مشکل اینجاست!

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
Tarafdare 2 atishe ke che arz konam hezar atisham o az 98 tarafdare arsenal shodam bekhatere WANGER Dennis bud ke hichvaght nemitunam betunam tarafdare teame digei beham!
کل بازدید: 9,389 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مشکل اینجاست!

سلام از پست قبلیم قصد توهین به کسی نبودمشکل اینجاست که همه طرفداران می خوان تیمشون رو با بهترین تیم هایی که الان نتیجه میگیرن مقایسه کنیم آقا جون ما باشگاهمون پولدار نیست طرفدارا و مربی خیلی متعسبی داره که هیچ کدوم راضی نیستن یه بازیکن بی غیرت تو تیم بمونه که شرط بذاره یا پولکی باشه اینجا یه باشگاه سنتیه که توش احترام و وفاداری مهمه نه مثل چلسی و من سیتی و اینا که هر ننه قمری رو میخرن.
متتاسفانه بدی ونگر اینه که زیادی مهربون و خوشباوره که کسایی مثل نصری و ریس و فلامینی و ... که کشفای خوبی بودن وفادار هستن و از همه عوضی تر اون آشغال پپسی که یه ذره غیرت نداشت با اون نامه چرتش کلی به باشگاه ضرر زد و قیمتشو برا اون لاشخور پیر کم کرد.
آقا من به هیچ عنوان حاظر نیستم که با یه سری عوامل پولکی که هیچ ارزشی برا باشگاه قائل نیستن از مربی تا بازیکن قهرمانی بدست بیاره که به نظرم ارزش هیچ پز دادنی رو نداره و به نظرم شاید توی کل کلا پیروز بشم ام ته دلم میدونم که این نوع تیم رو دوست ندارم  و این آرسنال نیست.
من تا وقتی که زندم طرفدار این تیم هستم و ونگر. من میدونم که اگر ونگر بره نصف اعتبار تیم میره و دیگه میشیم مثل لیورپول ولی خیلی بدتر همون سوارز هم نمیشه خرید. و من به خاطر برکمپ و ونگر طرفدار این تیم شدم و میدونم 90 درصد شما هم همیته و من به اندازه کافی به تیمم افتخار میکنم.
حالا اگه شما دنبال این هستید که ونگر بره و یکی بیاد و یه لوبیای سحر آمیز بکاره که ازش پول و مسی و رونالدو ها بریزه خود دانید!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 4/11/1391 | 20:28 گفت:

باشگاه ما پولدار نیست؟!؟!!!؟؟
من تا وقتی که زندم طرفدار این تیم هستم و ونگر.........ببین به نظر من این عقیده ای که داری اشتباس(هر کی نظر خودش رو داره)!!!بخوای اینجور فک کنی پس دیگه ونگر هر کاری خواست بکنه حتی تیم رو نابود کنه!!!!؟؟!؟!نمیشه که تا یه موقعی میشه یه نفر رو تحمل کرد این ونگر همه ی مارو نفهم فرض کرده و فقط داره باشگاه رو به گند میکشه!!!!بله کسی منکر قهرمانیایی که کسب کرده نمیشه ولی الان رو بچسب که داریم نابود میشیم!!!!
اول فصل میگه ما برای قهرمانی میجنگیم،بعد کم کم میگه جزو 4تای اول باشیم عالیه و آخر هم که سوم یا چهارم میشه همه ی طرفدارا خوشحال میشن!!!!!

farshad در 4/11/1391 | 20:24 گفت:

عجیبه تو این 15 سال حضور تو لیگ قهرمانان تمام زحمتش برای بازیکن هایی بوده که تو این تیم بازی کردن و زحمت کشیدن اما در کمال تعجب وقتی خواستار افزایش درصد خیلی کمی از دستمزدشان هستن کرونکه میاد میگه اگه پول بیشتر میخواهین ما اینجا نمیتونیم به شما بدیم پس این پولها کی قراره هزینه بشه که ما تا الان هیچی ازش ندیدیم.
باشگاه ما بااین که مالک و سرمایه گذار خارجی نداره اما بعد از بارسا- رئال- چلسی سیتی-پاری سن ژرمن داری بیشترین سرمایه در گردشه شما چطور میگی باشگاه ما پولدار نیست اگه ما 40% این تیم ها هزینه از سالهای قبل میکردیم( تو بالا بردن دستمزد ستاره ها) الان بهترین باشگاه جهان بودیم

پويان در 4/11/1391 | 20:10 گفت:

poste kheili khubi bud ali jan
ham in ham poste qablit
age poste qabliye shoma tohin bud pas postaaye in bache machehaa chiye
ey baba ...

