آرسنال همچنان سیریش است !!!!!!!....

نویسنده: mohammad ali

وبلاگ من
نویسنده: mohammad ali
:|
کل بازدید: 5,012 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال همچنان سیریش است !!!!!!!....

آرسنال با پیشنهادی 15 میلیون پوندی دوباره برای به خدمت گرفتن لوکاس اقدام کرد...
 


تنها پس از گذشت 24 ساعت بعد از خبر منتفی شدن انتقال لوکاس . او هنوز برای امضاء قرداد مردد است و شاید به آرسنال نقل مکان کند.( آرسنال با 15 میلیون پوند پشنهاد جدیدی به او داده است)


اما لوکاس پودولیکی زمان بیشتری برای فکر کردن در مورد گزینه اش خواسته است


آرسن ونگر بر روی به خدمت گرفتن مهاجم در این ماه تمرکز کرده است همانطور  که اسطوره ی باشگاه تیری هانری را با انتقالی 2 ماهه به خدمت گرفته است.


پودولسکی . موساسو .  و لیندرو دامیاو  هر سه  از اهداف آرسن ونگر در این چند هفته ی اخیر بوده اند. و زمان به ما خواهد گفت چه انتقالی در این 27 روز خواهد انجامید... http://www.givemefootball.com/premier-league/ex-bayern-hitman-hands-arsenal-15m-lifeline   


دوستان من اینو تو فیسبوک رو دیوار ولکات. آرشا.ویلشر.ونپرسی هم دیدم.ترجمه هم از خودمه اگه مشکلی دیدین اببخشید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهین فدوی در 15/10/1390 | 21:17 گفت:

اگه ناز میکنه و با غیرت نیس نخردش بهتره به چمبرلین خودمون بازی بده فصل بعد فوق ستاره میشه

hamed در 15/10/1390 | 17:45 گفت:

ما که از خدامونه...........

خدا کنه حداقل پودولسکی بیاد آرسنال چون آرسنال واقعا بهش احتیاج داره.........

mohammad ali در 15/10/1390 | 15:33 گفت:

نه بابا هر کی گفته شایعه خیار خورده.
تو پیج ویلشر. آرتتا.ونپرسی. ولکات.آرشاوین تو فیسبوک نوشته بود... دیگه چطوری میشه شایعه ؟؟!!!!

sam baygan در 15/10/1390 | 15:17 گفت:

تا باشه از این شایعات!
همین شایعه اش هم بهتر از شایعه مهاجم ویگان و هافبک ساندرلنده!
خدایا ازین شایعات بیشتر نصیب تیم ما کن!

arash در 15/10/1390 | 14:54 گفت:

ونگر دنبال سوپر کیفیته!!!!!!!!

رضا در 15/10/1390 | 14:39 گفت:

دلم میگه پودولسکی میاد!!!!!

حمید فرازی در 15/10/1390 | 14:39 گفت:

دیگه اینا فقط شایعه هست.بازم باید دلمونو به همین بازیکنا خوش کنیم.خیلی هنر کنیم بازیکن خودمونو حفظ کنیم

ali jamshidi در 15/10/1390 | 14:36 گفت:

نه عکسش نیست. نمی دونم چرا منم عکس یا هر چی که تو اون کادره رو ندیدم.

mohammad ali در 15/10/1390 | 14:36 گفت:

تو لینک عکس هم هست

mohammad ali در 15/10/1390 | 14:35 گفت:

نه نیست یه ذره لینک عکس مشکل داره .

علی ارشدی در 15/10/1390 | 14:33 گفت:

این عکست که نیست؟ یا فقط واسه من اینجوریه؟

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 13:47 گفت:

امید وارم پودلسکی بیاد من خودم طرفدار تیم ملی المانم خیلی بازیکن درستیه راس کار ارسناله یه بازیکن خوبه که میتونه زیر نظر ونگر پا جای بزرگان ارسنال بزاره...!!!!!!!!

محمد اصغری در 15/10/1390 | 13:39 گفت:

به نظر من بازیکن هایی که ارسنال نمی ان ترسشون از مصدوم شدن و خوب نشدنه.والا این فابرگاس تا تو ارسنال بود حداقل یه نیم فصل از میادین دور می شد . خداییش الان تو اون خراب شده فقط یه مصدومیت دو هفته ای اول فصل داشت.
5تا مدافع مصدوم یعنی چی؟طول درمان 4 ماهه یعنی چی؟خب بازیکن با این شرایط حق داره نیاد ارسنال.

ali jamshidi در 15/10/1390 | 13:32 گفت:

خدا کنه حالا که می خوایم بخریم چه میدونم استعداد و فلان و اینا نخریم. باید یه بازیکن بزرگ شده بگیریم. پودولسکی خوبه. هافبک دفاعی هم می خواهیم. بازیساز ، دفاع چپ. وای که باشگاه به شدت بی خیاله. اه
الان سانگ بره هافبک مون تعطیله
فقط بریم دعا کنیم فن پرسی و ژسنی آفریقایی نیستن

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 13:21 گفت:

آره، توی پیج ون پرسی و آرتتا،

mohammad ali در 15/10/1390 | 13:19 گفت:

من تو جام جهانی چنتا گلشو مخصوصا یه شوت فوق العادش یادمه... خیلی به کارمون میاد.
تو هم تو فیسبوک دیدی ¿

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 13:16 گفت:

آره منم خوندم، نمی دونم واقعا بازیکنه خوبی هست یا نه؟ چون بازیاشو ندیدم!!!!اما آمارش فوق العاده بوده