نژاد پرستیه صدا وسیما

نویسنده: 1372hassan ayati

وبلاگ من
نویسنده: 1372hassan ayati
ok
کل بازدید: 8,787 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نژاد پرستیه صدا وسیما


با سلام  خدمت دوستان توپچی............................................................................من یکی که اگه بازی ارسنال با  دربی کانتری رو نشون بده بخدا ترجیح میدم به الکلاسیکویی که هر دو تیم برای مسی و رونالدو بازی میکنن نه برای بارسا و ریال...ترجیح میدم سوتیای استاد ژورو رو تحمل کنم تا اینکه مهم ترین بازی لیگ مسخره ی اسپانیا رو نگاه کنم...بخدا این الکلاسیکو اینقدر مهم نیست که صدا و سیمای ایران از یه هفته قبل روش اینقدر مانور میده..چرا هر وقت بارسا  یا ریال با یه تیم مسخره تو لالیگا بازی میکنه 2ساعت قبل بازی رو تحلیل میکنن و هر چی کارشناس فوتبالو میارن ولی وقتی ارسنال با تیمای بزرگ جزیره بازی داره هیچ خبری خاصی نیست...ای کاش جواد خیابانی تو هر بازی حتی تو بازیای لیگ ایران از بارسا کمتر حرف بزنه...نظر شما چیه الکلاسیکو یا بازی حساس تیم محبوبمون با لک لک های انفیلد................کسی از ترکیب امروز خبری نداره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی در 13/11/1391 | 00:13 گفت:

امید من خودم باهات کاملا موافقم اما واقعا میفهمی چی داری مینویسی چرتوپرت!؟
یعنی نظرات ما چرتن و مال شما حرفه؟؟؟
واقعا که
معرفت در گرانیست به هرکس ندهند.....

omid در 12/11/1391 | 20:57 گفت:

من طرفدار ارسنالم
ولی بازی الکلاسیکو بسیار جذاب هست و پر بینده ترین مسابقه ورزشی هم هست
پس انقدر چرت و پرت به همدیگه تحویل ندین
و شورشو در نیارین

مهناز پرتوی در 12/11/1391 | 13:39 گفت:

داریم از صداوسیما حرف میزنیم چه انتظار داری؟

مهناز پرتوی در 12/11/1391 | 13:39 گفت:

داریم از صداوسیما حرف میزنیم چه انتظار داری؟

مهناز پرتوی در 12/11/1391 | 13:39 گفت:

داریم از صداوسیما حرف میزنیم چه انتظار داری؟

حمیدرضا در 12/11/1391 | 12:52 گفت:

اولن توهین به ونگر یا هر کسی که تیمو نابود میکنه و کرده مجازه. دوم اینکه همین سانیا و سانتوسی که بشون فوش دادی رو ونگری اورده که ....خودتو براش پاره میکنی. په ببندشو حرف نزن داداش باشه؟

امير محمد در 12/11/1391 | 10:37 گفت:

بي تربيت

1372hassan ayati در 12/11/1391 | 01:55 گفت:

کیرخر تو کون سانیا و هر کی که میگه سانیا بازیکنه.سانتوس مادر جنده که جای خود دارد

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 23:04 گفت:

اره اما نه تا این حد

علی در 11/11/1391 | 22:58 گفت:

من دوبرابر داداش گلم یعنی شما سن دارم اون موقع آرسنال ک آرسنال بود بارسا عددی نبود
اون موقع هم فوتبال نگا میکردم الانم
اون موقع هم طرفدار فقط آرسنال بودم الانم
من بجز آرسنال مخالف تمتم تیمای دنیام این ی قانون واسم اما بحث نشون دادن فوتبال لگن تیم من ی پیشنهاد اشتباه هستش همین

باید منطقی باشم دا مگه ن؟؟؟

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 22:53 گفت:

تو هم میتونی طرفدار بارسا شی...

