فهرست فوربس از با ارزش ترین باشگاهای جهان 2013

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 249,677 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فهرست فوربس از با ارزش ترین باشگاهای جهان 2013

1. Real Madrid


ارزش: 3،300 میلیون دلار   درآمد: 650 میلیون دلار


real madrid 2013 Top 10 Richest Football Clubs in the World.


رتبه اول در این فهرست  باشگاه فوتبال اسپانیایی رئال مادرید است در این لیست  باشگاه فوتبال رئال از نظر درآمد، و ارزش اول است با گردش مالی سالانه 650 میلیون دلار  و ارزش  3،300 میلیون دلار


 


2. Manchester United


ارزش: 3،165 میلیون دلار درآمد: 502 میلیون دلار


Manchester United 2013 Top 10 Richest Football Clubs in the World.
3. Barcelona FC


ارزش: 2،600 میلیون دلار درآمد: 613 میلیون دلار


BARCELONA FC 2013 Top 10 Richest Football Clubs in the World.


4. Arsenal


ارزش: 1،326 میلیون دلار درآمد: 368 میلیون دلار


Arsenal 20131 Top 10 Richest Football Clubs in the World.


یکی دیگر از باشگاه انگلیسی "آرسنال" است . آرسنال،رتبه چهارم از ثروتمندترین باشگاه فوتبال در جهان را داراست. گردش مالی سالانه آرسنال 368 میلیون دلار است و کل ارزش 1،326 میلیون دلار است


5. Bayern Munich


ارزش: 1،309 میلیون دلار درآمد: $ 468 میلیون


Bayern Munich 20131 Top 10 Richest Football Clubs in the World.


.


6. AC Milan


ارزش: 945 میلیون دلار درآمد: 326 میلیون دلار

ac milan 2013 Top 10 Richest Football Clubs in the World.

7. Chelsea

ارزش: 901 میلیون دلار درآمد: 409 میلیون دلار

chelsea 2013 Top 10 Richest Football Clubs in the World.

8. Juventus


ارزش: 694 میلیون دلار درآمد: 248 میلیون دلار


Juventus 2013 Top 10 Richest Football Clubs in the World.
Manchester City-9


ارزش: 689 میلیون دلار درآمد: 362 میلیون دلار

Manchester City 2013 Top 10 Richest Football Clubs in the World.10. Liverpool


ارزش: 651 میلیون دلار درآمد: 296 میلیون دلار


Liverpool 2013 Top 10 Richest Football Clubs in the World.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

majid r در 4/8/1392 | 22:11 گفت:

Enrique:
البته ارزش درست باشگاه بایرن مونیخ : 1.309 میلیون دلار هستش نه 1.390 میلیون دلار !!!!!
==============
درست شد دقت نکرده بودم!

Enrique در 4/8/1392 | 18:26 گفت:

البته ارزش درست باشگاه بایرن مونیخ : 1.309 میلیون دلار هستش نه 1.390 میلیون دلار !!!!!

سید امین هاشمی در 4/8/1392 | 14:05 گفت:

مرسی مجید جان.عالیییییییییییییییییییییییییییییییی بود داhttp://arsenal.ir/images/smile/1.gif

Enrique در 4/8/1392 | 10:16 گفت:

NOT TO DICTATORSHIP


NOT TO DICTATOR

Enrique در 4/8/1392 | 10:16 گفت:

NOT TO DICTATORSHIP


NOT TO DICTATOR

Enrique در 4/8/1392 | 10:16 گفت:

NOT TO DICTATORSHIP


NOT TO DICTATOR

Enrique در 4/8/1392 | 10:16 گفت:

NOT TO DICTATORSHIP


NOT TO DICTATOR

Enrique در 4/8/1392 | 10:16 گفت:

NOT TO DICTATORSHIP


NOT TO DICTATOR

ناصر در 4/8/1392 | 00:51 گفت:

فقط لیگ برتر انگلیس و دربالای همه ی اونها آرسنال رو عشقه
رئالی ها چون به مراکز و بنگاه های اقتصادی بزرگ دولت اسپانیا وصلن اینقدر درآمد و ارزش افزوده دارن

koorosh در 4/8/1392 | 00:28 گفت:

عکس من سیتی هم تیم اصلیش نیست. فک کنم جوانانشه

majid r در 3/8/1392 | 23:20 گفت:

احمد ولی خلف:
عکس میلان سال 2008

-----------------------------
من از سایتی که گرفتم همین عکس بود

احمد ولی خلف در 3/8/1392 | 22:24 گفت:

عکس میلان سال 2008