سلام

نویسنده: علی متحدی

وبلاگ من
نویسنده: علی متحدی
مهندس كنترل وابزار دقيق مجرد در حال حاضر سرباز از 11 سالگي ارسناليم الان 25 سالمه همين
کل بازدید: 2,806 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سلام

.دردودل


سلام به همگي
فك كنم يه سالي بود كه به اينورا نيومده بودم يعني از وقتي اين بلاگ را اندازي شد
البته اخبارو پيگيري ميكردم

خواستم بگم كه تيمه ما اكثر فاكتورها رو برا قهرماني داره ولي مهم ترين اونا رو كه شخصيت قهرماني از دست داده و مقصر ش هم شخص اقاي ونگر عزيره دله منه به نظرم وقتي ارسنال رو دور بدبياري افتاد ونگر بايد به جاي جدي گرفتن ليگ برا القاي روحيه قهرماني به تيمش سعي ميكرد تو يه فصل كارلينگ كاپ يا جام حذفي رو ببره ولي تو اكثر اين سالها تيماي دومشو ميفرستاد انقدر گذشت كه حالا خودش به اين نتيجه رسيده.
اينو از مصاحبه هاي اعضاي تيم ميشه فهميد.اگه تو 3 فصل اول بي جامي اين جامهاي مثلا بي ارزشو جدي ميگرفت اين وضعمون نبود. دو فصل پيش كه ارسنال عالي بود وداشت از دومي ميرسيد به اولي ليگ تو فينال جام اتحاديه مي بازه و به فنا ميره به خاطر اينكه باور قهرماني تيم از دست رفته .
الا نم بايد يه دفاع ويه هافبك تدافعي ميخواد تا جاي خالي سانگ رو پر كنه سانگي كه به خاطر بهبود ديابي دك شد حالا دست مون مونده تو پست گردو
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 30/10/1391 | 16:33 گفت:

خوش گلدی

توپچی جنوب در 30/10/1391 | 10:29 گفت:

خوش اومدی با قسمتی از حرفات موافقم علی
سعی کن از این به بعد بیشتر بیای به سایت سر بزنی نظر بدی بلاگ بدی.
و از با هم بودن تو این سایت مقدس لذت ببریم.

محمد يزداني در 30/10/1391 | 08:42 گفت:

آرسنال کلا 13بار قهرمان شده تو لیگ که 3تاش تو دوران ونگر بوده حتی قبل از ونگر جایگاش تو تعداد قهرمانی اگه از منچستر بیشتر نبود کمتر هم فکر نکنم بوده باشه با این حال:
1- اگه ونگر بره دلیل نمیشه تیم دیگه به دوران اوج بر نمیگرده
2- ونگر تو 10 سال اول مربی گریش تو لیگ و حذفی خیلی خوب بود هرچند تو بازیهای اروپایی افتضاح بودن(کسایی که بازیهای اون دورانو دیدن شاید حرفامو قبول داشته باشن) ولی الان شاید تو اروپا یه ذره بهتر شدیم ولی کلا بجای پیشرفت پسرفت داشتیم که اگه چندتا بازیکن شاخص بخریم میشه به تیم امید داشت که جامها رو به چالش بکشه.
3-ونگر همونقدر که بازیکن بزرگ شناسایی کرده همون قدر هم بازکن بنجول گذاشته رو دست تیم.جالبه همه اون بازیکنای بزرگ علی رغم ناراحتی طرفدارا از تیم جدا شدن ولی این بنجولا مثل کنه چسپیدن به تیم و جایی نمیرن.(کجا بهتر از آرسنال)

HOSSEIN در 30/10/1391 | 00:40 گفت:

امیر جون بالا بری پایین بیایی آرسنال یش از ونگر محبوبه.شما اونوقت که ونگر بره چی میخوای بگی.فقط آرسنال در سایه این نام بزرگ نامی به بزرگی ونگر میدرخشد.
ONLY ARSENAL.NO ONLY WENGER

reza در 29/10/1391 | 22:30 گفت:

welcome

masoud mahmudpur در 29/10/1391 | 22:23 گفت:

خوش اومدی.ایشاالله

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 22:01 گفت:

همین مونده کوشیلنی که تا حالا9 گل تو لیگ چزیزه بهمون زده +هزاران بار پنالتی و کارت قرمز مستقیم داده و جنکینسن کودن که هیچ شباهتی به مدافع راست نداره رو تو خیال خودمون به تونی ادامز و ابويه نزدیک کنیم.

