حقيقت!

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
Tarafdare 2 atishe ke che arz konam hezar atisham o az 98 tarafdare arsenal shodam bekhatere WANGER Dennis bud ke hichvaght nemitunam betunam tarafdare teame digei beham!
کل بازدید: 9,388 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حقيقت!

سلام گانرهاي عزيز سال نو مبارك. مدت زيادي هست كه پست نذاشتم ولي همه مطالبو ديدم و خبرها رو دنبال ميكردم.


دوستاي عزيز باشگاه هنوز حدود 250 مليون پوند  بدهي داره و نمي دونم چرا ميگيد بدهي نداره اگه خبر خريد باشگاه توسط عربها رو درست خونده باشيد پيشنهاد 1.5 بيليون پوند + پرداخت يدهي 250 ميليوني بود. و باشگاه ذخيره 130 مليوني داره كه حدود 60 تا 70 ميليون قابل خرجه و يادتون نره اين بودجه شامل حقوق بازيكن هم ميشه پس اصلا اوضاعي نيست كه بگين خصيص بازي و از اين حرفا باشه.
و كسايي كه ميگن يووه و بايرن هم ورزشگاه ساختنو افت نكردن اولا كه يووه كه نابود شد و تازه منيع مافيا و شرطبندي و از اين حرفاست و سهامداراي باشگاهو ببينيد بارين هم نسبت به خودش افت كرد و تازه كل گندهاي المان پشت تيم هستند بكن باير و ...
ما در عوض منبع درامد صرفا از باشگاهه و همين باعث شده كه باشگاه به اين روز بيفته و در اخر هم بگم فقط همبستگي تيم رو بالا ميكشه و به جايگاه حقيقيش برميگردونه. مرسي.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 7/1/1392 | 18:21 گفت:

یوونتوس که خانواده ی آنیلی پشتشه کل شهر تورین رو صاحین اینا از پمپ بنزین بیرون شهرشون تا فلکه امام و بیرون شهرشون بابا........!!

یوونتوس براشون تفریحه خخخ

ابوالفضل در 6/1/1392 | 23:09 گفت:

مرسی از بابت زحمت کشیدنت و این پستی که گذاشتی
ولی فکر کنم باشگاه دیگه بدهی نداشته باشه

ناصر در 6/1/1392 | 22:02 گفت:

یووه و بایرن منابع درآمد و سرمایه داران کله گنده ایی دارن-مثل ما مستضعف نیستن

حسن ویلشر در 6/1/1392 | 09:53 گفت:

انچه عیان است چه حاجت به بیان است...تو این دهه اخیر همه چیز معلومه بیخودی از تفکرات مسخره ونگر حمایت نکنید

Enrique در 6/1/1392 | 01:44 گفت:

تو کامنت قبلم میخواستم بگم : یعنی اگه به حسن (بگن) ....

Enrique در 6/1/1392 | 01:38 گفت:

VIVA ARSENAL............VIVA ARSENE

Enrique در 6/1/1392 | 01:37 گفت:

ای درووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود بر اون شرفت !!!
دروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود بر اون معرفتت !!!
یعنی اگه به حسن بایرن و یووه رو مثال نزن ، گنجینه اطلاعات حسن ته میکشه !!! بخدا دیشب تا 5 صب منم همینو بهش گفتم ولی حسن فقط و فقط یجمله بلده : "مگه بایرن و یووه هم ورزشگاه نساختن؟ " یعنی اگه به حسن بگن دیگه این جمله رو نگو ، حسن هیچی واسه گفتن نداره. بعد جالبم اینجاس که در کمال پر رویی میاد میگه که من طرفدارای ونگرو ساکت کردم !!!!!

Ali در 5/1/1392 | 23:58 گفت:

نه عزيز من پرداخت نشده و شايد شايد سال ديگه تموم شه و اقاي حسن خان استاد نصفه و نيمه حرف نزن وقتي رفتي و نگاه كردي كه پشت بايرن و يووه كين با چه قد سرمايه بعد بيا الكي حرف كن.

ehsan zoola در 5/1/1392 | 23:56 گفت:

فک کنم کل هزینه ها پرداخت شد و الان آرسنال تو خزانش پول هنگفتی رو ذخیره کرده ک اکثرا پول هواپیمایی اماراته

حسن ویلشر در 5/1/1392 | 23:18 گفت:

جناب استاد دکتر علی خان صدر کارشناس پایه یک فیفا...یوونتوس بنظرت به دلیل ساختن ورزشگاه رفت دسته1ایتالیا.اصلا قبول تو بگو بعد برگشتنش چند سال ضعیف بود.دکتر تو بگو بایرن چند سال افت کرد...اره بایرن و یوونتوس مثه ارسنال یه دهه جام نبردن...دیس لایک چون عنوان پستت باید دروغ باشه نه حقیقت

اميرحسين اباذري در 5/1/1392 | 23:14 گفت:

250 iمیلیون بدهی ارسنال همشو پرداخت کرد دیگه