چند تا عکس جالب "6"

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 249,718 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند تا عکس جالب "6"

اینارو قبل بازی گذاشتم یکم شاد شیم!!!!!!! یکمم بزن بزن از نوع فوتبال!

Dos jugadores de fútbol de la selección de brasil en lance juego


Futbolistas de fútbol femenino dándose patadas mutuas en el aire

Chicas jugando a fútbol portera da puñetazo
Futbol femenino salvaje
Sergio Ramos da una hostria a Puyol porque tiene celos de Puyol y su amistad con TorresFoto graciosa de Torres arañando la cara de Jan Verthoghens
در ادامه یکم رمانتیکتر!!!


Foto curiosa de Shakira y Piqué cogiendo bolets en el Berguedà
Imagen graciosa de la celebración de un gol del Everton

 Imagen graciosa de un futbolista con los pantalones por el sobacoImagen graciosa de la cara de un futbolista en una barrera

Foto graciosa de un aficionado sacando una autofoto con un jugador del Bayer de Munich en un saque de banda 


Foto graciosa del futbolista Nicklas Bendtner con peinado Samurai


Foto graciosa de Balotelli sentado en un entrenamiento con Italia mientras  los demás hacen ejercicio Eurocopa 2012


Caras jugadores Real Madrid en el PES 14


Foto graciosa con una cara de Phil Jones

Foto graciosa, carátula del FIFA con cara de Phil Jones
کاگاوا از نوع فیل جونز!!
Shinji Kagawa, futbolista de la selección de Japón, pone una cara al estilo de Phil Jones


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین در 17/7/1392 | 20:41 گفت:

ممنونم داش

حسین در 17/7/1392 | 20:41 گفت:

موهای بنتنر چقد شبیه مو های ساموراییه

حسن ویلشر در 16/7/1392 | 16:05 گفت:

اقا امیر خوشبختانه یا متاسفانه گیرایم بالاست....خخخخخخخخخخخخخ گرفتم منظورتو

amir در 15/7/1392 | 23:05 گفت:

مرسی
عکس سومی رو با دقت نگا کنید
اونی ک مشت خورده

حسن ویلشر در 15/7/1392 | 18:13 گفت:

Enrique:
نمیدونم چرا تو اون عکس دومی ،احساس میکنم که اون شماه هفته آبجی ادینسون کاوانیه !!!!

قشنگ بود دادا ، ولی دفه ای دیگه اگه تو پستت انقد عکسای بارسا باشن پستتو لایک نمیکنم !!!

ولی بازم مرسی ، لایک ...
تاریخ نگارش : 15/7/1392 | ........................................................گیرم ابجی کاوانی باشه.خیلی اتفاق عجیبیه؟؟؟به فکر نان باشه خربزه اب است

majid r در 15/7/1392 | 17:52 گفت:

PARSA:
آقایون ی سوال داشتم کسی میدونه کیفیت pes چرا انقدر کمه؟
-----------------
فک نکنم کسی جز سازندش بتونه توضیح بده!!!!
من خودم خریدم ولی دیروز پاکش کردم چقد افتضاح شده بود!!!!!!!!!

shima در 15/7/1392 | 16:23 گفت:

خیلی باحال بود،مخصوصا تورس!!!!!!!!!!

PARSA در 15/7/1392 | 15:57 گفت:

آقایون ی سوال داشتم کسی میدونه کیفیت pes چرا انقدر کمه؟

Enrique در 15/7/1392 | 11:38 گفت:

نمیدونم چرا تو اون عکس دومی ،احساس میکنم که اون شماه هفته آبجی ادینسون کاوانیه !!!!

قشنگ بود دادا ، ولی دفه ای دیگه اگه تو پستت انقد عکسای بارسا باشن پستتو لایک نمیکنم !!!

ولی بازم مرسی ، لایک ...

tofigh در 14/7/1392 | 23:07 گفت:

مرسی زیبا بود..

محمود دانسکین در 14/7/1392 | 16:35 گفت:

خیلی باحال بود

توپچی جنوب در 14/7/1392 | 15:58 گفت:

بابا اي ول داري مجيد جون كلي شادمون كردي =) =) =) =) =)

sevan در 14/7/1392 | 15:57 گفت:

عالی بود مخصوصا اولیه