بهترین لحظات سالی که گذشت

نویسنده: mohammad ali

وبلاگ من
نویسنده: mohammad ali
:|
کل بازدید: 4,965 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین لحظات سالی که گذشت

یک ویدءو کلیپ تو سایت www.arsenal.com به تازگی قرار گرفته که از مسولین این سایت میخوام که اونو داخل سایت قرار بدن.


بچه ها من خودم زیاد خوشم نمیاد که برم ترافیکمو برا کلیپ دیدن مصرف کنم ولی ازتون خواهش میکنم برید این ویدءو رو ببین . فوق العادس... بهترین گل های سال
شاید باور نکنین گل اول کلیپ که گل بنتنر هستشو ده بار دیدم. نه به خاطر بنتنر ها !!!!!!! به خاطر اینکه قبلش یه پاس از عشقم جکی گرفت. 10 بار اون صحنه ی بعد از گل اول رو که ویلشر از وسط زمین میاد که بپره بغل بنتنر رو دیدم. نظرمم هم عوض شد ! دیگه گوتزه رو دوست ندارم... وقتی جکی بعد از ژانویه میاد چرا گوتزه ؟؟ تو یه لحظه ی دیگه هستش که ویلشر شوت میکنه میخوره به تیر بعد ونپرسی یه گل فوق العاده میزنه...
من خودم از دیدن این لحظات احساس غرور کردم واقعا جالب بود. به شما هم به عنوان یه آرسنالی واقعی خواهش میکنم ببینید. لحظات خاصیه. 2-3 تا گل از زمانی که نصریو فابرگاس بودن هم هست. باشگاه هم اون لحظه ای که هنری بازی با اورتون تو زمین بود رو نشون میده تو کلیپ. یعنی دیگه اومدنش 100 % ایه. اگه کلیپو دیدین به او گل ونپرسی به دورتموند زد دقت کنین. قبلش سانگ میره پاس بده 4 تا دریبل مزنه ، آخری میخواد بگیره پیراهنشو سانگ یجوری دستشو ول میکنه خیلی خنده داره، انگار میگه ولممم کنننننننننن . ولی هیچی اون صحنه هایی که از ویلشر هست نمیشه. بچه ها خسته شدم با موبایل انقد نوشتم. لطفا برین کلیپو ببینید. جالبه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 9/10/1390 | 14:17 گفت:

آره به هم چسبیدنا ...
اصلا مو نیمزنن

علی ارشدی در 9/10/1390 | 14:14 گفت:

بابا حمید اشتباه تایپ کرده ! عجب اشتباهی هم شده ممد علی ببین ج و ک رو کبورد خیلی به هم نزدیکن

mohammad ali در 9/10/1390 | 12:06 گفت:

هوی حمید درست صحبت کن :-w من رو ویلشر حساسم...

♥Arsenal♥ در 9/10/1390 | 11:50 گفت:

هیچ معلوم نیست که تا جکی کون بیاد تو زمین دوباره مصدوم بشه!!!مثل رونالدو تو میلان!!یا هانری خودمون!!

رضا در 9/10/1390 | 09:32 گفت:

بازی فردا با QPR در الامارات الندن است!!!! در سایت اشتباهی نوشته تو لوفتوس رود(Luftus road)

رضا در 9/10/1390 | 09:29 گفت:

لیگ قهرمانان قهرمانیم در فینال بارسلونا را 2 بر۱ میبریم در نیمه نهایی هم رئال را میبریم

mohammad ali در 9/10/1390 | 00:12 گفت:

لیگ قهرمانان هم میتونیم تا نیمه نهایی بریم جلو

mostafaa در 9/10/1390 | 00:07 گفت:

به نظر من بهترین شانس ما برای جام گرفتن تو جام حذفیه.احتمال قهرمان شدن تو لیگ قهرمانان هم خیل سخته ولی میشه گفت قهرمانی تو لیگ برتر دیگه محاله. الان دیگه باید تو فکر رقابت با تاتنهام و چلسی باشیم که سوم یا چهارم بشیم

mohammad ali در 9/10/1390 | 00:02 گفت:

بچه ها کپی میکنید بکنید ولی تورو خدا مثل اون عکس که یارو کت نقره ای داره روش آرم آرسناله خز نشه لطفا

Saeed Milani در 8/10/1390 | 23:52 گفت:

گوواردیولا در حال گریه : توروخدا نزن تو گل برگ کمپ :-)

mohammad ali در 8/10/1390 | 23:28 گفت:

نهم ژانویه با لیدز

mohammad ali در 8/10/1390 | 23:22 گفت:

9 ژانویه با لیدزیونایتد

mostafaa در 8/10/1390 | 23:19 گفت:

برادر های آرسنالی.هفته بعد همه ی تیما تو جام حذفی بازی دارن. ما با کی بازی داریم؟

mohammad ali در 8/10/1390 | 23:11 گفت:

قابل شمارو نداره دوستان...

علی ارشدی در 8/10/1390 | 23:02 گفت:

عکس آواتاره این پسر خیلی محشره: تحقیر بارسلونا

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 22:52 گفت:

در حال حاضر زیباترین چیز عکس پروفایلته محمد علی جان.. گواردیولا داره به برگکمپ میگه بذار پاتو ببوسم!!!!!

reza در 8/10/1390 | 22:45 گفت:

ولی قشنگترین لحظه برام گل ارشاوین به بارسا بودش همچین بالا پایین پریدم که نگو و نپرس

میثم در 8/10/1390 | 21:58 گفت:

میبینم