اصرار بر ماندن!!

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 258,776 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اصرار بر ماندن!!

سلام دوستانچهارشنبه رسما اعلام شد که ونگر در ارسنال ماندنیست

اگر از یک موضوع مطمئن باشیم این است که بازگرداندن ونگر به آرسنال اصلا کار درستی نیست و مسلما دادن زمان اضافه به ونگر اعتراضات هواداران و انتقادات رسانه ها را کم نخواهد کرد. در چنین شرایطی فشارها بر ونگر کم نخواهد شد و انتقادات و گمانه زنی ها برای پایان کار وی دوباره ادامه خواهد داشت و هیچ طرفداری بنر حاوی شعار «ونگر را بیرون بیندازید.» را دور نخواهد انداخت.همه آن چه باشگاه آرسنال در ماجرای بازگرداندن ونگر انجام داد، فرار از پاسخ به سوالات بوده، این در حالی است که مشکلات باشگاه در طی دهه قبل به کوهی تبدیل شده و خشم هواداران از ادامه حضور ونگر در طی سال ها و ماه های اخیر همچنان وجود داشته است.با بازگشت ونگر، آرسنال دوباره مردی را بالای سر خود می بیند که در پنجره نقل و انتقالات بیش از هر چیز به رابطه سود-هزینه اهمیت می دهد و بدین ترتیب تیمی متوسط را سازمان دهی می کند.

هواداران  هنوز امیدوار هستند که ونگر روند اخیر باشگاه آرسنال را متوقف کرده و ستاره های تیم نظیر الکسیس سانچز و اوزیل نگه داردهنوز برای اطمینان از این که تیمشان در بین چهار تیم نخست لیگ برتر قرار خواهد گرفت، باید به اگر و اما و شاید متوسل شوند، چون در رقابت های فصل جاری از مسابقات لیگ قهرمانان هم درآمدی ندارند و رقابت در رده های بالای لیگ برتر هم سخت تر خواهد بود.و علاوه بر همه مسائل فوق، واقعا سخت است که تصور کنیم ونگر می تواند دوباره توپچی ها را در میان تیم های مدعی لیگ برتر برگرداند.

با بازگشت ونگر، آرسنال دوباری مردی را در راس کادر فنی اش می بیند که حتی به دلیل ترس از سوت اعتراض هواداران به اطراف زمین نخواهد رفت تا ببیند تماشاگران هواپیماهای مقوایی درست کرده و بر فراز استادیوم به پرواز درآورده اند، که بر روی آن ها از مسئولان آرسنال درخواست اخراج ونگر شده و قبل از آغاز مسابقات فصل به صراحت اعلام کرده که طرفداران توپچی ها با سوت ها و جیغ های اعتراضی خود بر عملکرد تیمشان تاثیر منفی داشته اند.درست یا غلط هواداران آرسنال به عملکرد ونگر بسیار معترض هستند و البته ونگر هم حق درد ناراحتی خودش را از شیوه اعتراض آن ها بیان کند.اما این داستان دراماتیک تمام نخواهد شد و ادامه دارد و تمام پریشانی ها و مشکلات این فصل، از روز اول فصل بعد هم همراه توپچی ها خواهد بود.استان کرونکه مدیر عامل آرسنال تصمیم به بازگرداندن ونگر به آرسنال گرفت و سایر اعضای هیئت مدیره با امضاهای خود این مسئله را تایید کرده و اقدامشان را بهترین تصمیم ممکن نامیدند.

در حالی که جو مسموم اطراف این تیم (از جمله ناراحتی هواداران)، نیاز شدید به تغییر ترکیب تیمی و تهدید سایر تیم های لیگ برتری از جمله مواردی هستند که به نتیجه نگرفتن توپچی ها کمک می کنند.شاید مدیران آرسنال در تصمیم خود برای بازگرداندن ونگر، اهداف دراز مدت را مد نظر داشته اند که شاید ونگر بتواند روند نامطلوب دهه اخیر را تغییر داده و تیمش را دوباره بسازد. اما در انتخاب دوباره ونگر به این موضوع توجه شده که ونگر آرسنال را از وضعیت فعلی نجات داده و در طولانی مدت هم کنار این تیم باشد.در کنار همه این ها ونگر 67 ساله است. او از هر نظر در فرم و شرایط مطلوبی است و هنوز هم با انرژی نشان می دهد ولی به هر حال او در سنی قرار دارد که نمی توان با قطعیت از ادامه همین شرایط برای او سخن گفت.

