فقط تیمهای بزرگ می توانند

نویسنده: hosein

وبلاگ من
نویسنده: hosein
Bye Bye cesc, Arsenal 4 ever
کل بازدید: 9,381 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فقط تیمهای بزرگ می توانند

یک هفته مونده به پایان سری Aسلام به همگی. رفقا اگه دقت کرده باشید، این فصل بانوی پیر اروپا(یوونتوس) به رکورد کسب لیگ بدون باخت خیلی نزدیک شده. تا الان که هیچ باختی نداده. یک بازی دیگه هم بیشر نداره. من به شخصه با یووه حال میکنم. اصل و نصب داره. الکس هم که دیگه حرف نداره. درسته که اگه موفق بشن و این کار رو بکنن،  یه جورایی میشه مثل کاری که آرسنال انجام داد، ولی اولا آرسنال 1 سال کامل نباخت(اگه اشتباه نکنم) نه فقط تو لیگ، بلکه کلا. دوما این کار (فتح لیگ بدون باخت) کار تیمای تازه به دوران رسیده نیست!(اسم نبرم!!) بلکه کار بزرگانه;-)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 19/2/1391 | 08:30 گفت:

علی ارشدی Like

محمد على(اباى) در 18/2/1391 | 22:16 گفت:

big like

علی ارشدی در 18/2/1391 | 21:25 گفت:

آرسنال نه 38 بازی که 49 بازی بدون باخت داشته اما این رکورد بارها شکسته شده و مال ما فقط مختص لیگ برتره

هر کی مرده بیاد تو لیگ برتر این رکوردو بشکنه

milad foadiyan در 18/2/1391 | 20:39 گفت:

جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونوقت خبر ام ویلا و ورتونگنو کجا منتشر کردن؟؟؟

mohammad ali در 18/2/1391 | 20:35 گفت:

arsenal yann mvila ro gereft

حسین در 18/2/1391 | 20:07 گفت:

رکورد ها هر چقدر هم ماندگار و با ارزش باشن نمیتونن ملاک و معیار بزرگی به تیم باشن.بدون شکست قهرمان شدن کار سختیه ولی فصل قبل توی لیگ دسته اول ایران هم یکی از تیم ها در کل فصل شکست نخورد!!!(با تعداد بازی های بیشتر از 38 بازی لیگ انگلیس و ایتالیا)

پس بزرگی به این حرفا نیست.بزرگی واژه مقدسیه اون رو به این چیزای بی ارزش آلوده نکنید.آرسنال و یووه بزرگیشون به خاطر رکورد یه فصل شکست ناپذیریشون نیست.از دیدگاه مادی داشتن توی فوتبال و در مورد تیم ها نفرت عجیبی دارم!

رضا در 18/2/1391 | 19:56 گفت:

بچه ها یک خبر خوش
گفته میشه که یان ورتونگن با ارسنال به توافق رسیده و فقط مونده که با اژاکس بر سر مبلغ انتقال به توافق برسن!!!!!

سعيد توپچي در 18/2/1391 | 19:43 گفت:

من عااااااااااااااشق الکس دلپيرو-ام. هم ته تيپه هم اسطوره وفاداري

reza در 18/2/1391 | 19:17 گفت:

خب دیگه چه میشه کرد ارسنالل بود . دقت کردید : بود . ولی حالا چی ؟

رضا در 18/2/1391 | 19:05 گفت:

@شهرام عمویی : اون فصل ما با بایرن خوردیم و حذف شدیم بازی رفت تو اریانس ارنا سه یک باختیم و در بازی برگشت با گل ویرا یک هیچ بردیم ولی حذف شدیم

Bijan در 18/2/1391 | 18:37 گفت:

ey valla
kamelan doroste

(Hooman sam (Dark metal در 18/2/1391 | 17:43 گفت:

مرسی...
بابت این حرفت خیلی مرسی : این کار (فتح لیگ بدون باخت) کار تیمای تازه به دوران رسیده نیست!(اسم نبرم!!) بلکه کار بزرگانه;-)...

کاش طرفدارای السیتی اینو میخوندن...

like \\m// like

توپچی جنوب در 18/2/1391 | 17:19 گفت:

درسته اگه میبینید یووه الان اینجاست و قهرمان شده چون چند تا بازیکن داشت که واقعا مرد بودن و همجوره پای تیم موندن
مثل الکس دلپیرو مثل جیجی بوفن و کامورانزی و پاول ندود ولی ما چی چندتا بی غیرت پول پرست اوردیم تو تیممون تا به جایی رسیدن خودشون رو گم کردن و میدونم که هیچ وقت اینجور آدم ها به جایی نمیرسن.....
ما 49 بازی بدون باخت داشتیم تو لیگ........
چون همون فصل لیگ قهرمانان فکر کنم با یووه خوردیم و حذف شذیم.........

مجتبی هانری در 18/2/1391 | 16:56 گفت:

درسته......
ولی واقعا ارسنال ما یه چیزی دیگه بود قابل مقایسه نبود با یونتوس...

parsa در 18/2/1391 | 16:43 گفت:

حسین جان گل گفتی
منم بعد از آرسنال طرفدار یووه ا م بخاطر الکس افسانه ای و بوفون که اینقدر به تیمش تعصب داشت که تو موقع اوج فوتبالش
وقتی یووه رفت سری بی بازم تو یووه موند