نقاط ضعف ارسنال+ترکیب

نویسنده: 1372hassan ayati

وبلاگ من
نویسنده: 1372hassan ayati
ok
کل بازدید: 8,789 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقاط ضعف ارسنال+ترکیب


سلام ارسنالیا...یه مدافع مرکزی واسه زوج ورمایلن مثلا هولمس{دورتموند} رو باید جذب کنیم یعنی از نون شب واجبتره... تو این8 سال همش داریم از نبود یه زوج دفاع خوب بد جور ضربه میخوریم یعنی اقای ونگر هنوز به این موضوع پی نبردی{بیخیال}...دو تا مدافع سرعتی که  تو فاز حمله و دفاعی موثر باشن نیاز داریم میتونیم ینارس و مید رو از تیم دوممون به ترکیب اضافه کنیم{سانیا و گیبس اتوبان تشریف دارن}والبته اصل کار به یه هافبک دفاعی با خصوصیاته جنگندگی بسیار بالا واسه خنثی کردن ضد حمله رقبا خیلی لازم داریم مثلا امویلا{رن}دیابی که همش مصدومه ارتتا هم اصلا دفاعی نیست.و یه وینگ چپ که تحرک زیادی داشته باشه و قابلیت دریبل چند بازیکن رو داشته باشه{پودولسکی فقط شوتاش خوبن.دریبلش صفره}میتونیم گنابری رو از تیم دوممون اضافه کنیم که تحرک و  انگیزه بالایی داره{سبک بازیش به لاوتزی شبیه است}یا میتونیم ادام جانسون رو بگیریم قیمتشم کمه و بازیش که عالیه عالی.واگه ونگر چند بازی پشت سر هم ژیرود رو فیکس بزاره اعتماد به نفسش بر میگرده هنوز با لیگ جزیره خوب مچ نشده ژیرود با استفاده از قدرت سرزنیش و شوتای سنگینش میتونه گره گشا باشه...شاید با کمتر از 50 میلیون پوند بشه یه تیم واسه نبرد برای چند جام تشکیل داد...اینم ترکیبی که زیاد دور از ذهن نیست...دروازه بان شزنی...مدافعین یناریس.هولمس.ورمایلن.مید...هافبک امویلا.ویلشر.کاسورلا...مهاجمین چمبرلین.جانسون.ژیرود.میانگین سن23 یعنی تا چند سال میتونن جواب بدن.البته بازیکنای با تجربه مثه ورمایلن و کاسورلا و هولمس خیلی میتونن با استفاده از تجربشون در کنار نیروی جوانی به ارسنال کمک کن.منتظر تحلیل شما بزرگوارن هستم 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 21:57 گفت:

زیباترین4.4.2.............شزنی.....تونی ادامز.کمپل ابويه.اشلی کول.....ویرا.ویلشر.پیرس.خوزه انتونیو ریس.......برکمپ.هانری....تا جایی که تونستم از بازیکنای بی غیرت استفاده نکردم.اما اشلی کول اصلا نشد جایگزینی براش پیدا کنم واسه خودش کسیه بعد از روبرتو کارلوس بهترین مدافعان چپ تاریخ لقب گرفتن

ناصر در 29/10/1391 | 18:04 گفت:

با جناب فرازی کاملا موافقم.

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 15:44 گفت:

اصلا ارسنال مشکل نداره.بحث با شماها که هیچ انتقادی رو قبول ندارید فایده نداره.بای

توپچی جنوب در 29/10/1391 | 15:24 گفت:

حسن جان فکر کنم کلا داری تو یه دنیای دیگه سیر میکنی.
اصلا نمیدونم دیدگاه تو نسبت به آرسنال و آینده تیم و فوتبال اروپا و وفصل نقل وانتقالات چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 15:19 گفت:

کلا برای نبرد واسه جام گرفتن نمیشه به امید مید و یناریس باشیم اما با توجه به سیاست باشگاه بهترین تصمیمه.مگر نه کی از الابای بایرن و دنی الوز بهتر...یا بیل یا لام یا البا یا کنترایو یا اورا یا بازم بگم....