این قابل فهم است که چرا توپچی ها نمی خواهند ونگر را اخراج کنند. ونگر 21 سال پیش هدایت آرسنال را در دست گرفت و این تیم را به یکی از قدرت های فوتبال انگلستان تبدیل کرد. ونگر در تمام این مدت فقط در بین توپچی های لندن بود، حضوری که بعد از بیست و یک سال به انس و اعتماد بین او و باشگاه آرسنال منجر شده؛ اعتمادی که به راحتی از بین نمی رود.در تمام سال های حضور ونگر در آرسنال تا اینجا، باشگاه توپچی ها از فعالیت های گوناگون خود درآمد بسیاری را به دست آورده اند؛ اما با این هزینه ها واقدامات، تیم ونگر نباید به این حال و روز باشد.حضور ونگر در کوتاه مدت جوابگو نیست و در دراز مدت هم جواب نمی دهد. در حالی که بازگرداندن او نشانه بی توجهی مسئولان آرسنال به میزان افت و سقوط آرسنال است و لازم به ذکر نیست که ونگر با وجود امکانات محدودش برای تغییر این شرایط چه قدر تلاش کرد.حتما بازگشت ونگر جو مسموم در بین هواداران تیم انگلیسی را بدتر می کند، جوی که باعث شد ونگر هواداران را در نتیجه نهایی تیمش در فصل جاری مقصر بداند.اما چرا آرسنال می خواهد ونگر را برگرداند؟ انس ونگر با توپچی ها و مخالفت با هر گونه تحول در استادیوم امارات تنها جواب های ممکن است. اما این جواب ها زمانی که هواداران آرسنال دوباره استادیوم ها را پر کرده و بنرهای ضد سرمربی را برافراشته سازند، دیگر جوابگو نخواهند شد.زمانی اینشتین گفته بود که تنها یک احمق یک کار مشخص را به صورت مشابه تکرار می کند و انتظار نتیجه متفاوتی دارد. و این درست همان اتفاقی است که در چند سال اخیر در آرسنال افتاده...
ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین در 27/3/1396 | 12:44 گفت:

من خودم به شخصه انگیزه دنبال کردن نقل و انتقالات برام از دست رفته صادق جان.
پارسالم ما یکی مثل آوریه رو داشتیم که با لباس باشگاه هم عکس گرفت حتی! مطمئن باشید برای آرسنال خیلی بهتر از پی اس جی میشد!
اصلا هر جای دنیا یکی که خوبه اسم آرسنالو اورد باید خریدش!
یادمه الابا هم گفته بود بچگی آرسنالی بوده! خب بخرینش دیگه! منتظر چی هستین!؟
محرز هم کلا علاقشو به ارسنال نشون داده!


سجادجان یادت نیست بایرن "چه" گوتزه ای رو خرید؟! یکی از آینده دار ترین ها به نظر میومد...
بعدشم همه تیمهای بزرگ یک سری بازیکن جذبشون میشه که توی اون تیم خاص جواب نمیده مثل آنری خودمون توی یووه!
بگذریم از اینکه توی قضیه گوتزه نقص از خود گوتزه بود نه بایرن!
اتفاقا برعکس رئال و بارسا ، سران بایرن تا از شخصی مطمئن نباشن برای شو آف خرید نمیکنن! نشون به این نشون که گرون ترین خریدشون تولسیو بود که امسال خریدن با 41 میلیون! همین نشون میده که دنبال نمایش نیستن مثل فلورنتینو پرز توی رئال...

آرمان امیراحمدی در 26/3/1396 | 11:47 گفت:

من نمیفهمم چرا در مورد اخبار کسی نظر نمیده )

Sadegh در 22/3/1396 | 20:17 گفت:

دیگه با چه زبونی بگه بیایین منو بخرید😐

Sadegh در 22/3/1396 | 20:14 گفت:

اکوفارس: هافبک الجزایری لسترسیتی گفت که با وجود ابراز علاقه آرسنال هیچ پیشنهادی از سوی این تیم به او نرسیده است.​​​​​​​

ریاض محرز که دو سال پیش به عنوان بهترین بازیکن لیگ جزیره انتخاب شد اعلام کرده که دیگر در لسترسیتی نخواهد بود و می‌خواهد به تیم جدیدی برود.
او درباره پیوستنش به آرسنال گفت‌:« هنوز هیچ ابراز علاقه‌ای از سوی آرسنال و پیشنهادی از سوی این تیم به دست من نرسیده است و نمی‌توانم درباره چیزی که هنوز وجود ندارد صحبت کنم. من هم صحبت‌های ونگر را در مورد خودم شنیدم ولی هنوز پیشنهادی از سوی این تیم دریافت نکرده‌ام.»گفته می‌شود در صورتی که این بازیکن با تیمی در لیگ انگلیس به توافق نرسد به فرانسه خواهد رفت تا به عضویت مارسی در آید.