علی در 11/11/1391 | 22:51 گفت:

چ ربطی ب شبکه قرآن داره؟؟؟
.
.
.
واقعا کارت درسته ها باورکن
فقط مغازت بدجایی هستش
.
.
.
3تا از کاندیدای توپ طلا
گرانقیمت ترین بازیکنای جهان
.
.
.
یاد روزای خوش آرسنال بخیر

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 22:33 گفت:

باور کن

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 22:33 گفت:

باور کن

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 22:33 گفت:

باور شبکه القران هم بازیای بارسا رو نشون میده

alireza 9 در 11/11/1391 | 22:24 گفت:

من با نظرت موافقم شبکه 3 شده شبکه بارسلون هر هفته بازیاشا میذاره

توپچی جنوب در 11/11/1391 | 21:59 گفت:

كاملا باهات موافقم حسن جان به نظر من شبكه ٣بیش از حد این بازی رو بزرگش میكنه درسته بازی مهمیه ولی نه در این حد كه اینها میگن میتونم این رو همین امشب بهتون ثابت كنم ببینید كدوم بازی پرگل تر و موقعیت گل بیشتری داره.

توپچی جنوب در 11/11/1391 | 21:59 گفت:

كاملا باهات موافقم حسن جان به نظر من شبكه ٣بیش از حد این بازی رو بزرگش میكنه درسته بازی مهمیه ولی نه در این حد كه اینها میگن میتونم این رو همین امشب بهتون ثابت كنم ببینید كدوم بازی پرگل تر و موقعیت گل بیشتری داره.

علی در 11/11/1391 | 20:20 گفت:

8سال جام نگرفتیم
همه بازیکنای خلاقمونو فروختیم ب همین تیما
منم اگه تو شبکه 3بودم همین کارو میکردم از این بدترم میکردم ی تیم که واس طرفداراش ارزشی قائل نیست چرا اون یکیا باشن ما ب خونمون بستس آرسنال وگرنه نه بازیکن داریم نه بازی جذاب لگنه لگن ن ن ن؛کاپیتانای تیمونو دو دسی تقدیم میکنیم ب اینا بعد بیان بازیای ما رو نشون بدن!!!!
از ماست ک بر ماست

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 18:30 گفت:

کسی خبر از چمبرلین نداره

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:50 گفت:

اون زمان که 49 بازی بدون شکست داشتیم چی؟قبول کنید صدا سیما سلیقه ای

امير محمد در 11/11/1391 | 16:47 گفت:

چه توقعاتي داري،ارسنال ٧-٨ ساله جام نگرفته كه بخوان تحليل كنن

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:47 گفت:

مهران کاظمی:
من نژاد پرستی نمی بینم، همه چی رو با هم قاطی نکنیم، اگه یه پیش زمینه ای در مورد صدا و سیما هست دلیل نمیشه به هر چیزی ربطش بدیم، خوب معلومه که علاقه مندان بازی بارسا-رئال خیلی بیشترن، حداقل 180 190 کشور بازی رو زنده نگاه می کنن، 99.999999 % از مردمی که طرفدار آرسنال و لیورپول نیستن ترجیح می دن رئال-بارسا نگاه کنن، حالا اگه تو بازی اتفاقات دیگه می افته اون بحث دیگه هست که ربطی به اینکه کدوم بازی پخش بشه نداره...............................................................................................................................................اگه الان لیورپول تو اوج بود اینجوری مانور میدادن

مهران کاظمی در 11/11/1391 | 16:44 گفت:

من نژاد پرستی نمی بینم، همه چی رو با هم قاطی نکنیم، اگه یه پیش زمینه ای در مورد صدا و سیما هست دلیل نمیشه به هر چیزی ربطش بدیم، خوب معلومه که علاقه مندان بازی بارسا-رئال خیلی بیشترن، حداقل 180 190 کشور بازی رو زنده نگاه می کنن، 99.999999 % از مردمی که طرفدار آرسنال و لیورپول نیستن ترجیح می دن رئال-بارسا نگاه کنن، حالا اگه تو بازی اتفاقات دیگه می افته اون بحث دیگه هست که ربطی به اینکه کدوم بازی پخش بشه نداره