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 15:16 گفت:

مثلا هوملز. قحطی مدافع که نیس فیل جونز از یونایتدو خیلیای دیگه.میتونید بجز سوتی و اتوبان شدن یه ویژگی از گیبس بگید مثلا چی نشون داده.وال چند بازی از یناریس دیدم مدافع راسته اما تو بعضی موقع هافبک بازی میکنه.امویلا خیلی خوبه.زیاد به بازیه کاپو توجه نکردم.ناواس فقط 2فصل اول خوب بود چندسال که وحشتناک افت کرده.

توپچی جنوب در 29/10/1391 | 15:08 گفت:

کلا از بازیکنانی که الان و تو این شرایط به تیم اضاف کردی یه دونه هولمس گزینه ایده عالیه که اونم عمرا اگه دورتموند بزاره از تیمش جداشه چون هنوز به اواخر قراردادش نرسیده.
مید و که خیلی مونده تا به ترکیب اصلی راه پیدا کنه.گیبز یه چیزایی نشون داده که میتونه اومیدوار کننده باشه.

یاناریس ه که اصلا دفاع راست نیست یه هافبک میانیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در هافبک دفاعی هم کاپو خیلی بهتر از امویلا میتونه باشه واسه ما چون هم از لحاظ رفتاری بهتره و هم تسلط روی توپ.

در مورد وینگ هم کاش خسوس ناواس رو میگرفتیم واقعا گذینه خوبیه ولی خوبیه.....

در کل تو این ژانویه بعد از تمدید تئو دو خرید بیشتر نداریم که یکی در دفاع و دیگری هم تو فاز تحاجمی تیمه.

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 12:59 گفت:

نیما میشه با ژیرود یه کاریی کرد الان مشکل اصلی ما یه زوج واسه ورمایلن +یه هافبک دفاعییه.......یعنی بهتر از هوملز و امویلا بخدا گیرمون نمیاد

nima در 29/10/1391 | 12:52 گفت:

این تیمی که تو بستی فک نکنم سر هم 20 میلیون خرید کرده باشی سه تا که از تیم دومم اومده و سه تا خریدی که دوتاش به نظر من فقط خوبه هوملز و امویلا!!!
ژیرو کی میگه خوبه!البته خوب هست ولی کافی نیست!!!خودت میگی که برای چند جام بجنگیم!!!آخه وقتی مهاجم مرکزیمون بشه ژیرو کی میتونیم قدرت گلزنیمون رو بالا ببریم،اگه بخوایم بجنگیم باید یه مهاجم تراز اول هم که فک نکنم زیر 30 میلیون پیدا بشه بخریم!!!!!

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 12:46 گفت:

کلوب سطح دانشش خیلی بالاست والا بنظرم یورگن کلوپ بشه مربی ارسنال و ونگر رو منتقل کنیم تو تیم پایه ها خیلی جواب میده.این 3فصل اخیر دورتموند بایرنو لوله کرده...خیلی خوب بازی میکنه چمپیونز امسال یادتونه رفت برگشت ریال مادرید و منچستر سیتی+اون یکی تیم مقابل دورتموند هیچ چیزی واسه گفتن نداشتن

hamid saadi در 29/10/1391 | 12:04 گفت:

یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند، رابین فن پرسی، مهاجم منچستریونایتد را بهترین مهاجمی توصیف کرد که در عمرش دیده است.
دورتموند فصل گذشته در چمپیونزلیگ با آرسنال هم گروه بود و کلوپ بازی این ستاره هلندی را از نزدیک دید و کاملا تحت تاثیر بازی او قرار گرفت.
او در گفتگوبا سایت یوفا گفت:" شخصا، وقتی در لندن مقابل آرسنال قرار گرفتیم، بهترین مهاجم عمرم را دیدم؛ رابین فن پرسی.
تا به حال ندیده بودم که یک بازیکن در طول 90 دقیقه در سه پست بازی کند. تجربه فوق العاده ای بود. ما هم دوست داریم چنین بازیکنی داشته باشیم."
سرمربی زردها همچنین پیشرفت تیمش در چند فصل اخیر را مورد ستایش قرار داد و از اینکه توانستند ستاره های شان ا حفظ کنند، اظهار خشنودی کرد.
" اینکه به این سرعت پیشرفت کردیم و بازیکنان تا این اندازه چیزهای جدید یاد گرفتند، فوق العاده بود. ما تیم جوانی هستیم. وقتی ما سه سال قبل به رقابت های اروپایی راه پیدا کردیم، میانگین سنی ما 22 بود. اکنون میانگین سنی تیم 23.6 است و همچنن تیم جوانی محسوب می شویم.
در فوتبال این روزها، خیلی سخت می توان بازیکنان را حفظ کرد تا آنها در کنار هم رشد کنند. به همین دلیل، همه اعضای باشگاه از پیشرفت تیم خوشحال هستند."
دورتموند در رقابت های لیگ قهرمانان با شاختار دونتسک روبرو خواهند شد.

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 02:41 گفت:

ونگر این همه پسرفت بسه.بس............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 02:24 گفت:

از بازی بیل و الابا و لام و دنی الوز خوشم نیومد...ونگر شاهکار کنه یه مدافع و یه هافبک دفاعی بگیره اصلا خرید اضافی پیشکششه

محمد مهدی در 29/10/1391 | 02:18 گفت:

صد رحمت به ونگر.
ونگر جان بهت امیدوار شدم. تو که هوملز و امویلا رو اوردی خوب دفاع گوش هم میاوردی

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 01:24 گفت:

تو رو خدا اسم جنکینسونو نیار حالم بد میشه...اخه اصلا استیلش به مدافع راست میخوره.بابا مدافع کناری باید سرعت داشته باشه تا بتونه تو ضد حملات جا نمونه+جا گیری مناسب.جنکینسن میتونه عامل خود کشی من شناخته بشه

احمد ولی خلف در 29/10/1391 | 01:20 گفت:

گیبس خوبه. هافبک دفاعی میخوایم . جکینسونم بجای سانیا جواب میده. مهاجم شش دنگم میخوایم

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 01:11 گفت:

حالا که حقیقتو قبول ندارید باشه اصلا ارسنال مدافع مرکزی اصلا نمیخواد سانیا و گیبس نفوذ نا پذیرن.ارتتا یه تنه تمام ضد حملات تیمای مقابلو میگیره و اصلا به امویلا نیازی نیست و لوکاس پودولسکی خلاقیتش از مسی بیشتره همزمان میتونه 11بازیکونو دریبل بزنه و ما امسال6 جام رو کسب میکنیم....ناامید نیستم اما با توجه به منطقم حرفم میزنم.در اخز حقیقت تلخه.خیلیم تلخه

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 01:03 گفت:

ادم جانسون از پولدی خیلی بهتره.راحت میتونه چندتا بازیکنو محو کنه شوتاشم دس کمی از پولدی ندارن سرعتشم+مانورش خیلی بهتره...یکی بگه پولدی بجز شوتزنی چه فاکتور دیگه ای داره

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 01:00 گفت:

هیچ کمکی نمیکنن

مصطفی در 29/10/1391 | 00:59 گفت:

د.ستمون مدیر برنامه های آدام جانسون تشریف دارن میخوان بکننش تو پاچه آرسنال

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:59 گفت:

فرزام بخوایم نخوایم ارسنال بسیار بسیار بسیار از چپ و راست نفوذ پذیره.حرفمم پس نمیگیرم.وقتی سانیا و گیبس نمیتونن از لحاظ دفاعی کمک کنن چی میشه کم کم به اینا بازی بدیم.نه اینکه تو نیمه نهایی چمپیونز فیکسشون کنیم