در همین رابطه محرز گفت‌:« رفتن به لیگ فرانسه را دوست دارم ولی نمی‌دانم الان این اتفاق رخ خواهد داد یا بعدا. فعلا مدیر برنامه‌هایم در حال‌ مذاکره است و قصد داریم بهترین انتخاب را برای فصل جاری انجام دهیم تا در تیمی بزرگ بازی کنم.»

Sajad در 22/3/1396 | 17:29 گفت:

این قنبری هیچچی نمیشه.بایرن هم امثال گوتزه رو خریده گند زده بهش دیگه قنبری بماند.

abolfazl alayi fard در 22/3/1396 | 17:19 گفت:

قبول کن بایرنی که جز سه قدرت اول فوتبال باشگاهیه، چه از لحاظ ورزشی چه از لحاظ مالی و جز معدود تیمهایی هست که میتونه با بارسا و رئال رقابت بکنه و هدف اصلیش قهرمانی در چمپیونزلیگه دنبال جذب بازیکن به درد نخور نمیره. چون هم پولشو داره هم شخصیتشو که بخواد ستاره جذب بکنه.

نبری یه مدت خوب بود توی آرسنال ولی ونگر انگیزه رو کشت توی خیلی از بازیکنای جوون بخاطر ندادن فرصت بهشون. الان واقعا حق کمپبل بیچاره اینه که قرض داده بشه و والکاتی که واقعا خاصیت نداشته تا حالا توی تیم بمونه. نبری اون موقع در سطح همین والکات بود که الان توی تیم هست.

من هیچ وقت از بازیکن جوان مثل ایوبی و ... ایراد نمیگیرم چون تا پیشرفت بکنه یکم زمان میبره. الان فکر میکنی اگر آسنسیو زیر دست ونگر بود مثل همین الانش توی رئال بود؟؟؟
به نظر من ایوبی خیلی بازیکن بهتریه از امثال آسنسیو ولی به یک دلایلی رشدش متوقف شده که دلایلم رو قبلش گفتم

در مورد ژیرو هم اگر توجه کنید به مهاجمهای تیمهای باشگاهی موفق در اروپا در چند فصل اخیر متوجه میشیم که تمام این تیمها مهاجمهای پا به توپی در تیمشون حضور داشته(علاوه بر قدرت تمام کنندگی بالا) در حالی که ژیرو نمیتونه نیم متر با توپ حرکت بکنه تمام کنندگیش هم در مصافهای تک به تک تعریفی نداره در کل به نظرمن و خیلی های دیگه بازیکنی مثل دیگو کاستا حداقل۳سطح بالاتر از ژیروإ. برا تعویضی خوبه ولی بقول هانری باهاش نمیشه قهرمان شد

آرمین توپچی در 22/3/1396 | 15:01 گفت:

چون بایرن می خوادش که نشود حرف
کسی که یه فصل تو وست بروم قرضی بود و حتی نتونست اون جا برای خودش جایگاهی پیدا کنه واقعا تو فکر می کنی نگه داشتنش درسته ؟
اگه یه بازیکن یه قدم ورداره ههمون می دونیم ونگر براش 10 قدم ور می داره
ولی خدایی این گنابری اصلا برای جایگاهش نجنگید و رفتنش بهترین انتخاب بود

ابولفضل باورکن اگه گنابری رو نگه داشته بودیم الان اسمش رو کنار اسم همون ها می آوردی
شرافتا داری در حق ژیرو نامردی می کنی درسته قبلا حرصمون داده ولی این فصل عملکرد قابل قبولی داشت در مجموع
ولی با قسمت اول حرفت موافقم یه چند سالی هست که به غیر از بیرین چیز جذابی تو جوونامون ندیدم
ایوبی خوب شروع کرد ولی زود افت کرد امیدوارم هولدینگ همین جوری ادامه بده

abolfazl alayi fard در 22/3/1396 | 12:31 گفت:

بازیکنی که بایرن و آنچلوتی جذبش میکنن حتما سطحش بالا بوده.

به نظر من سطح نبری(زمانی که تو آرسنال بود) و ایوبی با سطح والکاتی که الان بالای۱۰ساله که توی تیمه فرقی نداشت. حتی سانوگو بازیکن بدی نبود ولی ونگر چند وقته دیگه نمیتونه بازیکنای جوان تیمو که پتانسیل بالا دارن به سطح بالاتر ببره. چمبرزو جانکینسون تا یه جایی خوب پیشرفت کردن ولی بعدش درجا زدن(امیدوارم هولدینگ اینطور نشه)

داشتن بازیکن سطح بالا توی تیم هم خیلی تاثیر داره در رشد بازیکن جوان، مثل رئال که آسنسیو و ایسکو و واسکز و... واقعا درخشیدن. اگر همینا تو آرسنال بودن شاید اتفاق دیگه ای براشون میفتاد
الان به نظر دیگو کاستا و لاکازت و محرز و خامس رودریگز و موسی سیسوکو توی بازار نقل انتقالات هستن و جذبشون راحتتر به نظر میاد نسبت به سایر گزینه ها البته اگر اراده ای برای خرج کردن باشه(که انگار نیست)
تکلیف تکیه کردن به والکات و ویلشر(ویلچر) و کازورلا و ژیرو و گیبس و... مشخصه چی میشه چندین فصله داریم نتیجشو میبینیم.

