Dorost Fekr Kardan!

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
Tarafdare 2 atishe ke che arz konam hezar atisham o az 98 tarafdare arsenal shodam bekhatere WANGER Dennis bud ke hichvaght nemitunam betunam tarafdare teame digei beham!
کل بازدید: 9,377 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Dorost Fekr Kardan!

bachehaye azize site kheili khub kar mikonido tamame khabarao shayeha o har chert o perti ro ke tu internet hast sari khabarasho mizarid damen garmgunner haye aziz enghadr fekr nakonid ke agar wanger bere hamechi dorost mishe chon badtar mishe... in morabi joze 3 morabi bartare GHARNE be khoda alaki nista!!!

bacheha harchi ke un robson o ina migan hame mikhan wangero kharab konan. Sare bazi ba man city hame asabani shodim bekhatre davare va un koscielny nafahm. vali bachea be khosus jack o vermaelen o Giroud gheirati bazi kardan va tamame talasheshuno kardan.

taze ma tuye 80 deighe 10 nafare 2 ta goal khordim age un man u mozakhraf ham bud 5ta mikhord taze nesfe bazi ham dashtan defa mikardan az tarseshun.

shayad team ma por setare nabashe o esm o gheimatashun kahkeshani nabashe ama man hamashuno dust daram be gheire ramsey va beheshun eftekhar mikonam va baram ham mohem nist kal kal o in harfa ma darim mafhum ye football kamel ro be donya arze mikonim na ke 2 ta jam begirim 20 ta morabi avaz konim 2 fasl tu 4 ta team nabashim.
bebkhshid age saretuno dard ovordam
Gunner forever

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir در 26/10/1391 | 13:47 گفت:

فدات هادی جون
منبع هادی داداش گلم بود

محمد يزداني در 26/10/1391 | 12:56 گفت:

فکر نکنم کسی از آرسنال دلسرد شده باشه ولی اکثر طرفدارا از مدیرا و ونگر دلسرد شدن چون اون عطشی که باید داشته باشن تا تیم سرپا باشه نه دیده میشه نه امیدی به دیدنش هست.
یادمه دوسال پیش چندتا از دوستا میگفتن با توجه به بازیکنای جوانی که تیم داره پرورش میده دوسال دیگه هیچ تیمی حریف آرسنال نیست و یکه تاز لیگ ما هستیم منم خیلی ساده بودم و دلمو به این آینده خوش کردم که تا دوسال دیگه چی میشیم!!!!
ولی الان میبینم نه تنها از اون جوونا هیچ بخاری بلند نشده بلکه کاپیتانهای ما هم دیگه واسشون اهمیتی نداره که برا تیم باید زحمت بکشن. تازه کلی هم تیمو به حاشیه میبرن و بعد میرن تو تیم رقیب که همه آرسنالیها از شنیدن اسمش هم حالشون بهم میخوره.
الان تو تیم اصلی بازیکنایی که با غیرت و با تمام وجود بازی میکنن ویلشر پودولسکی ژیرو(شاید واسه بدست آوردن جایگاه باشه) و ژسنی هستش مابقی برام ثابت نشده.دلیل اصلیشم فکر کنم از بی تفاوتی مدیرا و ونگر برا برگردوندن تیم به جایگاه اصلیش نشأت میگیره.

Ali در 26/10/1391 | 12:34 گفت:

بچهای عزیز از همه ممنونم. نظرات همه خیلی قشنگ بود ممکنه که خیلی اوقات چند دستگی ایجاد میشه ولی همه ما یه چیز می خواهیم اونم موفقیت ارسنال!!!!!!

الان وقتشه که سعی کنیم با شرایط بد کنار بیایم و فقط حمایت کنیم

مرسی

توپچی جنوب در 26/10/1391 | 10:23 گفت:

باهات موافقم علی جون حرف های منطقی بود
البته لطف کن دفعه بعد فارسی تایپ کن.

مرسی پسر.

علی ارشدی در 26/10/1391 | 01:32 گفت:

من پست انگلیسی تا الان نخوندم ، الانم نمیخونم ، بعدا هم نخواهم خوند...

