قهرمانی منچستر به لطف داوری!!!!!!!

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 249,949 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قهرمانی منچستر به لطف داوری!!!!!!!

سلام به همه

بیستمین قهرمانی به چه قیمتی ؟بچه ها ونپرسی بلاخره به ارزوش رسید امیدوارم برا ونگر هم درس عبرتی بشه!!!!!!!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 4/2/1392 | 11:52 گفت:

من بازی رو دیدم و رو هر 3 صنه قبل از تصویر آهسته میدونستم آفسایده و معلوم نیست به این کمک داور سمت راستی چرا هیچی نمیگن و داورای ایرانی به مراتب بهتر هستن!!!!!!!!!!!!1

majid r در 3/2/1392 | 19:27 گفت:
RMC گزارش داد که ادینسون کاوانی سر قررداد 4 ساله با PSG به توافق رسید و فصل بعدی میره اونجا

مهدی 111 در 3/2/1392 | 19:22 گفت:

ونگررررررررررررررررر....خودکرده را تدبیر نیست.یا بهترش اینه خودم کردم که لعنت بر خودم باد.

Hamed.Sh در 3/2/1392 | 18:11 گفت:

محمد حسین......ویدیچ توپا بادست زد.اماکیف داد که اون بازی رو باگل رمزی یک-هیچ بردیم.

farshad khadem در 3/2/1392 | 17:21 گفت:

محمد حسین عبادی
فرگوسن بعد از قهرماني: تابستان وقتی قرارداد ونپرسی ثبت شد آرسن به من گفت او از چیزی که فکر می کنی خيلي بهتره

داغمو تازه کردی محمد حسین .درد اینجاست که رییس میدونست چه جواهری داره به رقیبش کادو میده
این درست که رابین خودش قصذرفتن داشت .ولی نفوذ کلام مربی که نقش پدر دلسوز را بازی میکرد قادر نبود متقاعدش کنه حداقل به الدترافورد نره ؟؟عجب تاثیر بدی گذاشت این انتقال لعنتی .اقا سالی چند ده جابجایی در این سطح در اروپا انجام میشه .ولی این یکی بد عاقبتی داشت . رابین یک تنه منچسترو قهرمان کرد .چه بد

ehsan zoola در 3/2/1392 | 13:33 گفت:

سگ تو روح این دوارای بی شرف

پدرسگا انگار بهشون دستور دادن با منچستر مهربون باشه ...من نمیدونم اگه اون صحنه ی لیز خوردن ژیرود اخراج داشت پس چرا این اورا رو اخراج نکرد .. 3 بار با استوک هاش بازیکنای حریفو نباود کرد ولی فقط 1 کارت زرد گرفت

تف تو این اتحادیه ی کثیف

محمد حسین عبادی در 3/2/1392 | 13:31 گفت:

فرگوسن بعد از قهرماني: تابستان وقتی قرارداد ونپرسی ثبت شد آرسن به من گفت او از چیزی که فکر می کنی خيلي بهتره

Reza در 3/2/1392 | 12:42 گفت:

همه یه روز به آرزوشون میرسن اما اون روز کیبا شه خدا میدونه

حسین در 3/2/1392 | 12:28 گفت:

یادمه چند سال پیش تو بازی آرسنال منچستر.ارسنال سانتر کرد.یکی از بازیکنای منچستر گمونم یراون بود. توپو با دست زد رفت بیرون.داور با پر رویی تمام واسه ارسنال کرنر گرفت.
بهش گفتن چرا گفت آخه براون توپو با دست زد.