چند تا عکس جالب!!!!!!!

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 250,017 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند تا عکس جالب!!!!!!!

 یکم بخندیم!این فیل جونز هم کلا سوژست!خخخخخخ

Foto divertida de una cara graciosa de Phil Jones, Manchester United

Fotos graciosas de Phil Jones en el Man City vs Man UnitedImagen graciosa de una cara divertida que pone Phil Jones

Foto graciosa de la patada en la cara de Bacary Sagna a Phil Jones

اینم سوارز!!!خخخخخخخ
Parecido razonable Luis Suarez con burro Shreck
بدون شرح!!!!!
Dibujo gracioso de Luis Suárez zombie comiendo un brazo

Bale y Luis Suarez en una simulación del Street Fighter, Liverpool vs Spir


Foto divertida de jugasdores del Chelsea calentando
Perro aficionado a la Juve, con camiseta y bufanda  Perro carlino con una bandera de España en la boca7تاییها!!خخخخ

Foto graciosa de Piqué con 7 dedos

زهی خیال باطل!! خخخخخخ
Foto graciosa, fail de aficionados del Barça con Wembley escrito en la camiseta en el Barça - Munich

Fotomontaje gracioso, Messi, Cristiano y Rajoy escondidos

Parecido razonable de Gervinho con medusa de animación

والدز و ماتریکس!!!Imagen de Víctor Valdés haciendo Matrix en el PSG Barça


دفاع اتوبوسی میلان

comic-viñeta-graciosa-tactica-ac-milan-barça-champions-leagueخخخخخخخخخخخخخ
Gif animado de un pingüino futbolista y otro que le hace una entrada


Foto divertida de Pepe agarrando al árbitro por detrás cuando le saca tarjeta amarilla en el Barça Real Madrid


امیدوارم خوشتون بیاد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید حسین در 15/2/1392 | 23:54 گفت:

خدا رو شکر امشب به خیر گذشت یه اتفاقی برام نیوفتاد خدایا شکرت ...این فوتبال که خیری به ما نرسوند ....آرسنال اینجور هشت سال بی جامی خواری و ذلت پرسپولیس که انگار همه باهاش لج کردن رعال مادرید هم امسال گوه زد تو هیکلمون ...فعلا فوتبال داره اون روشو به ما نشون میده ......انشا.. همیشه خوش باشید توپجی های عزیز و همیشه اخترام همدیگرو داشته باشید و زیادی هم تو سایت الاف نباشید هر جیز به اندازش خوبه ......امام علی فرمود خیر امور اوسظها ..بهترین کارها میانه رویه عزیزان دعا کنید برای ما فعلا خدا حافظ همگی ...

آریان در 15/2/1392 | 15:48 گفت:

اینپنگوئنه

توپچی جنوب در 15/2/1392 | 12:44 گفت:

مرسي خيلي جالب بود اذت برديم مجيد جان.
اين فيل جونز هم دنياي داره واسه خودشا

محمود دانسکین در 14/2/1392 | 16:37 گفت:

مرسی قشنگ بودش

ناصر در 14/2/1392 | 14:46 گفت:

زیبا بود مخصوصا عکسای سوارز

Milan در 14/2/1392 | 13:34 گفت:

قشنگ بود دست درد نکنه ولی خدایی میلان اتوبوسی بازی نکرد اون ضربه نیانگ احمق گل میشد غارسا لوله بود

T.Vermaelen در 14/2/1392 | 13:20 گفت:

بچه ها حالا فهمیدید که چرا هر سال داوری به نفع بارسا بود امسالم به نفعش بود و همیشه تا فینال بازیاش آسون بود... ................................

پلاتيني عليه قدرت فوتبال آلمان !!!
ميشل پلاتيني به قدرت رسيدن فوتبال آلمان را قبول ندارد و معتقد است همين حرف‌ها در سال‌هاي قبل درباره تيم‌هاي ديگري گفته شده بود.
رييس فرانسوي اتحاديه فوتبال اروپا دراين‌باره گفت: "هر ساله برداشت‌ها و نتيجه‌گيري‌هايي از فينال ليگ قهرمانان اروپا مي‌کنيم. پنج سال پيش همين حرف‌ها را وقتي منچستريونايتد و چلسي به فينال ليگ قهرمانان اروپا رفتند، مي‌گفتند. در سال 2003 که يووه و ميلان در فينال حضور داشتند هم اين دست حرف‌ها گفته شد."
پلاتيني ادامه داد: "در دوره رياستم بر يوفا به هيچ تيم آلماني جام قهرماني ندادم. کسب ليگ قهرمانان اروپا کار سختي است. از سال 1992 که ليگ قهرمانان جانشين جام باشگاه‌هاي اروپا شد، هيچ تيمي نتوانسته است دو بار پياپي اين جام را فتح کند."

حسین در 14/2/1392 | 09:10 گفت:

سلام.خداقوت@

alireza 9 در 14/2/1392 | 09:05 گفت:

عالی یود ممنون

محمد مهدی در 14/2/1392 | 08:48 گفت:

خیلی هم خوشم اومد. مرسی.

پیکه

دل پیرو

جان تری

مجتبی هانری در 14/2/1392 | 08:05 گفت:

ممنون جالب بودن به خصوص 7تایی ها

امیر صفای نیکو در 14/2/1392 | 07:21 گفت:

همش قدیمی بود.از یک کنار...ولی بد نبود با این حال...

simone در 14/2/1392 | 01:46 گفت:

مرسی جالب بود

ehsan zoola در 14/2/1392 | 00:58 گفت:

مرسی باحال بودن

مهدی 111 در 14/2/1392 | 00:19 گفت:

دمت گرم با 7 تایی و ومبلی و مرده متحرکت خیلی حال کردم.

محمد در 13/2/1392 | 23:22 گفت:

خیلی جالب بود
دستت درد نکنه

محسن عاشوری در 13/2/1392 | 23:08 گفت:

دمت گرم
خیلی حال کردم

این فیل جونز همیشه توی برخورد ها همینجوریه .. ،،
کلا روانش قاطیه