amir در 4/11/1391 | 20:01 گفت:

مرسی بابت پست
داداش کوروش عزیز

مهران کاظمی در 4/11/1391 | 19:44 گفت:

واقعاً خودتم نمی دونی چی میگی، عزیز از اون آرسنالی که می گی هیچی نمونده، نمی دونستم باشگاه های پولدار و قهرمان فقط به درد کل کل می خوره، در ضمن آرسنال خیلی هم پولداره آقای متعصب، در ضمن خیلی بیشتر از 10 درصد به خاطر چیزی جز ونگر طرفدار آرسنال شدن، یکیش خود من که به خاطر هانری طرفدار آرسنال شد، شما کلاً دیدت نسبت به طرفداری اشتباهه، عوضش کن، آدمی که اینجوری فکر کنه همیشه پست رفت می کنه و به همه چی راضی میشه، این اسمش قناعت نیست، کوتاه بودن سقف آرزوهاست

محمد مهدی در 4/11/1391 | 19:39 گفت:

آقا جون ما باشگاهمون پولدار نیست.........باشگاه ما پولدار نیست؟
متتاسفانه بدی ونگر اینه که زیادی مهربون و خوشباوره...........از این جمله خندیدم.
آقا من به هیچ عنوان حاظر نیستم که با یه سری عوامل پولکی که هیچ ارزشی برا باشگاه قائل نیستن از مربی تا بازیکن قهرمانی بدست بیاره که ..............پس خدا رو شکر که باشگاه دسته شما نیست.
من تا وقتی که زندم طرفدار این تیم هستم و ونگر...........بهتره صرفا بنویسی ونگر
من میدونم که اگر ونگر بره نصف اعتبار تیم میره و دیگه میشیم مثل لیورپول..........علم غیب هم داری؟؟

حمید پیرنیا در 4/11/1391 | 19:26 گفت:

ونگر همونطور که گراهام ( که شخصا ازش بدم میاد ) هم گفت بدون تردید بزرگترین مربی تاریخ باشگاه هست کسی که ارمغان کارای بزرگ و زیر بناییش یه استادیوم بزرگ و فوق العاده مدرن هست ( چیزی که به هیچ وجه چیز کمی نیست ) چیزی که به قول حمیدرضا صدر شما جام رو همیشه میتونین به دست بیارین ولی یه همچین استادیومی به سادگی به دست نمیاد. اما اما اما . . . دوست عزیز اگه این هوادارا خودشونو با بهترین ها مقایسه میکنن یه دلیل قانع کننده داره اون هم اینه که یه روزی بهترین بودن و بهترین ها رو داشتن .

همین بارسا زمانی که ما تو اوج بودم در پاره ای از اواسط فصل در ربطه 16 17 لالیگا دست و پا میزد و مطمئنا رشک اون روز اونها به تیمهای بزرگ اون دوره بود که انگیزه پیشرفتشون شد . این باشگاه هیچوقت مثل لیورپول نبوده و نیست ما حتی اگه این روزها حال و روز خوبی هم نداشته باشیم ولی هیچوقت از جمع بزرگان خارج نشدیم چون برای بزرگ بودن مهمترین شاخصه چیزیه که ما از خیلی از تازه به دوران رسیده های امروز و قول های خفته دیروز بیشتر و بهتر دارم و یه نمونه و مثال برای اون هستیم و اون فاکتور مهم چیزی نیست جز ثبات و پشتوانه و نظام قوی اقتصادی .

T.Vermaelen در 4/11/1391 | 18:36 گفت:

شگفتي‌ساز جام‌اتحاديه انگليس به فينال رسيد

تيم بردفوردسيتي با غلبه بر آستون‌ويلا به فينال جام اتحاديه انگليس راه يافت.

T.Vermaelen در 4/11/1391 | 18:35 گفت:

شگفتي‌ساز جام‌اتحاديه انگليس به فينال رسيد

تيم بردفوردسيتي با غلبه بر آستون‌ويلا به فينال جام اتحاديه انگليس راه يافت.

masoud mahmudpur در 4/11/1391 | 18:08 گفت:

متتاسفانه بدی ونگر اینه که زیادی مهربون و خوشباوره
---------------------------------------------------------------------
اخ!گل گفتی

HOSSEIN در 4/11/1391 | 17:42 گفت:

پاراگراف اولت حقیقیقت محضه.
پاراگراف دومت خداتا لایک داره.
پاراگراف سومت نظرته.اما من حاضرم یکم سر کیسه رو شل کنیم حالا هر کی هر چی میخواد بگه.
در مورد بقیش هم نظری ندارم.

در ضمن ممنون از پست.