محمد حسین در 22/3/1396 | 11:27 گفت:

انقدر میخوره آرمین که بایرن خریدش!!
کیو جز الکسیس و کوش داریم که توی چند سال اخیر بایرن بهش پیشنهاد داده باشه؟!
ونگر چقدر بهش فرصت داد!؟ اندازه ایووبی یا حتی اندازه سانوگو بهش بازی داد؟
بیا قبول کنیم که میتونست بخوره که رفت اونجا خورد دیگه! توانایی بالقوه خوردن رو داشت فقط موقعیت بهش ندادیم!
برمن تیمیه که خیلی از ستاره های دنیا از اونجا شروع به خوردن کردن! دوتاشم توی تیم خودمون!
نسبت به بقیه حرفامم لطف داری!

آرمین توپچی در 22/3/1396 | 10:34 گفت:

محمد حسین باور کن گنابری اگه قرار بود گهی بخوره تو همون 3 سالی که بود می خورد
خودت داری میگی با برمن
شرایط برمن رو با آرسنال داری مقایسه می کنی ؟

بقیه حرفاتو قبول دارم

محمد حسین در 22/3/1396 | 07:27 گفت:

سرژ نبری با مبلغ 8 میلیون و قراردادی 3 ساله به بایرن پیوست!!!!
یعنی این نمی ارزید که سانوگو آزاد رفت اینی که عاشق باشگاهه هنوز مث چی دادیمش؟!
چرا سرژ باید میرفت!؟ یعنی از سانوگو بهتر نبود؟ امثال که تو وردربرمن از والکات هم بهتر نشون داد... کسی نبود بفروشیم که زیادی خرج کردنمون جبران شه؟! کسی رو با 8 میلیون فروختیم که همین موناکو شاید 25-30 تا ازش میکشید بیرون! اگه بایرن میخوادش پس میارزید همین قدر!
شایعه هم که در حد هافبک میانی 21 ساله زسکاس! خیلی خوب و دو پا و اینده دار و فانتزی بازه ولی ما خرید میخوایم که کوتاه مدت ثمر بده نه مث گولوین یا انوریکیویوینیو!!!!! از لیگ دو بلژیک!
هرچند هر دوتاشون اینده بسیار بسیار روشنی رو نشون میدن و حس میکنم تا 2-3 سال دیگه به مرحله 18 تا یا شایدم 11 تا میرسن ولی الان فقط در حد "اینده نگری" هستن و نه بیشتر! ما تیممون بایرن توی بوندس نیست که از سال دیگه مطمئن باشیم و آینده نگری کنیم!
جوان 21 ساله میخوان بخرن؟! برناردسکی از فیورنیتنا که چلسی و یونایتد و یووه میخوانش 22 سالشه و حدودا 35 میلیون قیمتشه!!!
یوری تیلمنس هافبک اندرلخت که توی تیم منتخب فصل لیگ بلژیک بود و به تیم ملی هم دعوت شده و با 19 میلیون رفت موناکو
آمریک لاپورته دفاع وسط 22 ساله بیلبائو که حدود 40 میلیون قیمتشه و از بارسا تا همه تیمهای لیگ برتری میخوانش!
ایناگی ویلییامز وینگر 21 ساله بیلیائو که 30 میلیون قیمتشه و همه توی اسپانیا میخوانش
ساندرو رامیرز که توی مالاگا 12 گل زد و 9 پاس گل داد و 21 سالشه که اتلتیکو 8 میلیون خریدش!!!
بازم بگم! جوانگرایی بهانس! کشف استعداد بهانس! نمیخوان خرج کنن! استعدادی که من ازش خبر دارم چطوری اینا ندارن!؟

abolfazl alayi fard در 22/3/1396 | 01:29 گفت:

ازچی بگیم آرمین؟؟؟ از ونگرو مدیرانی که شدند سمبل رشادت، آرسنال براشون شده مثل صندوق تجارت

جدا از شوخی انصافا خبری نیست. ونگر گفت تهش سه تا بازیکن کلاس بالا میگیرم. فعلا که یکی رایگان گرفتیم. دیگه هممون میشناسیم ونگرو. فلامینیو که برای بار دوم جذبش کرد گفت اینکه براش 30میلیون پوند پرداخت نکردیم نشون دهنده کلاس بالا نبودن فلامینی نیست و ما هممون با گوشت و پوست و استخوان کلاس بالای فلامینی (و خیلی های دیگه) رو درک کردیم.