چه معنی داره که یه پست به این شکل اینحا باشه آخه؟؟؟؟
______________________________________________________

سید جان چون این دوستمون تازه وارده احتمالا با قوانین آشنا نیست پست اولشه پستای بعدیشو فارسی مینویسه

1372hassan ayati در 26/10/1391 | 00:02 گفت:

نمیدونم چرا هر وقت کسینلی رو میبینم یاده ارنست میفتم...حیف نیست اینو با ارنست مقایسه کنیم.واقعا حیفه

هادی در 25/10/1391 | 23:29 گفت:

amir:
ممنون بابت پستت
از دفعه ی بعد لطف کن فارسی تایپ کن
ونگر مربی خوبیه شکی نیست اما قرار نیست ک فقط تیمو تو رتبه ی سوم یا چهارم نگه داره
باید برای قهرمانی ابزار داشت و مربی خوب بودن کافی نیست
ونگر باید بازیکن بخره و هم اعتبار تیم و اعتبار خودشو ک پیش بعضی طرفدارها از دست داده باز پس بگیره
برای تیمی مثل ارسنال زشته ک هر فصل افتخارش فقط راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا باشه با این اوضاع دو سه سال بعد باید با تیمهای اورتون و سوانسی و غیره بجنگیم برای لیگ اروپا نمونه ش امسال تاتنهام واقعا قوی شده و بعیده اشتباه پارسالشو تکرار کنه ما هم باید بازیکن های تاپ بخریم تا بتونیم بجنگیم
اگه ونپرسی میومند الان اوضاع فرق میکرد حتی خود فرگوسن گفته تفاوت ما با سایر تیم ها فقط وجود ونپرسیه
اگه هم ستاره نمیخره لااقل بازیکناشو ازدست نده
24میلیون برای اقای لیگ واقعا پول بی ارزشی بود که رفت تو خزانه داری مدیرای باشگاه(جیبشون)برای گرت بیل تاتنهام70 میلیون میخواد بعد ما اقای گل لیگ رو فقط با 24میلیون بدیم
واقعا برای تفکرات مدیرهای باشگاه و شخص اقای ونگر متاسفم ک انقد بازیکناشونو راحت میدن بره
ببخشید سرتونو درد اوردم
...................................................
کاملا موافقم. دقیقا 100 درصد حرفای دل من بود. اصلا انگار کامنت های منو کنار هم گذاشتی امیر جون:
چرا با ذکر منبع کامنت نمی دی

1372hassan ayati در 25/10/1391 | 23:25 گفت:

تفکرات ونگر ته کشیده بهترین قاضی کارنامه ونگر تو این دهه جدیده...یه ادم منطقی پیدا میشه که جوابی واسه این 10سال داشته باشه.باور کنید ونگر باید به خانه سالمندان منتقل بشه...چون دیگه مثه قدیم حریص نیست.کم کم داره فکر اون دنیا میکنه

amir در 25/10/1391 | 22:03 گفت:

ممنون بابت پستت
از دفعه ی بعد لطف کن فارسی تایپ کن
ونگر مربی خوبیه شکی نیست اما قرار نیست ک فقط تیمو تو رتبه ی سوم یا چهارم نگه داره
باید برای قهرمانی ابزار داشت و مربی خوب بودن کافی نیست
ونگر باید بازیکن بخره و هم اعتبار تیم و اعتبار خودشو ک پیش بعضی طرفدارها از دست داده باز پس بگیره
برای تیمی مثل ارسنال زشته ک هر فصل افتخارش فقط راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا باشه با این اوضاع دو سه سال بعد باید با تیمهای اورتون و سوانسی و غیره بجنگیم برای لیگ اروپا نمونه ش امسال تاتنهام واقعا قوی شده و بعیده اشتباه پارسالشو تکرار کنه ما هم باید بازیکن های تاپ بخریم تا بتونیم بجنگیم
اگه ونپرسی میومند الان اوضاع فرق میکرد حتی خود فرگوسن گفته تفاوت ما با سایر تیم ها فقط وجود ونپرسیه
اگه هم ستاره نمیخره لااقل بازیکناشو ازدست نده
24میلیون برای اقای لیگ واقعا پول بی ارزشی بود که رفت تو خزانه داری مدیرای باشگاه(جیبشون)برای گرت بیل تاتنهام70 میلیون میخواد بعد ما اقای گل لیگ رو فقط با 24میلیون بدیم
واقعا برای تفکرات مدیرهای باشگاه و شخص اقای ونگر متاسفم ک انقد بازیکناشونو راحت میدن بره
ببخشید سرتونو درد اوردم

