امار نقل و انتقالات در یک نگاه!

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 258,774 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

امار نقل و انتقالات در یک نگاه!

سلام دوستان طبق انتظار ونگر گند زد واقعا هیچی نمیشه گفت ارسنال 50-60میلیون پوند درامدش از لیورپول بیشتره اونم چندین سال متوالی  ولی لیور خیلی بهتر هزینه کرده و شانس قهرمانی داره و ارسنال هدفش چهارمی اونم نمیتونه دیگه استارت افول ارسنال خیلی وقته خورده الان سرعتش بیشتر شده!اول ورودیههادو تا ورودی داشتیم ک عالی نه ولی خوب ب نظر میرسنhttp://uupload.ir/files/grap_yghb.pngواما خروجی زیاد داشتیم هفتاد میلیون پوند خروجی داشتیم +لوکاس پرز که قرضی رفت دپور ولی 46 میلیون ورودی و تراز مثبت 24 میلیون پوندیخروجی ها:http://uupload.ir/files/wmah_ggyt.pnghttp://uupload.ir/files/g34_capture.pngاینم خلاصه ورود و خروجی ه غیر از انتقال غرضیhttp://uupload.ir/files/3zou_bhb.png چهر تا هم بازیکن غرضی داریم تقریبا چهار میلیون از اینجا و صرفه جویی تقریبا 150 هزار پوندی در دستمزد میشه تقریبا 8 میلیون پوند با سود 24 میلیو پوندی 36میلیون سود خالصحالا بودجه نقل و انتقالات هم کم کمش 60 میلیون باشه میشه 96 میلیون به حساب باشگاه(کروئنکه) عمق فاجعه هم اینجاست  تقریبا 200 میلیون

هم از قبل تو حساب باشگاست و ضعفی هم برطرف نشدبه نظر میاد تنها راه حل مشکل قصه تکراری امید ب فروش سهام کروئنکه و اخراج ونگر هست!! 

تشکر شده توسط : محمد , Mobinho , Saeed asili ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

abolfazl alayi fard در 12/6/1396 | 20:48 گفت:

محمدحسین من میتونم با اطمینان بگم اگر شکست لیورپول نبود الان لمار با ۱۰۰میلیون بازیکن آرسنال بود.
عملکرد جلو لیورپول افتضاح بود،حتی بازی که ۸تا خورد خیلی بهتر بود آرسنال. این عملکرد تاثیر منفی زیادی داشت. هیچکی حاضر نیست سوار یک قایق سوراخ بشه

محمد حسین در 12/6/1396 | 12:46 گفت:

این دیوید اورنستین هم مزخرف گفته ها قشنگ
فک کرده مردم ماشین حساب ندارن؟
لاکازت 9 میلیون میگیره و کولاشیناچ 6میلیون...
یعنی 52 به علاوه 9 و 6 میشه 67 میلیون.
قرارداد اوزیل و الکسیس هم اگه کنار بذارن برای تمدید که نمیشه و بقیه هم تمدید شن نهایتا روی هم 16 میلیون اضافه میشه به این پول که بشه 83 میلیون
حالا ما 50 میلیون فروش داشتیم و 10 میلیون هم حقوق اینایی که دائمی رفتن میشه 60 میلیون که قطعا سر سری محاسبه کردم و بیشتر هم هست.
حالا ما در واقع 26 میلیون خرج کردیم که با مالیات خرید میشه حدود 35 میلیون که هیچه.
ما خریم مگه؟

محمد حسین در 12/6/1396 | 12:43 گفت:

این دیوید اورنستین هم مزخرف گفته ها قشنگ
فک کرده مردم ماشین حساب ندارن؟
لاکازت 9 میلیون میگیره و کولاشیناچ 6میلیون...
یعنی 52 به علاوه 9 و 6 میشه 67 میلیون.
قرارداد اوزیل و الکسیس هم اگه کنار بذارن برای تمدید که نمیشه و بقیه هم تمدید شن نهایتا روی هم 16 میلیون اضافه میشه به این پول که بشه 83 میلیون
حالا ما 50 میلیون فروش داشتیم و 10 میلیون هم حقوق اینایی که دائمی رفتن میشه 60 میلیون که قطعا سر سری محاسبه کردم و بیشتر هم هست.
حالا ما در واقع 26 میلیون خرج کردیم که با مالیات خرید میشه حدود 35 میلیون که هیچه.
ما خریم مگه؟