وقتی مربی تیم میاد قبل بازار نقل و انتقلات مصاحبه میکنه و میگه ما توانایی رقابت مالی با تیمهایی که منابع مالی بیشتر دارند رو نداریم، دیگه کدوم ستاره رغبت میکنه بیاد وقتی میدونه قدرت مالی بالا یکی از پیش نیازهای اصلی موفقیته.

ستاره ها دیگه علاقه ای به آرسنال ندارن چون در حال حاضر آرسنال و ونگر کاریزمای گذشته رو ندارن و نه اونقدر توان مالی هست که بشه با پول و حقوق بالا بازیکن رو جذب کرد. (برعکس منچستر و مورینیو)

آرمین توپچی در 21/3/1396 | 20:41 گفت:

می دونم همتون هی این صفحه ریفرش می کنید

چرا پس هیچی نمی گید ؟

abolfazl alayi fard در 19/3/1396 | 23:00 گفت:

شرایط خیلی خاص شده قدیما شایعات نقل و انتقالاتو دنبال میکردی همه بازیکنای موجود در بازار به آرسنال لینک شده بودند ولی امسال خبری نیست گویا، حتی در زمینه شایعه‎

آرمین توپچی در 19/3/1396 | 14:37 گفت:

عاشق اون موقعم که می گفت برگشتن ولبک یه خرید جدیده

محمد حسین در 19/3/1396 | 14:36 گفت:

ونگر همیشه میگه تیم کوالیتی لازمو داره دیگه خودتون تا تهش برید

abolfazl alayi fard در 19/3/1396 | 13:08 گفت:

کلا اینطور به نظر میرسه که دیگه آرسنال توانایی جذب ستاره ها رو نداره. نه میتونه هزینه زیاد بکنه، اگرهم بخواد بکنه، جذابیتی نداره برای ستاره ها که بخوان بیان آرسنال.

این شرایط به نظرم کم و بیش ادامه دار خواهد بود تا زمانی که آرسنال قهرمان لیگ بشه. تا اون موقع باید مثل تاتنهام خرید بکنه.

الان ونگر اگه بود جواب وحید رو اینطور میداد. ما در تیممون ۴تا مهاجم کلاس جهانی داریم و نیازی به خرید تو این پست نیست. ژیرود ولبک سانچز و حتی والکات‎

vahid در 19/3/1396 | 09:17 گفت:

یعنی سال دیگه هم مهاجممون ژیرو هست؟

حامد در 19/3/1396 | 01:38 گفت:

بودجه که از 100 احتمالا بیشتر هست اما امباپه رو کاغذ هم منتفی هست چه برسه به عمل حتی اگه سانچز به که ظاهرا رفتنی هست و با رفتن سانچز اوزیل هم هوایی میشه قطعا
شما تیکه های پازل امباپه رو کنار هم بذار...رئال 120 تا پیشنهاد داد رد شد ما 100 تا 20 تا دیگش رو ونگر مخ امباپه رو خورده
موناکو فروشنده نیست از رئال موراتا رو میخواد بفروشه و احتمالا میره منچستر با خامس رونالدو هم پا به سن گذاشته همه شرایط جوریه که بره اونجا اگر قرار جایی بره
بیرین هم موندنی هست که خوبه این خبر به شرطی که موهاش رو کوتاه کنه
از دیدگاه ونگر هم بخوای به قضیه نگاه کنی تیم ما نقصان انچنانی نداره همونجوری که گفت ما تغییرات زیادی نداریم گزینه ای هم البته وجود نداره واسه تغییرات با توجه به شرایطمون

باید منتظر خرگوش کلاه ونگر باشیم یکی مثل هولدینگ

آرمین توپچی در 18/3/1396 | 21:47 گفت:

حسین این دیدگاه اشتباهه

اولا امبابپه عملا ماجراش منتفی هست
بعد بودجه ی باشگاه فکر کنم 100میلیون بیش تر باشه

hoseyn در 18/3/1396 | 21:43 گفت:

چیزی که میشه مطمئن بود اینه که اگه قراره امپابه رو با حدود ۱۰۰ میلیون بخریم. باید افرادی باشگاه رو ترک کنند. وقتی قراره بیرین بمونه میشه پیش بینی کرد که سانچز داره میره!!
امیدوارم اینطور نشه.