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 21:57 گفت:

زیباترین4.4.2.............شزنی.....تونی ادامز.کمپل ابويه.اشلی کول.....ویرا.ویلشر.پیرس.خوزه انتونیو ریس.......برکمپ.هانری....تا جایی که تونستم از بازیکنای بی غیرت استفاده نکردم.اما اشلی کول اصلا نشد جایگزینی براش پیدا کنم واسه خودش کسیه بعد از روبرتو کارلوس بهترین مدافعان چپ تاریخ لقب گرفتن

amir در 29/10/1391 | 21:50 گفت:

سلام wellcome و فقط in arsene we trust دقت کن in arsene we trust نه in arsenal we trust

مغیث در 29/10/1391 | 21:49 گفت:

Hassan ayati:
میگم ونگر دیگه ته کشیده باید به خانه سالمندان منتقل بشه زیرا که دیگه حریص نیست...مشکل اصلی ونگر نحوه مهره چینی و خریدهای بدشه...مثلا یکی واسه خرید ژورو اسکیلاچی جنکینسن کوشیلنی یه جواب منطقی بده.اگه پول نداره بیاد منو جذب کنه قسم میخورم اگه از اینا بدتر کار کنم خودمو اعدام کنم.حداقل من مثه کوشیلنی به خودمون گل نمیزنم یا اینقد پنالتی مفت نمیدم.
-------------------------------------------------------------------------
ژورو که nساله تو آرسناله و بحثش جداست. کوشیلنی تا قبل از این فصل همه می‌گفتن خیلی فوق‌العاده‌ست و واقعا هم بود. حالا این فصل افت کرده و مطمئنا دوباره میاد رو فرم. جنکینسون هم این فصل اوایلش خیلی خوب بود و به تیم ملی هم دعوت شد اما با یه اشتباه همه ریختن سرش که آشغاله و فلان. فقط این وسط اسکیلاچی اُسکُلاچی بود دیگه!

محمد مهدی در 29/10/1391 | 21:28 گفت:

از این لباس مقدس واسه شنا استفاده کردی؟؟؟ مدیریت اینو یه کتکه درستو حسابی بزنید لطفا.

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 21:24 گفت:

میگم ونگر دیگه ته کشیده باید به خانه سالمندان منتقل بشه زیرا که دیگه حریص نیست...مشکل اصلی ونگر نحوه مهره چینی و خریدهای بدشه...مثلا یکی واسه خرید ژورو اسکیلاچی جنکینسن کوشیلنی یه جواب منطقی بده.اگه پول نداره بیاد منو جذب کنه قسم میخورم اگه از اینا بدتر کار کنم خودمو اعدام کنم.حداقل من مثه کوشیلنی به خودمون گل نمیزنم یا اینقد پنالتی مفت نمیدم.

محمد حسینی در 29/10/1391 | 21:12 گفت:

علیک سلام
اوصیکم به مصاحبه ی دیوید دین

پويان در 29/10/1391 | 20:57 گفت:

age wenger morabiye in team nabudo esle kheiliyaa bekhatere poolo eftekharo rahati qeyde arsenalo mizad maa alan koja budim?
az bozorgtarin bashgah haye donya o team meli france behtarin pishnehadaa ro dasht vali belhatere arsenal az hame chi gozasht vase hamine k vase maa moqadase

پويان در 29/10/1391 | 20:54 گفت:

dar ink arsenal az hame chiz bozorgtare shaki nis
vali inam nabbayad faramush she k kheili az msa bekhatere hozoure arsene wenger va taqiraati k pon bevojud ovordo falsafash arsenali shodim pas in arsene we trust
wenger behtarin morabiye donyas va arsenal hanuz mitune roush hesab kone
zemne ink tarafdari az mprabi be in azemat tabi'iiye vali mesle khaar tou cheshme baziyaas