محمد حسین در 12/6/1396 | 12:28 گفت:

ممنون آقا مجید عزیز...
و ونگر اوت و دیگر هیچ.
راستی ابوالفضل جان شما چرا؟ این پیشنهاد تکراریه. اگه مطمئن بشن پیشنهاد موفق نیست برای بستن دهن هوادارا این کار رو میکنن.
مثلا چون امباپه 150 قیمتش بود 130 تا پیشنهاد دادن که توپ بره توی زمین گزینه ها ولی خیلی روششون قدیمی شده
این مردیکه خبرنگار مبتدی هم برای شهرت این مزخرفا رو گفته...

majid r در 11/6/1396 | 16:04 گفت:

از دیوید اورنستین بعید بود همچین خبر اماتوری!!
من که برد و باخت از فصل پیش برام مهم نبود و تا وقتی ونگر هست مهم نیس فقط مایه ابروریزی شده نتایج!!
زودتر اخراج شه بهتر شاید ارسنالیهای قدیمی هم بیان تو سایت
چ فرصتها و بازیکنهای مفتی ک ونگر نگرفت
هیگواین و سوارز و گریزمن و ایکاردی و حتی اشنایدر تو اینتر بود ب ارسنال پیشنهاد شد قبول نکرد رفت گالا
همین نبری 100تای والکات میارزید فروختش
یه زمانی هر فصل یه بازیکن جون تاپ معرفی میکرد الان از هونم خبری نیس
جوانان یه نلسون و ادلاید خوبن ک اونارم بازی نمیده!!

abolfazl alayi fard در 11/6/1396 | 15:45 گفت:

شزنی رو خیلی جالب طراحی کرده، سیگار گوشه لبشه‎

abolfazl alayi fard در 11/6/1396 | 15:43 گفت:

با یک حرکت ناشیانه رسانه ای مثل پخش این خبر که آرسنال پول نداشته برای هزینه و جلو انداختن "دیوید اورنستین" که اعتبار نصفه نیمشو از اخبار مثلا سِرّی آرسنال داره، میخواستن جو منفی شکل گرفته رو از بین ببرن ولی همون اول با تمسخر بقیه رسانه ها مواجه شدن.
آرسنال پول نداره؟ این حرف تا سال ۲۰۱۲یا۱۳خریدار داشت ولی الان دیگه تاریخ مصرفش گذشته
دم خروس هم از اونجا بیرون زد که ونگر مصاحبه کرده و گفته لمار نخواسته که بیاد. یعنی پول موجود بوده.اکثرا پیشنهاد ۹۰میلیون پوندی رو برای لمار تایید کردن
ولی من اینطور حس میکنم بعد بازی لیورپول شرایط مدیریتی آرسنال مقداری تغییر کرده و ونگر محدودتر شده. میدونیم ونگر اگر بمیره ۹۰میلیون پوند پیشنهاد نمیده برا کسی، پس احتمالا ونگر دیگه دخالتش کمتر شده وجایگاه سابق رو تو تصمیمات نداره،یعنی امیدوارم اینطور باشه‎
آرسنال با عملکرد خوب تو بازار میتونست تا حد زیادی فشار رسانه ها و هوادارهارو کمتر بکنه ولی اینکارو نکرد و الان تنها راهش اینه که با عملکردش تو زمین بازی جو رو تلطیف بکنه، که با این مربی و این عمق ترکیب فکر نمیکنم اتفاق بیفته و خیلی سخته.
تو چندتا بلاگ قبلی گفتم تاکتیکا و تمرینا برای بازی با بایرن، استوک، لیورپول، وسترن سیدنی و... یکیه و بازیکنا نا امید میشن. گویا قبل از وقفه ملی بازیکنا به ساختار تمرینا اعتراض کردن و گفتن اینا همونایی هست که قبلا بوده و همش منجر به پیروزی شده‎
فعلاً باید صبر کرد چاره ای نیست‎

majid r در 11/6/1396 | 12:16 گفت:

بازیکنای قرضی
مارتینز
جوئل کمپل
لوکاس پرز
وکارل جنکینسون هستن