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:42 گفت:

از کجا که معلوم اگه ونگر میرفت ریال جام میگرفت...ونگر میخواد با بازیکن سازی بگه که کار شاخی کردم و برای باشگاه سود داشتم...اخه مرد حسابی میتونی با گرفتن جام سود خیلی خیلی زیادی رو به باشگاه تزریق کنی نه بجای اینکه هر سال ستاره های تیمو بفروشی...حالا میتونی یه جواب منطقی بم بدی که چرا بجای استفاده از سود جام به سود کم ستاره بپردازی.منتظرم

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:38 گفت:

اره پتی تو فرانسه فیکس بود...ویرا هانری گیلبرتو سیلوا ویلتورد هلب کانو پیرس کمپل حبیب توره یا خوزه ریس قبول دارم اول ستاره نبودن اما تو تیمای خودشون جز بازیکنای خوب بودن...و ونگر اونارو به اوج رسوند

مصطفی در 11/11/1391 | 16:37 گفت:

یعنی مسولا به حرف و تذکر گلوب کوش میدن خخخخخ
نه کسی بیشتر از ونگر خودشو مدیون آرسنال نمیدونه میتونس بره مادرید تعداد جامهاشو ببره بالا تا الان از فرگی بالا تر باشه
هیچ مربی با این شرایط نمیاد ارسنال
ونگر خودشو فدای ایینده آرسنال کرده
آیینده اگه زنده بودیم پدر بیامرزی بش میگیم

مصطفی در 11/11/1391 | 16:33 گفت:

توهین نکردم هیچ کلمه زشتی تو متن من پیدا نمیکنی
شما که یادته آیا امانویل پتی وقتی اومد آرسنال بازیکنی به اسمو رسم پودولسکی کازورلا یا ژیرو بود!!؟
نه نبود نه تنها اون هیچکدوم غیر از برگکمپ در چنین شرایطی نبودن
همش ساخته دست ونگر
مشکل تیم فقط حفظ نکردن ستاره های خودشه مطمن باش
تیم ما چند سال بود که کنار هم بازی میکردن از 99 تا 2005 یعنی 6 سال اما الان چی هر سال کل ترکیب عوض میشه و این تقصیر ونگر نیست به قول خودت ساختار باشگاه

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:31 گفت:

بابا مقصر ونگره که هیچ تذکری به مسولان نمیده...به پیربه پیغمبر ونگر مقصره

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:28 گفت:

اره الان یورگن کلوپ رو به ونگر لجباز ترجیح میدم...که نمیخواد به مسولان بگه این کارا دیگه فایده نداره...خیلی اسونه هر وقت ما بازیکن خوب بخریم جام میاریم.همین

مصطفی در 11/11/1391 | 16:26 گفت:

افرین خودت میگی گلوب البته ساختار باشگاه عوض شه
دیدی تو دشمن ونگری
از قبل که مشکل تصمیمات ونگر بود تفکر ونگر بود
حالا باید ساختار باشگاه عوض شه داداش جی شد اگه ساختار باشگاه عوض شه ونگر از گلوب که هیچ از فرگی هم با علم تره شک نکن

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:26 گفت:

به ناموسم قسم از 7سالگی بازیای ارسنالو دیدم به قران کلاس اول که بودم پیراهن برکمپ داشتم باش عشق میکردم...میخوای سبک بازی بازیکنارو بگم که چطور بازی میکردن...یعنی الان که بازی کوسیلنی رو میبینم اعصابم کیری میشه که شماره6تونی ادامز بهترین مدافع تاریخ لیگ انگلستان رو بر تن داره...داش مصطفی دمت گرم...یه زمانی امانویل پتی داشتیم الان شما با ارتتا حال میکنید...داشی داری توهین میکنی

مصطفی در 11/11/1391 | 16:20 گفت:

یورگن گلوب که خودش اعتراف میکنه سبکشو از ونگر برداشته و حتی ساختار خرید بازیکنشو تو شاگردو به استا ترجیح میدی
خودش اغراق کرده تیم خوبی دارم اما در کلاس جهانی نیس

مصطفی در 11/11/1391 | 16:18 گفت:

عذر میخام اما شما یکمی بچه هستید!!
عزیزم همون فصل خود منچسترم 6 تا تو خونه از سیتی خورد! نمیخای بگی که ابهت یوناتد کمتر از سیتی!!

