بهترین گزینه نقل و انتقالات از نظر شما!

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 250,929 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین گزینه نقل و انتقالات از نظر شما!

 نظر شمابا توجه به شایعات نقلو انتقالات چند تا از این شایعاتو اینجا میارم و نظر شما که کدوم گزینه میتونه بهترین باشه.(قیمتهابه پوند البته تقریبه!)

الف-مهاجمین
1-ادریان لوپس مهاجم25 ساله اتلتیکو  قیمتشم در حدود    13میلیون
2-ادینسون کاوانی26ساله میگن ارسنال پیشنهاد 30میلیونی داده بهش البته با توجه به سیستم دستمزد ارسنال یکم تعجب اوره!!
3-ویلفرد زاها 21ساله قیمت در حدود    8میلیون
4-الوارو نگردو 26ساله مهاجم سویا قیمت   15 میلیون
5-گنزالو هیگواین سن 26مهاجم رئال    20میلیون
6-فرناندو یورنته28ساله مهاجم بیلبائو قیمتش هم تقریبا   6میلیون

ب-هافبک
1-یان امویلا هافبک دفاعی 23ساله رن     8میلیون
2-اتین کپو هافبک دفاعی 25ساله تولوز    9میلیون
3-محمد دیامه سن26 هافبک دفاعی وستهم   6میلیون

پ-مدافع
1-مدافع 23 ساله مونت پلیر یانگ امبیوا    6میلیون
2-استوپیلا سونزو مدافع 22ساله زامبیایی قیمت...!!!

ج-دروازبان
1-مارتین استکلنبرگ دروازبان30ساله رم قیمت  3میلیون
2-جک باتلند دروازبان 20ساله بیرمنگام            7میلیون

(من خودم از هیگواین خیلی خوشم میاد امیدوارم اونو بگیریم البته تو دفاع هم کپو خیلی گزینه خوبیه)
یه نکته هم که اینجا هست بعضی گزینها مثلا کاوانی فقط میتونه جنبه تبلیغاتی برا ساکت کردن هوادارا باشه،میگن کاوانی سال پیش پیشنهاد 50میلیونی رو رد کرده!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 29/10/1391 | 17:38 گفت:

جک باتلند در صورتی که مانونه یا فابیانسکی برن

ناصر در 29/10/1391 | 17:38 گفت:

هیگواین
اشنایدر
زاها
کاپوئه
یانگا ام بیوا

محمد حسین عبادی در 29/10/1391 | 15:02 گفت:

فقط كاواني

Saeed Milani در 29/10/1391 | 13:48 گفت:

اشنایدر

hamid saadi در 29/10/1391 | 11:57 گفت:

به نظر من امویلا برای هافک دفاعی.چون به هیچ عنوان نباید روی دیابی حساب باز کرد.کاری که ونگر همیشه میکنه.
و یک مدافع خیلی خوب.من بازی سردار تسچی که در اشتوتگارد بود رو دیدم.خیلی عالی دفاع میکنه.دقیقا مثل ورمائلن در سال اولش برای آرسنال.
قدش همون حدوده ولی قدرت سرزنیش عجیبه با توجه به قدش.و البته خیلی سریع و راست پا هم هست.
ما احتیاجی به مهاجم نداریم.اگه به اما نگاه کنید آمار خط حمله و البته گلزنیه تیم خیلی خوبه.و مشکل اساسی در دفاعه.
اما اگه قرار باشه مهاجم به تیم اضافه کنیم فقط یک مهاجم بی رحم و مبارز.کسی که در زمین بجنگه.مثل دروگبا.واقعا یک جنگجوی واقعی بود.
و اون گزینه کسی نیست جز فالکائو.
و البته منافع دیگه ایی هم داره.تیم ها دیگه به دید یک فروشگاه به آرسنال نگاه نمیکنن و کمتر سراغ بازیکنهای ما میان.و البته یک خرید بزرگ باعث میشه بازیکنها رغبت بیشتری برای حضور در آرسنال داشته باشن

mohsen در 29/10/1391 | 08:53 گفت:

همون آدریان لوپز و باتلند میان

mohsen در 29/10/1391 | 08:48 گفت:

1% فک کن کاوانی بیاد 1%

سمک! در 29/10/1391 | 08:44 گفت:

کاوانی-ام بیوا

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:11 گفت:

اره بازیشونو دیدم کلا ادمی تا با چشمای خودم نبینم چیزیو قبول ندارم.مید و گنابری فوق العادن

arash در 28/10/1391 | 23:36 گفت:

@آب هویج؟؟!!!!!!