هادی در 25/10/1391 | 22:01 گفت:


هادی جون اولا ک از دقیقه 77 بود نه 20 دقیقه بعدم تیمی ک 70 دقیقه با یه یار کمتر بازی کرده توانش نسبت بع رقیبش خیلی تحلیل میره چ برسه به اونکه رقیبش من سیتی باشه
................................................
احسان جگر 75 بود با 5 دقیقه وقت اضافه میشه 20 دقیقه من یو همون 5 دقیقه کافیش بود

nima در 25/10/1391 | 21:48 گفت:

هادی:نیما می بینم که ضایع شدی داداش سیا
------------------------------------------------------------

===================================
===================================
سینا@سینا اینو بدون ویرایش گذاشتی؟؟؟ولی قلط املایی داره در هدّ علمپیک!!!!

alireza 9 در 25/10/1391 | 21:38 گفت:

کاملا با نظرت موافقم ایول

سینا در 25/10/1391 | 21:07 گفت:

نیما سریعه بابا من الان همینو کپی کردم زدم توش ببین چی شد یه 5 دقیقه فقط باید بزاره ویرایش کنه

گانر‌های عزیز انقدر فکر ئاااکنید که اگر ونگر بره همچی‌ درست می‌شه چون بدتر می‌شه... این مربی‌ جز ۳ مربی‌ برتر قرن به خدا الکی‌ نیستا!!!
بچها هرچی‌ که یون رابسن و اینا میگن همه میخوان وانگرو خراب کنن. سر بعضی‌ با من سیتی همه اسبانی‌ شدیم بخاطر داوره و یون کسکیلنی نفهم. ولی‌ بچها به خوسوس جکک و ورمألن و گیرود غیرتی بعضی‌ کردن و تمام تلششونو کردن.
تازه ما توی ۸۰ دیقه ۱۰ نفر ۲ تا گول خردیم اگه یون من یو مزخرف هم بود ۵تا میخورد تازه نصف بعضی‌ هم داشتن دفاع میکردن از ترسشون.
شاید تیم ما پر ‌ستآره نباشه و اسم و قیمتاشون کهکشانی نباشه اما من همشونو دوست دارم به غیر رامزی و بههشون افتخار می‌کنم و برام هم مهم نیست کال کال و این حرفا ما داریم مفهوم یه فوتبال کامل رو به دنیا عرضه می‌کنیم نه که ۲ تا جم بگیریم ۲۰ تا مربی‌ عوض کنیم ۲ فصل توی ۴ تا تیم نباشیم. ببخشید اگه سرتونو درد اوردم

hosein-gunner در 25/10/1391 | 21:05 گفت:

الان زیبا بازی نمی کنیم مشکل اینه نه جام!!!!!!!!!

سینا در 25/10/1391 | 21:04 گفت:

واقعا چه معنی داره ای؟

ehsan zoola در 25/10/1391 | 21:04 گفت:

درضمن تیم ما 20 دقیقه آخر 10 به 10 بازی کرد اگه واقعا توانایی داشت باید یه گل می زد. چرا نتونست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همین منچستر یونایتد اگه بود تو همین 20 دقیقه بازی 2-3 میبرد. لطفا واقع بین باشین

****************************************************************

هادی جون اولا ک از دقیقه 77 بود نه 20 دقیقه بعدم تیمی ک 70 دقیقه با یه یار کمتر بازی کرده توانش نسبت بع رقیبش خیلی تحلیل میره چ برسه به اونکه رقیبش من سیتی باشه

سید محمد رضا در 25/10/1391 | 20:55 گفت:

من پست انگلیسی تا الان نخوندم ، الانم نمیخونم ، بعدا هم نخواهم خوند...