HAMED toopchi در 29/10/1391 | 20:53 گفت:

پسر گل

Ali Ghasemi در 29/10/1391 | 20:35 گفت:


هیچ کس دلسوز تر از ونگر واسه آرسنال نیست ، نمیگم ونگر بی‌ اشتباه بود ، ولی‌ فکر کن این ۸ سال بی‌ جامی‌ ، بجای ونگر کسه دیگه ائ‌ مربّی بود ،، ببین اصلا آرسنالی باقی‌ مونده بود ک بخوایم راجع بهش حرف بزنیم ؟

۳۰ سال پیش ناتینگهام فورست ۲سال پشت سر هم قهرمان شده .. الان کجاست ؟ تقصیر ونگر نبود ک باشگاه ۳۹۰ میلیون یورو خرج ورزشگاه کردن و عرضه نداشتن مثل بایرن مونیخ اونو مدیریت کنن ! هوادارای رئال و خیلی‌ تیمهای دیگه آرزشون ونگر مربیشون باشه ، ولی‌ ما همش بدشو میگیم ! شاید تنها چیزی ک ونگر خیلی‌ مقصر بود رفتن ون پرسی بود .. چون میشد با نگاه داشتن بیشتر از ۲۵ میلیون بدست اورد تا فروختنش .. ولی‌ بقیه نه ، لازم بود، واسه اینکه باشگا از بین نره ...

الان اگه وسط فصل ونگر بره کی‌ می‌خواد جاش بیاد ؟ کی‌ می‌تونی با گیببس و جنکینسن و ککلن تیمو تو ۴ تا برگردونه ؟

امسال ک همه میگن بدهی‌ها تموم شده ، باید صبر کنیم ک آرسن ونگری ک بهترین سالهای باشگاهو سخته بود، دوباره اینکارو کنه ... اگه قرار باشه ونگر هم بره چی‌ از آرسنالی میمونه ک این همه سال عاشقش بودیم ؟

محمد مهدی در 29/10/1391 | 20:35 گفت:

سلام توپچی. خوش اومدی
اینجا هنوز ونگر از ارسنال مقدس تره

HOSSEIN در 29/10/1391 | 20:30 گفت:

خبرو نزده نامردا پستمو پاک کردن.من که نوشته بودم سایت گل و لینک سایت رسمیم داذه بودم.خوب قدرت دستتونه هر جوری که میخواین مانور میدینا.ای کاش منم مدیر سایت بودم.

nima در 29/10/1391 | 20:00 گفت:

سلام خوش اومدی آره درست میگی،روحیه قهرمانی رو نباید از دست میدادیم لااقل وقتی ونگر دید زور تیم به لیگ نمیرسه باید جام حذفی یا اتحادیه رو میگرفت!!!که این روحیه قهرمانی از بین نمیرفت و عادت نمیشد برامون!!!!

علی متحدی در 29/10/1391 | 19:57 گفت:

بله هر ادمي اشتباه ميكنه و ادماي بزرگ اشتباهات بزرگ
من خودم عاشقشم ولي دليل نميشه ازش دفاع كوركورانه كنم

علی متحدی در 29/10/1391 | 19:57 گفت:

بله هر ادمي اشتباه ميكنه و ادماي بزرگ اشتباهات بزرگ
من خودم عاشقشم ولي دليل نميشه ازش دفاع كوركورانه كنم

HOSSEIN در 29/10/1391 | 19:56 گفت:

اگر ما زمستان بازیکن توپی گرفتیم در حد کاوانی من آرسنال و کلا فوتبال رو کنار میگذارم.

HOSSEIN در 29/10/1391 | 19:55 گفت:

سلام توپچی.به جمع عاشقان مومن به آرسنال خوش آمدی.نظر من اینه in arsenal we trust اما اکثر بچه ها میگن in arsene we trust چون ونگرو خیلی دوست دارن اما هیچکس حتی ونگر از باشگاه بزرگتر نیست.او که روزی میرود پس شعار دوم هم خواهد رفت اما شعار اول خواهد ماند.شعار دوم زیر مجموعه ای از شعار اول است.
چه حرفایی زدم!!!!!!