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:54 گفت:

بازم میگم یناریس و مید... از سانیا گیبس جنکینسن سانتوس بهترن...نظرت درباره کنترایو و دنی الوز چیه یا فلیپ لامو بیل . الابا و البا...خب وقتی پول خرج نمیکنن چرا به جوونامون میدون ندیم شاید بهتر جواب بده.یعنی مطمینم از سانیا و گیبس بهترن

sepehr najafian در 29/10/1391 | 00:47 گفت:

سانيا خوبه شک نکن.گيبز هم فقط زياد مياد جلو

arash در 29/10/1391 | 00:47 گفت:

آقا من کردم توام کردی..ولی تو یه خورده تندتری از مدل حرف زدنت معلومه!!!

گفتی مید و یناریس رو بذاریم جای سانیا و گیبس یاد نیمه نهایی لیگ قهرمانان افتادم که کلیچی مصدوم بود ونگر گیبس رو گذاشت رونالدو رو بگیره..همون دقیقه ی پنجم گیبس سر خورد تو محوطه رونالدو گل اولش رو زد..اون موقع گیبس 17 سالش بود و میگفتن آینده داره..مث همین الان مید..ولی بعد اون صحنه قیافه ش رو نشون دادن بغض کرده بود..قیافش مث پسرای 10 ساله بود..رفیق منچستریم بهم گفت این کیه از مهدکودک بازیکن آوردید گذاشتید جلو رونالدو؟؟!!!!!!!!!!!

خلاصه بازم از همون سمت گیبس و یه ضربه آزاد 3 تا خوردیم و حذف شدیم..ولی به هر حال گیبس حداقل اون تجربه رو نسبت به مید داره..در ضمن گیبس تو حمله عالیه که ضعف تکنیکی و سرعتیه پولدی رو جبران میکنه..سانیام اگه روزش خوبش باشه باز بهترین گزینه مونه..مگه اینکه بازیکن بخریم..بیخیال جوونگرایی شو که الان وقتش نیست..

در ضمن در مورد خرید چرا ولی در مورد جوونگرایی دیگه به ونگر ایراد نگیر که راه نداره..!

farzam در 29/10/1391 | 00:45 گفت:

حسن گیبس که تو کارهای هجومی خوبه فقط تو دفاع ضعف داره من بازی مید رو ندیدم ولی اونطور که از وجناتش پیداست اونم نمیتونه تو کارهای دفاعی خوب شرکت کنه بازیکن ظریفیه وزیاد فیزیکی نیست فکر کنم تو این فصل گیبس با توجه به تجربش بهتر جواب بده
در مورد ادم هم من چند تا بازی ازش دیدم و چیز خاصی ازش ندیدم شاید تو اون بازی ها آماده نبوده

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:32 گفت:

سپهر.سانیا حداقل 15تا لایی از ریبری میخوره.گیبس اینقد از روبن دریبل بخوره که خدا بگه بس

sepehr najafian در 29/10/1391 | 00:24 گفت:

اميدوارم تو بازي با بازين گيبز و سانيا حالتو بگيرن حسن.

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:22 گفت:

مالدینی

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:22 گفت:

سپهر اینجور بازیکنایی به ندرت پیدا میشه{مالینی}بعضی وقتا راموس و فیل جونز

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:20 گفت:

یا شایدم با جنکینسن احمق با اون سانتوس سنگین مهار بشن

sepehr najafian در 29/10/1391 | 00:19 گفت:

کلا يه مدافع ميخوايم که قابليت بازي در پست هاي دفاع مياني و کناري رو باهم داشته باشه

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:18 گفت:

فایده ای

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:17 گفت:

حتما انتظار دارید سانیا و گیبس.ریبری و روبن رو مهار کنن الان که سانیا و گیبس بجز ضرر فیده ای واسمون ندارن یا باید به جوونامون اعتماد کنیم یا بازیکن بزرگ واسه دفاع کناری بگیریم.یا با سانیا و گیبس بسوزیمو بسازیم

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:06 گفت:

خاکدم خالو مشتبا...