چه معنی داره که یه پست به این شکل اینحا باشه آخه؟؟؟؟

هادی در 25/10/1391 | 20:42 گفت:

نیما می بینم که ضایع شدی داداش سیا

nima در 25/10/1391 | 20:35 گفت:

یما! هادی با من نبود با علی نویسنده ی پست بود
-------------------------------------------------------------
علامت ضایع شدن کدوم یکی از ایناس الان خیلی احتیاج دارم!!!!!!!

علی ارشدی در 25/10/1391 | 20:32 گفت:

یما! هادی با من نبود با علی نویسنده ی پست بود

nima در 25/10/1391 | 20:28 گفت:

خب سینا تا بخواد اون همه کار رو انجام بده همون فارسی تایپ کنه زودتر تموم میشه!!!!!!!

سینا در 25/10/1391 | 20:24 گفت:

اگه برات فارسی نوشتن سخته برو سایت behnevis.com یا behnevis.ir نمی دونم کدومشه ولی یکی از این 2تاست مثلا انگلیسی بنویس "salam" خودش می کنتش "سلام" دیگه راحت هم هستی بعد کپی پیست کن فقط حواست به غلط املایی هاش باشه میشه خودت ویرایش کنی مثلا نوع "ت" رو عوض کنی و اینا می تونه برات مفید باشه

nima در 25/10/1391 | 20:14 گفت:

علی آقا فعلا حوصله ی خوندن ندارم یکم چش و چال آدم در میاد تا انگلیسی بخونه و سخته سر فرصت ایشالا!!!!!

nima در 25/10/1391 | 20:13 گفت:

واااااااای!هادی چی گفتی؟!؟به علی توهین کردی!؟!؟
تو باید بن بشی تو یک خائنی چجوری میتونی به مسئولین سایت توهین کنی!!!!!!!!!!با چه رویی!!!

هادی در 25/10/1391 | 20:02 گفت:

علی جون قصد مخالفت ندارم ولی خواستم یکم واقع بینانه تر باشی. شرمندها

هادی در 25/10/1391 | 19:58 گفت:

قرن نه فرن
انعطاف پذیری نه انعاف پدیری
دوستان من تحریم شدم حق استفاده از شکلک ندارم اما دیگه طاقت ندارم

علی ارشدی در 25/10/1391 | 19:54 گفت:

علی آقا خوش اومدی

فقط لطفا از این به بعد چه پستا و چه کامنتات رو با فونت فارسی تایپ کن تا هم قوانین رو رعایت کرده باشیم و هم خوندن حرفات برامون راحت تر باشه

ممنون

هادی در 25/10/1391 | 19:53 گفت:

درضمن تیم ما 20 دقیقه آخر 10 به 10 بازی کرد اگه واقعا توانایی داشت باید یه گل می زد. چرا نتونست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همین منچستر یونایتد اگه بود تو همین 20 دقیقه بازی 2-3 میبرد. لطفا واقع بین باشین

هادی در 25/10/1391 | 19:51 گفت:

همچین میگی مربی قرن یکی ندونه فکر میکنه الان سال 2100 شده تازه 12 سال از این قرن گذشته بهتر بگی بهترین مربی 6 سال اول فرن 21 بعدش همین جوری داره افت میکنه مطمئنم سال دیگه 4 میشه و همنجوری رتبش پایین مییاد.
به خدا من عاشق ونگرم اما خود ونگر داره در حق طرفدارا و خودش خیانت میکنه امیدوارم همه چیز حل بشه انعاف پذیری خیلی خوب چیزی هست اما دریغ از یه زره که ونگر داشته باشه.

هادی در 25/10/1391 | 19:42 گفت:

محمد مهدی:

باختیم ! خیلی راحت !،باید واقع باشیم نباید فقط داور و مقصر دونست،ما خیلی وقتِ دیگه اون آرسنالِ سابق نیستیم.....
ما خیلی وقتِ داریم همینجور ستاره از دست میدیم و یه سری بازیکن معمولی میان جاشون.......ما خیلی وقتِ نمیتونیم موقعیت های زیادی خلق کنیم،شاید چند تا بازی با اختلاف بردیم،اما هیچ وقت ثبات نداشتیم،همیشه مقابل تیم های بزرگ به مشکل بر می خوریم.....
ما نیاز به بازیکن درجه 1 داریم،من اصلا دلم نمی خواد به ستاره هایی که ساختیمُ فروختیم افتخار کنم...!
خسته شدیم از بس مقابل سوانسی و وستهام و استون ویلا و خیلی تیم های معمولیِ دیگه امتیاز از دست دادیم....
نمی دونم با این سیاستی که باشگاه پیش گرفته تا کجا میریم...
یعنی باید فقط دلمونو به تاریخ خوش کنیم ؟؟؟
فقط آرزو می کنم دوباره همون آرسنالِ سابقُ ببینیم ! تحت هر شرایطی .....!
..............................................................................................................................