شما نشون دادی با این حرفت که طرفدار نیستی
ارزش بحث نداری یعنی در حدش نیستی
البته حقم بت میدم چون سن طرفداریت به افتخارات آرسنال قد نمیده واست سخته هیجی از تیمت ندیدی
اما برام جالبه که تو اون وضعیت تیم چطور طرفدار آرسنال شدی
جام میخاستی طرفدار بارسا میشدی
و چه بسا که باشی و مهره نفوزی باشی تو سایت ما

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:18 گفت:

یورگن کلوپ البته باید ساختار باشگاه از هر نظر عوض شه

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:16 گفت:

hassan ayati:
بنازم یه زمانی ارسنال مادریدو ترکوند...بارسا رو با10 نفر ترکوند...ما با اون تیممون 2بر1 بردیمشون وای اگه تونی ادامز هانری لیونبرگ پیرس ریس برکمپ کانو ویرا کمپل......49 بازی بدون شکست در لیگ جزیره خدایی محشره حالا اگه تو لالیگا بودیم تا 490 بازی میرفتیم

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:15 گفت:

بنازم یه زمانی ارسنال مادریدو ترکوند...بارسا رو با10 نفر ترکوند...ما با اون تیممون بریدمشون وای اگه تونی ادامز هانری لیونبرگ پیرس ریس برکمپ کانو ویرا کمپل......49 بازی بدون شکست در لیگ جزیره خدایی محشره حالا اگه تو لالیگا بودیم تا 490 بازی میرفتیم

masoud mahmudpur در 11/11/1391 | 16:15 گفت:

الان تو نظر سنجی varzesh 3 که مال همین شبکه سه هست ترسنال تو لیگ انگلیس اول شد.اما این عوضیا عمرا کاری نمیکنن

مصطفی در 11/11/1391 | 16:13 گفت:

حسین تو میخای که کی بیاد مربیمون بشه؟

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:11 گفت:

بارسلونا یا مادرید اگه تو جزیره باشن حداقل هر فصل10 تا کشته و مصدوم میدن

masoud mahmudpur در 11/11/1391 | 16:11 گفت:

برای من که اصلا مهم الکلاسیکو چی بشه.امشب مهم بازیه ارسناله.خیابانی اصلا اونقدر شعور نداره که بخوایم حرفاشو تحویل بگیریم

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:10 گفت:

اگه میترسن پس چرا8 تا گل میزنن....اره ابهت یعنی 8 گل خوردن

مصطفی در 11/11/1391 | 16:07 گفت:

این حرف سپهر هم راسته من فقط بازیا آرسنال از صدا سیما میبینم

مصطفی در 11/11/1391 | 16:07 گفت:

مادرید قویترین تیم جهان بازی با دورتموند یادتون رفته

مصطفی در 11/11/1391 | 16:06 گفت:

مطمنن یونایتد که هیچ آرسنال خودمون تو همین وضععیت حریف مادرید هست حاضرم با هرکی خواست شرط ببندم

sepehr najafian در 11/11/1391 | 16:05 گفت:

حسن جان صدا و سيماي جمهوري اسلامي اصلا ارزش حرف زدن رو نداره.بحث فوتبال نيس.يه موضوع کليه.من از تلويزيون ايران فقط مسابقات ورزشي رو ميبينم.

