اخبار جدید نقل و انتقالات آرسنال 3

نویسنده: Ali heidari

وبلاگ من
نویسنده: Ali heidari
تا ابد آرسنالی
کل بازدید: 41,653 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار جدید نقل و انتقالات آرسنال 3

اخبار جدید نقل و انتقالات آرسنال 3


1.آرسنال به دنبال اریک لاملا با 21 میلیون از رم

2.آرسنال به دنبال لوک شوو از سوتمپتون

3.خبر جدید از خولیو سزار اینه که به ناپلی نرفته و احتمال اومدن به آرسنال هست
(ناپلی رافائل از سانتوس گرفته)

4.تماس آرسنال با هیگواین برای آخرین بار

5.آرسنال میخواد تیم کروول به خدمت بگیره دروازه بان نیوکاسل

6.آرسنا فقط یک ماه برای به خدمت گیری فلینی وقت داره(به دلیل پایان تاریخ بند خروج)

7.ونگر آباته مدافع راست میلان و زیر نظر گرفته (عالیه) 

8.سوارز گفته همه پیشنهادا رو بررسی میکنه

9.احتمال پیشنهاد 30 میلیونی آرسنال به رونی(در  حد شایعه هست)

10.آرسنال با 14 میلیون به دنبال مک منه من از ویگان

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali heidari در 23/4/1392 | 23:53 گفت:

lمرسی از نظراتون خدا کنه بازیکن مفید بخره معروف نباشه اینا که بخر نیستن

Morteza Bauer در 23/4/1392 | 22:57 گفت:

فلینی و اباته و سزار عالین.ولی ونگر نمیخره هیچکدوم رو

RaMiN GuNNeR در 23/4/1392 | 21:00 گفت:


لاملا عالیه___
ولی بعیده ارسنال بازیکن بزرگی بخره__
من که خیلی نا امیدم و میدونم که ارسنال حتی یک خرید بزرگ هم انجام نمیده__-
_____________________________________________________-
چرا ونگر بازیکن نمیخره با ابن همه پولی که در اختیارش قرار دادن و در اخر هم خودش رو زیر سوال میبره__

farzam در 23/4/1392 | 20:54 گفت:

لاملا واقعا خیلی چیزا به ما اضافه میکنه

masoud mahmudpur در 23/4/1392 | 20:23 گفت:

مرسی

Enrique در 23/4/1392 | 19:29 گفت:

و پایان رویای خوش " یووتیچ" !!!
یووتیچ داره میره "یووه" ....

Enrique در 23/4/1392 | 19:27 گفت:

و البته :

هیگواین .....

Enrique در 23/4/1392 | 19:27 گفت:

لاملا ، سوارز ، رونی ، کرول :


" لایک "

sepehr najafian در 23/4/1392 | 18:48 گفت:

لوک شاو 5 ساله تمديد کرده

...* Ayda *... در 23/4/1392 | 18:33 گفت:

همش آرسنال میخواد.........
آرسنال به دنباله............
آرسنال گفته............
آرسنال احتمال داده............

همش حرفش را میزنه!!!!!!! خب عملش را انجام بدید به جای همین طور حرف زدن!!!!!!!!!

محمد مهدي نوروزي در 23/4/1392 | 18:17 گفت:

بازم تئو گل زد

محسن عاشوری در 23/4/1392 | 17:41 گفت:

مرسی ..
---------------------
آقا داغ داغ
تا دقیقه 27 ....... آرسنال 1 - 0 اندونزی

محمد مهدي نوروزي در 23/4/1392 | 17:40 گفت:

لاملا

بی خیال بابا لاملا بیاد ارسنال

مرسی