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 00:05 گفت:

امویلا...خوهشا بجز امویلا کسه دیگه ایی رو نام نبرید...عاشق ابهتشم

مجتبی هانری در 29/10/1391 | 00:00 گفت:

تو دفاع بیشتر مواقع کم آوردیم من نمیدونم کوشیلنی چرا نسبت به سال گذشته افت کرده؟؟ سانیا هم بعد اون مصدومیش شدیدا افت کرد کلا زیاد نباید به دفاعمون به خصوص مقابل بزرگان فوتبال اعتماد کرد تیم بیشتر از هر پستی نیاز به یک هافبک دفاعی تخصصی که همون امویلا باشه داره امیدوارم تو ژانویه اگه واقعا خرید داشته باشیم ام ویلا رابه تیم اضافه کنیم چون مطمئنم ارتتا نمیتونه زیاد جواب بده بااین مدافعون شاید در مقابل مهاجمون زهر دار بایرن به مشکل بر بخوریم!

دس خوش همشهری‎ ‎

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 23:54 گفت:

فرزام از سانیا و گیبس که بدتر سراغ ندارم.بالتر از سیاهه که رنگی نیس.اگه شما یه بازی از مید17 ساله دیده باشید جوابتونو پس میگیرید.راستی بازی با ردینگو کسی ندید.نمیدونم چرا میگید ادام جانسون خلاقیت نداره

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 23:50 گفت:

خوب ارش تو پول به ونگر بده تا رونالدو و مسی رو بگیره...منطقی باش

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 23:49 گفت:

دادش چندتا بازی از یناریس دیدم والا دفاع راسته...در ضمن قرار نیس مهاجمین کناری 90 دقیقه یه سمت بازی کنن میتونه تو جریان بازی جاشو بارها با چمبرلین یا ولکات عوض کنه.امویلا که خودش اخر قدرت بدنیه تازه تو تیم ملی فرانسه هم واسه خودش کسیه.تو یورو بازی ازش ندیدی.کلیپشو هم ندیدی...یادش بخیر یه زمانی ویرا کمپل حبیب توره 3تایی وزنشون300 کیلو میشد

farzam در 28/10/1391 | 23:47 گفت:

حسن جان از کجا معلوم مید و یناریس بزرگراه نباشن?!
هوملس که عالیه ولی محال غیر ممکنه
امویلا که بهترین گزینه هست و زیاد هم دور از دسترس نیست
در مورد وینگ هم همونطور که گفتی یه وینگ خلاق میخوایم که ادم ج فکر نکنم زیاد خلاق باشه یه چیزی تو مایه های پولدیه هر چند پولدی هم خوب جا افتاده تیم ورکش خوبه ولی زیاد خلاق نیست زاها تنها خلاق در دسترس تو بازاره که به درد میخوره بقیه ترکیب خوبن ومهاجم نوک میتونه بین ژیرود و ولکات چرخشی باشه

arash در 28/10/1391 | 23:43 گفت:

آقا خیلی کم توقع تر از ونگری که :دی

مید و گنابری یناریس خودشون این پست رو ببینن حتی ممکنه از خوشی بیهوش شن!!!
البته شام رو حتما مهمونت میکنن..شایدم بلیط دو سه تا بازیو بهت بدن بری حال کنی..