مصطفی در 11/11/1391 | 16:04 گفت:

لجبازی ونگر نیست خودت داری میگی 31 داده 2004!!
یادمه 2003 4 تا بازیکن گرون لیگ تو آرسنال بودن که همه صداشون دراومده بود!!
ویرا کمپبل آنری کول
بیشترین دست مزد میگرفتن
پس ببین این لجبازی ونگر نیست این سیاست باشگاه و من حق میدم چون اگر منم مالک باشگاه بودم هیچ وقت از جیب خرج نمیکردم که هر سال ضرر بدم فقط درآمدی که باشگاه داره باید هزینه بشه تصور کن تو یک شرکت کوچک اگه قرار باشه از جیب کمبودای شرکت برطرف شه 2 روزه در شرکت تختست
پس مطمن باش بعد سرو سامون گرفتن وضع مالی باز هم خرج های زیاد میشه وقتی دیگه نیازی نباشه از درآمد بدهیارو داد همش خرج فوتبال میشه


اما در مورد ابهت همین بس که با این وضعمون فرگوسن میاد میگه ما فقط یک بازی سخت داریم اونم با آرسنال یعنی ابهت تیم
حتی تو این وضعییت
پس از من به تو اگه متعصبی طرفدار تیم بموون شک نکن

ضمنا مواظب سلطان قلبت ویلشر باش!!

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:03 گفت:

اولا بیشترین طرفدارو منچستر داره دوما اگه الان منچستر یا ارسنال یا لیورپول تو اوج بودن اینجوری مانور میدادن

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 16:01 گفت:

صدا و سیما کاملا سلیقه ای

sepehr najafian در 11/11/1391 | 16:00 گفت:

دليلش مشخصه چون اين دو تيم الان بيشترين طرفدار رو دارن.و قويترين تيماي جهانن

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 15:59 گفت:

نه بجای هانری میتونیم یه بازیکن اینده دار با کلاس جهانی بخریم...ارسنال ابهت خودشو از دس داده که ما نمیتونیم یه بازیکن بخریم...اسطوره ها در قلب ما جا دارن اما موفقیت ارسنال از همه چیز و همه کس بالاتره

مصطفی در 11/11/1391 | 15:55 گفت:

چرا اینجوره !! چون آنری جزیی از باشگاه بده از تاریخ باشگاه
حتی با اینکه سال آخرش افتضاح بود همه همه ناراحت شدیم
ولی در مورد ونگر چی
نباید یادمون بره تیری آنری رو همین ونگر آورد پس ونگر جدا نشدنی از تاریخ باشگاه و من مطمنم حالا حالا ها هست بعید میدونم جای دیگه ای مربی گری کنه

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 15:55 گفت:

وقتی این چند سال اخیر ارسنال هیچ ابهتی نداره سبک بازی رو کجای دلم بزارم............................................................................یه زمانی برای خرید خوزه انتونیو ریس 31میلیون پوند اره 31 میلیون پوند دادیم بعد نتیجشو دیدیم....تا ونگر از این لجبازی دس نکشه همین اشو همین کاسه

حمید پیرنیا در 11/11/1391 | 15:52 گفت:

من الان متوجه نشدم نزاد پرستی دقیقا چی بوده ؟؟؟؟

ما بخایم یا نخایم در حال حاضر با کیفیت ترین بازیکنای دنیا تو این دو تا تیم جمع شدن هرچند دلیل نمیشه بازی این دو تیم با تیمهای دیگه رو مرتب صدا و سیما پخش کنه ولی مسلما بازیشون با هم خیلی حساس تر از آرسنال لیورپوله

مصطفی در 11/11/1391 | 15:52 گفت:

یک سوال ازت دارم وقتی تیری آنری رفت ناراحت نشدی دوس نداشتیی میموند الانشم دوس نداری برگرده بهه تیم؟

مصطفی در 11/11/1391 | 15:48 گفت:

شما درک نکردی که ونگر جزیی از تاریخ آرسناله
البته گفتم نظرت محترمه
اما یکی از دلایل اصلی طرفداری من سبک بازی آرسنال مطمنم اگه گواردیولا بیاد تیم ما روزی, 6 جام تو سال بیاره من طرفدارش نیسم جون از سبک بازیش خوشم نمیاد
مطمنن دیگه اصلا فوتبالو پیگیری نمیکنم مگر کسی بیاد آرسنال که بازیش تو همین سبک باشه