آره موافقم کابوس این فصلمون کوشیلنیه..ولی فصل پیش جز چنتا بازیکن خوبمون بود..در ضمن حسن جان من با اون قسمتای هولمس و امویلات موافقم..ولی جدا اینایی که گذاشتی جای گیبس و سانیا ولکات کین اصلا؟؟؟!!!!
بازیشون رو دیدم در بهترین حالت میشه گفت آینده دارن!!!!
ولی خیلی کم توقعیه..!!!!

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 23:29 گفت:

مرسی فرزام...کوشیلنی یه کودن به تمام معناست منو یاده ارنست میندازه.ژورو بنده خدا یکی دو گل بیشتر بهمون نزده کوشیلنی 9 تا گل تا حالا زده+تعداد بیشماری از پنالتی و کارت قرمز

parsa در 28/10/1391 | 23:22 گفت:

1-کاوانی{البته خیلی بعیده}
2- ام ویلا
3-یه دفاع خوب
4- باتلند

farzam در 28/10/1391 | 23:17 گفت:

1-کاوانی
2-امویلا
3-زاها
4-هرچند امبیا رو تا به حال ندیدم ولی امبیا جای کوشلنی! باید ژوروی جدید رو دم حجله بکشیم!!

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 23:01 گفت:

ارش اب هویچ یادت نره

ایمان بهادران در 28/10/1391 | 22:59 گفت:

عالی هیگواین . کاوانی. سنشونم خوبه ولی شتر در خواب بیند ... !!!!!!!!!!!!!

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 22:54 گفت:

هولمس رو با کسینلی مقاسه میکنی امویلا رو با کی؟من موندم وقتی سانیا و گیبس ریدن تو خطوط دفاعی تیم{تو هر بازی اتوبانن}چرا ونگر یه فکری نمیکنه

arash در 28/10/1391 | 22:36 گفت:

@hossein ayati: ینی مطمئنی این ترکیبی که گفتی از ترکیب الانمون بهتتره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majid r در 28/10/1391 | 22:32 گفت:

خیلی خوب میشه اگه هیگواین بگیریم
والبته یه دفاع خوب که زوج ورمیلن بشه، کوشیلنی بیشتر به عنوان مهاجم حریف کار میکنه!

ali-r در 28/10/1391 | 22:28 گفت:

دوستان کسی کلیپ از سرژ نبری داره؟
اگه کسی داره لطف کنه لینکشو بزاره ممنون

ali-r در 28/10/1391 | 22:27 گفت:

کاوانی ام ویلا ام بیوا
دروازه بان هم فک نکنم نیاز داشته باشیم ژسنی انصافا خوبه وپیشرفت میکنه

Setare در 28/10/1391 | 22:01 گفت:

کاوانی
هیگواین
دیامه
امبیوا

میلاد در 28/10/1391 | 21:56 گفت:

سلام دوستان!!!!آقا من امروز يه چيزي ديدم از تعجب 3 تا شاخ در آوردم!!!يكي از دوستام بدون كارت و اينترنت و... تمام شبكه هاي ورزشيه كارتي رو باز كرده بود،مث هلو پخش ميكرد،يه رسيور اچ دي و 2 تا ال ان بي داشت،جهت هات برد و عرب ست(بدر)فقط گاهي اوقات قطع ميشد،كه اونم كانال رو عوض ميكردي و برميگشتي دوباره وصل ميشد،اگه كسي ميخواد بگه من جزئيات كامل رو ازش بپرسم به ايميلش بفرسم

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 21:47 گفت:

ارسنال یه مدافع مرکزی+مدافع راست+مدافع چپ+هافبک دفاعی+یه وینگ وحشتناک نیاز داره{البته یناریس و مید گنابری رو میتونیم از تیم دوممون اضافه کنیم و بجای سانیا و گیبس پودولسکی بزاریم}یه دفاع با کلاس مثه هولمس از دورتموند و یه هافبک دفاعی محکم دونده و غیرتی مثه امویلا از رن بدجور لازم داریم یعنی در حد مرگ لازم داریم...بعد این ترکیبو بزاریم=شزنی هولمس ورمایلن یناریس مید امویلا ویلشر کاسورلا چمبرلین گنابری ژیرود...گنابری17 سالشه یعنی بازیش با لاوتزی مو نمیزنه استیلش کپه چمبرلینه البته سرعت و دریبلش از لاوتزی بهتره

توپچی جنوب در 28/10/1391 | 21:31 گفت:

1-گنزالو هیگواین

2-اتین کپو

3-یانگ امبیوا

4- باتلند


ولی با توجه به حرف های رئیس ما بعد از تمدید قرارداد تئو دو خرید انجام میدیم كه در اواخر ژانویه هم صورت میگیره.
كه فكر كنم ادرین لوپز و یه دفاع باشه....