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 23:42 گفت:

مید تنها کسیه که میتونه جای اشلی کول رو بگیره البته خیلی از اشلی کول تکنیکی تره...یناریس از سانیا بهتره.حداقل با سرعتی که داره تو ضدحملات جا نمیمونه.گنابری رو خیلی قبول دارم.از پودولسکی بی تکنیک و سنگین خیلی بهتره...لوکاس پودولسکی فقط شوتاش خوبن فقط...

ali-r در 28/10/1391 | 23:38 گفت:

من موندم چرا بازیکن با قدرت بدنی بالا نداریم؟
فقط ژیرو و ورمائلن خوبن
یه زمانی ویرا و جیلبرتو هافبک دفاعیمون بودن با اون فیزیکشون
مهاجم هم هانری قدرت بدنیش بالا بود
مدافعا که دیگه عالیه بودن
اما الان بازیکنامون خیلی ظریفن
خیلی زود هم مصدوم میشن

حمید فرازی در 28/10/1391 | 23:37 گفت:

خط دفاعی خوبه، از نظر فردی دفاع های خوبی داریم اما این فصل مصدومیت کوشلنی تو چند مقطع و برنامه های تاتکیکی باعث شده نسبت به فصل گذشته کارهای دفاعیمون افت کنه اما همچنان از نظر آماری خط دفاعی خوب کار کرده.

برادر چندتا بازی از مید و یناریس دیدی؟ حتما میدونی که پست تخصصی یناریس هافبک میانیه نه دفاع کناری

به عنوان کسی که همه بازی ها و اخبار جوانان و رزرو رو دنبال میکنم اطمینان میدم هیچ کدوم از بازیکنای تیم رزرو فعلا در حد وارد شدن و فیکس بودن تو ترکیب تیم اصلی نیستن.

مید هنوز تجربه کافی نداره و فیزیک کوچیکش براش مشکل ایجاد میکنه، یناریس برای پست دفاع کناری زیاد مناسب نیست.

نبری آینده بسیار درخشانی داره اما فعلا اونم سطح تجربش خیلی پایینه و باید به دوره قرضی بره.


اون آدام جانسون رو اشاره کرید؛ اول اینکه ساندرلند این فصل جذبش کرده و به همین زودی از دستش نمیده و مساله دوم اینه که مارتین اونیل گفته بود جانسون برای پست وینگ جپ اصلا مناسب نیست و چه تو سیتی و چه تو ساندرلند وینگ راست بازی میکنه.

----------

مشکل اصلی تیم هافبک دفاعیه که من ترجیح میدم یه بازیکن فیزیکی تر نسبت به ام ویلا جذب بشه، بازیکنی با خصوصیات کاپو که این فصل عملکرد درخشانی داشته و یه وینگر که شاید زاها گزینه مناسبی باشه.

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 23:35 گفت:

بابا سانیا و گیبس هر سال بدتر میشن...{بازیای این فصلو ببینید بقران از بعضی از اتوبانا شلوغترن از لحاظ کار دفاعی بزغاله تشریف دارن}ادام جانسون بازیکنه خیلی خوبیه.مثلا هوملز قحطی مدافع که نیست مثلا فیل جونز رو از یونایتد بگیریم

parsa در 28/10/1391 | 23:27 گفت:

اول مرسی بابت پست
حرفا میزنی ها.هوملز وآرسنال
دفاع کناری که اتوبان هست را مهافقم ولی زیاد جوانگرایی نکردی داش مید ویناریس؟!
ام ویلا را تمام جوره باهات مهافقم ولی آدام جانسون بازیکن بدی نیست ولی عالی نیست

شروين در 28/10/1391 | 23:26 گفت:

حاجي صد رحمت به ونگر باز دو تا بازيكن نسبتا خوب ميگيره ما راضي نيستيم شما ميگي ٣ تا از تيم دوم بياره ؟؟؟ يعني ميد بهتر از گيبسه ؟ ،،،، ولي با هوملس كاملا موافقم بيشترين نيازمون تو دفاست كه هوملس همه جوره خوبه

1372hassan ayati در 28/10/1391 | 23:04 گفت:

میانگین سنی حدودا 23.50 اینم دقیقتر