آرمین توپچی در 18/3/1396 | 21:10 گفت:

این توییت بیرین هست

با این توییت فکر کنم به اندازه کافی باید قانع بشیم که می مونه

آرمین توپچی در 18/3/1396 | 21:09 گفت:


Don't believe everything you read...
— Héctor Bellerín (@HectorBellerin) June 8, 2017

حامد در 17/3/1396 | 23:14 گفت:

هی میخوام تو بحث های نقل و انتقالاتی شرکت کنم

60 خط مینویسم بعد یاد این میفتم که ونگر موندنی شده همش رو پاک میکنم اصلا دست و دلم به نوشتن نمیره

من میخونم

آرمین توپچی در 17/3/1396 | 20:41 گفت:

من با رفتن بیرین اون هم با یه قیمت خوب مشکلی ندارم

ولی از دست دادن سانچز یعنی امضای حکم نابودی

این رو ونگر می دونه برای همین تمام تلاش خودشو می کنه

hoseyn در 17/3/1396 | 20:27 گفت:

شایعه بیرین و سانچز خیلی زیاده!! البته به هرحال برای خرید ۱۰۰ میلیونی حتما باید فروش خوب هم داشته باشند. امیدوارم همش شایعه باشه.

hoseyn در 17/3/1396 | 20:27 گفت:

شایعه بیرین و سانچز خیلی زیاده!! البته به هرحال برای خرید ۱۰۰ میلیونی حتما باید فروش خوب هم داشته باشند. امیدوارم همش شایعه باشه.

آرمین توپچی در 17/3/1396 | 18:33 گفت:

حسین این سایت اسکای هست

http://www.skysports.com/transfer-centre

اگه چیزی می بینی به ما هم بگو
حتی تو 10 انتقال احتمالی هم نیست

شایعه زیاده

hoseyn در 17/3/1396 | 18:29 گفت:

خبری که زدند تا چند روز دیگه سانچز به عنوان بازیکن سیتی معرفی میشه چقدر صحت داره؟ کسی خبری داره؟

آرمین توپچی در 17/3/1396 | 12:13 گفت:

لمار / موراتا / فورسبرگ / مارز این ها عنصر های تهاجمی توی بازار و در دسترس هستن که همشون زیر 70 تموم میشه

هافبک هم یه چندتایی هست که با 40 تا تموم میشه

این جوری دو پست درست میشه
در هر صورت اگه امبابپه هم خریداری بشه عالیه

بیرین رو هم نباید خریت کنیم همش باید نقد باشه خرید توران یا بقیه اشغال های بارسا بدرد ما نمی خوره

Sajad در 17/3/1396 | 10:33 گفت:

منم ام باپه رو به همه این ها ترجیح میدم.حس میکنم اگه بیاد مثل زمان امدن انری یه دوره جدیدی تو ارسنال شروع میشه.
قیمتش هم به نظرم اصلا مهم نیست.چون یه جورایی مطمنم چند سال دیگه قیمتش خیلی بیشتر از این حرف ها خواهد بود.
حالا شد که چه بهتر اگرم نشد حتما باید از بین این گزینه هایی که کامیار لیست کرده یکیش رو بگیریم.به غیر اینا هیچ مهاجم دیگه ای چیز جدیدی به تیم اضافه نخواهد کرد.
امیدوارم محرز رو هم از دست ندیم.

ابن بلرین هم مثل اینکه رفتنیه.هر چند تو سیستم جدید رفتنش زیاد لطمه ای به تیم نمیزنه اما اینکه به بارسا میره اعصابمو بهم ریخته.امیدوارم هر طور شده نگهش دارند تا حداقلش جلوی بارسا ایستاده باشند.

آرمین توپچی در 17/3/1396 | 09:37 گفت:

کامیار با 70 - 80 تا میشه راحت یکی از لوکاکو یا موراتا رو گرفت

لاکازت رو هم میشه ولی چون خودش گفته می خواد cl بازی کنه ننوشتم

درسته قیمت ها بالا رفته ولی دیگه نه در اون حد

همین لوکاکو که گویا با یه تیم بسته فکر نکنم بالای 70 رفته باشه

kamyar در 17/3/1396 | 09:34 گفت:

آرمین قیمت مهاجم خوب خب بالاتره
امسال که اینهمه مهاجم ریخته تو بازار حتی قیمتا باز سرسام آوره
بلوتی اوبامیانگ لوکاکو موراتا لاکازت ام باپه ایکاردی. کدومشون رو با 75-70 تا میشه خرید؟ هیچکدوم
یا باید یه مهاجم ناشناخته تر جذب کرد یا اینکه دل به دریا زد و حداقل 90 تا داد تا سرمون باز بی کلاه نمونه

آرمین توپچی در 17/3/1396 | 08:29 گفت:

وحید با 110 میلیون میشه یه هافبک 40 میلیونی خوب + یه عنصر تهاجمی 70 میلیونی خرید


فعلا ونگر و گازیدیس رفتن فرانسه احتمالا یه خبر هایی هست

می گن یه شایعه های برای ژان میشل سری هم هست

vahid در 17/3/1396 | 07:03 گفت:

اتفاقا یکی از بزرگترین مشکلات تیم زهردار نبودن عناصر هجومی هست ژیرو ولکات رمزی که کلا ول معطلن ولبک تا به امادگی میرسه مصدوم میشه میمونه فقط یه سانچز با امساله لاکازت(اگرچه من میپسندمش) نمیشه جام گرفت برای قهرمانی به یه مهاجم مثل امبابپه نیاز داریم به قول ارمین خیلی شبیه هانری هست

kamyar در 16/3/1396 | 20:25 گفت:

آرمین : ))))

آرمین توپچی در 16/3/1396 | 20:25 گفت:

* استقبال می کنم

این امبابپه خیلی شبیه به هانری هست
شاید با اومدنش یه روح جدیدی به این باشگاه داده بشه

با توجه به استعدادش و حضور اوزیل و سانچز احتمال جواب ندادنش کمه

من مخالفم چون وضع تیم ما آنچنان درست نیست تیمی برای یه بازیکن 120 میلیون میده که ترکیبش کامل باشه ما کلی چاله تو ترکیب داریم

آرمین توپچی در 16/3/1396 | 20:22 گفت:

من قبلا هم گفتم میشه با پولش تو پست جلو یکی از لمار یا فورسبرگ رو خرید
وسط زمین هم گزینه های زیادی وجود داره

ولی در هر صورت از هرگونه خرید با هر قیمتی با هر سنی تو هر پستی استقبال می کنی )
ببین به چه درجه ای رسیدم

abolfazl alayi fard در 16/3/1396 | 19:58 گفت:

با نظر آرمین موافقم

با اینکه جذبش خیلی سخته و امکانش پایین و درسته امپابه بازیکن خوبی هست ولی بازم مشخص نیست بعد این همه هزینه توی تیم ما بتونه جواب بده. چون با سن پایین میاد باشگاه آرسنال اونم با ۱۰۰ میلیون هزینه. انتظار هوادارا ازش خیلی میره بالا و میخوان هر بازی عالی باشه و خودمون میدونیم با توجه به کیفیت بازیکنان آرسنال این قضیه سخته. ولی اگر بره رئال فشار روش کمتره، چون اونجا ستاره زیاد هست و فشار روی امباپه کمتر حس میشه.

اگر این هزینه برای تقویت دو تا پست هزینه بشه خیلی بهتره. به نظرم خرید موراتا یا لاکازت به مراتب کم هزینه تر باشه. محرز و خامس هم توی بازار هستند که به نظر خریدشون خیلی میتونه استاندارد تیمو ببره بالا.

kamyar در 16/3/1396 | 16:35 گفت:

بین ام باپه و لاکازت یکی رو بگیریم عالی میشه

آرمین توپچی در 16/3/1396 | 15:31 گفت:

کولاشنیاچ هم رسمی شد

بهترین دفاع چپ این فصل بوندس بود

آرمین توپچی در 16/3/1396 | 14:43 گفت:

آقا عکس ونگر با گازیدیس تو فرانسه هست

گویا برای مذاکرات ام بابپه هست

شخصا ترجیح می دم با پولش دو تا بازیکن خوب تو دوتا پست مختلف بخریم
ولی در هر صورت خرید کردن خوبه

abolfazl alayi fard در 14/3/1396 | 15:28 گفت:

چه میکنه این زیدان. یک فصلو نیم سرمربی گری دوتا چمپیونزلیگ و یک لیگ.

یوونتوس میانگین سنی تیمش بالا بود دیگه نتونست مثل نیمه اول کار بکنه، از لحاظ بدنی به شدت افت کرد.

به امید اینکه یک روز آرسنال قهرمان این رقابت ها باشه

مهرزاد در 14/3/1396 | 11:41 گفت:

جای بسی تاسفه.

الگری تو فینال باخت طرفدارای یووه دارن پوستش می کنن.

اونم تیمی که چند سال جز بهترین های دنیا هست.

اونوقت فرض محال اگه بتونیم لیگ رو ببریم می نویسیم : in Arsene We Trust You

و از اون بدتر طرفدارای بعضی تیم های دیگه از جمله ریال مادرید می گن چند ساله تاریخ مصرف بوفون تموم شده.