محمد مهدی در 28/10/1391 | 21:29 گفت:

بنده از ته دل ارزو میکنم که این پول رو بدن سوپر ماریو یعنی بالوتلی رو بگیرن. فوق العاده با استعداد و اینده دار،با 23 تا هم میاد.

arash در 28/10/1391 | 21:29 گفت:

کاوانی و هیگواین عالیه ن..تو آرسنال می ترکونن..ولی هممون میدونیم آرسنال نمیان، ینیآرسنال نمیخردشون!!!

ولی اینجوری به سوالت جواب بدم بهتره..امیدوارم استکلنبرگ و نگردو و یورنته رو نخریم!!
همین..استکلنبرگ که خیلی سوراخه..اون دو تام که مهره سوختن..فقط شانسمون رو واسه خرید مهاجم خوب از بین میبرن!!

javad در 28/10/1391 | 21:19 گفت:

کاوانی اما فکر میکنم تو خواب ببینیم

nima.p در 28/10/1391 | 21:16 گفت:

كاواني بهترين واسه حملس ولي يه ذره واسه آرسنال غير ممكنه.اگه ديابي تا آخر فصل زنده بمونه نيازي به ام ويلا ندارم. ولي يه ديابي هميشه رو به موته!

حمید pires در 28/10/1391 | 21:12 گفت:

در مورد زاها واقعا با تمدید ولکات و جوونایی مثل میاییچی و البته جل کمپل اصلا حرف زدن در موردش بی معنیه . اگه همین جول کمپل مال ما نبود و تو یک تیم دسته دو انگلیس عضویت داشت منچستر امونش نمیداد.

حمید pires در 28/10/1391 | 21:07 گفت:

یادم نمیاد ونگر در مورد ستاره اونم از نوع گرانقیمت صحبتی کرده باشه ولی حالا میاد در مورد کاوانی و اینکه تا اونجایی که بشه قیمت این جور بازیکنا هفته آخر ماه میاد پایین صحبت کرده پس میشه امیدوار بود.
جنبه مثبت کاوانی سوای شش دانگ بودنش اینه که فکر کنم تو چمپیونز لیگ هم بتونه بازی کنه.
البته همش گمانه زنیه ولی همچین گمانه زنیهایی دور بر تیم ما شیرینه.

محمد مهدی در 28/10/1391 | 21:03 گفت:

اگه بخوایم واقع بینانه ببینیم که چه کسایی رو میگیریم قبلا میگفتیم هولتبی و امویلا و امبیا و زاها رو میگیریم و ادرین لوپز ولی با توجه به شرایطی که الان به وجود اومده وقتی 20 روز از ژآنویه رفته و به هیچ کدوم از این بازیکنا پیشنهاد رسمی ندادیم یعنی هیچکدوم نمیخوان.
ارسنال چنتا بازیکن رد کرده پس حتما بازیکنه ورئدی داریم ولی من میگم هیچ کدوم از این لیسته بالا نیست و ونگر با چنتا بازیکن مذاکرات طولانی مدتی داشته و خیالش از اونا راحته و خیاله شما هم راحت بازیکن بیشتر 12 میلیون پوند نمیخریم.
منم وقتی شایعه کاوانی میاد زوق مرگ میشم ولی خوب همه میدونیم اینا اینجا نمیان.

سجاد کریمی در 28/10/1391 | 21:01 گفت:

گنزالو هیگواین, یان امویلا, یانگ امبیوا, جک باتلند

amir در 28/10/1391 | 20:45 گفت:

کاوانی بیاد خط حمله ی ارسنال بیمه میشه
حتی میتونه خیلی بهتر از ان پرسی عمل کنه
اما اینا همش اما و اگر و شایدئه
ممنون بابت پستت

احمد ولی خلف در 28/10/1391 | 20:33 گفت:

هیگواین
ام ویلا

Arian در 28/10/1391 | 20:27 گفت:

کاوانی
زاها

Arian در 28/10/1391 | 20:27 گفت:

کاوانی
زاها