سخن معروف فرگوسن
اگه تو باخت نمیتونید طرفدار ما باشید توی برد نیازی به طرفداری شما نیست

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 15:44 گفت:

مصطفی:
من از شما خواهشی دارم
اگه میشی اون متن بالا رو یا برداری یا لحنشو عوض کنی
حالت تو هین داره به رییس
میل خودته من خواهش کردم............................................برای ما ارسنالیا ونگر و امثال ونگر معنی نداره مهم موفقیت ارسناله همین...داداش8سال کم نیس...

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 15:40 گفت:

کالبد شکافی

مصطفی در 11/11/1391 | 15:40 گفت:

من از شما خواهشی دارم
اگه میشی اون متن بالا رو یا برداری یا لحنشو عوض کنی
حالت تو هین داره به رییس
میل خودته من خواهش کردم

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 15:39 گفت:

سید محمد رضا:
من سیگاری نیستم اما...
.......................................................................................................................................................................................................................................................................................کالبد شکافی لازم نیست.دلیل خودکشی من بازی دادنه کوسیلنیه همین؟..................................................................................................................................منم روانی نیستم اما از دس کوسیلنی دارم میشم...

♥Arsenal♥ در 11/11/1391 | 15:37 گفت:

خدا کنه گزارشگر جواد خیابانی باشه حـــــالشون گرفته یمشه از بس این بشر چرت و پرت میگه

مصطفی در 11/11/1391 | 15:31 گفت:

من که اگه رزروارو بازی بده بازم به ال کلاسیکو ترجیح میدم
بازی نورویچ بیرمنگامو ترجیح میدم از سرعتو هیجان بازی لذت میبرم بازیکنا ایستا و ساکن نیستن که تو دفا پاس کاری کنن هی توپ ببرن جلو بدن عقب بعد ادعا کنن زیبا بازی میکنن توپ دارن پاسشون زیاده
والا من که روانی شدم از این لیگ کثیف اسپانیا

سید محمد رضا در 11/11/1391 | 15:26 گفت:

من سیگاری نیستم اما...

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 15:24 گفت:

گفته باشم اگه کوسیلنی و استاد ژورو تو بازی باشن بازی الکلاسیکو رو نگاه میکنم

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 15:23 گفت:

داداش مصطفی لیگ جزیره با داشتن 4تیم برتر تو اروپا ابهت خودشو نشون داده چرا بی شرفا بازیای ارسنالو نشون نمیدن...جالب اینجاس همیشه بازیای ارسنال زیبا بوده اما؟

حسن در 11/11/1391 | 15:21 گفت:

اره ورمایلن هست

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 15:18 گفت:

ورمایلن میرسه یا نه؟کسی خبر داره

مصطفی در 11/11/1391 | 15:18 گفت:

دقیقا
فوق العاده
این از 6 سال که حرف منه
بازی بارسا با هرکولز پخش میکنه اما بازی همزمان یوونتوس میلان پخش نکرد
من این بی عدالتیا خوب یادمه
اینقدر که تبلیغ میکنن نمیدونم چرا واسه تبلیغش آنونس سینمایی ساختن در حد خدا
اصلا اون لیگ جلفشون در حد اینگلیس نیس
لیگی که قهرمانیش با بازی رودررو دو تیم مشخص بشه
این ایرانیا بازم مثل همیشه سیاستو قاطی هرچی کردن شک نکنید سیاسی که از اینگلیس کم پخش میشه
دیروز 10 تیم برتر اوروپا رو دیدید
4 تیم از جزیره
2 تیم از اسپانیا همون 2 تیم قلی
این یعنی چی غیر از اینکه این لیگ مفتش گرونه
چلسی قهرمان اروپا میشه تیم 6 اینگلیس جالبه!!!