مقایسه دستمزد پرداختی تیمهای لیگ برتر

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 249,638 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مقایسه دستمزد پرداختی تیمهای لیگ برتر

سلام ب همه
 (ارسنال هیچ مشکلی ب لحاظ مالی چ برای پرداخت دستمزد یا خرج کردن نداره حالا ببینیم تو نقل و انتقالات چی میشه!!!!! )


منچستر سیتی پرداخت کرد  عدد نجومی 87٪ از گردش مالی خود را برای نگه داشتن بازیکنانش - در حالی ک همسایه اش یونایتد فقط 51٪ از گردش مالیش را پرداخت کرد.

بیشترین  موفقیت، با کمترین پرداخت برای  سوانسی است! در اینجا نگاهی ب دستمزدهای پرداختی داریم:


منچستر سیتی

£ 202m  - 87٪ از گردش مالی


دستمزد پرداختی سیتی £ 40M بالاتر ازمن یونایتد است  با وجود داشتن £ 90m درآمد کمتر - این حمایت از شیخ منصوراز آنها صورت میگیرد . با این حال آنها  مطابق با FFP فصل آینده با اعتماد به نفس هستند.

چلسی

£ 173m  - 66٪


 چلسی با کاهش در دستمزد و فروش برخی از بازیکنان حاشیه،خود را به  مقررات FFP نزدیک تر  کرد. با این حال مقدار79m پوند  رومن آبراموویچ  ب باشگاه تزریق کرد ک تا کنون به بیش £ 896m در نه سال،گذشته رسیده است.

منچستر یونایتد

£ 162m  - 51٪


نسبت یونایتد از پرداخت دستمزد به درآمد یکی از کمترین هاست  در نتیجه گردش مالی عظیمی            £ 320m میلیونی، اما آنها  £ 420m  بدهی  دارند - آنها همچنین در سال گذشته  پرداخت کردند  سود 10M پوند به خانواده گلیزرها  .

ارسنال

£ 143m  - 58٪


هزینه های آرسنال در دستمزدها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، اما آنها همچنان توسط طرفداران برای  صرفه جویی بالا و عدم موفقیت در تیم مورد انتقاد قرار دارند.

لیورپول

£ 119m  - 70٪


تاتنهام

£ 90m  - 63٪نیوکاسل

£ 64M£ - 69٪


اورتون

£ 63m (£ 58m) - 78٪
سوانسی سیتی

£ 35M £ - 54٪امیدوارم خوشتون بیاد.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آریان در 9/3/1392 | 14:27 گفت:

نظر سنجی سایت arsenal.com برای بهترین گل فصل آرسنال+کلیپ:
http://www.arsenal.com/news/news-archive/goal-of-the-season-vote-now

محمدرضا در 9/3/1392 | 10:56 گفت:

عالی بود مرسی

محمدرضا در 9/3/1392 | 10:54 گفت:

عالی بود مرسی

محمدرضا در 9/3/1392 | 10:49 گفت:

عالی بود مرسی

masoud mahmudpur در 8/3/1392 | 23:43 گفت:

مرسی

T.Vermaelen در 8/3/1392 | 23:15 گفت:

دستمزدهای آرسنال بد نیست
لوکاس پولدی هم 2 گل زده نیمه اول برا آلمان شاید هتریک کنه تا آخر بازی

majid r در 8/3/1392 | 22:47 گفت:

محمد مهدی:
این که مال این فصل نبود
----------------------


مال فصل قبل این فصلو گیر نیاوردم ارسنال کلا فصل ب فصل وضعش بهتر میشه

الانم چیزی حدود120میلیون تو بانک پس انداز داره!!!

محمد مهدی در 8/3/1392 | 22:18 گفت:

این که مال این فصل نبود