WengerOut#

Sadegh در 13/3/1396 | 22:00 گفت:

ام پایه الکسیس و اوزیل و آدلاید رو فالو کرد یعنی میشه این انتقال انجام بشه 😍

محمد حسین در 13/3/1396 | 04:22 گفت:

اهان راستی آقا مجید گل اولا تشکر بخاطر کلیت کار دوما تشکر بخاطر اون نقل قول فوق‌العاده از انیشتین که قبلا هم برای آرسنال بکار برده بودیم و بودند چون حقیقت محضه

محمد حسین در 13/3/1396 | 04:16 گفت:

فقط تاسف میخورم
امیدوارم یا همه چیز عوض بشه یا ونگر آخرین سالشو سپری کنه که شانس تغییر تیم اونم بدون مدیر ورزشی جدا بالاسر ونگر ممکن نیست...
پس ونگر اوت

محمد حسین در 13/3/1396 | 04:14 گفت:


آدامز گفت:" به نظرم این تیم تا دو سال آینده نمی‌تواند قهرمان لیگ شود. به نظرم تمام تقصیرها بر گردن او خواهد افتاد و خیلی ناراحت کننده خواهد بود. به عنوان یک انسان امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. واقعا امیدوار بودم که پس از جام حذفی کنار بکشد و باشگاه یک نفر را به عنوان جانشینش انتخاب کند.

مهرزاد در 12/3/1396 | 15:44 گفت:

مقاله ی بسیار خوبی بود.

زمانی اینشتین گفته بود که تنها یک احمق یک کار مشخص را به صورت مشابه تکرار می کند و انتظار نتیجه متفاوتی دارد. و این درست همان اتفاقی است که در چند سال اخیر در آرسنال افتاده...

بسیار به موقع از این جمله استفاده کردی.

WengerOut#

majid r در 12/3/1396 | 14:33 گفت:

ابوالفضل و امیرحسین لایک
===
با این شرایطی که بازار داره بعیده ارسنال بتونه مهره خوب بگیره!!
ام باپه شده 100میلیون...!!!

abolfazl alayi fard در 12/3/1396 | 13:55 گفت:

متاسفانه باشگاه و مدیریت و همچنین خود ونگر اهمیتی برای هوادارها قائل نیستن، فقط هوادارهارو برای خرید بلیطهاشون و حمایت بی چون و چرا از تیم میخوان. در واقع نیازی به arsenal fan ندارند با کمال تاسف اونها فقط arsenal sheep میخوان.

اگر رئال به این نقطه رسیده بخاطر تمامیت خواهی هست که توی کل مجموعه باشگاه و هوادارا وجود داره. وقتی توی یک بازی کم اهمیت خانگی رئال با تساوی بازی رو تموم میکنه اکثریت ورزشگاه به رییس باشگاه، سرمربی و بهترین بازیکن جهان که تو تیمشون هست اعتراض شدید میکنن. این دیدگاه هست که باشگاه رو جلو میبره

حالا مربی آرسنال از اعتراض هوادارها به عنوان دلیل عدم موفقیتش نام میبره.انگار یک دهه پر از جامو تقدیم هوادارا کرده و بعد از یک فصل ناکامی همه بهش اعتراض کردن

قبلا بهانه ونگر مصدومیت بود و اینکه ما ورزشگاه ساختیم پول نداریم، الان بهانه جدید اعتراض هواداراست و چون ادامه داره، بهانه امسال هم همینه.
من با توجه به شکل بازار نقل و انتقالات امسال هم آرسنال رو تیم رقابتی نمیبینم، نیست اثری از رشد

امیر حسین در 12/3/1396 | 13:24 گفت:

آرسنال نیاز به تغییر داره حالا نمیدونم این تغییر از کجا باید باشه از مدیریت مربی یا شاید تغییر نگرش اما چیزی که مهمه اینکه باید تغییر انجام بشه حالا که دوباره تغییر در سمت ها انجام نشده امیدوارم تغییر توی سیاست های باشگاه و آدم های داخل اتفاق بی افته از استعداد یابی که چند ساله ما اون رو به دو تیم لندنی باختیم و چلسی با خرید و قرض دادن بازیکن هاش خودش رو بیمه کرده و تاتنهام هم نشون داده استعداد های ناب وطنی رو خوب پیدا میکنه اما ما توی این چند سال نه استعدادی رو کردیم نه خرید کوچک اما تاثیر گذار مثل لستر داشتیم نه خرید گرون و خوب مثل سیتی و یونایتد امسال هم از نظر بازیکنی من نمیتونم قبول کنم ما پایین تر از لیورپول و تاتنهام بودیم مشکل ما این بود که خوب از بازیکن ها استفاده نکردیم و خوب هم خرید نکردیم خلاصه چشم به خرید خوب روشن نیست اما امیدوارم اتفاق بی افته بازیکن های معمولی هم امیدوارم برن از باشگاه تا جا باز بشه برای بازیکن های جدید از آکادمی روزهای اوج ما ویژگیش این بود که ۱۴ تا بازیکن تاپ داشتیم و توی مسابقات مختلف بازیکن از آکادمی به اصلی اضافه میکردیم اون موقع هم پدیده زیاد داشتیم هم تیم یک دست و خوب بود اما الان تیم پر شده از بازیکن های معمولی با این روند سال دیگه باید با اورتون رقابت کنیم