 23/11/1390 | 11:50 گفت:

آره حسین جان موافقم.
چهارمی ما الان دیگه کاملاً دسته خودمونه.
خدا کنه حفظش کنیم. آرسنال با با ونگر پائین از چهارمی مقامی نداشته.
حاضرم یک سال هر روز یه مهمونی پیش بیاد و من جورابم سوراخ باشه ولی آرسنال از تاتهنام پائین تر نباشه.

Masoud در 23/11/1390 | 11:46 گفت:

به امید چهارمی