jafar در 25/10/1391 | 19:30 گفت:

یکی از علل نتیجه نگرفتن تیم دو دستگی طرفداراست که این میتونه در نتایج تیم اثر منفی داشته باشه البته من به اون دسته از طرفدارا که از تیم ناراضیند کاملا حق میدم واقعاً بی جامی سخته و طرفدارها هم در بین فشار سایر طرفدارای رقبا قرار گرفتند ولی الان موقع حمایت از تیمه

Ali در 25/10/1391 | 18:58 گفت:

سمک!:
sharmande baram kheili sakhte! az dafe baad chashm)

Ali در 25/10/1391 | 18:57 گفت:

Man ham mikham team natije begire har tarfdari mikhad... ama bayad fekr konim ke sarmaye wanger bara in team chi bude bazgasht arsenal be sath aval england o europe ghahremani haye ziad bazikon sazi varzeshgahe modern zamin tamrin avaz kardan kheili az rejim haye ghazai bazikonan etemad be javuuna va bazi tamiz o pak o bedun zarei hashie.
midunam ke bazia fek mikonan doranesh tamum shode vali na hanuz koli kar dare hamin alan 5 ta bazikon javun ro bahashun tamdid kard ke mishe eskelet team salye badd man midunam tanha kasi ke mitune team ro nejat bede hadeaghal tuye kutah modat va edame barname ayande wangere na kas digei ke hich gheirati ham ruye team nadashte bashe!

سمک! در 25/10/1391 | 18:53 گفت:

plz english nanevis ...

parsa .R در 25/10/1391 | 18:51 گفت:

افرین من فقط دلممیخواد تیم نتیجه بگیره حالا ونگر باشه یا نباشه فرقی نداره

Ali در 25/10/1391 | 18:50 گفت:

محمد مهدی:
agar dar tul tarikh ham negah koni hich teami hamishe bala namunde o har teami oft mikone. manam dust daram arsenal henry o pires o... bargarde vali na be gheimate velkharjio tavize morabiaye mokhtalefo tabdil shodan be man city man arsenal ro hamintori ke hast dust daram va kheili kheili kheili khoshal tar misham age ghahremani biarim va age fek mikoni faghat ma intori shodim o oft kardam hamin liverpool bebin leeds united ghahreman euro bud natingham forest... kheili az teaam ha mahv mishan va behet ghol midam bedune wanger hamin ham mishe

محمد مهدی در 25/10/1391 | 18:43 گفت:


باختیم ! خیلی راحت !،باید واقع باشیم نباید فقط داور و مقصر دونست،ما خیلی وقتِ دیگه اون آرسنالِ سابق نیستیم.....
ما خیلی وقتِ داریم همینجور ستاره از دست میدیم و یه سری بازیکن معمولی میان جاشون.......ما خیلی وقتِ نمیتونیم موقعیت های زیادی خلق کنیم،شاید چند تا بازی با اختلاف بردیم،اما هیچ وقت ثبات نداشتیم،همیشه مقابل تیم های بزرگ به مشکل بر می خوریم.....
ما نیاز به بازیکن درجه 1 داریم،من اصلا دلم نمی خواد به ستاره هایی که ساختیمُ فروختیم افتخار کنم...!
خسته شدیم از بس مقابل سوانسی و وستهام و استون ویلا و خیلی تیم های معمولیِ دیگه امتیاز از دست دادیم....
نمی دونم با این سیاستی که باشگاه پیش گرفته تا کجا میریم...
یعنی باید فقط دلمونو به تاریخ خوش کنیم ؟؟؟
فقط آرزو می کنم دوباره همون آرسنالِ سابقُ ببینیم ! تحت هر شرایطی .....!