ارزش برند باشگاهای معتبر فوتبال اروپا

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 251,842 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ارزش برند باشگاهای معتبر فوتبال اروپا


شرکت های مختلفی اقدام به ارزش گذاری برندهای ورزشی و غیر ورزشی می کنند
ولی معتبر ترین شرکتی که در این زمینه فعالیت می کند شرکت Brand Finance
است. این شرکت هر سال لیستی از ارزشمند ترین برندهای ورزشی را منتشر می
کند. در 5 سال گذشته تیم فوتبال منچستر یونایتد 3 بار و تیم های رئال
مادرید و بایرن مونیخ هر کدام 1 بار به عنوان ارزشمند ترین برند فوتبالی
انتخاب شده اند.


تیم اول سال 2009 :

1- منچستر یونایتد (ارزش برند 576 میلیون دلار)

2- رئال مادرید (ارزش برند 493 میلیون دلار)

3- بارسلونا (ارزش برند 437 میلیون دلار)

4- بایرن مونیخ (ارزش برند 406 میلیون دلار)

5- آرسنال (ارزش برند 330 میلیون دلار)

5 تیم اول سال 2010 :
1- رئال مادرید (ارزش برند 597 میلیون دلار)

2- منچستر یونایتد (ارزش برند 576 میلیون دلار)

3- بارسلونا (ارزش برند 559 میلیون دلار)

4- بایرن مونیخ (ارزش برند 465 میلیون دلار)

5- آرسنال (ارزش برند 332 میلیون دلار)

5 تیم اول سال 2011 :
1- منچستر یونایتد (ارزش برند 412 میلیون دلار)

2- رئال مادرید (ارزش برند 401 میلیون دلار)

3- بارسلونا (ارزش برند 392 میلیون دلار)

4- بایرن مونیخ (ارزش برند 308 میلیون دلار)

5- چلسی (ارزش برند 196 میلیون دلار)

5 تیم اول سال 2012 :
1- منچستر یونایتد (ارزش برند 853 میلیون دلار)

2- بایرن مونیخ (ارزش برند 786 میلیون دلار)

3- رئال مادرید (ارزش برند 600 میلیون دلار)

4- بارسلونا (ارزش برند 580 میلیون دلار)

5- چلسی (ارزش برند 398 میلیون دلار)

آخرین لیست منتشر شده در سال 2013،1- بایرن مونیخ (ارزش برند 860 میلیون دلار)

2- منچستر یونایتد (ارزش برند 837 میلیون دلار)

3- رئال مادرید (ارزش برند 621 میلیون دلار)

4- بارسلونا (ارزش برند 572 میلیون دلار)

5- چلسی (ارزش برند 418 میلیون دلار)
علامت +AAA معرف قدرتمند ترین برند است

تنها 3 تیم منچستر یونایتد، رئال مادرید و بارسلونا دارای قدرت برند +AAA هستند


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد كريمي در 16/2/1393 | 01:10 گفت:

بچه ها به این لینک برید و یک تیم برای خودتون بسازید و خودتون مدیریت و سرمربی اون بشید و حتما ارسنال رو به عنوان تیم محبوب انتخاب کنید تا امارمون بره بالا.http://mr90.ir/home/lmmSamtsmKam

میثم محمودی در 15/2/1393 | 23:13 گفت:

مرسی از پستت

majid r در 15/2/1393 | 20:47 گفت:برند تیمهای اروپایی به صورت کاملتر:


http://www.statista.com/statistics/234493/football-clubs-in-europe-by-brand-value/

مهرزاد در 15/2/1393 | 20:30 گفت:

تشکر.

رضا T در 15/2/1393 | 19:55 گفت:

مرسی.جالب بود