گرانترین خانه های بازیکنان فوتبال

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 250,796 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گرانترین خانه های بازیکنان فوتبال

10-کاکا

Ricardo Kaka

Ricardo Kaka House


ستاره AC میلان این خانه رادر سال 2009 خرید زمانی که او  به رئال مادرید  در همان سال پیوست. این خانه از ریکاردو کاکا در مادریدکه پایتخت اسپانیا است قرار
دارد9 . آندرس اینیستا 4.6 میلیون دلار

Andres Iniesta

Andres Iniesta House

خانه در سال 2005 ساخته شده است. خانه آندرس اینیستا شامل 5 اتاق خواب، یک کلیسای کوچک و یک استخر شنا میباشد .

8 . لیونل مسی 5 میلیون دلار
Lionel Messi

Lionel Messi House

مسی جزئیات بسیاری از خانه خود را به اشتراک گذاشته است.  خانه اش  متشکل از یک اتاق سینما، آبگرم وزمین فوتبال داخلی است.

7 . ماریو بالوتلی 5 میلیون دلار

http://www.footballwood.com/wp-content/uploads/2014/01/Mario-Ballotelli.jpg

Mario Ballotelli House

  بالوتلی برای باشگاه ایتالیایی میلان بازی میکند . ماریو نیز برای منچستر سیتی که به او پول زیادی پرداخت می شد  بازی میکرد. یک اتاق سینما واستخر سرپوشیده  در خانه او جود دارد.

6 . کریستیانو رونالدو 6 میلیون دلار
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo House

کریستیانو رونالدو  خانه های بسیاری دارد اما  خانه او منچستر در این لیست انتخاب شده است . ارزش خانه او   در منچستر 6 میلیون دلار است . او این خانه را در سال 2006 زمانی که  در باشگاه انگلیسی منچستر یونایتد بازی میکرد خریداری کرده است.


5 . فرانک لمپارد میلیون $ 7
Frank Lampard

Frank Lampard House

خانه فرانک لمپارد از 12 حمام، 9 اتاق خواب، یک اسکله قایق و استخر شنا تشکیل شده است. خانه لمپارد در مساحت 19500 متر مربع طراحی شده است . همچنین،مهمان خانه ، زمین تنیس وجلوی خانه های خصوصی طولانی در این خانه وجود دارد.

4 . جان تری 7.5 میلیون دلار
john Terry
John Terry House

در اینجا یک بازیکن دیگر از باشگاه فوتبال چلسی در فهرست 10   خانه ی برتر وجود دارد   یک آکواریوم در زیر زمین در این خانه از  وجود دارد. همچنین سالن سینما نیز در این خانه طراحی شده است.

3 . دیدیه دروگبا 14.5 میلیون دلار

didier Drogba


Didier Drogba house

خانه دیدیه دروگبا  که در 8600 فوت مربع ساخته شده است. این خانه در سال 2007 ساخته شده است. است در مجموع 7 اتاق خواب لوکس و 8 حمام در خانه از دیدیه دروگبا وجود دارد. چند  اتاق بچه  نیز در این خانه وجود دارد.

2 . وین رونی 17.83 میلیون دلار

Wayne Rooney
Wayne Rooney House

خانه وین رونی در نزدیکی خانه رابین ون پرسی واقع شده است. و ریو فردیناند .  هزینه خانه  17.83 میلیون دلارصرف شده است . او همچنین این خانه در طول زندگی حرفه خود در منچستر یونایتد خرید

1 . دیوید بکهام 20 میلیون دلار

David Beckham

David Beckham House

 اینجا  خانه  بازیکن فوتبالی است که به عنوان پادشاه ضربه آزاد شناختهمیشد.
دیوید بکهام صاحب گران قیمت
ترین خانه در بازیکنان فوتبال است .تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

EBI KAPAK در 2/2/1393 | 22:55 گفت:

سلام

لطفا اینجا عضو بشید ممنون میشم

http://mr90.ir/home/mGiaaGWUpq8

ناصر در 30/1/1393 | 17:52 گفت:

مرفه های بی درد

"خانه فرانک لمپارد از 12 حمام، 9 اتاق خواب": احتمالا با تمام فک و فامیلاش یه جا زندگی میکنه

masoud mahmudpur در 30/1/1393 | 13:53 گفت:

لامصب خونه نیستن که قصرن

ابوالفضل توانگر در 30/1/1393 | 10:03 گفت:

بچه ها کی میدونه تو pes 2013 چجوری میشه لیگ انگلیس رو بازی کرد؟

محسن عاشوری در 29/1/1393 | 23:54 گفت:

سایت طرفداری : در مورد آوریر مدافع راست تولوز نوشته :
سرج آوریه شدیداً مایل به انتقالی "رویایی" به آرسنال است اگر این تیم به دنبال جای‌گزینی برای باکاری سانیا باشد..

همچنین ادامه داده : آوریه بازیکنی قدرتی و گل‌زن در جناح راست است. او می‌تواند در دفاع راست یا هافبک راست بازی کند و رقبا را با قدرت بدنی خود به سخره بگیرد.
...

majid r در 29/1/1393 | 22:07 گفت:

نقل قول : دمت گرم با پست قشنگت اما خونه اوزیل چی؟اونم خیلی قشنگه انصافا

پاسخ شما : خونه اوزیل توی لیست نبود!

رضا T در 29/1/1393 | 21:43 گفت:

منم میخوام

Hossein در 29/1/1393 | 21:08 گفت:

فک من یکی که افتاد

Ali در 29/1/1393 | 20:30 گفت:

خونه ی مسی خیلی قشنگه

mehdi در 29/1/1393 | 20:09 گفت:

دمت گرم با پست قشنگت اما خونه اوزیل چی؟اونم خیلی قشنگه انصافا

میثم محمودی در 29/1/1393 | 19:38 گفت:

خونه به این بزرگی چه قیمتی داره اونوقت خودشون برای دو فصل بازی چه قیمتهایی میگیرن

علیرضا در 29/1/1393 | 19:22 گفت:

چه خونه ای داره جان تری
تو این خونه ها حال میده قایم موشک بازی کنی