توافق هیگواین با ناپولی !!

نویسنده: zahed

وبلاگ من
نویسنده: zahed
عاشق ارسنال عاشق سبکش متنفر از سیاست های باشگاه
کل بازدید: 10,135 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

توافق هیگواین با ناپولی !!

امروز برخی از خبر گزاری ها خبر از این توافق دادندکوریره دلا اسپورت ادعا کرد که ناپولی با مادرید بر سر مبلغ 35 میلیون یورو برای انتقال گونزالو هیگواین به توافق رسیده است.

با توجه به گفته های این خبرگزاری، مبلغی که قرار است ناپولی به رئال
مادرید پرداخت کند 35 میلیون یورو می باشد. با این حال ناپولی باید بر سر
مسائل شخصی قرارداد هیگواین با این بازیکن مذاکره کند.


پیش از این دو باشگاه آرسنال و یوونتوس نیز مذاکراتی با رئال مادرید بر سر انتقال این بازیکن داشتند که با شکست مواجه شدند.


ناپولی که از فروش کاوانی 63 میلیون پوند به دست آورده، به شدت دنبال
خرید یک مهاجم جدید برای جایگزین کردنش با مهاجم اروگوئه ای می باشد. به
نظر می رسد که انتقال هیگواین در صورت توافق شخصی این بازیکن آرژانتینی با
دی لوریانتیس به زودی نهایی شود.

پی نوشت : اسکای هم همین رو  الان اعلام کرد 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 31/4/1392 | 11:33 گفت:

اسکای ایتالیا نه اسکای

یاسر بحرینی در 31/4/1392 | 06:58 گفت:

خدا رو شکر ک نمیاد
اقای دنبال بازیکنی مثل جیروود ارشاوین شاماخ شما هم خودتونو اذیت نکنین یهویی دیدین رییس ارش برهانی رو بخدمت گرفت رایگان
اگه این ارسن ونگره ک حالا حالاها واسه چهارمی میجنگه

توپچی جنوب در 31/4/1392 | 01:35 گفت:

ناپولي اين فصل خوب بازيكن گرفته.
هيگواين همون ٢٥تا مي ارزيد حالا كه ميخوايم سوارز رو بگيريم
هيگوايين هرجا دلش ميخواد بره

توپچی جنوب در 31/4/1392 | 01:35 گفت:

ناپولي اين فصل خوب بازيكن گرفته.
هيگواين همون ٢٥تا مي ارزيد حالا كه ميخوايم سوارز رو بگيريم
هيگوايين هرجا دلش ميخواد بره

محمد علی در 30/4/1392 | 23:42 گفت:

35 تا چه خبره بابا.........

محمد علی در 30/4/1392 | 23:41 گفت:

یکی تو این سایت با من بده چون هر پستی میزارم سره 5 دقیقه پاک میشه؟؟؟؟؟مثه مرد بیاد بگه چه مرگشه که بلاگای منو پاک میکنه

siamak در 30/4/1392 | 22:13 گفت:

35 تا حرومه برااااااااش.ب درک بره گم شه.ژیرود مطمئن باشید این فصل بهتر میشه حالا اگه سوارز بیاد مکملش میشه

واقعا دیگه روانی شدم. ااهههههههههههه این تور اسیای سگم تموم نمیشه اصلا رو هوایمم

محمدرضا در 30/4/1392 | 19:28 گفت:

به درک

tofigh در 30/4/1392 | 18:29 گفت:

http://www.goal.com/iran/news/3367/%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/2013/07/21/4132964/%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84-%DA%98%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%88-%D8%B3%D8%B2%D8%A7%D8%B1

zahed در 30/4/1392 | 18:01 گفت:

کم کم همه اسمها از اطراف ارسنال دارن پاک میشن اما از خرید هنوز خبری نیست

شروين در 30/4/1392 | 17:54 گفت:

اگه قرار بود م ٣٥ تا واسش بديم بهتر كه نيمد ، فوقش ٢٥ تا ميارزيد

omid در 30/4/1392 | 17:35 گفت:

همون بهترکه نیومد همه میدونن که هیگوایین بدرد بازیهای بزرگ نمی خوره.